Jak se oblékat jako Harry Potter

Zapomeňte na objemné, lepkavé kostýmy vyrobené z kartonu a barvy na obličej. Oblékání jako Harry Potter vám zajistí pohodlí a přitom bude okamžitě rozpoznatelné. Jen sledujte někoho oblečeného jako Lord Volde - oops, Ten, kdo nesmí být jmenován!

Metoda 1 ze 2: Oblékání jako Harry Potter

 1. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter Krok 1

  1 Oblečte si černé kalhoty a bílou košili. Pokud můžete, použijte kalhoty a košili s límečkem a zapínáním na knoflíky. Bradavický dress code vyžaduje, aby každý vypadal rozbíjivě.
  • V chladném počasí noste vínový svetr (červený svetr).


 2. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter Krok 2

  2 Noste starý černý župan. Harry Potter to ve filmech nenosí pořád, ale je to nutné pro všechny bradavické studenty v knihách. Kromě toho košile a kalhoty samy o sobě nejsou příliš čarodějné. Existuje několik způsobů, jak sledovat jeden z nich:
 3. Obrázek s názvem Obleč se jako Harry Potter, krok 3

  3 Podívejte se do promočních obchodů, které prodávají akademické šaty. Zeptejte se, zda mají staré, které budou levně prodávat pro kostýmní účely.
  • Je možné, že je budou mít k dispozici obchody se šetrností, charitativní obchody a obchody s kostýmy.
  • Znáte -li nějaké profesory, soudce nebo právníky, požádejte je o zapůjčení hábitu. (Poznámka - právníci ve Spojených státech nenosí hábit.)
  • Přes ramena noste dlouhý černý kabát zepředu nebo dlouhou černou sukni.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter Krok 4

  4 Skrýt dlouhé vlasy pod kloboukem. Špičatý černý klobouk není pro Harryho Pottera nutný, ale je snadno rozpoznatelný jako kouzelnický klobouk. Hlavním použitím klobouku, jako je tento, je skrýt dlouhé vlasy, pokud je máte.
 5. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter Krok 5

  5 Vyrobte si 'rozbité' brýle. Najděte kulaté brýle s černými obroučkami v obchodě s použitým oblečením nebo v drogerii. Uprostřed brýlí dejte kousek čiré lepicí pásky (lepicí páska), jako to dělá Harry, když se mu brýle rozbijí.
  • Obchody s hračkami prodávají falešné brýle spolu s nosem a knírkem. Odřízněte další kousky a mají perfektní tvar.
  • Pokud máte vlastní brýle, můžete si obroučky zčernat pomocí nafouklá barva . Pro rychlejší kostým vystřihněte prázdné kruhy z černého stavebního papíru a přilepte je přes okraje.
 6. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 6

  6 Vyrobte si červený a zlatý šátek. Pokud budete mít štěstí, můžete šátek s červenými a zlatými pruhy najít v obchodě s oblečením, nebo někoho mít uplést nebo ušít vám to . V opačném případě budete muset začít s obyčejným červeným šátkem. Zlaté nebo žluté pruhy můžete přidat několika způsoby:
  • Omotejte žlutou stuhu kolem šátku ve spirále. Sešijte nebo přišijte na místo.
  • Žlutý filc nebo stavební papír nastříhejte na obdélníky. Položte je na šátek. Sešijte je nebo přišijte.
  • Malovat látku s barvou na textil.
 7. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 7

  7 Vyrobte si červenou a zlatou kravatu. Najděte si červenou kravatu ze spořitelny - pravděpodobně nebudete chtít malovat sami nebo svou rodinu. Můžete to udělat stejným způsobem jako šátek, ale barva na textil bude vypadat nejlépe.
  • Ve filmech jsou nebelvírské kravaty červené s diagonálními zlatými pruhy. Nakreslete tenkou zlatou čáru. Přeskočte 3 cm (1,2 palce) a poté nakreslete dvě silné čáry s tenkou mezerou mezi nimi. Přeskočte další 3 cm (1,2 palce) a opakujte s novou tenkou čarou.
 8. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 8

  8 Nakreslete jizvu blesku. Nakreslete slavný blesk, který vám stéká po čele. Použijte červenou rtěnku, rtěnku nebo netoxický omyvatelný fix.
  • Jizva je někdy zobrazována a popisována jako stékající středem čela nebo stékající po pravé straně.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Přidání rekvizit

 1. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 9

  1 Proměňte hůl v hůlku . Najděte silnou tyč z jakéhokoli stromu, asi 11 palců (28 cm) dlouhou. Ozdobte jej libovolným způsobem barvou nebo vytvořte spirálové vzory nadýchanou barvou nebo horkou lepicí pistolí. Hůlka Harryho Pottera vypadá ve filmech docela jednoduše, ale vaše verze nemusí být.
  • Místo toho můžete použít silnou dřevěnou hmoždinku z železářství.
  • Pro rychlou a snadnou hůlku spojte dohromady několik tužek, větviček nebo hůlek. Přilepte na ně hnědý nebo černý stavební papír.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 10

