Jak dělat Bonnaroo, když je vám více než 50

Nechodili jste na venkovní rockové koncerty, když vám bylo 20 let ... ale přáli byste si to? Nebo byste chtěli tuto zkušenost znovu zažít? Zde je spousta tipů, jak si užít kouzlo Bonnaroo jako starší účastník.Kroky

 1. 1 Rozhodněte se, který lístek pro vás a váš rozpočet funguje nejlépe. Bonnaroo můžete dělat několika způsoby:
  • Vstupenka General Admission (GA) vám umožní zůstat v kterémkoli z pravidelných kempů / obytných prostor na Bonnaroo (nebo kyvadlová doprava do / z místa každý den, pokud jste ubytováni v motelu nebo někde ve městě). Ceny lístků „GA“ jsou odstupňovány podle toho, kdy je zakoupíte se slevou přibližně 50 $ na stejný lístek, pokud si jej zakoupíte dříve než později.
  • VIP kempovací lístek. K vybavení patří soukromý vchod bez provozu, sprchy, modernizované splachovací toalety s obsluhou, které je udržují v čistotě, klimatizovaný VIP stan k odpočinku v kempu, VIP večeře ve čtvrtek večer se soukromým představením, speciální pozorovací prostory a další .
  • VIP lístek na RV. Jedná se o více než 3000 $, ale dostanete pěknou obytnou loď se vším, co budete potřebovat, kromě jídla, které na vás čeká. Mají výhodnou polohu přímo naproti Centeroo plus VIP přístup / posezení na přehlídkách (jsou to šťastní lidé, které uvidíte v křídlech pódia!).
 2. 2 K zabalení použijte dobrý kontrolní seznam. Níže je ukázka, která vám pomůže začít. Web Bonnaroo.com má také dobrý seznam toho, co přinést (a co ne), jak pro kempování, tak pro pobyt v Centeroo. Podívejte se na tipy, které nabízí animovaná postava Bonnaroo „Gary Chardonnay“ na YouTube ... byly podrobné, informativní a zábavné se na ně dívat. Pokud si něco zapomenete vzít nebo dojdete, v Centeroo je obchod se smíšeným zbožím, kde můžete sehnat nějaké nezbytnosti.
 3. 3 Naplňte benzínovou nádrž krátce předtím, než se tam dostanete. Možná budete muset velmi dlouho čekat ve velmi dlouhé řadě automobilů, abyste se dostali do Bonnaroo a/nebo se dostali ven a v místě Bonnaroo nejsou žádné čerpací stanice ... je to farma, která byla přeměněna na obří kemp oblast s pódii pro hudbu. Pokud nemáte generátor (5 gal/generátor), nemůžete si s sebou vzít další plyn.
 4. 4 Zvažte včasný příjezd! Pokud to dokážete rozhoupat, jeďte den před otevřením bran do Manchesteru nebo okolí, přenocujte v úterý večer v motelu, dobře se vyspěte, ve středu ráno si dopřejte příjemnou snídani a dejte si poslední horkou sprchu mít na chvíli. Chattanooga na jihu a Nashville na severu jsou vzdálené hodinu jízdy autem od Manchesteru. Dostaňte se na vstupní cestu Bonnaroo do 14:00 nebo dříve.
  • Najděte si místo, kde se budete „potloukat“, dokud se čára u brány Bonnaroo nebude moci tvořit a brány se neotevřou. Některé rodiny, které žijí na cestě ke vchodu, vás za zdravý poplatek nechají zaparkovat na dvoře. Nebo můžete najít místo k parkování na nedalekém parkovišti, postavit si plážové křeslo pod strom, kde si budete moci číst, hrát na kytaru, setkávat se a mluvit s lidmi, kteří také čekají, a užít si odpoledne. POZNÁMKA: Pokud se pokusíte zaparkovat na straně silnice ke vchodu, jedno z „nejlepších Manchesterů“ vám rozhodně řekne, abyste se pohnuli, což může být problém, protože počet aut čekajících na zařazení do řady se zvedne odpoledne pokračuje.
