Jak dělat Smithové dřepy na stroji

Tento článek vás provede správnými kroky a funkcemi dokončení dřepu na Smithově stroji.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 1

  1 Ujistěte se, že chápete, že tato aktivita může být náročná. To je, pokud máte nějaké předchozí zranění a nikdy jste neměli žádný silový trénink před zahájením této činnosti. Pro tento stroj jsou také zapotřebí správné boty, budete chtít nosit boty s plochou podrážkou, aby vám poskytly co největší podporu a stabilizaci.
 2. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Krok 2

  2 Upravte lištu podle sebe. Chcete -li to provést, ujistěte se, že na tyči nejsou žádné závaží, zvedněte ji, přesuňte tyč dozadu nebo dopředu, abyste ji uvolnili z háčku, a poté ji položte na háček, který je těsně pod vašimi rameny. Spolu s nastavením lišty má každý Smith Machine bezpečnostní háčky. Tyto háčky můžete nastavit tak, aby se v případě, že se někdy nemůžete vrátit do vzpřímené polohy, bezpečnostní háky zachytily o tyč a zabránily tak zranění.
 3. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 3

  3 Začněte se připravovat na dřep. Začněte bez závaží na liště. Postavte se doprostřed tyče tak, aby byla hmotnost tyče rozložena rovnoměrně. Přitom položte ruce na tyč těsně mimo ramena pomocí držadla. Lokty by měly vždy směřovat dolů.
 4. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 4

  4 Zkontrolujte, zda lištu nastavujete správně. Tyč by měla být na spodní části krku a horní část zad by měla spočívat na horní části vašeho trapézového svalu. Pokud vám laťka ubližuje, je to s největší pravděpodobností proto, že si ji kladete příliš vysoko na krk.
 5. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Krok 5

  5 Odemkněte tyč pro háček. Chcete -li to provést, musíte pomocí svalů nohou/glute zvednout tyč mírně nahoru a posunout ji dopředu nebo dozadu v závislosti na stroji, který používáte.
 6. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 6

  6 Upravte držení těla. Vaše chodidla by měla být od sebe na šířku ramen a jen mírně směřovat ven. Vaše chodidla by neměla být přímo pod rameny, ale asi 5-6 palců před tělem, takže když dřepnete, vaše tělo může dovolit stroji, aby vám pomohl.
 7. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 7

  7 Nasměrujte své podpatky a přitom je držte naplocho na zemi.
 8. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 8

  8 Zpevněte břišní svaly a zhluboka se nadechněte a začněte snižovat tělo.
 9. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 9

  9 Dřep s hlavou a páteří by měl zůstat neutrální. Pokud nezůstanete neutrální, způsobí to zbytečné namáhání vašich zad. Pokrčte kolena, dokud nebudou v úhlu 90 stupňů, a vydržte asi jednu sekundu.
 10. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 10

  10 Začněte používat svaly čtyřkolky/glute, zatímco utahujete jádro a vydechujete, když začnete tlačit tyč zpět nahoru a vrátit se do stoje.
 11. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 11

  jedenáct Utáhněte hýždě v horní části dřepu.
 12. Obrázek s názvem Do Smith Machine Squats Step 12

  12 Zkuste provést další dřep. Nebo můžete lištu znovu vyklopit na hák, než odejdete.
  • Toto se označuje jako jedno „opakování“ a můžete začít přidávat další váhu, jak uznáte za vhodné, při zachování správné formy.


  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se pokoušíte dřepnout větší váhu, je chytré, aby vás zajistila jiná osoba nebo partner, aby byla zajištěna bezpečnost.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepokoušejte se o tuto činnost, pokud máte nějaké fyzické omezení omezující váš rozsah pohybu nebo jakoukoli bolest před nebo během používání tohoto stroje.
reklama

Populární Problémy

Jak vyrobit podvazky. Podvazky jsou k dispozici po celá staletí, přicházejí a vycházejí z módy. Odkaz

Jak pracovat u Wendy. Pokud zvažujete kariéru u místních Wendy's, zde jsou tipy, jak přežít a uspět. Vymažte svůj rozvrh. Je pravděpodobné, že budete přijati, pokud budete moci pracovat kdykoli a každý den; to vám dává body s ...

Kei Nishikori byl přinejmenším průkopníkem asijského tenisu. Jednatřicetiletý hráč dosud vytvořil slavnou kariéru a dosáhl několika prvenství v asijských mužských hráčích.

Peterson vítězí ve svém úvodním kole v New Yorku druhým rokem za sebou.

Elina Svitolina a Renata Zarazua se ve středu setkají ve druhém kole French Open 2020. Setkání bude prvním mezi oběma hráči na turné WTA.

Galentin den se původně objevil jako fiktivní dovolená v epizodě populární televizní show Parky a rekreace. Od té doby je stále oblíbenější jako skutečná oslava lásky mezi přítelkyněmi. Https: // www ....