Jak se stát nezapomenutelným prvním rande

První rande může být o nervy, ale také může být opravdu zábava. Pokud jste dostali rande s někým, koho máte opravdu rádi, budete chtít na první rande udělat skvělý dojem. Jediné, co musíte udělat, abyste se ujistili, že jste nezapomenutelné první rande, je naplánovat si rande, které vám umožní zazářit, bavit se být sami sebou a na konci rande udělat dojem.Část 1 ze 3: Plánování data

 1. 1 Navrhněte jedinečné datum. Jedním ze způsobů, jak zajistit, že budete nezapomenutelní, je vybrat si datum, o kterém víte, že vás bude odlišovat. Místo večeře a kina si vyberte něco, co vás odliší od ostatních rande, kde jste byli.
  • Zeptejte se svého data na uměleckou show nebo je pozvěte na kurz malování.
  • Požádejte je, aby šli do arkády.
  • Pokud máte rádi hudbu, pozvěte své rande do obchodu s deskami a promluvte si o hudbě a svých oblíbených kapelách.
  • Udělejte si piknik a trávte čas krmením kachen v parku.
 2. 2 Vyberte si aktivitu, která vám také poskytne čas na rozhovor. Aby bylo vaše rande zapamatovatelné, musí vás poznat, takže se ujistěte, že během rande můžete mluvit. Volba aktivity místo diskuse vsedě pomůže zmírnit nepříjemné ticho a poskytne vám něco, o čem můžete mluvit v malíčku, protože můžete mluvit o tom, co děláte.
  • Zkuste minigolf nebo bowling.
  • Hrát kulečník.
  • Vydejte se na karneval nebo do zábavního parku.
 3. 3 Vymyslete pár zábavných témat, o kterých budete mluvit. I když nechcete plánovat vše, co řeknete, budete méně nervózní a budete moci snadno konverzovat, pokud máte seznam zábavných témat, o kterých můžete diskutovat. Vyhnete se také tomu, že budete trávit příliš mnoho času mluvením o tématech, jako je práce nebo škola.
  • Vytvořte si o sobě seznam příběhů, které lidi obvykle zaujmou.
  • Sepište si seznam zajímavých faktů, které znáte.
  • Uveďte pět nejzajímavějších věcí, které se vám staly.
 4. 4 Vyberte si oblečení, které o vás něco ukazuje. Kromě výběru oblečení, díky kterému budete vypadat dobře, se oblékejte způsobem, který o vás něco vypovídá. Oblečení, které si vyberete, vám poskytne další šanci vyniknout a být nezapomenutelným.
  • Pokud jste fanouškem hudby, oblékněte si tričko s logem své oblíbené kapely.
  • Doplňte své ručně vyráběné šperky.
  • Pokud máte rádi vintage, vyberte si skvělé pin-up šaty.
  reklama