  • Sledujte linii, protože se oficiálně může začít tvořit před oznámeným časem. (Jestli se to děje, poznáte, když tam pomalu jedou auta vpřed a nevrací se žádná auta, která jsou odvrácena od brány ve výjezdovém pruhu). Tak milí, jak mohou být všichni, kteří jedou na Bonnaroo, se může zhoršit i tím nejpohodlnějším řidičem, pokud se pokusíte snížit. Pokud se linie již vytvořila v době, kdy si to uvědomíte, usmějte se, dejte „znamení míru“ a někoho pěkně požádejte, aby vás pustil dovnitř, a pravděpodobně to nebude problém. Pokud to nefunguje, zkuste řidiči nabídnout pár plechovek studeného piva (jen se ujistěte, že je jim více než 21), aby žádost osladili.
  • Lidé ovládající vchod se obvykle rozhodnou otevřít pro vstup (nejen nechat linku začít se tvořit) asi v 16:00 ... 3 hodiny před časem zveřejněným na webových stránkách. Zjevně se to stává téměř každý rok, takže je lepší se tam dostat brzy.
  • Pokud nedorazíte brzy (ve středu pozdě odpoledne), připravte se na dlouhou a pomalou frontu, abyste se do brány Bonnaroo dostali do pátečního rána. Běžné jsou příběhy lidí, kteří čekají ve svých vozech, aby se dostali do brány „jen“ za 6 hodin až 12 hodin. Zvažte tedy včasný příjezd!
  • Jakmile jste v bráně, budete požádáni, abyste vystoupili z auta, aby lidé mohli provést bezpečnostní kontrolu „zakázaných věcí“. Buďte na tyto lidi milí, je to těžká práce projít si věci v asi 50 000 autech v Tennessee! Pravděpodobně neudělají nic jiného než rychlé skenování k hledání domácích zvířat, zbraní, ohňostrojů nebo nadměrného počtu skleněných lahví (mimo jiné vše zakázáno). Mějte však na paměti, že hledači zabezpečení mohou projít vším, pokud to chtějí udělat, a mohou zabavit cokoli, co je na seznamu „zakázaných“. Jakmile projdete bezpečnostní kontrolou, budete přesměrováni na přijímací stanice. Připravte si náramek. Oskenují to a položí na vás.
 5. 5 Dostaňte se do kempu. Pomůže, když už jste se podívali na mapu kempů Bonnaroo (kterou najdete online pomocí vyhledávání Google) a znáte kemp, do kterého chcete jít. Existuje několik speciálně určených kempů pro neveřejné obytné vozy (příplatek nad cenu lístku), kempování pouze pro stan (do této oblasti budete muset své věci přenést z vozidla, ale sousedí s Centeroo), kemp se speciálním přístupem pro lidi s poruchou pohyblivosti, rodinné kempování a pak všude jinde stan + kemp. Pokud nechcete předstírat, že je vám znovu 20, požádejte o nasměrování do oblasti rodinného kempu (obvykle je to na Balloon Marker #7.) Je to v přiměřeně krátké docházkové vzdálenosti od Centeroo, kde se vše děje a je tišší a prostornější než jiné tábory (zvláště pokud se tam dostanete na rané straně). Udělejte široké kotviště, když se vtahujete vedle auta, které přišlo před vámi, abyste mezi svým a tím autem nechali co nejvíce prostoru, jak pro vaše „věci“, tak pro trochu větší soukromí. Bez ohledu na to, kde kempujete, je setkání se sousedy součástí zábavy Bonnaroo ... ale mít malý prostor mezi nimi a vámi je dobrá věc.
  • Postavte si rychle kemp. Během příštích 5 dnů budete mít spoustu času na to, abyste zjistili, co se na Centeroo děje, tak neváhejte a postavte si stan a vybavení, dokud je ještě světlo. Když stavíte stan, všimněte si, kde je slunce, a postavte si stan na západní straně auta, abyste si ráno dopřáli trochu více času na spánek, než vás slunce a teplo probudí a vytlačí ven vašeho stanu! Pokud potřebujete pomoc s nastavením, zeptejte se kteréhokoli z dobrovolníků a placených zaměstnanců v oblasti vašeho tábora (pod bílými baldachýny vedle silnice). Jsou tam 24 hodin denně od středy do pondělí a jsou opravdu nápomocní. Jakmile je váš stan vzhůru, nafukovací matrace je nahuštěna a vaše kempování je organizováno, posaďte se s příjemným studeným nápojem a zorientujte se, abyste věděli, jak se dostat zpět do svého tábora, a hlavně zjistit, kde port-a-nočníky a vodní koryta jsou.
