Jak se stát hipsterem

Bokovky jsou lidé, kteří mají rádi oblečení, hudbu, jídlo a aktivity mimo sociální mainstream. Pokud máte zájem pokračovat v hipsterském životním stylu, ve kterém jsou prominentní nezávislé hudební vydavatelství, vintage oblečení a řemeslná káva, následující návrhy vám pomohou objevit nesčetné způsoby, jak ho plně přijmout.Část 1 z 5: Hipster móda

 1. Obrázek s názvem Buď hipster Krok 1

  1 Oblečte se jako hipster. Móda je stejně důležitá jako váš hudební vkus. Zatímco nakupování ve vintage obchodech zůstává základem mnoha hipsterů, není to samozřejmostí, ani nemusí být součástí hipsterského šatníku.
  • Vyhněte se nákupu značeného vybavení z obchodů provozovaných samotným štítkem (takže to není moc pěkný konzumerismus). Místo toho vyhledejte nezávislé maloobchodníky, protože podpora obskurních maloobchodníků je „úplně palubní“. Kupujte například v místních obchodech se smíšenou módou ve vašem okolí.
  • Určitě posuďte, co máte na sobě. Vrstvíte? Kupujete místní? Jaká je barva nebo konkrétní styl v této sezóně? Inzerujete na svém tričku něco, s čím se hipsteři ztotožňují?
 2. Obrázek s názvem Buď bokem Krok 2

  2 Noste úzké džíny, zejména jasných barev nebo vzorů. Ty mohou být pro kohokoli z obou pohlaví. Bokoví muži bývají hubení stejně jako ženy.
  • Všimněte si, že mužští hipsteři ve skutečnosti pravděpodobně nosí hubenější džíny než dívky (dívky dávají přednost legínám).
  • Alternativně pro ženy lze také nosit kalhoty s vysokým pasem (aka ‚máma džíny‘).
 3. Obrázek s názvem Buď hipster Krok 3

  3 Noste brýle. Bokovky milují ironické brýle, jako jsou clony, nadměrné plastové rámované brýle, brýle Buddy Holly a nejčastěji autentické Ray Ban Wayfarers ve všech barvách duhy.
  • Někteří hipsteři nosí brýle, i když mají vidění 20/20! V takovém případě vysuňte čočky nebo se ujistěte, že jsou jen obyčejné sklo.
 4. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 4

  4 Noste ironické topy. Pro topy jsou dobrým výběrem následující trička: košile jako Pink Floyd, Metallica, Van Halen atd., Kostkované košile, kovbojské košile, flanely a cokoli v ginghamu, kostkované, kostkované vzory, paisley , ročník květinový.
  • Mnoho hipsterů má sportovní topy s nášivkami, obrázky zvířat nebo lesů, další obrázky, postavy z dětských televizních pořadů a ironické fráze nebo dokonce obálky knih.
  • Vybaveno mikiny jsou také perfektní.
 5. Obrázek s názvem Buď hipster Krok 5

  5 Vintage šaty. Zvažte vintage květinové nebo krajkové šaty. Skříň vaší babičky je rozhodně dobrým zdrojem; měli byste však vědět, jak ušít a přestavět vintage oblečení tak, aby vám sedělo.
 6. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 6

  6 Najděte vhodnou obuv. Mezi bederní boty patří kovbojské boty, bojové boty, vintage boty, neobvyklé boty a řada bytů.
  • Converse už nejsou bokovky. Vypadají skvěle a můžete je nosit téměř kdekoli, ale protože je nosí všichni, nejsou hipsteri.
  • Pokud hledáte trenéry, podívejte se na Classic Reebok.
  • Vysoké podpatky by měly být vysoké alespoň 5 palců (12,7 cm) a oblíbené jsou i kotníčkové boty. Roztomilé sandály, Keds (tenisové/sandálové boty), boty a boty pro babičky jsou nejen praktičtější, ale také ukazují, jak málo úsilí jste vynaložili (i když vám trvalo věky, než jste našli perfektní pár).
 7. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 7

