Jak ozdobit bakalářskou podložku

Bakalářská podložka může být relaxačním a pohodlným prostorem, který je skvělý pro zábavu, ale může být obtížné najít dekor, který spolu dobře vypadá. Pokud chcete, aby vaše místo vypadalo soudržněji a organizovaněji, přidání nových dekorací a nábytku mu okamžitě dodá nový styl. Nejprve se podívejte po kusech nábytku, abyste věděli, kolik volného místa máte. Zkuste malovat nebo závěsné umění, aby zaplnilo prostor vaší zdi, aby nevypadalo tak prázdně. Pak se podívejte po oblastech, kde můžete dát další dekorace a doplňky, které dodají vašemu domovu akcenty.

Metoda 1 ze 3: Výběr vašeho nábytku

 1. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 1

  1 Vyberte si sedadlo, které má podobnou barevnou paletu, aby vypadalo jednotně. Pokud chcete klasický bakalářský polštář estetický, rozhodněte se pro židle a pohovky vyrobené buď z černé nebo hnědé kůže. Jinak vybírejte látky s neutrálními tóny, jako je béžová, šedá nebo hnědá, aby vaše místo působilo otevřeně a uvolněně. Zajistěte si nábytek, který dobře zapadne do vašeho prostoru a bude vypadat esteticky, aby se vaše bakalářská podložka necítila příliš stísněná.
  • Snažte se mít v hlavní obytné části bakalářské podložky alespoň 1 gauč a 1–2 židle, abyste měli místo pro více hostů.
  • Hledejte odpovídající sady nábytku, pokud to dokážete, aby se váš pokoj cítil soudržnější.
  • Podívejte se na místní online trhy, jako je Craigslist nebo Facebook Marketplace, a podívejte se na nábytek, pokud máte rozpočet. Mnoho lidí zveřejňuje a prodává svůj starší nábytek, když si koupí něco nového.
  • Vyhněte se používání venkovního nábytku nebo sezení, které má jasné a otravné vzory, protože by mohlo vaše místo působit méně rafinovaně.


  Spropitné: Bakalářské podložky mívají minimalistický nádech, vyhněte se proto pořizování ozdobných kusů nábytku. Místo toho si pořiďte položky, které mají dlouhé rovné čáry a jednobarevné.

 2. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 2

  2 Umístěte kávu a odkládací stolky poblíž místa k sezení, abyste měli kam uložit nápoje. Použijte pro své tabulky neutrální barvu, jako je černá, bílá nebo hnědá, a zkuste najít odpovídající styly. Pokud chcete moderní vzhled, rozhodněte se pro čtvercové nebo obdélníkové stoly ze dřeva, skla nebo kovu. Chcete -li něco s klasickým vzhledem, vyhledejte zaoblené dřevěné stoly. Ujistěte se, že jsou stoly v dosahu vašeho nábytku, abyste je mohli použít, kdykoli budete potřebovat.
  • Odkládací stolky také vytvářejí skvělá místa pro umístění lamp a dalších drobných dekorací, aby se vaše bakalářská podložka cítila příjemněji.
  • Některé konferenční stolky mají také skryté možnosti úložiště, kam můžete ukládat deky, filmy nebo hry, aby nebyly v dohledu.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 3

  3 Získejte pěknou televizi a zvukový systém, abyste se mohli bavit. Podívejte se na televizi, která je dostatečně velká, aby se vešla do vašeho prostoru, abyste ji mohli jasně vidět z jakéhokoli místa. Držte televizi u zdi v zábavním centru, aby byla ve výšce očí, abyste ji nemuseli jehat kolem krku. Připojte externí zvukový systém k televizoru, abyste z něj získali nejlepší zvuk. Pokud existují reproduktory prostorového zvuku, umístěte je do zábavního centra, připevněte je ke stojanům reproduktorů nebo je připevněte na zeď.
  • Reproduktory jsou také skvělé pro přehrávání hudby, zatímco se bavíte nebo lenošíte.
  • Mnohokrát najdete reproduktory, které můžete připojit k telefonu pomocí Bluetooth.
  • Je to v pořádku, pokud pro svou televizi nemáte reproduktory.

  Variace: Namontujte televizi na zeď, pokud můžete, pokud nemáte místo pro zábavní centrum.

