Jak být milý ke své přítelkyni

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Můžete podniknout řadu sladkých akcí, které zapůsobí na vaši přítelkyni a ukážou, že vám na ní záleží. Dokud vynaložíte trochu úsilí, udržíte ji ještě dlouho.

Část 1 ze 3: Dělat věci každý den pro svou přítelkyni

 1. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 1

  1 Řekni jí, že ji miluješ. Jedná se o poměrně jednoduchý krok, ale jde o dlouhou cestu. Lidé, kteří jsou v dlouhodobých vztazích, mají tendenci po prvním měsíci randění zapomínat, že by měli říci jednoduchá slova „Miluji tě“. Nejlépe funguje jednoduchá, než dlouhé táhlé řeči o vaší zdrcující lásce k ní.
  • Nenápadně jí to zmíňte, když je obzvláště ve stresu. To jí zvedne náladu a ukáže, že jsi tu pro ni v době, kdy to potřebuje.
  • Zkuste to říct, když ji na den opustíte a když ji poprvé uvidíte znovu. Říct „miluji tě“ nikdy nezestárne.
  • Použijte varianty výrazu „Miluji tě“. Mohl byste říkat věci jako „tolik pro mě znamenáš“, nebo nevím, co bych bez tebe dělal. ' Měňte to tak často, aby se to nestalo formulí.


 2. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 2

  2 Sdílejte okamžiky intimity. Obejměte ji, když je smutná, nebo když je nadšená vzrušenými zprávami. Než ji opustíte, a až ji uvidíte, vždy jí dejte pusu. Být tam, když potřebuje fyzickou intimitu, je také zásadní. Když s někým chodíte, součástí zdravého vztahu je fyzický kontakt. To může znamenat hluboký polibek nebo sex, v závislosti na okamžiku/situaci.
  • Je také klíčové nechat jí prostor, když to potřebuje. Na neustále nadrženém klukovi, který vždy hledá sex, není nic sladkého. Než se zapojíte, ujistěte se, že chce fyzický kontakt.
  • Někdy ji mohou v dobrých i zlých časech utěšit i jednoduché věci, jako je poplácání po zádech nebo drhnutí na rameni. Analyzujte situaci a vyberte si nejlepší způsob fyzického kontaktu.
 3. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 3

  3 Naslouchat jí. Zjistěte, jaký je to člověk. Zeptejte se jí na její dětství, záliby, záliby, záliby, zaměstnání, rodinu, přátele a cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete. Poslouchejte ji, když vám vypráví tyto příběhy. Pokud oba začnete mluvit současně, nechte ji promluvit jako první. To ukazuje, že respektujete, co říká, a jste tu pro ni.
  • Klíčem je zajímat se o to, co říká, i když vás toto téma tolik nezajímá. To znamená, že vám záleží na konkrétním tématu, protože jí na tom záleží.
  • Zůstaňte zasnoubeni, když posloucháte její povídání. Kývněte hlavou a občas poskytněte informace nebo položte doplňující otázku. Pokud začne slzet po smutném příběhu, promněte si rameno, obejměte ji nebo si setřete slzy.
  • Všímejte si toho, co říká. Tím, že ji posloucháte, můžete získat rady o určitých věcech. Mohla by mluvit o diamantovém prstenu, který viděla, který si později můžete vyzvednout jako dárek k narozeninám. Mohla by mluvit o tom, jak moc nenávidí určitého hudebního umělce, takže se můžete ujistit, že v domě nikdy nebudou hrát jejich písně.
 4. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 4

