Jak se stát „Squash Fit“

Squash je jedním z nejintenzivnějších a fyzicky nejnáročnějších sportů na světě. Časopis Forbes jej ve skutečnosti označil za „nejvhodnější“ sport. Zatímco úspěch na squashovém hřišti je také určen strategií, dovednostmi a mentální odolností, člověk nenaplní svůj plný potenciál, pokud není ve špičkové fyzické kondici.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Staň se

  1 Začněte více běhat. Squash vyžaduje, abyste měli dobré kardio, a běh je to nejzákladnější kardio cvičení, které může každý dělat. Pokud vám běh nefunguje, plavání je další alternativou, která je snadná pro klouby. Mnoho stacionárních kardio strojů najdete také ve své místní posilovně (například eliptické nebo na kole).
 2. Obrázek s názvem Staň se

  2 Jezte zdravěji. To neznamená jíst méně a toto je běžná mylná představa o dietách pro sportovce. Musíte prostě lépe jíst. Sacharidy jsou dobré před cvičením, ale jinak se ukládají jako tuk. Opak platí pro bílkoviny (bílkoviny se ukládají jako tuky, pokud svalům nepomáhají zotavit se po cvičení). To jsou jen základy a je toho mnohem víc, o čem musíte být informováni. V zásadě byste měli vědět, co do svého těla dáváte. Přemýšlejte o jídle pro lidi, jako je plyn pro automobily: do auta můžete natankovat jakýkoli typ plynu, který chcete, ale pokud chcete špičkový výkon, naplníte ho tím nejlepším plynem, jaký dokážete.
 3. Obrázek s názvem Staň se

  3 Proveďte Plyometrics. Plyometrie se stávají základem všech moderních sportů. Stručně řečeno, plyos jsou v zásadě krátká, výbušná cvičení. Squash je sport, zejména v dnešní době, který vyžaduje, abyste tvrdě odstrčili t tak rychle, jak můžete opakovaně. Proto jsou potřeba plyos. Mezi dobré cviky patří krátké sprinty, skoky atd.
 4. Obrázek s názvem Staň se

  4 Posilni se. I když existují různé filozofie toho, co je pro squash ideální, jedna věc je jistá: čím rychlejší a silnější budete, tím lépe. Pokud jde o horní část těla, musíte vygenerovat dostatečnou rychlost hlavy rakety, abyste mohli míček mířit tempem. To lze provést buď výjimečnou technikou, nebo posílením svalů (což lze provést různými způsoby, jako je vzpírání nebo hodiny tvrdého odpalování míče). Pokud jde o spodní část těla, cyklistika a vzpírání pomáhají tunám, stejně jako triky, jak bylo uvedeno výše. Klíčovou věcí, kterou byste si měli pamatovat, není nabrat příliš mnoho svalové hmoty. Pokud se stanete příliš velkými, zpomalíte. Klíčem je udržet vaše tělo silné ve vztahu k jeho velikosti. Znám například lidi, kteří váží 140 liber, ale mají velmi hubené svaly, jsou extrémně mobilní. Na druhou stranu znám lidi tak těžké jako 190, kteří mohou stále bouřit po dvoře, protože mají směšnou sílu nohou, aby se mohli odrazit.
 5. Obrázek s názvem Staň se

  5 Dělejte duchy. Ghosting je technika, při které jste na hřišti sami a cvičíte pohyb z t do 6 hotspotů kurtů: přední levá a pravá, boční levá a pravá a zadní levá a pravá. Je důležité, aby váš pohyb byl dobrý, abyste mohli být efektivní a šetřit energii při hraní. Někteří lidé jsou tak efektivní, že ve výsledku mohou obětovat trochu kondice.
 6. Obrázek s názvem Staň se

  6 Hrajte zápasy! Nácvik pohybu a hraní v reálných situacích vás bude dělat jen těžšími, lepšími, rychlejšími a silnějšími! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Podívejte se na trenéra. Profesionální rady je vždy dobré získat, protože jsou obvykle specifické pro vaše cíle a vaši úroveň hry.
 • Nikdy se nepokoušejte být riskantní a vraťte úder, který by mohl zranit vašeho protivníka. Požádejte o let a můžete dostat bod mrtvice.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Natáhněte tuny, abyste se vyhnuli zranění
 • Dopřejte svému tělu dostatek odpočinku, abyste si neublížili
reklama

Populární Problémy

Zde je kompletní přehled a podrobný průvodce, jak sledovat ESPN Plus na zařízeních Amazon Firestick a Fire TV.

Bolesti zad jsou ve Spojených státech významným problémem-více než 31 milionů Američanů pociťuje bolesti zad kdykoli a přibližně 50% pracovníků tvrdí, že každý rok trpí středně těžkou až těžkou bolestí zad. Existuje mnoho příčin ...

Zranění prstů na rukou a nohou jsou běžná a mohou zahrnovat vše od drobných řezů a škrábanců po vážnější rány, které poškozují kosti, vazy a šlachy. Někdy je nutná lékařská péče, ale v mnoha případech zranění prstů na rukou a nohou ...

Camila Giorgi měla kontrolu nad rozhodujícím setem, ale nakonec podlehla první vlně vítězů WTA Tour Magdě Linette.

Intenzivní soupeři River Plate a Boca Juniors nakonec v neděli uzavírají finále Copa LIbertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud jste v USA.