Jak převést WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter

Tento wikiHow vás naučí, jak převést soubor WBFS (Wii Backup File System) na obraz disku ISO pomocí aplikace WBFS na převodník ISO na počítači. Jakmile převedete WBFS na ISO, můžete soubor ISO připojit k počítači jako obraz disku a zobrazit jeho obsah z okna Tento počítač.Kroky

 1. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 1

  1 Otevři Převodník WBFS na ISO webové stránky ve vašem prohlížeči. Typ www.wbfstoiso.com do adresního řádku a stiskněte Vstupte nebo Vrátit se na vaší klávesnici.
 2. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 2

  2 Klikněte Stáhnout WBFS do ISO (freeware) pod nadpisem „Stáhnout“. Toto tlačítko najdete v horní části stránky. Stáhne instalační soubor aplikace převaděče do vašeho počítače.
  • Pokud pro stahování z prohlížeče nemáte nastavenou výchozí složku, budete zde muset vybrat umístění pro uložení.
 3. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 3

  3 Spusťte instalační soubor WBFS-to-ISO. Poklepejte na instalační soubor, který jste právě stáhli, a podle pokynů nainstalujte program do počítače.
 4. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 4

  4 Otevřete na počítači aplikaci pro převod WBFS na ISO. Program vyhledejte a dvakrát klikněte na zástupce WBFS to ISO na ploše nebo v nabídce Start.
 5. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 5

  5 Klikněte na Otevřeno pod nadpisem „Soubor WBFS“. Toto tlačítko najdete v pravém horním rohu okna aplikace. Otevře se nové vyskakovací okno a umožní vám vybrat soubor WBFS, který chcete převést.
 6. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 6

  6 Vyberte soubor WBFS, který chcete převést. V okně Průzkumníka souborů najděte soubor, který chcete převést, a kliknutím na jeho název jej vyberte.
 7. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 7

  7 Klikněte na Otevřeno ve vyskakovacím okně. Tím svůj soubor nahrajete do převaděče.
 8. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 8

  8 Klikněte na Vybrat pod nadpisem „Výstupní složka ISO“. Je pod tlačítkem Otevřít v pravém horním rohu. Toto tlačítko vám umožní vybrat umístění pro uložení převedeného souboru ISO.
 9. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 9

  9 Vyberte cílovou složku pro výstup. Najděte a klikněte na složku, kterou chcete nastavit jako umístění exportu. Zde bude uložen váš převedený soubor ISO.
 10. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 10

  10 Klikněte OK . Nachází se v pravém dolním rohu vyskakovacího okna se souborem. Tím potvrdíte svůj výběr pro umístění exportu.
 11. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 11

  jedenáct Vyberte formát ISO pro převedený soubor. Kliknutím na jednu z možností v části „Formát ISO“ vyberte formát souboru.
  • Vybrat Wii ISO hry pro formátování vašeho ISO v původním formátu Wii Disc.
  • Vybrat CISO převést soubor do formátu Compact ISO. To vám pomůže zmenšit původní velikost souboru.
  • Vybrat ISO 9660 pro formátování vašeho ISO ve standardním formátu obrazu CD/DVD. To vám umožní připojit soubor ISO k počítači jako obraz disku.
 12. Obrázek s názvem Převod WBFS na ISO pomocí aplikace WBFS -to -ISO Converter Krok 12

  12 Klikněte na Konvertovat knoflík. Toto tlačítko se nachází v pravém dolním rohu vyskakovacího okna. Převede váš soubor WBFS na ISO a uloží převedený soubor ISO do vybraného umístění.
  • Můžete kliknout na Zavřít tlačítko zde zavřete program, když skončíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Toto neodpovídá, jen se to zasekne, když kliknu na převést. Co bych měl dělat? Zejména u velkých her to může trvat několik minut. Počkejte prosím nebo restartujte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Můžete si také stáhnout Wbfs Mac tady , a použijte jej k otevření souborů WBFS na Macu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

V pátek začíná prohlídka Nového Zélandu po Západní Indii. Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud jste ve Spojených státech.Jak si vyrobit kostým. Pokud bojujete s nápadem kostýmu, nebojte se! Vyrobit kostým je ve skutečnosti mnohem snazší, než si myslíte, i když je to jen na krátkou dobu. Ať už je to na Halloween, kostýmní párty, nebo jen tak ...

Obhájce titulu MLS Cup Sounders zahajuje sezónu MLS 2020 proti Chicago Fire Sunday. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud nemáte kabel.Diy

Soutěže zdobení Diya jsou zábavným způsobem, jak oslavit Diwali a další náboženské svátky. V hinduismu jsou diyas lampy, které se rozsvítí během modlitby a slouží k uctívání božstev. Pokud toužíte vyhrát svou diya soutěž, udělejte si čas na ...Jak vyrobit cuketové nudle. Pokud potřebujete zdravější alternativu ke standardním těstovinám bez obilovin, můžete použít cuketové nudle. Tyto nudle se snadno vyrábějí a chutnají skvěle. Zde je to, co musíte udělat, abyste je připravili. Rozhodněte, zda nebo ...