Jak ozdobit narozeninovou oslavu doma

Oslavy narozenin doma jsou skvělá zábava a nemusí s nimi být moc práce. Pokud vám chybí inspirace, vyberte si motiv, který vám pomůže s výběrem dekorací. Buďte kreativní a při zdobení přijměte párty ducha. Pomocí streamerů, girland, balónků a jídla proměňte svůj domov v párty zónu.

Metoda 1 ze 3: Vytvoření motivu

 1. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 1

  1 Ozdobte svůj domov duhovými barvami na večírek malého dítěte. Duhové téma je zábavný a snadný způsob, jak stylizovat večírek. K vytvoření duhového pocitu použijte co nejvíce barev. Pokud je to možné, uspořádejte barvy v pořadí duhy (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, indigo, fialová).
  • Pomocí barevných balónků a stuh dodáte svému domovu barvu.
  • Kupte si jednorázové talíře a šálky, na kterých jsou obrázky duhy.
  • Křídou nakreslete duhy na příjezdovou cestu.


 2. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 2

  2 Zobrazte dekorace z džungle pro dětskou oslavu narozenin, pokud milují zvířata. Zvířata jsou u dětí neuvěřitelně oblíbená, což z nich dělá skvělou volbu pro dekorace. Vyberte si dekorace, které mají zvířecí vzory, například leopardí nebo tygří potisk. Ozdobte dort obrázkem zvířete.
  • Safari párty nebo zoo párty jsou také skvělá zvířecí témata.
  • Umístěte rostliny do závěsných košů, abyste vytvořili pocit džungle.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 3

  3 Vytvořte monochromatické téma pro elegantní záležitost. Vyberte barvu a použijte ji k vytvoření monochromatického motivu. Pokud má dítě narozeniny, nechte ho, ať si vybere svou oblíbenou barvu, nebo si vyberte stylové barvy, jako je černá, zlatá, stříbrná nebo bílá. Kupte si dekorace stejné barvy.
  • Mějte například růžový ubrus, růžové balónky, růžové fáborky a růžové poháry.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 4

  4 Použijte oblíbený film narozeninového hosta jako téma pro zábavnou párty inspirovanou filmem. Toto téma funguje dobře pro jakoukoli věkovou skupinu. Vyberte si oblíbený film a vyberte si dekorace, které se k filmu vztahují. Pokud si například vyberete fotbalový film, zavěste na zdi fotbalové suvenýry, zahrajte si fotbalový zápas v televizi a připravte dort ve tvaru koule.
  • Pokud si vyberete dětský film, hledejte jednorázové šálky a talíře, na kterých jsou obrázky postav.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 5

  5 Vytvořte královské téma, pokud narozeninový host miluje královské hodnosti. Toto téma je zábavná a snadná volba pro dospělé i děti, které milují oblékání. Řekněte hostům, aby přišli oblečeni ve svém oblíbeném královském kostýmu. Zvažte nákup korun pro všechny hosty večírku na sebe. Vyberte si balónky, fáborky a nádobí v královských barvách; stříbrná, modrá, fialová a zlatá jsou skvělé možnosti.
  • Zvažte večer sledování filmu prince nebo princezny.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zdobení večírku pro malé děti

 1. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 6

  1 Kupte si jednorázové nádobí, které odpovídá vašemu tématu. Vyberte si ubrusy, ubrousky, poháry a talíře, které souvisejí s vaším tématem. Pokud například pořádáte večírek s tematikou džungle, vybírejte talíře, šálky a ubrousky v různých zvířecích potiscích.
  • Kupte si jednorázové nádobí v obchodě s párty potřebami
 2. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 7

  2 Zavěste spoustu stuh a vytvořte slavnostní pocit. Streamery jsou levný a snadný způsob ozdobte svůj dům na večírek . Zkraťte délky stuh, které jsou ve výšce dveří, a pomocí lepicí pásky je připevněte k hornímu rámu předních dveří. Když do vašeho domu vstoupí děti, bude to mít pocit, že večírek už začal. Alternativně použijte lepicí pásku k zavěšení délek stuh na strop a vytvořte zábavnou atmosféru. Být kreativní!
  • Pokud se vaše děti chtějí zapojit, nechte je vybrat si, jaké barvy použijí.
  • Kupte si streamery z obchodu s párty potřebami.
  • Pokud hostujete večírek na dvorku, omotejte fáborky kolem stromu a pověste je z větví.
  • Pokud pořádáte párty s tématem duhy, použijte spoustu různě barevných stuh. Pokud máte jednobarevné téma, použijte stuhy, které jsou barvou vašeho motivu.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 8

  3 Jako dekoraci použijte na stůl jasně zbarvené jídlo. Na jídelní stůl položte pestrobarevná jídla, jako je meloun, hrozny, nakrájenou mrkev, pohádkový chléb nebo dort s jasnou polevou, aby večírek byl barevnější. Umístěte různě barevné potraviny vedle sebe, abyste vytvořili kontrast. Například položte červený meloun vedle zeleného melounu a žlutého koláče. Děti budou přitahovány jasnými barvami.
  • Pokud je dobré počasí, zvažte možnost mít venku stůl s jídlem. To ušetří vaše podlahy před ušpiněním od spadlého jídla nebo pití.
  • Pokud pořádáte večírek s duhovou tématikou, sestavte jídlo ve tvaru duhy.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 9