  7 Příslušenství. K dispozici je široká škála příslušenství, včetně velkých květinových čelenek, neonových laků na nehty, špendlíků, zářivých pásků, černého laku na nehty, ptačích náhrdelníků, vzorovaných a barevných legín atd.
  • Nezapomeňte na své zátky, piercingy a náhodné jizvy údajně získané dřevařským a jiným tesařským snažením.
  • Vhodně ironické doplňky jsou povinné, například věci, které by si děti vzaly do školy, například obrázek zvířete na obědovém boxu.
  • Mezi základní patří a kurýrní taška (ne batoh), nejlépe něco od Freitag, které se vejde do vašeho MacBooku, iPhonu a vinylových LP ( nikdy CD) vaší aktuální oblíbené kapely.
 8. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 8

  8 Neshoda a vrstva. Vrstvit nebo nosit věci, které se k sobě nehodí, je velmi hipsterské. Je to tak, že vzhled „nemohu se obtěžovat“ ve skutečnosti vyžaduje určité plánování, dokud si nezvyknete.
  • Pamatujte si, že hipsterské oblečení nikdy nepotřebuje úpravu, pokud se rozhodnete jít na pláž - všechny městské doprovody si nechte na písek a surfovat ironicky trčet ze svého živlu.
  reklama

Část 2 z 5: Hipster zdraví

 1. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 9

  1 Ignorujte komentáře o nesprávné hygieně. Někteří lidé spojují bokovky s hippies a předpokládají, že se pravidelně nesprchují nebo jinak nepraktikují správnou hygienu. To je mylná představa. Ačkoli se někteří hipsteři účastní hnutí bez šamponů (které je stále velmi čisté), většina cvičí běžnou hygienu (s bonusem řemeslných a ekologických mýdel!).
  • Zatímco se hipsteři pravidelně sprchují a čistí si zuby, mají jen menší zájem o rozdávání peněz za kadeřnictví, lázeňské pobyty, pedikúru/manikúru a velké sady make-upu, protože to jsou znaky přizpůsobení kulturním ideálům krásy.
  • Pravděpodobně se hipsteři tolik nezajímají o „maximální využití svých aktiv“, protože jako aktivum vidí celé své já; od a sebevědomí z hlediska je to vlastně docela zdravý výhled.
 2. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 10

  2 Udržujte své vlasy ležérní. Rozcuchané účesy jsou v pohodě. „Vzhled postele“, dlouhé neupravené vlasy a vlasy, které odolávají jakýmkoli pokusům zůstat ploché bez chemikálií, jsou přijatelné.
  • Rozmazávání genderových linií pomocí účesů a stylů je součástí hipsterské kultury.
  • Mastné vlasy někteří v hipsterské kultuře považují za v pořádku. To neznamená, že musíte souhlasit a pískavá čistota, ale nečesaná práce může být vaše věc.
  • Pro muže nejsou velké vousy a/nebo voskované kníry nutností, ale jsou upřednostňovány, pokud je lze pěstovat.
  • Někteří hipsteři si rádi evidentně barví vlasy.
 3. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 11

  3 K jídlu přistupujte ekologicky. Zvážit pěstování vlastního jídla nebo se stal vegetariánem. Pokud je to možné, použijte kompost. Jíst maso není v kultuře hipsterů vždy oblíbené a mnoho hipsterů bývá vegetariánských nebo vegan . Pokud jíte maso, musíte tuto volbu potvrdit jako cynický přesah marných pokusů vegetariánů zachránit svět.
  • Ovoce, káva , Asijské jídlo atd., To jsou všechno moderní jídlo.
  • Pokud nemáte absolutně žádný prostor k pěstování vlastních produktů (dokonce ani balkonu nebo parapetu), jděte místo toho na trh s přírodními potravinami.
  • Bokovky často jsou labužníci a rád vaří gurmánská jídla. Pokud neumíte vařit, zvažte pořízení dobré kuchařky ještě dnes.
  reklamaČást 3 z 5: Bokový životní styl