  4 Buďte si jisti, když jste kolem ní. To neznamená, že musíte být tvrdý chlap. Raději si sedněte vzpřímeně, když jste kolem ní. Polož jí paži kolem ramene. Když chcete něco říct, mluvte klidně a jasně. Je milé, když s ní můžete jen tak mluvit, aniž byste si dělali starosti, co by si mohla myslet.
  • Zejména sebevědomí znamená být otevřený. To by mohlo znamenat, že jí řeknete něco, co vás trápí. Je možné, že se vašim rodičům nedaří po zdravotní stránce, nebo si myslíte, že je třeba ve vztahu něco změnit, aby to fungovalo.
  • Být sebevědomý také zahrnuje mluvit o svých fantaziích. To může znamenat sexuální fantazie nebo jen vaše naděje do budoucna. Buďte nápadití v tom, co říkáte. Vy a vaše přítelkyně byste také mohli mít mnoho společného, ​​pokud prozkoumáte, co je hluboko uvnitř.
  reklama

Část 2 ze 3: Ozvláštnění vztahu

 1. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 5

  1 Vypadat dobře pro ni. Pokud vždy vypadáte, jako byste právě vstali z postele, zkuste se trochu uklidit. Nemusíte jít přes palubu, ale můžete jít ven a nechat se ostříhat. Oholte strniště, které jí vždy poškrábe obličej. Místo tepláků a trika noste společenskou košili a khaki oblečení.
  • Udělejte si pěknou dlouhou koupel, poté deodorant a tělový sprej.
  • Zajistěte si čištění zubů alespoň dvakrát denně. Vaše přítelkyně to ocení, když ji půjdete políbit.
  • Nejde jen o to, že se staráte o svou osobní hygienu a pohodu, ale také ukazujete, že vám záleží na vaší přítelkyni. Chce být kolem někoho, kdo voní dobře, a stará se o sebe.
 2. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 6

  2 Udělejte z ní zvláštní pocit. Neberte ji jen jako přítele. Chcete jí ukázat, že ji ve svém životě stavíte nad všechny ostatní. To by mohlo znamenat, že se jednu noc nebudete potloukat se svými kamarády a sledovat fotbal. Místo toho strávíte večer mazlením se svou přítelkyní v posteli. Netrávte vždy čas stěžováním si na to, co se ve vašem životě děje. Věnujte více času povídání o jejích problémech/úspěších a svých cílech jako pár.
 3. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni Krok 7

  3 Vezměte svou přítelkyni na rande. I když jste oddaný pár, je vždy příjemné chodit na rande. To ukazuje vaší přítelkyni, že vám na ní záleží a chcete si ji vždy získat. Můžete zajít do příjemné restaurace. Možná jít někam, kam vždycky chtěla jít, třeba do New Yorku nebo na místní divadelní hru. Vezměte ji někam překvapivě, například do zábavního parku nebo na pěší výlet. Možnosti jsou téměř nekonečné.
  • Když jdete na rande, je vždy zdvořilé dobrovolně zaplatit. Pokud jste se již rozhodli vzájemně sdílet náklady, pokračujte ve své běžné rutině.
  • Může to být skvělý čas na lepší seznámení se svým partnerem a také na to, abyste se stali intimnějšími.
 4. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 8

  4 Buďte rytířští. Otevřete jí dveře, vytáhněte jí sedadlo a vyzvedněte si její věci, pokud je upustí. Pokud jste ve vlaku/autobusu, dejte jí své místo, pokud nejsou žádní další. Nabídněte, že jí vezmete tašku. Když jdete po chodníku, měli byste chodit po straně nejblíže ulici, abyste ji ochránili před auty a stříkáním v dešti.
  • Zatímco některé z těchto věcí jsou zastaralé, ukazují jí, že vám na ní záleží.
  • Nikdy si nemysli, že jsi méně muž, protože se ke své přítelkyni chováš s respektem. Vaše přítelkyně nejen ocení vaše rytířské činy, ale budete se také cítit skvěle, když uvidíte její úsměv na tváři.
 5. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 9

