Jak koupit boty pro děti

Zatímco nakupování oblečení pro děti je hlavně kosmetická činnost, boty, které pro děti vyberete, mohou ovlivnit jejich celkové zdraví. Obuv ovlivňuje jejich rovnováhu a zarovnání a nesprávně obutá obuv může vést k celoživotním zdravotním problémům. Tuto příručku použijte při příštím nákupu obuvi pro děti.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 1

  1 Vyberte si obchod s obuví se servisním personálem, který vám pomůže s nákupem obuvi vašich dětí. Obchod specializující se na dětskou obuv by měl mít zkušený a znalý personál.
 2. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 2

  2 Nechte prodavače změřit nohy vašeho dítěte. Při měření musí vaše dítě stát rovně s ponožkami těsně kolem nohou. To pomůže zajistit pohodlné nošení.
 3. Obrázek s názvem Přizpůsobte své dítě obuvi Krok 1

  3 Vyberte si pár bot. Vaše dítě je musí mít rádo. Pokud koupíte pár, který se vašemu dítěti nelíbí, může to být vyhození peněz, pokud je odmítne nosit. Pokud máte další děti a boty se neopotřebují, ujistěte se, že získáte genderovou neurální barvu, abyste je předali dál. Také pokud vaše dítě neumí zavázat tkaničky, nekupujte boty se šněrováním. Můžete si je koupit později, ale nejprve své dítě naučte, jak uvázat tkaničky.
 4. Obrázek s názvem Přizpůsobte své dítě obuvi Krok 2

  4 Najděte v těchto botách velikost svého dítěte. Nechte je vyzkoušet.
 5. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 3

  5 Zkontrolujte, zda je mezi nejdelší špičkou a koncem boty zhruba 0,5 až 0,65 palce (1,5 cm až 2 cm) prostoru. Tento prostor umožňuje rozložení prstů pro lepší pohodlí a stabilitu.
 6. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 4

  6 Zatlačte na „upíra“ (přední část boty). Nemělo by být těsné přes horní část chodidla a mělo by poskytnout určitý prostor pro pohyb.
 7. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 5

  7 Vložte prst mezi zadní část boty a nohu dítěte podél paty. Váš prst by měl těsně přiléhat mezi patu vašeho dítěte a zadní část boty.
  • Tření mezi zády boty a patou vašeho dítěte časem způsobí puchýře. Pokud zadní část boty sedí příliš volně, pravděpodobně se během normálního nošení uvolní a může způsobit problémy s chůzí, protože dítě bude nadměrně kompenzovat.
  • Zadní část boty proti kotníku a patě by měla být pevná a nejlépe z plastu. Měkčí materiály se rozpadnou a nepomohou udržet nohu vašeho dítěte zavřenou v botě. To může vést k volným, disketovým botám nebo nepříjemné chůzi při chůzi.


 8. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 6

  8 Ohněte nohu dítěte v kotníku ze strany na stranu. Obuv, která se otírá o kotník, může způsobit puchýře, mozoly nebo přispět ke zranění nohy. Tření může být způsobeno příliš velkou nebo objemnou obuví pro chodidlo a nohu vašeho dítěte.
 9. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 7

  9 Stiskněte vnější stranu obuvi vašeho dítěte, abyste cítili jeho malý prst na noze. Měli byste cítit špičku, netlačit pevně na stěnu boty, ale umět se ohnout. Přizpůsobení je příliš malé, pokud špička tlačí na stěnu boty.
 10. Obrázek s názvem Koupit boty pro děti Krok 8

  10 Podívejte se na vnitřní oblouk boty. Měla by existovat „podpora klenby“-tvarovaný kus, který by odpovídal noze vašeho dítěte. Sklon oblouku by měl začínat na základně palce dítěte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nechte své dítě, aby se vyjádřilo ke stylu, barvě a designu obuvi.
 • Boty s pružnou podrážkou s texturou pomohou dětem udržet se na nestabilním povrchu a nebudou zasahovat do fyzické aktivity.
 • Jedna noha je obvykle větší než druhá. Větší noha by měla určovat velikost obuvi, ne ta menší.
 • Pokud kupujete pro své dítě školní obuv, pak se ujistěte, že škola takový styl obuvi povolí.
 • Je nutné, aby dětská obuv měla nějaký typ zapínání, ať už jde o tkaničky, suchý zip, uzamykací poutko nebo něco jiného. Boty na zádech a nazouvací boty často nabízejí jen malou nebo žádnou oporu a mohou během aktivity odletět.
 • Děti jsou velmi fyzicky aktivní a vyžadují boty vyrobené z prodyšného materiálu, jako je plátno nebo kůže. Tím se zabrání nepohodlí a páchnoucím botám.
 • Nohy během dne bobtnají. Nakupujte dětské boty odpoledne nebo večer.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pravidelně kontrolujte vnitřní i vnější stranu obuvi vašich dětí. Nadměrné opotřebení na boku nebo patě boty, odřené nebo roztrhané prsty na nohou nebo roztrhané výstelky jsou znaky toho, že byste svým dětem měli pořídit nové boty.
 • Může být lákavé koupit boty malým dětem, aby „vyrostly“. Obuv, která je větší než 1 velikost, může zakopnout o dítě a způsobit problémy s vývojem chodidla. Příliš malá obuv může způsobit deformaci chodidla, bolest a puchýře.
reklama

Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak v Ubuntu začít používat jiné rozložení klávesnice. Přidání nového rozvržení umístí praktickou rozbalovací nabídku v pravém horním rohu plochy, která vám umožní přepínat rozvržení během práce. Otevřete svůj Ubuntu ...

Jak vyrobit papírovou raketu na dálku. Stavění dálkových papírových raket je úžasná aktivita pro děti všech věkových kategorií. Papírové rakety jsou fantastickým způsobem, jak se učit, zatímco ...

'Fosse/Verdon' je nová série na FX. Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru a další nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Semeno WCWS č. 1 Oklahoma ve čtvrtek ovládne Alabamu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Zde je návod, jak sledovat Rose Parade 2019 online bez kabelu. Možnosti zahrnují způsoby sledování na vašem počítači, Roku, telefonu a dalších zařízeních.