  • Chladiče nechte ve svém autě nebo ve stanu. Žhnoucí slunce v Tennessee v blízkosti slunovratu roztaje led (včetně suchého ledu) i v nejlépe izolovaném chladiči velmi rychle. Dobrým nápadem je FREEZE všech vašich lahví s vodou, než odejdete, a dát je do chladičů. Když se rozpustí a zalévají vaše jídlo, nerozbřednou a ve skutečnosti zůstanou po celou dobu docela dobře zmrazené, pokud jsou pevně zabalené, když je zabalíte. Navíc si můžete vzít ty, které tají dříve, abyste měli ledovou balenou vodu. Na silnicích vozidel v oblastech kempu jsou prodejci, kteří prodávají led z velkých přívěsů za zhruba 3,50 $ za 10 lb pytel.
  • Zabezpečte své věci a své vozidlo. Cennosti si určitě nechejte v zamčeném autě. Nechte alespoň jedno okno auta trochu popraskané, aby mohl přehřátý vzduch odvětrat a umístit stínítka a reflektory čelního skla. Pokud ne, nedivte se, že vám praskne přední sklo od 4 dnů na slunci a vysokých vedrech v autě. Náhradní klíč od auta mějte u sebe nebo ukrytý ve stanu. Zabezpečení Bonnaroo nepovolí AAA vstoupit do kempů, dokud nedělní noc skončí show. Ve stanech pro každou oblast kempu jsou placení a dobrovolní zaměstnanci, kteří vám mohou pomoci, pokud potřebujete ošetření první pomoci nebo skokový start pro vaše auto, ale nemohou vám pomoci, pokud zamknete klíče v autě. Všichni tito lidé jsou přátelští, nápomocní a rozhodně stojí za pár minut času na návštěvu.
 6. 6 Naplánujte si dny. Nyní jste se usadili ve svém kempu a můžete během následujících 4 dnů věnovat pozornost všemu, co se děje! V Centeroo probíhá od čtvrtka rána do pozdního nedělního večera téměř nepřetržitá zábava (i když spousta věcí zpomalí/zastaví mezi 4. a 9. hodinou). Projděte si rozvrh a označte časy/místa věcí, které rozhodně chcete vidět. Pokud mezi věcmi, které chcete vidět, není dlouhá přestávka, kvůli které by stálo za to vynaložit čas a úsilí na výstup do kopce zpět do vašeho kempu, je snazší zůstat celý den v Centeroo,> pokud
 7. 2 1litrové lahve (nebo 4 menší lahve) studené vody. Naplánujte si, že si uděláte čas na to, abyste se dostali k vodní stanici a doplnili prázdnoty mezi přehlídkami. Je důležité pravidelně pít vodu po celý den, abyste nebyli dehydrovaní. Prodejci prodávají čerstvou limonádu a studené pivo (asi 5 $ za kus), které je příjemné občas sehnat. Balená voda je 2,50 $ za malou láhev. Někteří lidé používají batoh „velblouda“, do kterého můžete nalít vodu a nosit jej jako batoh.
 8. K ochlazení rozžhavené pokožky je vhodný buď ruční mlžný ventilátor, nebo sprejová (mlžná) láhev a něco, s čím se může ovívat. Budete překvapeni, jak dobře se cítíte.
 9. Velký plážový ručník k sezení. Neváží příliš mnoho a můžete jej také použít k vytvoření stínu nebo zakrytí částí těla, na které může být příliš mnoho slunce. Nízké plážové lehátko je příjemné mít, ale je trochu bolestné se s ním tahat. Pokud si vezmete jeden, použijte k přepravě a dalších věcí jeden z přenosných nosičů na kolečkách.
 10. Ručník a šátek k vytírání potu a k zakrytí odhalených částí těla, které se možná pečou na slunci. Také zvlhnout a nasadit si hlavu, aby se vaše tělo trochu snížilo.
