Jak snadno odpálit bowling ve Wii Sports

Je vaším absolutním snem získat 12 úderů za sebou na Wii Sports Bowling? Může to znít obtížně, ale bylo to provedeno. Tento článek vám ukáže, jak snadno udeřit. Úder není zaručen, ale za pokus to stojí (upozorňujeme, že tyto pokyny platí pro praváky. Pokud jste levák, jednoduše je otočte).

Kroky

 1. Obrázek s názvem Bowl an Easy Bowling Strike in Wii Sports Krok 1

  1 Stisknutím doprava na D-padu na dálkovém ovladači Wii (Ujistěte se, že jste se přesunuli na rozdíl od vybraného zatočení) se přesunete doprava.
 2. Obrázek s názvem Bowl an Easy Bowling Strike in Wii Sports Krok 2

  2 Získejte červené vodítko, které se objeví, když pohybujete svým Mii v souladu se dvěma posledními zářezy na podlaze bowlingové dráhy (Tyto zářezy jsou k sobě o něco blíže než ostatní).
 3. Obrázek s názvem Bowl an Easy Bowling Strike in Wii Sports Krok 3

  3 Stiskněte a podržte 'b' a házejte 'koulí' tak silně, jak můžete.
 4. Obrázek s názvem Bowl an Easy Bowling Strike in Wii Sports Step 4

  4 Uvolněte ji, když vaše paže směřuje přímo dolů, aby se koule valila po uličce, a neskáče, když ji pustíte. Pokud je to provedeno správně, míč se poté zakřiví a narazí přímo do prvního kolíku. Měli byste dostat stávku.
 5. Obrázek s názvem Bowl an Easy Bowling Strike in Wii Sports Krok 5

  5 Dalším způsobem, jak získat spoustu úderů, je neustále švihat paží tlačítkem B dolů, dokud se vaše Mii nedostane na začátek jízdního pruhu. Pusťte, jen co se ruka zvedne.
  • Podle pokynů držte a otáčejte dálkovým ovladačem wii.
  • Tlačítko neuvolňujte. Než to uděláte, otočte jej zpět a poté jej znovu otočte dopředu a pak uvolněte tlačítko. Díky tomu je výstřel rovnější a obvykle vede k úderu. Můžete se také houpat, abyste získali rychlý hod, který jde normálně po zemi.
  • Nekroutte zápěstím nepřirozeně.
  • Pokud se točí příliš, posuňte svůj mii blíže ke straně, ze které nejlépe mísíte.
  • Cvičte, dokud se točí správné množství zasáhnout přední kolík.


  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se dostanu blíže k pinům? Fyzicky se nemůžete přiblížit k kolíkům, ale můžete přiblížit stisknutím šipky vpřed.
 • Otázka Co dělám špatně, když to vypadá, že míček míří rovně, ale jeden špendlík vždy zůstane stát? Míč by neměl jít rovně. Mělo by jít mírně doprava nebo doleva od špendlíku číslo jedna, podle toho, jestli hrajete pravou nebo levou rukou.
 • Otázka Když se pokouším zasáhnout rozdělený míč, proč se míč vždy otáčí opačným směrem? Při hraní Wii Bowling ovlivňuje způsob naklonění ruky směr, k němuž bude míč nakloněn.
 • Otázka Je dobré házet co nejsilněji? Ano. Wiimote ucítí i malé pohyby na plný výkon. Můžete to snadno vyzkoušet sami krátkým rychlým švihem.
 • Otázka Může 8 z nás hrát pouze pomocí 2 ovladačů? Myslím, že můžete mít dva týmy po čtyřech. Jeden tým používá jeden dálkový ovladač Wii, druhý tým používá druhý. Střídejte se na kole mezi hráči v týmu.
 • Otázka Jak změním jména hráčů ve Wii Sports? Musíte jít do Mii Channel a vytvořit Mii, které pak můžete pojmenovat. Opakujte to tolikrát, kolikrát chcete.
 • Otázka Pomůže držení dálkového ovladače v určité poloze? Držte to tak, jak je to pro vás nejpohodlnější.
 • Otázka Jak daleko od obrazovky mám stát, když uvolním míč? Vzdálenost neovlivňuje přesnost míče. Ujistěte se, že jste dostatečně blízko, aby senzor mohl vypočítat pohyby vašeho dálkového ovladače.
 • Otázka Jak daleko bych měl být od televizní obrazovky při bowlingu ve Wii Sports? Michael Strickland Záleží hlavně na tom, kolik místa ve svém pokoji máte. Pokud se jedná o obývací pokoj, obvykle budete mít dostatek místa na to, abyste se postavili asi 4–6 stop od televize, ale minimální vzdálenost by měla být 2 stopy, jakákoli bližší a máte šanci buď zasáhnout televizi, nebo do ní narazit. .
 • Otázka Začínáme malou ligu se 16 lidmi. Můžeme mít 8 MII? Michael Strickland Nemůžete, je zde limit 4 hráčů, kteří střídají každé kolo. 8 hráčů je možné pouze tehdy, když se budete otáčet s ovladači ve vaší skupině.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokračujte v tom, jak je to možné.
 • Tyto pokyny stále fungují, i když jsou prováděny opačným způsobem (přesun na poslední dva levé zářezy atd.), A to buď rukou. Ale toto je doporučeno pro pravou stranu, takže vlevo nebude fungovat tak dobře.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při bowlingu míče se ujistěte, že máte zapnutý poutko. Pokud se ze všech sil ukloníte a omylem pustíte ovladač Wii Remote, pravděpodobně rozbijete televizi a dálkové ovládání Wii.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Pro Nintendo Wii
 • Dálkové ovládání Wii (dodává se s Wii)
 • Wii Sports (součástí Wii)
 • V televizi
 • Lidé, se kterými si můžete hrát (volitelně)

Populární Problémy

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Zjistěte, jak streamovat a sledovat epizody finále a shledání filmu Bakalář v ráji, pokud nemáte kabel.

Jak hrát Super Mario Run. Super Mario Run je bezplatná hra pro uživatele iOS a Android. První tři úrovně můžete hrát zcela zdarma. Chcete -li hrát zbytek hry, musíte zaplatit. Pokud se chcete ponořit a hrát, ...

Zde je návod, jak sledovat online předsezónní hru Knicks vs Wizards online, ať už jste v New Yorku, Washingtonu nebo mimo trh.

Jak si pamatovat texty písní. I když neexistuje žádný „správný“ způsob, jak si zapamatovat texty písní, uložení skladby do paměti vyžaduje čas a praxi. Vyberte si metodu (nebo dvě), která nejlépe odpovídá vašemu stylu učení. Pokud jste aktivní student, ...

Dominic Thiem se tento týden vrátí do svého domova ve Vídni jako nejlepší semeno a největší lákadlo turnaje Super 500. .