 1. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 12

  1 Staňte se mistrem opětovného použití. To vyžaduje směs skromnosti, respektu k některým z minulosti a touhu ukázat, že vás nové věci nedefinují. Přirozeně budete muset zápasit s nekonzistentností tohoto kroku se skutečností, že milování lesklých nových produktů Apple a zbrusu nových oděvů od určitých značek je také součástí opravdového hipstera, ale jelikož jsme si všichni hluboko uvnitř protichůdní, čím dříve tyto rozpory uchopíme a přijmeme, tím více budeme člověkem.
  • K běžně známým starým věcem spojeným s hipstery patří cigarety Parlamentu (a postoj čertů k péči o kouření), pivo Pabst, oblečení prarodiče (popř. spořitelna nálezy), jízdní kola s pevným převodem (často jezdí do nočních klubů), analogové kamery a recyklace a opětovné použití téměř čehokoli (vynalézavost, zdravý rozum a zábava přichází do toho).
  • Naučte se hrát na hudební nástroj, čím temnější, tím lepší. Příklad: ukulele> kytara a mandolína> klavír. Chovejte se, jako by to nebylo nic velkého, co můžete hrát, když ostatní žasnou.
 2. Obrázek s názvem Buď bokem Krok 13

  2 Odmítněte slepý konzumismus. Bokovky jsou do „specializovaného konzumerismu“. Pokud váš nákup pomůže místním maloobchodníkům, životnímu prostředí, maloobchodním prodejcům s mámou a popem a prodejcům řemesel, pak je to hipster.
 3. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 14

  3 Uvědomte si, že většina hipsterů existuje v určité věkové skupině. Bokovky bývají v pubertě až do 30. Toto je součást dnešní éry „rozšířeného dospívání“, která spočívá v existenciální úzkosti, hledání účelu a vnitřní hodnoty a ptaní se na smysl všeho.
  • Samozřejmě to neznamená, že nemůžete být hipsterem ve vyšším věku, ale skutečnost, že s přibývajícím věkem se méně obtěžujete a rozčilujete nad tím, jak svět funguje nebo nefunguje, pravděpodobně znamená, že jste ' re a) není tak horlivý, aby byl cokoli označován, b) nepotřeboval patřit do žádné subkultury a/nebo c) byl méně naštvaný, než jste bývali. Je docela možné, že také velmi diskrétně řídíte kormidlo svých vlastních dospívajících, kteří procházejí „problémy“, a máte menší zájem přijmout více toho samého pro sebe.
 4. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 15

  4 Buďte tam, kde se toulají bokovky. Bokovky se obvykle scházejí ve velmi městském prostředí a díky internetu jsou propojeny globálně. V USA budete mít tendenci najít hipstery ve velkých metropolitních centrech, kde se „děje cokoli“. Buďte tam, kde jsou nezávislý umělecké galerie, filmové domy, kapely a lidé.
  • Přemýšlejte o New Yorku, Chicagu, San Francisku, Portlandu, Seattlu, Minneapolisu a zejména o předměstí Brooklynu, NY ve Williamsburgu (známé jako neoficiální hlavní město hipsterů na světě). Místa jako Glasslands a Pianos budou přímo ve vaší uličce. Los Angeles je také přijatelné, ale dávejte pozor, abyste se nedostali do kultury jižní Kalifornie.
  • Pro méně městské USA zkuste najít nějaké středně velké univerzitní město; a v některých státech může být univerzitní město jedinou liberální částí státu, jako je Austin, TX nebo Lawrence, KS.
  • Ve Velké Británii je vaším místem Londýn, v Kanadě zkuste Montreal, v Austrálii zkuste Melbourne a na Novém Zélandu zkuste Wellington.
  • Nenuťte se žít nebo do těchto míst nebo zemí chodit kvůli tomu, abyste byli hipsteri. Kromě toho, že jste příliš nehospodární (zvláště pokud žijete na druhém konci světa), můžete ve skutečnosti začít být hipsterem na svém místě. Jednou z výhod je, že pokud vaše místo ví o hipsterech méně, tím méně lidí vás bude diskriminovat nebo kritizovat. Vezměte na vědomí, že internet bude vždy vaším nejlepším přítelem.
 5. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 16