Část 2 ze 3: Bavte se na rande

 1. 1 Buď sám sebou . Nesnažte se zapůsobit na své rande chováním, jako byste byli někým, kým nejste. Být sám sebou bude působit déle, protože lidé poznají, že jste autentičtí. Nejen to, ale budete se mít mnohem lépe, pokud si budete moci odpočinout a být tím, kým jste.
 2. 2 Být nadšený. Skvělý přístup na někoho zapůsobí. Ukažte svému datu, že máte chuť do života a jste rádi, že s nimi budete venku, a bude se vám častěji v jejich mysli zabředávat.
  • Gush o činnosti. Řekněte: „Jsem tak nadšený, že jsme se rozhodli to zkusit!“
  • Ukažte, co se vám na místě líbí. Řekněte: „Páni, miluji, jak zdobili stěny místním uměním.“
 3. 3 Dejte jim kompliment. Každý o sobě rád slyší dobré věci, zvláště od někoho, s kým má rande. Vaše rande bude pravděpodobně nervózní a dát jim kompliment může být skvělý způsob, jak jim navodit dobrou náladu. Pokud se s datem cítí dobře, pak pravděpodobně budou mít dobrý pocit i z vás.
  • Řekněte: „To tričko ti moc sluší“ nebo „Páni, myslím, že to jsou ty nejlepší boty, jaké jsem kdy viděl.“
  • Pokud nosí značku nebo styl, který znáte, okomentujte to. Řekněte: „Vidím, že jsi také fanoušek kůže. To je skvělá bunda. '
 4. 4 Buďte dobrým posluchačem . Poslouchejte, co říká vaše datum, a ukažte jim, že vám to záleží, opakováním částí zpět k nim. Snažte se je nepřerušovat a nezahlcujte konverzaci příběhy o sobě.
  • Navažte oční kontakt a přikývněte.
  • Opakujte část toho, co jim řekli, abyste ukázali, že posloucháte a záleží vám na tom, co říkají. Řekněte například: „Páni, nemůžu uvěřit, že váš ztracený pes prošel státem, aby se k vám vrátil. Je tak skvělé, že jste se znovu sešli. '
 5. 5 Vyhněte se pokládání příliš mnoha otázek. Přestože chcete o svém rande vědět hodně a chcete, aby se konverzace hýbala, nepokládejte jim jen spoustu otázek. Nechcete, aby se vaše rande cítilo vyslýcháno. Místo toho stavte na jejich odpovědích.
  • Poté, co vám řeknou svůj oblíbený styl hudby, řekněte: „Také miluji alt-rock. Existuje místní obchod s deskami, který pořádá bezplatné koncerty několikrát za měsíc. “
  • Dejte jim šanci si o tématu více promluvit nebo se vás na něco zeptat, než položíte další otázku.
 6. 6 Vytvořit konverzaci. Nespoléhejte se na to, že se během celé konverzace poznáte, protože by to mohlo narušit atmosféru vašeho rande. Místo toho poukažte na věci, které se během data dějí, a komentujte je. To jim také pomůže vzpomenout si na zábavu, kterou s vámi zažili, kromě toho, co se o vás dozvěděli.
  • Pokud hraje hudba, napište o ní komentář. Řekněte: „Od té doby, co jsem tuto píseň slyšel, už je to věčnost, ale pořád ve mě vyvolává chuť tancovat.“
 7. 7 Smějte se sami sobě. Smát se na sobě ukazuje, že můžete být uvolněni a brát věci s nadhledem. To ukáže vaše datum, že jste snadno kolem. Ukazuje to také, že máte smysl pro humor a může to být zábavné rande.
  • Poukazujte na své pitomce a smějte se. Mohou to být vaše okapové koule při bowlingu, zbloudilé koule při minigolfu nebo polevy, které sklouzly z vaší pizzy.
 8. 8 Vyhněte se diskusi o svých problémech nebo nedostatcích. I když je zábavné se smát svým chybám, když na prvním rande ukážete své osobní nedostatky, budete vypadat nejistě. Pro vaše rande to také není žádná zábava, takže nemluvte o tom, jak jsou vaše oči příliš blízko u sebe, chcete zhubnout nebo doufáte, že se vám pleť brzy vyčistí. Místo toho udržujte konverzaci lehkou a zábavnou.
  • Neříkejte jim, co na svém vzhledu nesnášíte.
  • Neomlouvej se za to, jak vypadáš.
 9. 9 Buďte spontánní. Někdy nejsou naplánovány ty nejpamátnější události, takže buďte ve svém datu flexibilní. Pokud se naskytne příležitost udělat něco vzrušujícího, využijte to.
  • Například vám a vašemu datu mohou být nabídnuty bezplatné vstupenky na koncert, můžete narazit na ohňostroj nebo venkovní akci pořádanou vaším městem nebo si můžete všimnout zajímavého místa poblíž místa, kde jste plánovali rande.
  • Jít s proudem. Nenechte se zavřít svými plány, pokud máte šanci udělat něco nezapomenutelného.
  reklama