 11. Klobouk s okrajem, aby se vám nespálilo temeno hlavy a aby vám trochu slunce neuniklo z obličeje.
 12. Opalovací krém (Nepodceňujte intenzitu pobytu na slunci celý den. Projít zbytkem Bonnaroo s bolestivým spálením od slunce opravdu zabije zábavu). Nezapomeňte znovu aplikovat, zejména na zadní část paží a horní část chodidel, protože slunce je nad hlavou a veškerá vaše kůže, která není zakrytá, dostává slunce po celý den.
 13. Občerstvení. Jídlo prodejce je v pořádku (vše je asi 5 $). Pokud ale váš trávicí systém není naprogramován tak, aby zvládal kukuřičné psy jalapeño a NY pikantní pizzu celý den, vezměte si s sebou občerstvení jako hovězí trhané maso, mrkvové tyčinky, jablka, mix mixů a proteinové nápoje.
 14. Malý fotoaparát. Pokud se vaším hlavním zaměřením není fotografovat památky Bonnaroo (a je jich spousta!) Více než poslouchat hudbu, neberte si DSLR s dobrým objektivem se zoomem. přidává další váhu tomu, co nosíte, a obecně je nepříjemný a může být snadno ukraden. K pořizování snímků použijte jednorázový fotoaparát, malý digitální fotoaparát nebo fotoaparát v mobilním telefonu. Vezměte si tašku na zip a vložte kameru a mobilní telefon, pokud prší.
 15. Nabitý mobilní telefon (zvláště pokud jste sami), zapněte „vibrovat“. když hrají kapely, je to nemožné slyšet, ale cítíte to, pokud je to nastaveno na „vibrace“ a máte to blízko sebe. Čas od času tam napište lidem, které znáte, abyste věděli, kde se všichni nacházejí, a pro případ, že by někdo potřeboval pomoc. (V Centeroo je nabíjecí stanice pro telefony, ale buďte připraveni počkat ve frontě alespoň hodinu. Navrhněte, abyste seděli v autě se zapnutým motorem a spuštěnou klimatizací, když je venku horko, a dobili ji.)
 16. ID a hotovost asi 50 $. Zvláště pokud jste sami, napište si, kde jste zaparkovali/tábořili, číslo licence auta a na koho se v případě nouze obrátit. Mějte ho u sebe, kde ho někdo snadno najde. Pokud máte tyto informace fyzicky na sobě, můžete ušetřit drahocenný čas, pokud se něco stane. Neberte si peněženku s řidičským průkazem, kreditními kartami, veškerou hotovostí atd. Pro případ, že by se ztratila nebo byla odcizena.
 17. Skládací deštník. Budete rádi (SKUTEČNĚ rádi!), Že ji budete mít, pokud budete většinu odpoledne venku na slunci a vytvoříte stín, který můžete ovládat. Shade je v Centeroo omezený, zejména kolem koncertních pódií, a velmi rychle se zaplní. Deštník je také užitečný, pokud prší, i když jen na několik minut.
 18. Vlhčené ubrousky a malá role toaletního papíru. Očekávejte, že každý port-a-nočník bude velmi špinavý, hrubý a bez toaletního papíru. Pomocí vlhkých ubrousků vyčistěte záchodové prkénko a přineste si vlastní toaletní papír. Nechte si spoustu času na zastávku v boxech, protože na port-a-nočníky obvykle čekají dlouhé řady lidí.
 19. Naplánujte si mapu a získejte ji u vstupní brány. Existuje několik míst, která je mají zobrazená, ale není snadné je najít. Můžete se rychle dezorientovat, když nevíte, co hraje, kde to hraje nebo jak se tam dostat.
 20. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Oblékněte se lehce. Mezi mladými lidmi uvidíte extrémní a zajímavé verze „oblékání světla“! Noci mohou, ale nemusí vychladnout. Pokud se ochladí, zajistěte si alespoň list a bavlněnou deku na spaní ve stanu. Tričko s rukávy by mělo bohatě stačit, pokud se večer ochladí a jste v Centeroo ... v davu je spousta tělesného tepla, ještě víc, když se pohybujete a rýsujete hudba, která hraje! Pokud se noci neochladí, budete rádi, že jste si do stanu přinesli malý (12'x12 ') ventilátor na baterie, který vám umožní trochu vzduchu.
