Novak Djokovič byl překvapen, když fanoušci během tréninku zpívali 'Happy birthday'

Novak Djokovič, světový tenista číslo 1, má dnes 33 let

Novak Djokovič, světový tenista číslo 1, má dnes 33 letsledujte hru dallas cowboyů online zdarma

Novak Djokovič, kterému je dnes 33 let, dostal od fanoušků v Marbelle potěšující přání k narozeninám, když mu zazpívali 'happy birthday' ze svých bytů.Srb, který cvičil i ve speciální den, byl zaskočen, když lidé žijící v budovách kolem dvora vyšli na své balkóny a začali mu zpívat. Bylo vidět, jak se jim Novak Djokovič klaní, když po dokončení písně tleskali a jásali.Světová jednička sdílela video na svém příběhu na Instagramu i na Twitteru a poděkovala fanouškům za jejich zvláštní překvapení.

Pro Srba to byly neobvyklé narozeniny; před několika měsíci by nečekal, že to oslaví uprostřed uzavírky. Jak ale byl o rok starší, zbytek světa vynaložil zvláštní úsilí, aby mu připomněl, jaký fantastický přínos má pro sport - a také pro lidstvo obecně.ATP, všechny čtyři grandslamy přejí Novakovi Djokovicovi

Různé tenisové organizace se zapojily do sociálních médií, aby rozšířily přání Novaka Djokoviče k narozeninám

Různé tenisové organizace se zapojily do sociálních médií, aby rozšířily přání Novaka Djokoviče k narozeninám

Jak se dalo očekávat, všechny tenisové organizace se v den Srbových narozenin proslavily a přály mu jedinečným způsobem v jejich sociálních médiích. ATP sdílelo speciální kompilační video, které kombinuje nejlepší kousky jeho osobnosti, hlavní body jeho kariéry a silná slova chvály od jeho soupeřů.délky tenisových raket

Zde je to, co o něm ve videu řekli jeho největší konkurenti:Roger Federe: „Stále vyhrává. To je to, co dělá. Nejen jednou za čas, ale týden co týden venku. '
Andy Murray 'Nedává vám nic zadarmo. Musíte si vydělat každou hru proti němu. A to je těžké. '
Rafael Nadal: Přichází s takovou jistotou a téměř všechno vyhraje. V dnešní době je téměř neporazitelný.

Účty na sociálních sítích všech čtyř Majorů také rozšířily jejich přání na Novaka Djokoviče, který je jedním z pouhých pěti mužů v otevřené éře, kteří absolvovali kariérní grandslam. Světová jednička má zatím na kontě osm Australian Open, jeden Roland Garros, pět wimbledonských a tři US Open tituly.

Je také obhájcem titulu ve Wimbledonu a na Australian Open, oba vyhrál v pěti těsných setech - proti Rogeru Federerovi respektive Dominic Thiem. Wimbledon sdílel video svých nejlepších záběrů z edice 2019 a požádal fanoušky, aby si vybrali svého oblíbeného z losování. Jeho úžasná forhendová přihrávka proti Federerovi ve finále má v tuto chvíli vedení.

Roland Garros sdílel několik fotografií šampiona 2016, včetně jedné s ním, který držel trofej, která dokončila jeho Career Slam.

air arm arm arm

Mezitím Australian Open také vydalo spoustu hluku na Srbovy narozeniny - a proč by ne? S osmi tituly v Rod Laver Areně je Novak Djokovič nejúspěšnějším hráčem v historii turnaje.

US Open se naopak rozhodl zveřejnit obsah, který byl pro Novaka Djokoviče velmi jedinečný. Sdíleli videa, jak Srb hraje půlnoční tenis s dětmi, a také klipy ukazující jeho neuvěřitelnou flexibilitu.

Mnoho dalších tenisových turnajů a novinářů přálo Srbovi jejich kliky na sociálních sítích, některé nekonvenčním způsobem.

Populární Problémy

Druhá sezóna hitového dramatu FX 'Pose' se vrací dnes večer v 10/9c. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Arsenal a Blackpool se v sobotu setkají ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Cardinals, s různými možnostmi v závislosti na tom, kde žijete.

Zlatí retrívři jsou energičtí, milující rodinní psi. Mají také krásné zlaté pláště, které mohou být vlnité nebo rovné. https://www.grca.org/find-a-golden/more-topics-before-you-buy/akc-breed-standard/ Pokud máte zlatého retrívra nebo pokud ...

Rafael Nadal nedávno odstoupil z Miami Masters 2021 kvůli pokračujícímu zranění zad.