  2 Noste vycpanou bílou sovu. Noste svou vlastní Hedvigu posazenou na paži nebo rameni. (Pokud je to nutné, připněte ji trochou provázku.) Podívejte se do sekce hraček obchodních nebo charitativních obchodů.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 11

  3 Vyrobte si brko . Z jakéhokoli peří s tuhou základnou lze udělat brko. Pro snazší verzi přilepte peří z řemeslného obchodu na pero nebo tužku. Obchody s řemeslnými výrobky mohou mít také falešný pergamen nebo svitky, na které můžete psát svým brkem.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako Harry Potter, krok 12

  4 Pořiďte si koště. Hráč famfrpálu Harry musí mít koště, na kterém bude létat. Pro nejlepší vzhled vyberte dřevěný se skutečnými štětinami.
  • Chcete -li dokončit vzhled, noste také Golden Snitch. Ze žlutého stavebního papíru namalujte míček na stolní tenis zlatem a lepidlem na křídla.
  • Zkuste o tom přesvědčit své přátele hrát famfrpál s tebou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu udělat totéž s příslušenstvím, pokud jsem v jiném domě? Vypadat laskavě Ano, samozřejmě! Jediným rozdílem by byly šaty, vše ostatní je v pořádku.
 • Otázka Mohou se dívky oblékat jako Harry nebo si vytvářet vlastní postavy s jeho hůlkou a brýlemi? Absolutně. Cosplay opačného pohlaví je známý jako „crossplay“ a je velmi populární. Vaše OC může mít jakékoli Harryho prvky, které byste chtěli.
 • Otázka Mohu být Harry Potter, když jsem dívka? Samozřejmě můžete. Pohlaví ohýbá postavu a dělá ji super cool.
 • Otázka Kde najdu klobouk? Pokud ne v žádném obchodě, jak jej mohu vyrobit? Vypadat laskavě Můžete ho získat od Rubies nebo Amazonu, oba mají klobouky. Také v Amazonii prodávají repliku klobouku McGonogallova klobouku.
 • Otázka Jak získám vycpanou bílou sovu? Mirasnow Některé prodávají na Amazonu; prodávají se také na turné ve studiu v Londýně!
 • Otázka Jsem -li dívka, musím stále nosit kalhoty? Ne. Měl bych černou sukni a bílou košili a možná sponku do vlasů. Můžete také nechat vlasy dolů, je to vaše volba.
 • Otázka Mám do svého oblečení zahrnout Hedvigu, koště a hůlku? Tak určitě! Do svého oblečení můžete zahrnout jakékoli rekvizity, které byste chtěli. Pomohou vám vypadat ještě více jako Harry Potter!
 • Otázka Kde mohu získat oblečení? Bílou košili a kalhoty byste měli najít v každém obchodě s oblečením. Zkontrolujte Target nebo Walmart. Podívejte se do obchodů se šetrností, zda neobsahují černé róby.
 • Otázka Mohu si vyrobit vlastní práskač? Ano. Použil jsem hlínu a namaloval ji, pak jsem uvízl v peří pro křídla. Podívejte se na YouTube, kde najdete návody.
 • Otázka Jak si mohu sovu přivázat k rameni? WILL_dA_ BEaSt Můžete si ho za horka přilepit na hábit, nebo pokud ho chcete odepnout, použijte pár zavíracích špendlíků.

Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovic porazil ve středu ve dvou setech Maďara Martona Fucsovicse, aby dosáhl na poslední čtyři ve Wimbledonu podesáté v kariéře.Jak používat trapovou lištu pro mrtvý tah. Použití trap baru - také nazývaného hex bar - pro mrtvý tah je skvělý způsob, jak zpestřit trénink. Základní technika není odlišná od té, která se používá při provádění pravidelného mrtvého tahu. Ohnout se v kolenou, uchopit ...Eagle's Nest Outfitters (ENO) je oblíbená značka houpacích sítí používaných pro volný čas a spánek, při kempování nebo v pohodlí domova nebo na dvoře. Všechny modely houpací sítě SingleNest, DoubleNest a DoubleDeluxe pojmou až 400 liber a jsou ...V dubnu Roger Federer představil myšlenku sjednotit mužský a ženský tenis pod jedním tělem. Federerův návrh nyní získal podporu Martiny Hingisové, ale s určitými výhradami.Získejte přehled o tom, jak sledovat nový televizní pořad CBS „Fam“ online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.