Část 3 ze 3: Konec data

 1. 1 Připomeňte jim něco, o čem jste diskutovali dříve. Vytáhněte zábavné téma z dřívějšího data, abyste jim připomněli skvělý čas, který jste měli, a jak jste zajímaví. Vyberte něco, co ukazuje na následné datum.
  • Řekněte: „Nemůžu uvěřit, že jsi nikdy nezkusil Hankovu pizzu. Měli bychom jít někdy brzy. '
  • Řekněte: „Pořád si myslím, že umím bruslit lépe než vy. Chcete mít brzy faceoff? “
 2. 2 Řekněte jim, že jste se měli skvěle. Nechte věci pozitivní, řekněte jim, že se vám rande líbilo. To jim poskytne dobrý pocit, což by mělo datum učinit nezapomenutelnějším. Také jim to říká, že jste pravděpodobně otevřeni druhému rande.
  • Řekněte: „Dnešní večer byl úžasný! Doufám, že jste si to užili stejně jako já. “
 3. 3 Pokud chcete, polibek se nakloňte. Polibek na dobrou noc může být nejnepříjemnější částí prvního rande, ale také nejvíce vzrušujícím. Pokud máte zájem o polibek, nakloňte se. Pokud je to zajímá, pravděpodobně se také nakloní. Polibek na dobrou noc z vás může udělat velmi nezapomenutelné první rande.
 4. 4 Následující den pošlete doplňující text. Připomeňte svému datu, že jste se skvěle bavili, a zmíňte něco vtipného nebo nezapomenutelného, ​​co se stalo na vašem rande. Díky tomu budete mít svěží mysl a budete nezapomenutelní.
  • Řekněte: „Včera v noci jsem se měl tak skvěle. Jsem rád, že jsi tam byl, abys byl svědkem toho, jak můj epický nacho selhal. '
  reklama

Další nápady

Ukázky nápadů na první rande

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co hledáte na prvním rande?Chloe Carmichael, PhD
  Expertka na vztahy Chloe Carmichael, PhD je licencovaná klinická psycholožka, která provozuje soukromou praxi v New Yorku. S více než desetiletou zkušeností s psychologickým poradenstvím se Chloe specializuje na vztahové problémy, zvládání stresu, sebehodnocení a kariérní koučink. Chloe také instruovala vysokoškolské kurzy na Long Island University a působila jako doplňková fakulta na City University of New York. Chloe dokončila doktorát z klinické psychologie na Long Island University v Brooklynu v New Yorku a klinický výcvik v nemocnici Lenox Hill a Kings County Hospital. Je akreditována Americkou psychologickou asociací a je autorkou knihy „Nervous Energy: Harness the Power of Your Anxiety“.Chloe Carmichael, PhDExpert na vztahy Expert Odpověď Pomocí seznamovacího deníku zjistíte, zda se vám někdo dobře hodí. Do běžného sešitu vložte jméno každé osoby, se kterou chodíte, na začátek stránky. Na tuto stránku vložte malý protokol o každém datu. Zapište si, kdy to bylo, kam jste šli, jednu nebo dvě věci, o kterých jste mluvili, a jak jste se během rande cítili. Pokud to uděláte pro každé datum, které máte, začnete si při seznamování všímat vzorců a pomůže vám to zůstat v souladu se svým nadhledem.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyberte si místo pro rande, které si myslíte, že se vám bude líbit oběma.
 • Oba lidé na prvním rande mají strach a jsou trochu nervózní, zkuste proto použít humor, aby byla nálada lehká a zábavná.
 • Nebuď někdo, kdo nejsi. Buďte sami sebou a sdílejte s datem užitečné myšlenky. Diskutujte o svých zálibách a nelibostech a nejen mluvte, ale také poslouchejte. Možná to, co vaše partnerka vypadá, je někdo, kdo mu naslouchá.

reklama

Varování

 • Přineste si dostatek peněz nebo platební metodu, abyste mohli pokrýt náklady a/nebo zaplatit cestu domů, pokud budete potřebovat.
 • Nelžete, abyste se pokoušeli udělat někoho, jako jste vy. Buď sám sebou.
reklama

Populární Problémy

Upevnění: (2) Casper Ruud vs (8) John MillmanZde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu The Bachelorette online bez kabelu. Podrobnosti čtěte dále.

Steelers a Titans se setkají v obrovské bitvě 7. týdne neporažených týmů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.Potřebujete smazat zálohu WhatsApp? Disk Google synchronizuje vaše sociální účty a historii chatů s cloudem, což je riskantní. Pokud existuje záloha na Disk Google, WhatsApp také neobnoví data z místní zálohy. Čtěte dále a dozvíte se, jak ...