Jak se zbavit boje v ragby

Tvrdý úder v Rugby: The Dump Tackle Co potřebujete vědět: Řešení je klíčovým prvkem ve hře ragby. Efektivní zvládnutí soupeře může mít za následek důležitou hru pro váš tým, jako je pokus, otočení míče nebo zaklepání. Stejně důležité je, že účinné řešení pomáhá získat respekt u vaší opozice.
Rugby je posedlý sport, na rozdíl od amerického fotbalu, který se hraje pro metráže. Klíčovým bodem je dostat běžce na zem, takže míč musí být uvolněn z jejich držení. Zatímco řešení je běžnou součástí hry, řešení skládek je velmi extrémní technika a měla by být používána zejména v situacích, kdy:

 • váš soupeř běží velmi blízko vás
 • váš soupeř běží přímo na vás


Metoda 1 ze 2: Mentální příprava

 1. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby, krok 1

  1 Pamatujte, že ne každý skládkový náčiní bude jako ten, který vidíte na youtube, i když je jen trochu odjedete zpět a zvednete je jen o malou výšku, spěch a náčiní bude brilantní.
 2. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 2

  2 Odhodlejte se k zásahu. Závazek je 90% správného a úspěšného řešení. Musíte mít záměr a důvěru. Pokud chybí odhodlání, může dojít k vážnému zranění, a to nejen na vašem těle, ale také na vašem egu.
 3. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 3

  3 Podívejte se a sledujte míč. Přitom mějte na paměti, kdo a kde je vaše známka. Vizualizujte si jejich budoucí tah.
 4. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 4

  4 Představte si kruh kolem hráče, kterého se chystáte řešit. Před zapojením MUSÍTE vložit nohu do tohoto kruhu, aby byla zajištěna správná poloha těla. reklama

Metoda 2 ze 2: Inicializace kontaktu

 1. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 5

  1 Běhejte směrem k soupeři v tempu a v nízké poloze těla, ohýbejte se kolena . Nízká poloha těla zajišťuje tvrdý zásah a vynikající těžiště. Vysoké náčiní přináší stejné tresty od rozhodčího.
 2. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 6

  2 Když vaše řidičská noha stoupne do kruhu vašich protivníků, vycentrujte špičku ramene na jeho protějšek. Ujistěte se, že používáte rameno na stejné straně jako řidičská noha. tj. pravá noha/pravé rameno.
 3. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 7

  3 Ruce mějte zvednuté, lokty vystrčené a hlavu na mimo řešení.
 4. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 8

  4 Projděte náčiním s proudem vpřed. Vaše řešení by mělo NE zastavit se v kontaktu.
 5. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 9

  5 Pomocí hybnosti omotejte ruce kolem stehen nosiče míče a jeďte dopředu a nahoru, zvedněte soupeře kousek od země a do strany.
 6. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 10

  6 Násilně řídit svůj zabalené soupeř s vámi na zem a přistane vám na ploše zad.
 7. Obrázek s názvem Dump Tackle in Rugby Step 11

  7 Rychle postavte se a buďte připraveni na další hru. Cítit spěch velkého řešení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Hlava, krk a/nebo horní část těla vašich oponentů NESMÍ přijít do kontaktu se zemí jako první, nebo je náčiní považováno za nezákonné. Mohlo by dojít k vážnému zranění.
 • Aby bylo toto řešení legální, MUSÍTE se svým protivníkem postupovat až k zemi. Nespadnout na zem se soupeřem je nezákonné řešení skládky.
 • BEZPEČNOST PRVNÍ: Viz [IRB] [1] podrobnosti a pravidla a předpisy.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Chránič úst je nutností. Chránič úst výrazně snižuje pravděpodobnost otřesu mozku tím, že zabrání tomu, aby se vaše zuby o sebe rozbily a rozdrtily lebku. A nesmíme zapomenout na ochranu těchto perleťově bílých. Hraní ragby bez stráže bude mít za následek vysoké účty za zubní lékařství a možná ještě horší.
 • Na hřišti je nutné nosit boty (kopačky), aby byla zajištěna adekvátní přilnavost a změna směru.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

delší tenis krátký

Populární Problémy

Jak protáhnout záda ke snížení bolesti zad. Bolest zad je často způsobena nadměrným nebo nedostatečným používáním svalů zad, břicha, boků, stehen a krku. Lidé, kteří pracují u stolu, jsou obzvláště náchylní ke svalovému napětí, které vede k ...

Milos Raonic se utká s Aljazem Bedeneem v prvním kole European Open 2020 v Antverpách. Kanaďan zatím vede Bedene 3: 0 na zápasy.

Grigor Dimitrov se v pátek utká se známým nepřítelem Milošem Raonicem v poutavém čtvrtfinálovém střetu v Antverpách. Bude to šesté setkání mezi těmito dvěma hráči, přičemž Dimitrov v současné době vede hlavou 2: 2.

Jak předcházet bolestem kolen během cvičení. Bolest kolen může být zdrojem bolesti nebo nepohodlí, zvláště pokud se snažíte udržovat aktivnější životní styl. Když na ně přiberete, můžete přijít na to, že vás bolí nebo ztuhnou kolena, ...

Roger Federer diskutoval o své lásce k těstovinám a také hovořil o důležitosti vyvážené stravy. Osminásobný wimbledonský šampion je pevně přesvědčen o tradici jídla s rodinou.

USA se ve čtvrtek utkají se Švédskem o přední místo ve skupině F na mistrovství světa žen. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu bez kabelu zdarma.