Jak se vyhnout váhovým stanicím

Vážící stanice jsou navrženy tak, aby kontrolovaly hmotnost vašeho vozidla pomocí velkých vah, a zajišťovaly, aby vozidla, jako jsou velká nákladní vozidla, neměla nadváhu. Pokud se snažíte vyhýbat váhovým stanicím, můžete buď použít alternativní trasu, nebo počkat, až se vážní stanice zavře. Aplikace pro vážicí stanice budou neuvěřitelně užitečné bez ohledu na to, jakou metodu zvolíte, protože vám řeknou, kde se vážní stanice nacházejí, stejně jako když jsou otevřené nebo zavřené.

šortky pod tenisové šaty

Metoda 1 ze 2: Volba alternativní trasy

 1. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 1

  1 Naplánujte si trasu předem. Abyste se vyhnuli vážním stanicím, musíte vědět, zda se objeví na vámi určené trase. Naplánujte si cestu předem, abyste se mohli podívat, kde budou po cestě vážní stanice.
  • Cestu si můžete naplánovat v telefonu zadáním cíle do mapové aplikace. To vám poskytne pokyny a ukáže vám, po kterých silnicích se vydáte.
 2. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 2

  2 Zjistěte, kde se vážní stanice nacházejí. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít aplikaci, jako je Drivewyze nebo Trucker Path. Aplikace vám ukážou, kde přesně se vážní stanice na silnici nacházejí, a mnoho aplikací slouží také jako navigační aplikace, která vám poskytne pokyny a zobrazí vážicí stanice na stejné mapě.
  • Do vyhledávače můžete také zadat „vážicí stanice poblíž mě“ - zobrazí se mapa blízkých váhových stanic v závislosti na vaší poloze.
 3. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 3

  3 Změňte trasu tak, abyste obcházeli stanici. Pokud se na vaší aktuální trase nachází vážní stanice, budete muset provést úpravy, abyste se tomu mohli vyhnout. Trasu můžete buď změnit předem tím, že se podíváte na mapu, nebo můžete opustit dálnici, než dojdete k vážicí stanici a poté se vydat alternativní cestou.
  • Mapová aplikace vám bude moci ukázat alternativní trasy, kterými se můžete vydat a které vás dovedou k cíli, ale mohou vaší cestě přidat čas.
  • Zkontrolujte, zda alternativní trasa nemá také žádné vážní stanice.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Čekání na zavření vážicí stanice

 1. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 4

  1 Najděte všechny vážicí stanice na vaší trase. To lze provést pomocí aplikace na vážní stanici v telefonu nebo zadáním „vážicích stanic poblíž mě“ do vyhledávače. Vážící stanice se zobrazí na mapě a poté můžete zkontrolovat, zda na vaší konkrétní trase nejsou nějaké stanice.
 2. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 5

  2 Než dojdete k vážicí stanici, najděte si odpočívadlo nebo zastávku pro kamiony. Odpočinkové oblasti se zobrazí v mapových aplikacích, v některých aplikacích pro vážicí stanice a v cestovních aplikacích. Odpočívadel nebo zastávek pro kamiony je obvykle více než vážících stanic, takže byste měli být schopni najít odpočívadlo, než se na vážicí stanici snadno dostanete.
  • Vyzkoušejte aplikace, jako jsou Apple Maps, RoadAhead nebo Find Rest Finder, abyste našli odpočinková místa ve svém okolí.
 3. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 6

  3 Pomocí aplikace vážicí stanice zjistěte, zda je stanice otevřená. Jakmile jste na odpočívadle, podívejte se na aplikaci vážicí stanice, jako je Trucker Path nebo ScaleBuddy, abyste zjistili stav vážní stanice. Tyto aplikace vám řeknou, zda je vážicí stanice otevřená nebo zavřená, abyste věděli, zda můžete pokračovat v jízdě, nebo je třeba na odpočívadle ještě chvíli zůstat.
  • Když se vážní stanice objeví na cestovní mapě aplikace, zobrazí se buď zeleně s nápisem „otevřeno“, nebo červeně s nápisem „zavřeno“.
 4. Obrázek s názvem Vyhněte se vážení stanic Krok 7

  4 Před pokračováním počkejte, až se vážní stanice zavře. Pokračujte v kontrole aplikace vážicí stanice a zjistěte, kdy je vážní stanice zavřená. Nezapomeňte aplikaci aktualizovat, abyste získali aktualizované informace. Jakmile aplikace oznámí, že se vážní stanice zavřela, můžete pokračovat v jízdě.
  • Jak dlouho trvá, než se vážní stanice zavře, se bude u každé vážicí stanice lišit - může to trvat půl hodiny nebo mnoho hodin.
  • Pokud nechcete dlouho čekat, může být nejlepší zvážit použití alternativní trasy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč musí váhové stanice používat pouze nákladní automobily? Automobily je nemusí používat, protože neexistuje žádný praktický způsob, jak by vůz unesl pět tun hmotnosti.
 • Otázka Mám náklad, který má nadváhu 400 liber. Chci se přestěhovat na vysokozdvižný vozík z Iowy přes Sioux City do Montany. Jak se vyhnu vážním stanicím? Užitečně užitečné Zkuste změnit trasu nebo sundejte veškerou nepotřebnou hmotnost, například pneumatiky navíc.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak grilovat londýnský rošt. Co přesně je London Broil? Odpověď na tuto otázku je ve skutečnosti poněkud temná - pro některé je „London Broil“ způsob vaření; pro ostatní tento termín označuje konkrétní kus masa. Kulinářské vědátoři ...

Serena sestřelila Radwanskou a získala pátý wimbledonský titul

Plánujete navštívit Dubaj? V Dubaji existují kodexy oblékání, které byste měli rozumně dodržovat. Pokud tak neučiníte, můžete dokonce skončit návštěvou policie. Pravidla vyžadují skromnost a vycházejí z kulturních norem Dubaje. Vědět, kdy ...

Ať už jde o přátelský polibek na tvář nebo o kompletní líčení, líbání je jedním z největších přírodních potěšení života. Zatímco dobrý polibek může zvýšit pocity intimity a lásky, které máte ke svému partnerovi, špatný polibek může ...

Pokud máte sezónní bipolární poruchu, můžete mít v určitém ročním období bipolární nebo manické příznaky a po zbytek času se cítit jako vaše normální já. To by mohlo způsobit frustraci při pokusu vyrovnat se s ...

Analýza vyhlídek Daniila Medveděva na závěrečný Grand Slam roku.