  5 Být vzdělaný. Zaměřte se na vysokou školu, protože hipsteři bývají dobře vzdělaní v takových oblastech, jako je svobodná umění, grafika nebo matematika a věda .
  • Hodně čtěte, i když to znamená sedět v místním knihkupectví a využívat jejich prostor a ve skutečnosti si nekupovat knihy, ze kterých odsáváte znalosti. Pokud jste na vysoké škole, zkuste jít na vyšší úroveň vzdělání.
  • Jít do knihovny (zejména malých místních knihoven) je dobrá volba, protože nemusíte platit a knihy můžete vrátit, až budete hotovi. Také jim nevadí, že jen sedíte a čtete, aniž byste si vytáhli knihu- to je v knihovnách normální.
  • Bokovky jsou subkulturou, která využívá více svého pravého mozku než zbytek společnosti, takže mnoho hipsterů založilo volby povolání kolem hudby, umění nebo módy. Ačkoli tyto oblasti práce nejsou zásadní volbou, jsou pravděpodobně přirozeným východiskem pro kreativitu hipsterů.
  • Vzdělání je to, co pomáhá hipsterovi být odmítavý vůči odstínu a pláči ostatních; vědí, že je to jen opakující se historie, nebo je to všechno o ničem.
 6. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 176 Staňte se začátečníkem. Bokovky mají tendenci vnímat, co stojí za to, než se trend nebo položka stanou populárnějšími. Mnoho kapel se proslavilo až poté, co se hipsteři poprvé hrnuli na svá neznámá vystoupení. Mnoho trendů v oblékání zahájili hipsteři, aby je později unesli tradiční módní domy. Mnoho technických vychytávek si nejprve vezmou hipsteři, aby se z nich později staly mainstreamové dobroty.
  • Samozřejmě, ironií být hipsterem, který si osvojil čas, je, že jakmile se trend nebo položka stane hlavním proudem, je čas přejít na něco jiného nejasného a nerozpoznaného. To je problém s tím být tak nezávislým duchem; chodíte po plamenech, ale musíte také pokračovat dál.
  • Pokud jste opravdu dobří v něčem jako matematika, fyzika , medicína, psychologie, politická analýza, ekologické povědomí atd., můžete se ocitnout při úžasných objevech, které jsou světelné roky před myšlením všech ostatních. Vy vědět hluboko uvnitř, že jste se zaměřili na něco, na čem opravdu záleží, a že to dává smysl, ale ostatní nejsou přesvědčeni, protože je to „velká neznámá“. Buďte v klidu a buďte odhodláni vědět, že jednoho dne se k vašemu objevu dostanou jiní.
 7. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 18

