Jak se stát úspěšným sportovním hráčem

Stát se sportovním hráčem se může zdát jednoduché, což je, když budete postupovat podle několika jednoduchých kroků.dobré jí návrat kam se dívat

Jak se vůbec dozvíte, že jste nahoře, když jste nikdy nebyli dole a vzhlédli? ~ Dog the Bounty Hunter

Není konec, dokud není konec ~ Yogi Berra

Žiju pro to ~ MLB komerční

odemykání dveří tenisovým míčkem

Kroky

 1. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 11 Staňte se „go-getterem“. První krok k tomu, abyste se do toho pustili: Věřte v sebe! Go-getter je člověk, který dokáže věci dokončit a dosáhnout požadovaných cílů, bez ohledu na to, jak špatná je situace nebo jak omezené jsou zdroje.
 2. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 2

  2 Přispět. Nezaregistrujte se jen tak, abyste byli v týmu. Nezáleží na vaší šikovnosti, ale důležitější je vaše úsilí a ochota přispět. Prostě jděte ven každý trénink a hru a pracujte na tom. Pokud několikrát škrtnete, vzpomeňte si na rčení: „Jak budete někdy vědět, že jste nahoře, když jste nikdy nebyli na dně a vzhlédli?“.
 3. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 33 Vždy respektujte hru. Když profesionálové podvádějí pomocí léků zvyšujících výkonnost ke zvýšení svalové hmoty, podvádějí pouze sami sebe a kazí svůj sport. A co je nejdůležitější, pohrávají si s myslí fanoušků po celé zemi. Dávají nesprávný dojem, že je v pořádku užívat drogy, aby se zlepšili, ale ve skutečnosti není v pořádku takové věci dělat. Pokaždé, když do svého systému vstříknou drogy, jsou jejich těla krátkodobě uspokojivá (velká svalová hmota), ale dlouhodobě přicházejí o život.
 4. Obrázek s názvem Motivujte tým Krok 3

  4
 5. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 55 Vždy respektujte své protivníky. Vaši protivníci mohou být považováni za „nepřátele“ na poli nebo na hřišti (bez ohledu na to, na koho se rozhodnete hrát), ale stále jsou to lidé. Ke zmírnění dopadu porážky bude stačit jednoduchá vysoká pětka, podání ruky atd. A pěkná „dobrá hra“. Soupeři to možná úplně nepolepší, ale alespoň jste svou část zvládli. I v soupeření to má být zábavná soutěž a hra se má udržovat na hřišti/hřišti.
 6. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 6

  6 Vždy respektujte své úředníky. Jejich respektování může být dobré pro vás i pro váš tým. Například v baseballu, pokud budete neustále křičet na rozhodčího, příště, až přijdete, může být vhodný pro špatnou výzvu záměrně pro 'odplatu'. Respektování rozhodčího může vést k tomu, že zavolá „vaši“ hru.
 7. Obrázek s názvem Motivujte tým Krok 17 Vždy respektujte své manažery/kouče. Jsou to ti, kteří mají moc rozhodnout, zda vás tam dají nebo posadí. Pokud chcete více času na hřišti a méně času na lavičce, pak byste měli mít dobrý vztah se svým manažerem/trenérem.
 8. Obrázek s názvem Buďte úspěšným sportovním hráčem Krok 8

  8 Pomáhejte si navzájem. Tým je jako vesnice. Všichni na tom musíte pracovat společně, aby byla vesnice nebo tým perfektní. Nebuďte „idioti z vesnice“ tím, že budete neuctiví, kňučení, stěžujete si, naříkáte a budete nepřátelští!
 9. Obrázek s názvem Buďte úspěšným sportovním hráčem Krok 99 Vytvořte motivaci. Jednou za čas podpořte svůj tým, i když nikdo jiný není. Je to jako elektřina. Jste vodičem, kterým prochází „elektřina“. Je to infekční. Zvlášť po skvělé hře jako bzučák nebo grandslam. Jen zakřičte „Pojďme, lidi“ nebo „Vyzvedněte si to, lidi“. Nikdy se toho nebojte. Jen to nepřehánějte! To může vaše spoluhráče odškrtnout!
 10. Obrázek s názvem Buď úspěšným sportovním hráčem Krok 10

  10 Zůstaňte soustředění! Neflákejte se, protože vidíte, jak to dělají ostatní. Být úspěšný znamená dělat nad rámec toho, co vám bylo řečeno. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Může být sport kariérou? Ano, i když jen velmi málo z nich je schopno dosáhnout životaschopného příjmu. Musíte doufat, že budete trénovat a zasvětit svůj život sportu, pokud doufáte, že v něm uděláte kariéru.
 • Otázka Chci se stát basketbalistou, ale moji rodiče jsou proti mně. Jak mám zacházet se svými rodiči? Na vaší cestě k úspěšné sportovní kariéře můžete najít ty, kteří nevěří nebo nesdílejí váš sen. Bez ohledu na to pokračujte v tréninku a tréninku a dělejte vše pro to, abyste dosáhli svého cíle. Je to váš život a vy máte právo následovat jakoukoli cestu, kterou byste chtěli, bez ohledu na to, kdo vás ve vašem úsilí podporuje.
 • Otázka Jak mohu být dobrý ve sportu, když jsem tlustý a trenér mě nemá rád? Zhubněte cvičením a tréninkem mimo sezónu. A respektujte trenéra bez ohledu na to.
 • Otázka Měli by být disciplinovaní všichni hráči v týmu, nebo jen jednotlivý hráč? Všichni v týmu - bez ohledu na to. Vy jste tým; musíte spolupracovat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebojte se vyzkoušet nový sport. Existuje velká šance, že pokud máte se svým současným sportem potíže, v jiném budete lepší. Roger Federer mohl hrát fotbal, ale teď je z něj tenisová legenda.
 • Nikdy si nemyslete, že jste ve svém sportu špatní kvůli svému „typu těla“. Steve Prefontaine , jeden z největších amerických běžců, kdysi řekl o sobě;

  Jak dítě z Coos Bay, s jednou nohou delší než druhá, vyhrává závody? Lidé mi celý život říkali: „Jsi příliš malý, Pre“, „Nejsi dost rychlý, Pre.“ 'Vzdej se svého pošetilého snu, Steve.' Ale na něco zapomněli. Musím vyhrát.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy křičte a buďte příliš kritičtí ke svým spoluhráčům. Uvolněte se a dejte svým spoluhráčům výhodu pochybností. Mohli jste být ve špatné situaci vy, v takovém případě byste chtěli, aby lidé měli porozumění a podporu.
reklama

Populární Problémy

Jak používat samoobslužnou myčku aut Samoobslužná myčka aut je levný a účinný způsob, jak důkladně vyčistit auto. Většina samoobslužných stanic je relativně podobná a snadno se používá. Pokud přijedete na stanici s dostatkem hotovosti nebo ...

Jak mobilizovat páteř. Téměř každý zažil ztuhlé záda a dysfunkce páteře je stále běžnější. Zde je několik technik, které můžete použít k uvolnění všech kloubů v zádech, uvolnění a protažení zad ...

Rafael Nadal bude letos na Madrid Masters bojovat o rekordní pátý titul.

Britská hráčka Katie Boulter nedávno označila Naomi Osaka za jeden ze svých idolů ve způsobu, jakým se snaží dosáhnout změny prostřednictvím svého hlasu.

Patriots a Rams se setkají v Super Bowl LIII. Zde je návod, jak sledovat živý přenos španělského vysílání online bez kabelu.