 4. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 4

  4 Najděte si jídelní stůl, abyste měli pohodlné místo k jídlu. Zkuste najít jídelní stůl a sadu židlí, které budou ladit s estetikou a designem zbytku vašeho pokoje. Vyberte si stůl, který má dostatek místa pro vás a alespoň 1 další osobu, abyste mohli bavit a krmit hosty, kdykoli někoho máte. Umístěte jídelní stůl poblíž kuchyně nebo obývacího pokoje.
  • Pokud chcete, aby byl váš stůl delší, aby bavil více hostů, rozhodněte se pro rozkládací jídelní stůl s listovou vložkou.
  • V jídelních soupravách najdete mnoho stolů a židlí, abyste měli jistotu, že budou ladit.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 5

  5 Zvedněte matraci ze země pomocí pevného rámu postele. Nenechávejte matraci na podlaze, protože by mohla vaše ložnice vypadat chaoticky nebo přeplněně. Vyhledejte štěrbinový rám, který odpovídá zbytku místnosti, abyste nemuseli kupovat samostatnou pružinovou matraci. Nastavte rám tak, aby jedna z kratších stran byla u zdi, abyste se mohli pohodlně dostat do postele z obou dlouhých stran matrace.
  • Pokud chcete do své ložnice přidat dekorativní nádech, vyhledejte rám s čelem.
  • Pokud potřebujete ušetřit místo, je dobré položit dlouhou stranu matrace a rámu ke zdi.
  • Pokud chcete na matraci položit matraci, položte na rám sukni, pokud pod ní chcete skrýt prostor.
 6. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 6

  6 Podívejte se na police nebo skryté úložiště, abyste si místo lépe uspořádali. Pokud máte podlahovou plochu, rozhodněte se pro velké knihovny, zásuvky nebo policové jednotky, abyste si své věci nechali. Udělejte vše pro to, abyste vše uspořádali ve svých úložných regálech, aby měly čistý vzhled a abyste se snadno dostali k věcem, které používáte nejčastěji. Můžete je použít k ukládání knih, drobností nebo deskových her.
  • Pokud nechcete, aby byly položky na poličce viditelné, hledejte organizační kostky.
  • Pořiďte si zásuvky nebo úložné kontejnery, které se snadno vejdou do skříně, aby nezabíraly tolik místa na podlaze.
  • Můžete se také pokusit získat dekorativní police, které fungují jako umělecké dílo i jako úložiště.
 7. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 7

  7 Pokud chcete pracovat z domova, hledejte stůl a pohodlnou židli. Pořiďte si stůl, který má jednoduchou estetiku nebo design podobný jinému nábytku ve vaší domácnosti, a postavte jej poblíž zásuvky, abyste mohli zapojit počítač. Vyberte si kancelářskou židli, na které se budete pohodlně sedět delší dobu, a nechte ji u stolu.
  • Zkuste najít stůl se zásuvkami nebo úložným prostorem, aby se vaše pracovní plocha příliš nepřeplňovala předměty.
  • Vyhněte se práci u jídelního stolu, protože ho budete muset uklidit, pokud si budete chtít někdy sednout a jíst s hosty.
  • Pokud to budete potřebovat, můžete svou stolní židli také použít jako další sezení.
 8. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 8

  8 Vyzkoušejte barovou jednotku, abyste si nechali alkohol nebo pití. Pokud chcete barovou jednotku přemístit, abyste lépe bavili hosty, rozhodněte se pro vozík, který má kolečka, abyste jej mohli převálcovat po svém místě. V opačném případě zkuste najít robustní barovou skříňku a udržujte ji mezi kuchyní a obývacím prostorem. Na vozík uložte jakékoli lahve s alkoholem nebo skleničku, abyste si mohli snadno vzít něco k pití, kdykoli budete chtít.
  • Barovou jednotku nepotřebujete, pokud ji nechcete, ale může vám pomoci uvolnit místo na pultu nebo skříni.
 9. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 9

  9 Rozdělte svůj nábytek po celém domě, aby měl každý pokoj rovnováhu. Vyhněte se umístění veškerého nábytku do jedné místnosti, protože prostor může být přeplněný a zbytek vašeho domova bude vypadat prázdný. Pokuste se rozložit nábytek a výzdobu po celém domě, abyste měli prostor, abyste se cítili pohodlně. Ujistěte se, že máte dostatek místa na procházku po svém domě, aniž byste se museli mačkat kolem svých položek. Zajistěte si dostatek míst k sezení v místnostech, kde plánujete zábavu pro sebe a své hosty.
  • Například místo toho, abyste měli pingpongový stůl ve svém obývacím pokoji, můžete jej místo toho ponechat v náhradní ložnici, aby z něj byla herna.