  7 Nedefinujte se vůči ostatním. Jedním z klíčových prvků bokovky je vyhýbat se nálepce. Nechoďte kolem a hlásejte svou věrnost; to by znamenalo začít se spojovat s těmi, kteří mají rádi úhledně svázané krabice označující, kdo je co, kdy a kde.
  • Okamžik, kdy se definujete příliš jasně, je okamžik, kdy začnete stagnovat a riskovat, že vás zajme status quo. Mnoho hipsterů proto popře své „bederní schopnosti“, kdykoli to bude možné.
  • Aby preventivně zahnali zesměšňovače, někteří hipsteři rozšířili svůj smysl pro ironii tak, aby zahrnovali i sami sebe tím, že uznají a zesměšňují své vlastní bederní domovy (například nosí tričko s nápisem „Nesnáším bokovky“); tím způsobem, že se nejprve zesměšňují, to nikdo jiný nemůže efektivně udělat (kultivovat negativum).
 8. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 198 Mějte impuls v hipsterské komunitě. Kultura hipsterů má silný komunitní aspekt. Pokud se chcete dozvědět o nejlepších nových kapelách nebo skvělé místní kavárně, ujistěte se, že zůstanete aktivní v komunitě, abyste získali dobrá doporučení a drželi se před trendy.
  • Když je na Pitchforku nějaká nová, nejasná kapela (nejlépe dříve), měli byste o tom vědět.
  • Podívejte se na Brooklyn Vegan (i když tam nebydlíte), Stereogum, Gorilla vs. Bear a Hype Machine tak často, jak je to jen možné, ale nedávejte jasně najevo, že je kontrolujete každých pět sekund.
  reklama

Část 4 z 5: Nezávislá zábava

 1. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 20

  1 Přečtěte si hipsterskou klasiku. Vaše čtení zdroje jsou důležité, protože to, co čtete, vás spojí s ostatními hipstery, informuje vás o kulturních problémech a udržuje vás v informovanosti. Je toho hodně k přečtení, takže seřaďte pšenici z plev a pusťte se do věcí, na kterých nejvíce záleží. Mezi věci ke čtení patří:
  • Hipsterské časopisy, jako např Svěrák , Další časopis , a Tapeta na zeď . Dobré jsou i zahraniční časopisy.
  • Skvělé knihy a poezie lidé jako Jack Kerouac, Allen Ginsberg a Norman Mailer. Jakékoli další knihy, které považujete za skvělé. Jakékoli knihy, tečka; čtení knih odlišuje bokovky od spousty lidí. Často navštěvujte sekce politologie, antropologie a sociologie v knihkupectvích a místní knihovně.
  • Blogy jiných hipsterů. Můžete se také dostatečně inspirovat k častému psaní vlastního blogu.
 2. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 212 Sledujte hipsterské kino. Sledujte nezávislé a zahraniční filmy , stejně jako účast na nezávislých divadelních produkcích, jako jsou přehlídky Ann Liv Young. Sledujte filmy Wese Andersona, Hala Hartleyho a Jima Jarmusche.
 3. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 22

  3 Poslouchejte nově vznikající, nezávislou hudbu. Indie hudba je velkou součástí toho, o čem je být hipsterem. Přejděte na nekonečný a neustále se obnovující seznam nezávislých umělců na hudební scéně, zejména v oblastech nu-rave, minimalistického techna, nezávislého rapu, nerdcore, Elephant 6, garážového rocku, klasického rocku (obvykle Beatles) a punk rocku . Také si pamatujte, že nemusí být slavní, aby byli dobří. Procházejte amatérská videa na YouTube a možná najdete svůj styl.
  • Mezi hipsterské umělce patří Lana Del Rey, Grizzly Bear, Marina & The Diamonds, Pink Floyd, Stray Kites, The Xx, Nirvana, La Roux, M83, Neon Indian, Neon Neon, King Khan, Milky Chance, Alt J a Svatyně. Imagine Dragons a Bastille jsou skvělými příklady non-hipsterských kapel, protože hlavní část hipsterů je poslouchat kapely, o kterých nikdo nikdy neslyšel. Zkuste místo toho Days n Daze, King Krule, Mitski, hřbitov ikea, Waxahatchee, Dollar Signs, spoonboy, Not Half Bad nebo Pope.
  • Hudební blogy jako Gorilla vs. Bear, Indiehere, /mu /a Stereogum vám mohou pomoci s výběrem vhodných kapel k poslechu. Setkání s lidmi, kteří jsou již v těchto kapelách, vám také pomůže.
  • Snad nejpopulárnějším hipsterským hudebním webem je Pitchfork Media. Pokud dávají albu dobré hodnocení, musí být docela hip.
  • Jedním z dobrých způsobů, jak rozluštit, zda je umělec hipster, je to, že o něm vaši přátelé, kteří nejsou bokovky, nikdy neslyšeli.
  • Nebojte se poslouchat hudbu i z jiných zemí, protože většina hlavních písní tohoto desetiletí pocházela z Ameriky, Británie a Jižní Koreje.
  reklama