 • Rozhodněte, který ukazuje, že jste ochotni stát celou cestu, abyste byli blíže k jevišti, a kterou jste ochotni sledovat na monitorech dále za sebou, abyste mohli sedět na židli nebo na plážové osušce (ačkoli to bude stále přeplněné) a nebalit se jako sardinky. Pokud se chcete pohybovat mezi přehlídkami, které jsou ve stejnou dobu, je rozhodně lepší postavit se směrem k davu, abyste se z toho dostali.
 • Ačkoli existují malé skříňky, za jejichž použití můžete zaplatit těsně před vchodem do Centeroo, zdají se být docela zbytečné, malé a nacházejí se mimo odbavovací brány Centeroo. Představte si, že budete na Centeroo tahat vše, co si vezmete s sebou. Pokud nemáte přátele, kteří se mohou dívat na vaše věci, zatímco stojíte v dlouhé řadě, abyste mohli používat port-a-nočník, nebo se chcete jen pobavit, budete své věci nosit všude s sebou, a proto je nosič na kolečkách doporučeno. Je to trochu neohrabané, ale dělá to velký rozdíl, takže si můžete vzít to, co potřebujete, aby jste celý den zvládli celkem dobře.
  • Pokud se dostanete na show, kterou chcete vidět asi 45 minut předem, měli byste být schopni získat docela dobré místo, než se zaplní dav, zvláště když se dostanete blíže k jevišti a blíže k představení času pro velké akty. V Centeroo se můžete dostat z-na jakékoli jeviště/stany do zhruba 15 minut chůze hned po skončení show, kdy se dav rozchází.
 • 'Stany' (nazývané Tento stan, Ten stan a Druhý stan) mají méně známá představení, která obecně nejsou tak přeplněná jako představení na dvou velkých scénách (Který stupeň a Jaký stupeň). Ve stanech a některých budovách je k vidění několik super skupin, i když nevíte, kdo jsou.
 • Zvažte odchod před posledním aktem v neděli večer. Pokud není závěrečný akt ten, na který jste se přišli podívat, pokračujte a rozbijte tábor a zabalte auto v neděli ráno, než bude příliš horko se vším, kromě toho, co si na den vezmete na Centeroo. I když odjedete těsně před závěrečnou show v neděli, počítejte s řadou aut, ale asi za hodinu můžete být mimo Bonnaroo a na dálnici. Linka, po které se dostanete po posledním představení, je několik hodin. pokud vás čeká dlouhá cesta domů, vyplatí se udělat si rezervaci v motelu, kde jste zůstali, když jste přišli, abyste se mohli pořádně vyspat, teplou sprchou a dobrým jídlem. Mnoho lidí táboří v neděli večer v Bonnaroo a v pondělí ráno odjíždí ve volném čase. Připravte se na to, že v pondělí vyjedete na dlouhou a pomalou linku.
 • Koupání. V každé oblasti kempu jsou zakrytá a nekrytá koryta s několika čepy, k nim se dostanete dříve ráno, než se probudí děti, které byly venku pozdě. Vezměte si s sebou žínku, mýdlo a ručník. S trochou kroucení a ohýbání můžete dostat hlavu pod čep a umýt si vlasy. Voda je studená, ale osvěžující. Vezměte si s sebou pánev nebo malý kbelík, abyste mohli nést trochu vody zpět do stanu, abyste se mohli mýt v soukromí. K dispozici jsou placené sprchy, ale špiníte se a zpotíte tak rychle, že se to nemusí zdát jako náklady a „koupelová“ koupele funguje dobře. Zvažte přivedení krátké zahradní hadice na háček na žlab, který vám umožní mnohem snáze se smýt.
 • Na Bonnaroo jsou lidé většinou neuvěřitelně milí. Řekněte „ahoj“ některým dětem z vašeho okolí a zeptejte se, odkud jsou, když čekáte na zahájení představení. Budete mít skvělé rozhovory s mladými lidmi a získáte skutečný pohled na to, jak vidí věci ve světě. Pravděpodobně jim nebude vadit, že jste minimálně stejně staří jako jejich rodiče, protože všichni „děláte Bonnaroo“, což vám hned dává něco společného! Podél této linie, navzdory často hrubým port-a-nočníkům, chronickému pocení během dne, řadám, přeplněným davům a tak, je jednou z nejhezčích věcí na Bonnaroo zjištění, že 80 000 lidí všech věkových kategorií, původu, ze všech nad zemí by ve skutečnosti mohla vytvořit komunitu v omezeném množství prostoru bez pohodlí domova a vycházet neuvěřitelně dobře.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Tempo sebe. Je to PRÁCE pohybovat se v davu a trochu plánovat, abyste si mohli užívat každý den. Někdy si možná budete muset odpočinout od davů a ​​horka, i když to znamená, že vám chybí něco, co byste chtěli vidět. I když jste ve skvělé fyzické kondici, už vám není dvacet, jako 98% tamních lidí! Pokud jste opravdu unavení, najděte si jen stinné místo, kde si můžete udělat malou siestu.
