Roland Garros: John Isner vs Sebastian Korda náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

John Isner

John IsnerPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (dvacet jedna) John Isner vs. Sebastian KordaDatum: 30 Září 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jílOdměna: Cca. 38 000 000 €sportovní boty na tenis

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Výsledky French Open 2020

Náhled John Isner vs Sebastian Korda

21. nasazený John Isner se ve středu ve druhém kole French Open 2020 utká s krajanem Sebastianem Kordou.

Isner, hráč top 10, není tak dávno, klesl v žebříčku na 23. místo a v Roland Garros letos sklouzl rekordní výhra 9: 9.

To znamená, že Isner předtím dosáhl 16. kola ve francouzském hlavním městě při třech různých příležitostech. Vzhledem k tomu, že podmínky v Paříži letos vyhovují jeho hře, má bývalý světový hráč číslo 8 velkou šanci vyrovnat se nebo zlepšit svůj nejlepší výsledek. A podal v neděli silný výkon při úvodním vítězství.

Dalším Isnerovým soupeřem je 20letý Sebastian Korda, syn bývalého finalisty French Open Petra Kordy.

Sebastian Korda

Sebastian Korda

Mladší grandslamový vítěz na Australian Open 2018, mladší Korda, vstoupil do Roland Garros bez vítězství v hlavním tahu na seniorské cestě jeho jménem. Ve svém úvodním zápase ale zapůsobil na všechny a poslal Andrease Seppiho domů ve čtyřech setech.

Světová jednička 213 v kvalifikačních kolech nepustila ani jednu sadu a vypadá, že je připravena na výzvu, kterou představuje jeho mnohem výše postavený krajan.

John Isner vs Sebastian Korda proti sobě

John Isner a Sebastian Korda se poprvé utkají ve středu. Jejich vzájemný souboj aktuálně činí 0: 0.

John Isner vs Sebastian Korda predikce

Po svém vítězství v prvním kole John Isner citoval, že říká, že si užívá podmínky na letošním French Open a že se k jeho hře dobře hodí.

John Isner věří, že podmínky fungují v jeho prospěch

John Isner věří, že podmínky fungují v jeho prospěch

Díky vlhké atmosféře se jílovitý kurt podobá pomalému tvrdému hřiště, což dává 2,08 m vysokému obrovi více času na nastavení jeho pozemních úderů. Isner je ve skutečnosti jedním z mála hráčů v losování, kteří mohou přes těžší míče zasáhnout kurt svým mocným forhendem.

Podmínky připomínají rok 2011, kdy Isner přiměl krále Claye Rafaela Nadala, aby se zapotil při vítězství nad pěti těsnými sety.

Sebastian Korda vysoký 1,96 metru, i když to není úplně prototyp Isnera, má docela silné podání. Dvacetiletý mladík však zasahuje mnohem plošší údery země-což na tomto povrchu není nijak zvlášť přínosné, jak je vidět na pondělní úvodní porážce Daniila Medveděva.

Ale Korda může dobře vzít svůj forhend na vzestupu a vést ho po trati rychlostí kulky pro vítěze. Mladík si také užívá příchodů a konečných bodů u sítě a je lepším volejem než jeho úspěšný krajan.

nepromokavé tenisové boty

To znamená, že Kordova kariéra na turnaji ATP je stále stará jen čtyři zápasy a tato nezkušenost se mohla projevit na velké scéně proti ostřílenému veteránovi, jako je John Isner.

Předpověď: John Isner vyhrát v pěti setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Rozpis French Open 2020 a výsledky

Populární Problémy

Legendární rivalita mezi armádou a námořnictvem pokračuje v sobotu ve Philadelphii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Ve video zprávě Nick Kyrgios prozradil, že kvůli pandemii COVID-19 nepojede do USA v USA na USO 2020. Ve svém monologu hráč z Aussie také zaútočil na Novaka Djokovic & Co. pro jejich nedbalost a 'sobectví'.

Lidé nejsou všichni stejní. Ne všichni vypadáme stejně, jednáme stejně, máme stejné schopnosti nebo máme stejné náboženství nebo hodnoty. Někteří lidé mohou snadno chodit, vidět, mluvit a slyšet, zatímco jiní s těmito věcmi potřebují pomoc nebo ...

Oklahoma State a Missouri se v neděli sejdou na zápas 25 nejlepších zápasů. Zde je návod, jak to sledovat online naživo.