Část 5 z 5: Socializace

 1. Obrázek s názvem Buď bokem, krok 231 Používejte sociální média. Hipsteri rádi používají Blogspot, Tumblr , Instagram a WordPress, Ello, stejně jako fotografování jejich fotoaparáty Holga a vytváření křížově zpracovaných a „snových“ obrázků. Sociální média mohou být také skvělým způsobem, jak najít nové věci, které si užijete, než se stanou hlavním proudem.
 2. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 24

  2 datum další bokovky. Důvodem, proč se spojit s ostatními hipstery, je to, že máte mnohem větší pravděpodobnost připojit a podívejte se z očí do očí na řadu problémů. Celoamerický svalovec nebo opálený blonďák ve stylu sorority pravděpodobně nebude vaším typem, a tak vám odpoví kolega hipster.
  • Všimněte si, že pokud už s někým máte vztah, není třeba to končit, protože evidentně není hipster. Pokud ale hledáte vztah, vždy mějte na paměti, že s nimi pravděpodobně budete mít hodně intimních diskusí, takže mít stejnou hipsterskou ideologii by mohlo být bodem společného zájmu.
 3. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 253 Start taneční . Pokud chcete poznat bokovky, prostě se příště na výstavě otočte a uvidíte, jak stojí vzadu a diskutují o Stelle nebo Pabst Blue Ribbon (PBR) v plechovce. Někdy, pokud je hudba a nastavení správné, budete svědky toho, jak se hipsteři zapojí do tanečních pohybů.
  • Hipster dance, pokud je prováděn správně, nepoužívá tolik boků jako horní část těla a paží. Hodně kývání hlavou dopředu a dozadu, ale dělejte to jen tehdy, když nejste ponížený snadno (a jako hipsterovi by vás to vlastně nemělo zajímat).
  • Ačkoli jen zřídka uvidíte hipstery tančit na přehlídkách, mají tendenci si užívat samostatné taneční večírky, kde mohou tančit na řadu optimističtější hipsterské taneční hudby.
 4. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 26