  5 Oslavte narozeniny a/nebo speciální události. Udělejte na Valentýna něco speciálního a vždy si pamatujte její narozeniny. Kupte si kartu v nejbližší drogerii, nebo si dokonce můžete vyrobit vlastní. Kupte jí dárky, jako jsou plyšáci, čokoláda, květiny atd.
  • Na její a vaše výročí byste měli jít ven. To znamená, že byste si měli udělat rezervaci v příjemné restauraci, nebo jí uvařit pěkné jídlo doma. Pěkně se oblékněte, když jdete ven, holíte se a vypadáte reprezentativně. Ozdobte dům růžovými pedály a/nebo stuhami k výročí.
  • Na její narozeniny bys jí mohl chtít udělat teplou koupel. Nalijte hodně bublinkové koupelové směsi, jak teplá voda vylévá z faucetu. Položte růžové pedály do vany, aby je následovala a byla šťastně překvapena.
  reklama

Část 3 ze 3: Přejít na extra míli

 1. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 10

  1 Zůstaňte s ní v kontaktu. Můžete své přítelkyni poslat sladkou textovou zprávu, jednoduše říci „Miluji tě“ nebo se jí zeptat, jak se jí daří. Zavolejte jí a zeptejte se, jestli chce něco z obchodu s potravinami, nebo jestli má nouzovou situaci. Pokud jste od ní na chvíli daleko, můžete vždy poslat e -mail. Tímto způsobem můžete rozložit větší množství informací než jedinou krátkou textovou zprávu.
  • Další skvělou možností je dopis. Je to zastaralý, ale nadčasový způsob, jak ukázat svému partnerovi, že vám na něm záleží. Protože napsání dopisu a jeho odeslání zabere více času, bude vaše přítelkyně ještě více dojatá a vděčná.
 2. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 11

  2 Navštivte rodiče své přítelkyně. Může to být milé gesto a umožní vám seznámit se s rodinou vaší přítelkyně. Můžete to udělat každý den, ale zejména kolem prázdnin. Přineste jim dárek, například čokoládu nebo květiny. To na vaši přítelkyni udělá dobrý dojem a také vás udrží v dobrém postavení s jejími rodiči.
  • Až je navštívíte, nezapomeňte je pochválit v jejich domě. Předem se poraďte se svou přítelkyní, abyste zjistili, co je zajímá. Tímto způsobem budete mít vždy o čem mluvit (nechtějte se hádat s politikou, zvláště během prvního setkání).
  • Řekněte jim, jak moc se vám líbí být s jejich dcerou a jaký je úžasný člověk. To se však může rychle dostat do strašidelné říše. Zkuste se vyhýbat tomu, abyste to přeháněli, intenzivně před nimi líbali svou přítelkyni atd.
 3. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 12

  3 Připojte se k aktivitě, ve které je. Může to být sladká věc, zvláště pokud nejste dobří nebo nemáte rádi tuto aktivitu. Můžete se připojit ke knižnímu klubu, ve kterém je, nebo se můžete připojit k jejímu tenisovému týmu. Může mít ráda pěší turistiku, cykloturistiku nebo si prostě každé ráno zaběhat. Dokud vynaložíte úsilí, všimne si toho. Cílem je udělat maximum a ukázat, že vám záleží na tom, co ji zajímá.
  • Ujistěte se, že nezasahujete do jejího prostoru. Zatímco většina aktivit, které páry mohou dělat společně, v každém vztahu je potřeba zdravý čas na rozchod. Pokud by raději dělala činnost sama, respektujte její přání.
  • Je to také skvělý čas, abyste lépe poznali svého partnera. Když běháte nebo stoupáte na horu, máte s ní čas o samotě, na kterou se jí můžete ptát. Postupem času se více důvěrně zapojte.
 4. Obrázek s názvem Buď sladký ke své přítelkyni, krok 13