  Variace: Pokud pro své věci nemáte místo navíc, zvažte prodej nebo darování některých svých položek, abyste zmenšili to, co máte. Uchovávejte pouze to, co používáte nejčastěji.

  reklama

Metoda 2 ze 3: Zdobení vašich zdí

 1. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 10

  1 Namalujte své stěny, abyste okamžitě změnili vzhled svého prostoru. Pokud chcete, aby váš prostor působil otevřeněji, zvolte světlejší barvy, například šedou, béžovou nebo světle modrou. Ujistěte se, že barvy, které používáte, doplňují barvy vašeho nábytku, jinak se mohou střetnout. Pokuste se vytvořit 1–2 stěny v každé místnosti tmavší doplňkovou barvou, aby byl prostor vizuálně zajímavější.
  • Vyhněte se použití tmavých barev pro každou zeď, protože by to mohlo způsobit, že se vaše místo bude cítit uzavřenější.
  • Nepoužívejte příliš světlé barvy, protože na pohled mohou být zdrcující.
  • Zkuste malovat na cihly nebo jiné přírodní povrchy stěn, abyste jim dodali nápadný vzhled. V opačném případě je můžete nechat vystavené pro rustikální vzhled.
  • Pokud máte čas a rozpočet, zkuste namalovat své stropy o 1–2 odstíny světlejší než stěny, abyste získali iluzi, že jsou vyšší.

  Varování: Pokud svůj majetek nevlastníte, před natíráním zdí se poraďte se svým majitelem, zda vám to bude povoleno.

 2. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 11

  2 Podívejte se na filmové plakáty nebo umělecké výtisky, které by se povalovaly kolem obývacího prostoru. Zkuste hledat plakáty nebo umělecké výtisky, které mají podobná nebo doplňková barevná schémata, aby se navzájem nesrazily. Rozhodněte se pro plakáty stejné velikosti, aby místnost působila vyrovnaně. Udržujte plakáty v odpovídajících rámečcích, aby vypadaly soudržněji a chránily je před poškozením.
  • Mnohokrát můžete ve velkých krabicových obchodech najít plakáty a rámečky.
  • Hledejte online umělecké tisky, protože mnozí je budou mít ve standardních velikostech plakátů.
  • Zkuste zavěsit plakáty v přímé linii přes zeď, aby váš pokoj vypadal jako v galerii.
  • Bakalářské podložky jsou známé tím, že vypadají rafinovaněji, vyhněte se proto zavěšování plakátů, které mají oplzlé nebo grafické snímky, protože to ubere na atmosféře.
  • Pokud jste umělecký nebo kreativní člověk, můžete také zvážit vytváření vlastních uměleckých tisků .
 3. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 12

  3 Zavěste osobní fotografie, pokud chcete, aby vaše místo působilo živěji. Pokuste se získat odpovídající rámečky pro každý z vašich fototisků, aby vypadaly soudržně, když je dáte na zdi. Začněte tím, že si fotky na podlahu uspořádáte tak, jak je chcete, a pořídíte si jejich rozestupy a rozložení, abyste si je mohli pamatovat. Můžete zkusit použít mřížkový vzor nebo nastavit větší fotografii uprostřed menších.
  • Pokud chcete vytvořit volnější design, zkuste vytvořit koláž nezarámovaných fotografií a připevnit je na zeď plakátovým tmelem.
  • Pokud nemáte místo na zavěšení zarámovaných fotografií, můžete je také přidat na povrchy stolu jako dodatečnou dekoraci.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 13