  4 Získejte lingo a přístup . I když bude existovat mnoho variací - součástí reality hipsterské kultury je, že se věci neustále mění - existuje několik věcí, které je užitečné vědět:
  • Nezapomeňte použít možná nejdůležitější hipsterskou linii: „Měl jsem je rád před byli skvělí. ' Další dobrá myšlenka vzhledem k nedávnému množství katastrof je říci něco jako: „Daroval jsem Haiti ... před katastrofou.“
  • Namedrop často. Mluvte o všech obskurních kapelách, které se vám líbí, o kterých nikdo, koho znáte, neslyšel. Když vaši přátelé mluví o kapele, kterou neznáte, řekněte, že jste o nich slyšeli, ale ve skutečnosti jste je neslyšeli. Vyhledejte si je příště, až budete mít příležitost. Získáte tím větší důvěru.
  • Urážejte spoustu kapel. Pokud milujete všechno, budete vypadat jako fanatik. Ujistěte se, že na vás dýchne atmosféra, že jste na spoustu kapel příliš cool a elitní.
  • Pokud byste chtěli vypadat vzdělanější a elitnější, je zde klíčová fráze „Jejich první EP se mi líbilo, ale potom jsem se do nich už nikdy nedostal.“
  • Používejte vymyšlená slova tak často, jak je to možné. Nebo použijte skutečná slova, jejichž význam nikdo doopravdy nezná, pokud je nevyhledá (například pulchritudinous, cordiform a petrichor).
 5. Obrázek s názvem Be a Hipster Step 275 Vypilujte svůj humor. Hipster je známý svým silným smyslem pro ironii a sarkasmus . Po položení otázky odmítněte přímo odpovědět; místo toho zmatkujte, položte na oplátku otázku nebo buďte prostě sarkastičtí.
  • Ujistěte se, že vrstvíte úšklebek, abyste naznačili, že nejste seriózní, protože je možné, že si druhá osoba spletla váš sarkasmus s upřímností.
  • Například: Když se v divadle díváte na film a člověk vedle vás se otočí a říká: „Ach, můj bože, to bylo tak skvělé! Viděli jste to? ', Suchým tónem, odpovězte na něco ve smyslu:' Ne, zaplatil jsem 12,50 $ za zírání do stropu. '
  • Podívejte se na britské komedie, kde najdete příklady dobrého využití sarkasmu, který si můžete půjčit. Pokud už nejste Britové, v takovém případě byste měli být v pořádku.
  • Mějte smysl pro humor a neberte se příliš vážně. Bokovky jsou často parodovány, takže vědět, jak se vysmát výsměchu, hodně pomůže.
 6. Obrázek s názvem Buď bokem Krok 28