reklama

Věci, které budete potřebovat

  • Ukázkový seznam balení:
 • 2 plavky
 • Žabky, kroksy, běžecké boty, 2 páry ponožek
 • Plážová přikrývka s kapucí, šortky, trička s rukávy bez rukávů, pyžamo, spodní prádlo
 • Pončo
 • Batoh a/nebo nosič zavazadel s kolečky
 • Malá zahradní hadice (k připevnění na faucety u žlabů)
 • Láhev s rozprašovačem pro zamlžování
 • Chapstick s opalovacím krémem
 • Voděodolný opalovací krém, aloe
 • Repelent
 • Svítilna, lampa a baterie
 • Nabíječka do auta, do auta a do zásuvky
 • Tašky na zip (různé velikosti)
 • Hotovost-alespoň 300 $ za dobu, kdy jste tam
 • Chladiče
 • Voda-galony ke koupání, pokud nejsou blízko koryta; lahve na pití (předem zamrazte a uchovávejte v chladičích)
 • Stan, kryt proti létání, 2 plachty a kůly
 • Spací pytel a/nebo nafukovací matrace; čerpadlo na nafukovací matraci; povlečení na postel; bavlněná deka; polštář
 • Stínící stříška
 • Skládací židle (1 běžná velikost; 1 nízká plážová židle)
 • Malý táborový gril a propan, zapalovač (volitelně) ... pokud to přinesete, vezměte si kamencovou fólii, plastový obal, papírové talíře, plastové vidličky-nože-lžíce
 • Vlhčené ubrousky; ručníky; žínka; mýdlo; šampon, 2 kbelíky nebo pánve na mytí / oplachování
 • Toaletní papír; papírové ručníky
 • Kartáček na zuby; zubní pasta; vitamíny; pinzeta; štětec.
 • Kladivo/sekera, palička, nůž, nůžky, lepicí páska, super lepidlo, WD-40
 • Lékárnička: krém na popáleniny, krém s antibiotiky, ibuprofen, náplast, prostředky na žaludek, blistr, alkohol, peroxid, vatové tyčinky, krém / tablety Benadryl atd .; plastový obal k zajištění vaku ziploc s ledem až po kotník v případě zranění, pánve; mýdlo na mytí nádobí
 • Tištěný rozpis aktů a mapa stránek Bonnaroo
 • Odpadkové pytle
 • Windex
 • Ventilátor na baterie; baterie
 • Malý fotoaparát
 • Otvírák na láhve; otvírák
 • Klobouk, šátky, sluneční brýle, brýle na čtení
 • Deštník (na slunce a déšť)
 • Deka / velký plážový ručník
 • Vlajka / pól k identifikaci kempu
 • Malý zámek na zavazadla do stanu (cennosti schovávejte v zamčeném autě)
 • Zátky do uší
 • Pero a papír
 • Extra sada klíčů, kterou můžete mít stále u sebe (vyhněte se držení klíčů v autě!); kód klíče vozidla (tím se zkrátí doba potřebná k tomu, aby zámečník duplikoval váš klíč, pokud jej ztratíte)
 • Jídlo: Ořechy / stezka, jablka, proteinové nápoje, mrkev, sýr, hovězí trhané, spousta pitné vody

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Sledujte zde Trumpovu rally Tulsa naživo z několika živých přenosů.Kuznetsova vyhazuje Radwanskou na French Open

Zde je návod, jak můžete sledovat Poirier vs McGregor 2 a všechny zápasy UFC 257 na streamovacím zařízení Firestick nebo Fire TV.

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Nick Kyrgios má šanci čelit 28dennímu zákazu činnosti, pokud do února uloží další pokuty.