  4 Překvapte ji. Přineste jí růže jednoduše proto, že to chcete udělat. Možná jí upečte na oběd speciální dobrotu. Jdi jí koupit čokoládu, když má špatný den. Klíčovou věcí je vždy „hledat“ svou přítelkyni a snažit se ji získat. Nikdy nechcete být příliš spokojení, když s někým chodíte, takže malé překvapení jí dá najevo, že je neustále ve vaší mysli.
  • Jděte do její práce a přineste jí něco zvláštního. To nejen ukazuje, že vám na tom záleží, ale také to zapůsobí na její spolupracovníky a ukáže jim, že si vybrala skvělého kluka, se kterým bude.
  • Zanechávejte malé poznámky na jejím polštáři, kuchyňské lince nebo na lednici. Tyto poznámky by mohly číst něco sladkého jako „Miluji tě“ nebo „Doufám, že máš skvělý den v práci“. Něco jednoduchého a sladkého ukazuje, jak moc si o ní myslíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak ji mohu učinit šťastnější? Můžete se jí zeptat, co můžete udělat, aby se jí zlepšil den, nebo jí dát něco, co zoufale chce. Naslouchat jí. Projevte zájem o její zájmy. zkuste se snažit mít ráda její přátele.
 • Otázka V čem by mohl být problém, když mi moje přítelkyně často neposílá zprávy? Může to znamenat mnoho věcí. Možná vás nezajímá nebo by mohla být zaneprázdněná nebo nemá ráda textové zprávy. Jediný způsob, jak to opravdu vědět, je klidně si s ní promluvit.
 • Otázka Co když jsem zaneprázdněn prací? Najděte způsoby, jak jí dát najevo, že je stále vaší hlavní prioritou. Snažte se s ní trávit čas, sledovat film, připravit si domácí jídlo atd. Alespoň jednou nebo dvakrát týdně. Pokud jste uvízli v práci, určitě jí pošlete e -mail nebo SMS, jen abyste jí řekli, že na ni myslíte.
 • Otázka Co když nemám peníze? Abys byl sladký se svou dívkou, nemělo by to vyžadovat peníze. Každopádně ne moc. Prostě jí řekněte, že je krásná, pomozte jí s věcmi, udělejte to, co už bylo řečeno v krocích výše, a dejte jí najevo, že toho možná moc nezvládnete, ale stále je tím nejúžasnějším člověkem, kterého jste kdy poznali. Pokud ji zajímá jen to, kolik máte peněz, nebo kam ji s těmi penězi vezmete, nezaslouží si vás.
 • Otázka Budou tyto rady fungovat, pokud jsem teenager? Ano, tyto tipy budou fungovat i pro teenagery.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste daleko od své přítelkyně, zkuste s ní Skyping. Je to skvělý způsob, jak vidět svou přítelkyni a zároveň s ní mluvit.
 • Když jdete ven na rande, vezměte si s sebou jednu růži. Dej jí to k večeři. Řekněte jí, že „ty jsi moje jediná pravá láska“ nebo nějaká variace.
 • Udržujte oční kontakt se svou přítelkyní. Tím jí dáte najevo, že se plně soustředíte na ni a ne na telefon, přátele atd.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud tyto kroky zkoušíte poprvé, může se stát, že váš vztah je již napjatý. Zkuste, zkuste a zkuste to znovu. Vaše přítelkyně by si měla všimnout, že se alespoň snažíte změnit a být lepším mužem.
 • Každá dívka je jiná. Někteří mohou potřebovat více fyzického kontaktu, zatímco jiní možná budou muset více poslouchat. Musíte se přizpůsobit podle signálů, které zachytíte od své přítelkyně.
 • Nikdy není nic hloupého. Můžete vzít v úvahu všechny výše uvedené kroky a přesto ztratit svou přítelkyni po silnici. Buďte připraveni na rozchod a odmítnutí.
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal má ve své legendární kariéře jedno vážné zranění za druhým, ale vždy se mu podaří odrazit se. Francouzský osteopatický lékař Ben Illouz nedávno hovořil o zraněních a bolestech, se kterými se Nadal ve své kariéře potýkal.

Jak používat jógu při bolestech ramen. Pokud vás bolí a svíjí ramena, nejste vůbec sami. Většina lidí si neuvědomuje, kolik stresu a napětí drží v ramenou, a vy pravděpodobně napínáte ...

Reilly Opelka v sobotu přišla s dalším nejvyšším výkonem sloužícím k vyslání Stefanose Tsitsipase v semifinále National Bank Open 2021.

Váš průvodce streamováním Robina Hooda online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.