  6 Buďte připraveni na kritiky. Uvědomte si, že hipsterismus je často parodován nebo vysmíván, protože bokovky některým lidem vadí. Budete si muset zvyknout na opovržlivé postoje a vymyslet způsoby, jak vám bude nejpříjemnější reagovat.
  • Často bude trvat na tom, že vaše subkultura je „méně než“ v cokoli, čemu nenávistník „věří“.
  • Vzhledem k tendenci hipsterů sledovat progresivní politiku je pravděpodobné, že se setkáte s občasným konzervativním opovržením, takže je asi dobré oprášit své reakce na jakýkoli standardní výsměch.
  • Pokud jde o lidi, kteří si dělají legraci z vašeho smyslu pro módu, připomeňte si takzvanou trendovou masu, že jejich obnošenou a roztrhanou džínovou módu vytvořily děti, které jsou v nějaké manufaktuře o něco víc než otroci, a pokud k tomu chtějí přispět, jsou Vítejte v. Pokud poukazují na skutečnost, že vaše produkty Apple byly taky vyrobené v manufakturách, změňte téma na obskurní kapelu, o které nikdy neslyšeli.
  • Rozpoznat kořen problému. Uvědomte si, že mnoho lidí, kteří na vás útočí, může mít hlubokou nejistotu ohledně svého vlastního místa ve společnosti a mají velmi smíšené představy o tom, co je kultura, nebo jak sladí varianty kulturních prvků s vlastním životním stylem a preferencemi. Trochu cvičit soucit .
  • Vězte, že geekové mají k hipsterům zvláštní vztah. Zatímco někteří jsou pohrdaví, jiní geekové uznávají překrývání kultur.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zachování nonšalantního přístupu ke všemu pomůže vykreslit tajemnější postavu.
 • Káva (nejlépe fair trade prodávaná z nezávislé kavárny) je v podstatě jednou ze skupin potravin.
 • Lush, přestože je poněkud mainstreamový, je skvělým místem pro nákup všech přírodních, ručně vyráběných mýdel a šamponových tyčinek. Jen nekupujte ty běžné koupelové taveniny a tak.
 • Uvědomte si, že hipster se v tuto chvíli stal opravdu mainstreamem, takže hodně z toho není být hipster vůbec. Je to jen být pozér.
 • Noste oblečení, které vypadá ironicky a neladí dohromady. Příklad oblečení zahrnuje žlutý top a červeno -bílé kostkované kalhoty.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Cílem být hipsterem je vypadat, že se nesnažíte, nicméně pokud jím jste, pravděpodobně se snažíte opravdu hodně, nebo alespoň dost. Prostě to přijmi.
 • Neberte tento článek příliš vážně, místo toho jej vnímejte jako soubor pokynů, se kterými můžete pracovat tak, jak se vám sluší. Hipsteři se pyšní nezávislostí na mainstreamu.
 • Snažte se nebrat sebe ani hipsterskou kulturu příliš vážně.
 • Někdy, jen někdy, můžete být opravdu frustrovaní z toho, že ostatní lidé nechápou, co je na vaší hudbě, módě a dalších možnostech tak skvělého. Vzdát se; nikdy neuvidíte, neuslyšíte ani nepocítíte věci, které milují, tak jak to dělají, a to proto, že každý je jiný.
 • Nečekejte, že budete hned hipster. Je to vlastně proces, jak se stát hipsterem, a neměli byste na to spěchat.
 • Negativita může proniknout do hipsterské kultury, možná jako protiváha k směšně pozitivním a motivačním postojům řečníka, které v dnešní době prostupují velkou část obchodní a spotřebitelské kultury. Negativita však není odpověď, je to prostě reakce. Vždy se snažte ve svém životě najít rovnováhu a mír, než abyste ve všem viděli zkázu a šero. Ano, společnost je plná problémů, ale být k nim negativní, nevyřeší ani nezmění tyto problémy, zatímco realistický a pragmatický přístup k dělání věcí, které jsou důležité, bude součástí cesty k lepšímu světu. Pamatujte také, že každá generace je prokletá myšlením, že věci dřív bývaly nebo by mohly být lepší. Jsme tvorové svázaní časem a tělem, kteří potřebují přijmout naše omezení a zároveň maximálně využít toho, co víme a umíme. Neustálá dekonstrukce a kritika společnosti se může až příliš snadno proměnit v životní styl ochromení po analýze, ve kterém se stěžování stane vaším modus operandi, ale ve skutečnosti změna status quo není něco, na co byste byli připraveni.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Hipsterské oblečení
 • Kostkované košile
 • Šátky (na celoroční nošení)
 • Vintage boty
 • Tetování (jen pokud chcete, ale je vhodnější)
 • Točna
 • Starý fotoaparát (doporučujeme Polaroid.)
 • Kolo s pevným převodem
 • Vaše vlastní zahrada
 • Plnicí pero
 • Jakýkoli produkt Apple je vždy aktualizován
 • Instagram (nezapomeňte zveřejňovat pouze fotografie ve vysokém rozlišení, na kvalitu iPhonu jste ale příliš elitní)

Populární Problémy

Rafael Nadal se utká s Davidem Goffinem, což slibuje vzrušující setkání ve třetím kole. .Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v prosinci? Hulu vydá osm filmů Pátek 13., mezi několika komiksovými filmy, horory a dalšími.

Jak vyrobit koksový plovák. Hledáte lahodnou poušť, kterou si snadno a rychle vyrobíte? Sodové plováky jsou klasickým dezertem již několik let. Zkombinujte colu a vanilkovou zmrzlinu, abyste vytvořili perfektní koks, nebo přidejte ...Stan Wawrinka se ve středu ve druhém kole French Open 2020 utká s Dominikem Koepferem. Wawrinkova hra je za současných podmínek smrtelná, ale jeho soupeř je právě teď v žhavé formě.Jak nastrouhat muškátový oříšek. Muškátový oříšek je semeno stálezelené rostliny, která roste v Asii, Austrálii a Karibiku. Https://www.allrecipes.com/video/805/all-about-nutmeg/ Celý muškátový oříšek ve skořápce může vydržet až 9 let zatímco strouhaný muškátový oříšek ...

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Roddick věří, že americká senzace Sebastian Korda udělal na turnaji ATP Tour obrovské kroky a měl by se snažit dokončit sezónu v první dvacítce.