  4 Zavěste pinatu a navodte atmosféru večírku. Pinatas jsou skvělý způsob, jak vytvořit zábavné a barevné ohnisko v místnosti. Kupte si pinatu, která odpovídá vašemu tématu, a naplňte ji pamlsky. Připevněte pinatu k odhalenému stropnímu trámu nebo stropnímu háku. Zkuste pinatu zavěsit někam do středu místnosti, aby děti při pokusu o otevření nenarazily do zdi.
  • Kupte si pinatu z obchodu s párty potřebami.
 5. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 10

  5 Nastavte osel pin na displeji osla. Je to skvělý způsob, jak ozdobit zeď, a je to také zábavná společenská hra. Vyberte si displej, který odpovídá vašemu tématu. Pokud například pořádáte večírek pro princezny, můžete si na displeji princezny vybrat špendlík. Připevněte špendlík na displeji osla na prázdnou zeď nebo plot. Mějte po ruce zavázané oči, když je čas si hru zahrát.
  • Kupte si špendlíkový ocas na displeji osla v obchodě s párty potřebami, nebo si udělejte lstí a vyrobte si ho sami.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Výběr dekorací na večírek

 1. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 11

  1 Umístěte přikrývky a polštáře na zem, abyste vytvořili piknikový vzhled. Piknikové posezení je oblíbeným a trendovým vzhledem. Požádejte hosty, aby si přinesli piknikovou deku nebo použili vlastní přikrývky. I když je večírek uvnitř, stále to může vytvořit zábavnou piknikovou atmosféru. Umístěte polštáře na přikrývky a kolem konferenčních stolků, abyste povzbudili lidi, aby si sedli.
  • Nepoužívejte své oblíbené polštáře pro případ, že by se na ně dostalo jídlo.
  • To není nejlepší volba, pokud pořádáte formální večírek. Pokud však pořádáte příležitostné setkání, tato myšlenka bude skvělá.
 2. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 12

  2 Vyhodit do vzduchu spoustu balónků, abyste vytvořili slavnostní atmosféru. Spojte shluky 6 balónků dohromady a vytvořte figurky. Zavěste je na záclonové lišty a dodejte domu slavnostní pocit. Další možností je zajistit provázek z jednoho konce místnosti na druhý a uvázat balónky podél provázku. Pokud se cítíte kreativně, posypte barevné konfety do čirých balónků a vytvořte elegantní vzhled.
  • Kupte si balónky v dolarových obchodech, obchodech s potravinami nebo večírcích.
  • Vyberte si barevné schéma pro svůj večírek, například černé a zlaté, a kupte si balónky této barvy
  • Nepoužívejte balónky na večírky malých dětí, protože prasklé balónky budou představovat nebezpečí udušení.
  • Pokud narozeninový host přechází do významného věku, kupte si helium balón s vytištěným věkem.
 3. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 13

  3 Zavěste pozadí fotobanky. Hosté se rádi fotí na večírcích, aby si pamatovali noc. Zavěste pozadí na dobře osvětlené místo, kde se hosté budou zdržovat po celou dobu večírku. Obývací pokoj a dvůr často fungují dobře. Vyberte si pozadí, které odpovídá tématu vaší párty. Vyberte si například třpytivou zlatou kulisu, pokud máte královské nebo jednobarevné téma.
  • Kupte si pozadí fotobanky v obchodě s párty potřebami nebo buďte kreativní a vytvořte si vlastní. Pokud se rozhodnete vyrobit si vlastní, zvažte zavěšení fáborků, pozlátka, papírových řetězů nebo stuh na zeď.
 4. Obrázek s názvem Ozdobte narozeninovou oslavu doma Krok 14

  4 Zavěste dekorativní světla a vytvořte atmosféru večírku. Světla jsou skvělý způsob, jak navodit náladu na večírek. Pověste věnečky nebo pohádková světla na stromy, z krokví nebo přes odkryté stropní trámy. Pokud nemáte žádná dekorativní světla, zeptejte se přítele, zda si můžete půjčit jejich nebo si je najmout v obchodě s párty potřebami.
  • Pokud je to možné, použijte LED světla, protože tato nespálí hosty večírku, pokud se omylem dotknou žárovek.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Snažte se o dekorace příliš nestresovat. Lidé budou nadšeni, že uvidí své přátele a budou si užívat oslavování, bez ohledu na to, jak dekorace vypadají.
 • Pokud vám chybí inspirace, pozvěte pár přátel, aby vám pomohli s výzdobou.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Pokud jste na trhu zahlédli rozkošnou patty na pánvi, vezměte si tašku a začněte vařit! Patty pan squash jsou malé a jemné chuti jako cuketa nebo letní squash. Zkuste rozpůlenou dýni opéct v troubě s olivovým olejem a bylinkami nebo naplňte ...

Jak bojovat jako Batman. Bruce Wayne je možná fiktivní postava, ale jeho neuvěřitelná cesta a cílevědomá oddanost inspirovaly generace čtenářů k napodobení jeho etiky a fyzické zdatnosti. I když pravděpodobně nebudete moci ...

„The Reagans“, nový dokumentární seriál z Showtime, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Zopakuje Rafael Nadal letos své hrdinství z roku 2008 ve Wimbledonu ?.

Jak posílit trénink jako žena středního věku. Můžete silový trénink představovat jako snahu mladého člověka, ale pravdou je, že s přibývajícím věkem se stává ještě důležitější. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se pravidelný silový trénink nezmění ...