  4 Pokud chcete, aby umění vyskočilo ze zdi, rozhodněte se pro obrazy na plátně. Podívejte se na umělecké dílo, které má akcentní barvu nebo má podobnou paletu jako zbytek dekoru ve vašem domě. Zajistěte, aby střed uměleckého díla visel na úrovni očí, aby se na něj lidé mohli snadno podívat, až přijdou. Pokud umisťujete umění na nábytek, ponechte spodní část díla asi 6–8 palců (15–20 cm) nad horní částí prvku. Použijte umění, které má přibližně ⅔ délku nábytku, pokud ho visíte nad kusem, nebo přibližně 4/7 délky prázdné zdi.
  • Pokud chcete vytvořit stěnu galerie s více uměleckými díly, ponechte mezi nimi asi 3–6 palců (7,6–15,2 cm).
  • Nepotřebujete věšet umění, ale díky tomu se váš prostor bude cítit živější.
  • Pokud chcete zavěsit více uměleckých děl, snažte se mezi nimi ponechat asi 3–6 palců (7,6–15,2 cm).
  • Vyhněte se obrazům, které vypadají křiklavě nebo přehnaně efektně, protože díky nim může váš bakalářský blok vypadat méně sofistikovaně.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 14

  5 Pokud chcete další úložný prostor, použijte plovoucí police. Rozhodněte se pro plovoucí police, které mají stejné barvy jako ostatní kusy nábytku ve vašem pokoji. Ujistěte se, že jsou police ve výšce, kde na ně snadno dosáhnete, abyste mohli uchopit své předměty nebo změnit dekorace, které na nich zobrazujete. Uchovávejte dekorace nebo předměty, které mají smysl ukládat do prostoru, jako jsou knihy a svíčky v obývacím pokoji nebo nádobí a sklenice v kuchyni.
  • Dbejte na to, aby se police nevysunovaly tak daleko, aby do nich někdo mohl snadno narazit.
  • Pokuste se, aby položky na vašich policích byly v podobném barevném schématu, aby nevypadalo příliš přeplněně.
  • Zkuste na poličky naskládat položky a přidat k nim svislý design.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přidání příslušenství

 1. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 15

  1 Pro pohodlnější sezení používejte deky a polštáře. Pokuste se ponechat 1–2 polštáře na židlích, gaučích nebo postelích, protože mohou přidat dekorativní prvek, díky kterému bude váš prostor působit příjemněji. Vyberte si plné barvy nebo vzory, které dodají vašemu pokoji akcent. Přikrývky přikryjte přes zadní část nábytku nebo je úhledně složte do košíku, aby byly snadno přístupné.
  • Pokud máte například světle hnědý nábytek a umělecké dílo s červenou barvou, můžete se rozhodnout pro červené polštáře a tmavě hnědou deku.
 2. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 16

  2 Dodejte svým pokojům akcenty pomocí svítidel. Zkuste si pořídit lampy s jemným bílým světlem a čistým, jednoduchým vzhledem, díky nimž budou vaše pokoje teplejší a vytvoří lepší atmosféru. Pokud máte místo u stolu, rozhodněte se pro krátké stolní lampy. Pokud potřebujete vyplnit roh ve své místnosti nebo vytvořit akcentní kousek, podívejte se na stojací lampu, která má nahoře jedinou žárovku. Hledejte něco, co má jinou barvu nebo povrchovou úpravu, například nerez, aby více vynikly.
  • Snažte se, aby svítidla měla podobný vzhled mezi každou místností, aby se navzájem nesrazily.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku Krok 17

  3 Zavěste závěsy před okna pro větší dekoraci a soukromí. Změřte šířky svých oken a pro každé z nich získejte záclonové tyče. Můžete si vybrat prodlužovací tyče, které se vejdou do okenní šachty, nebo nastavit délkové tyče, které se připevňují zvenčí. Vyberte si jednobarevné nebo vzorované závěsy, které jsou dostatečně dlouhé, aby dosáhly přes spodní část oken. Nechte závěsy zavřené, kdykoli chcete větší soukromí nebo když je venku příliš jasno.
  • Silné závěsy mohou také pomoci izolovat váš domov během chladného počasí, pokud je necháte zavřené.
  • Nepoužívejte jako provizorní závěsy ručníky nebo prostěradla, protože na vaší zdi nebudou vypadat tak hezky.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 18

  4 Položte na podlahu koberce, abyste ve svém pokoji vzbudili větší vizuální zájem. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat vzorované koberce nebo takové, které mají plné barvy. Pokud můžete, pořiďte si dostatečně velký koberec, který se rozkládá asi o 30–61 cm za okraje nábytku. V opačném případě se rozhodněte pro menší koberce, které se vejdou pod stůl nebo akcent.
  • Koberce vypadají skvěle pod velkými kusy nábytku nebo přímo ve vašem vchodu.
  • Koupelnové podložky můžete mít také v koupelně, abyste si mohli vysychat nohy, když vyjdete ze sprchy. Nepoužívejte běžné koberce, protože také nemusí zvládat vodu.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 19

  5 Udržujte živé rostliny v celém domě, aby jim dodaly nový nádech. Rozhodněte se pro rostliny s nízkou údržbou, jako jsou sukulenty, fikusy, pothosy a gumovníky, abyste se o ně nemuseli tolik starat jako náročnější druhy. Uchovávejte rostliny v dekorativních květináčích nebo květináčích a používejte je jako středové prvky na stolech nebo jako okenní dresink. Zajistěte zalévání rostlin, když je pěstební médium suché, aby rostly a zůstaly zdravé.
  • Zkuste pěstovat králičí ucho, pavoučí rostlinu, lilie míru a bambus pro rostliny s nižšími nároky na údržbu.
  • Můžete také zkusit pěstovat bylinky nebo zeleninu v kuchyňském okně, abyste měli při vaření čerstvé rostliny.
  • Vyhněte se nákupu rostlin, které vyžadují neustálé stříhání nebo prořezávání, protože vyžadují hodně údržby.
 6. Obrázek s názvem Ozdobte bakalářskou podložku, krok 20

  6 Pokud plánujete pobavit ostatní, pořiďte si herní stoly nebo deskové hry. Pokud máte prostor, zkuste najít ping pong nebo kulečníkový stůl, který si můžete nechat ve svém prostoru, abyste si mohli hrát se svými hosty. Pokud nemáte prostor nebo rozpočet na velký herní stůl, zkuste si koupit deskové hry, které můžete mít na poličce nebo ve skříni, abyste měli více možností, jak dělat zábavné věci doma.
  • Pokud chcete hru, která nezabere mnoho místa, zkuste použít terč. Dbejte na to, aby šipky nepoškodily zeď, kam ji zavěsíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyčistěte bakalářskou podložku alespoň jednou týdně, aby nebyla příliš špinavá nebo přeplněná.
 • Mějte osobní cvičební vybavení, jako je podložka na podlahu nebo činky, pokud na to máte prostor, abyste mohli zůstat aktivní, aniž byste museli odcházet z domova.
 • Pokuste se zastrčit šňůry v rozích vytvořených stěnami a podlahou, aby se neroztáhly přes oblasti, kde je velký chodník. Můžete také vést vodiče přes plastové napájecí lišty dostupné v železářství.
 • Pokud chcete v otevřeném rozvržení vytvořit oddělené oblasti, umístěte oddělovače.

reklama

Varování

 • Pokud si pronajímáte nemovitost, poraďte se se svým pronajímatelem před instalací příslušenství nebo změnami ve své budově.
reklama

Populární Problémy

Horečky odrážejí zvýšení vaší tělesné teploty. Mírné horečky jsou často prospěšné, protože představují tělo, které se snaží bránit před infekcemi. Mnoho choroboplodných (patogenních) mikroorganismů se daří v úzkém ...

Zde je návod, jak sledovat komedii Issa Rae Neistá sezóna 4 online bez kabelu, premiéra v neděli 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Jak vyrobit hořící hlaveň. Hořící sudy poskytují pohodlný způsob likvidace spálitelných odpadků, pokud nemáte prostor k vybudování většího ohně. Vyrobit si vlastní vypalovací hlaveň je stejně jednoduché jako najít kovový buben, sejmout víko nebo ...

Po velké výhře nad UNC se č. 3 Iowa v pátek večer utká se soupeřským státem Iowa. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak si udělat ranní rutinu během pandemie koronaviru (pro dívky v domácím věku). Kvůli aktuální situaci ohledně COVID-19 se z vašeho plánu mohl stát nepořádek! Chcete -li to vyřešit, budete potřebovat organizovanou rutinu pro vyřešení ...

Patrioti vezmou svůj neporažený rekord do Baltimoru, aby se v neděli večer postavili Havranům. Zde je návod, jak sledovat dnešní hru online bez kabelu.