Jak předstírat zranění

Možná budete chtít předstírat zranění, abyste se dostali na pár dní z práce nebo z tělocviku, nebo možná zkoumáte, jak se při hře chovat zraněně. Můžete také chtít předstírat zranění, abyste se dostali z práce nebo ze školy. Ať už je důvod jakýkoli, znalost symptomů zranění a běžná léčba může usnadnit předstírání zranění, aniž by se ho někdo chytil. Nezapomínejte však na to, že nebudete předstírat zranění jako způsob, jak žalovat někoho jiného nebo získat odškodnění pracovníka, protože je to nezákonné a může to mít za následek vězení.

profesionální tenisové rakety

Metoda 1 ze 4: Jak předstírat zraněné kotník nebo koleno

 1. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 1

  1 Falešný podvrtnutý kotník za 3-4 týdenní zranění. Vyvrtnutý kotník je běžný a snadno vysvětlitelný a falešný. Vyvrtnutí kotníků trvá v průměru asi 6 týdnů, než se uzdraví, i když byste si svůj falešný podvrtnutý kotník měli ponechat o něco kratší dobu, 3–4 týdny, aby ostatní neměli obavy.
  • Můžete říci, že jste se zranili při cvičení, nebo že jste spadli a špatně otočili kotník.


 2. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 2

  2 Předstírejte, že vás bolí koleno, pokud chcete dlouhodobé falešné zranění. Falešná bolest kolena může mít tu výhodu, že může trvat tak dlouho, jak chcete, protože bolest kolene může být chronická nebo může přicházet a odcházet. Můžete za to špatné geny nebo minulá sportovní zranění ze sportů, jako je alpské lyžování, fotbal nebo běh.
  • Pokud chcete, aby vydržel jen stanovený čas, řekněte, že jste si koleno zhoršili běháním nebo chůzí na dlouhou vzdálenost a že by se mělo brzy usadit.
 3. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 3

  3 Když sedíte první dny, zvedněte nohu. Pokud předstíráte nové zranění, řekněte lidem, že se musíte prvních 4–5 dní co nejvíce držet od nohou. Ať už jste ve škole, v práci nebo doma, sedněte si, jak můžete, a nechte nohu nebo koleno vyvýšené na židli nebo krabici.
  • Vysvětlete, že to pomůže zmírnit otoky.
  • Pokud předstíráte zranění někomu doma, mějte nohu zvednutou i v noci.
 4. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 4

  4 Kolem zranění omotejte kompresní obvaz. Pořiďte si elastický obvaz, jako je ACE zábal, a omotejte si ho těsně kolem kotníku nebo kolena. To se používá ke stlačení vašeho zranění a udržení otoku dolů a bude to zjevným znakem toho, že jste zraněni. Udržujte nohu nebo koleno holé tím, že budete nosit šortky nebo žádné boty, protože to umožní ostatním vidět váš obvaz. Řekněte, že to musíte udělat, protože kalhoty a boty jsou kvůli zranění příliš těsné.
  • Ujistěte se, že obvaz není dostatečně těsný, aby přerušil oběh.
  • Nenoste obvaz v noci.
 5. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 5

  5 Každých několik hodin noste s sebou ledový balíček, aby se vaše zranění zamrazilo. Uchovávejte ledový balíček v mrazáku v práci, nebo ho požádejte o půjčku od školní sestry. Ledujte kotník nebo koleno po dobu 15–20 minut každé 2–3 hodiny, alespoň první týden zranění. Led je běžnou domácí léčbou bolesti a zánětu a je známkou zranění.
  • Můžete použít zmrzlý balíček ledu nebo sáček mraženého hrášku nebo kukuřice. Omotejte kolem obalu tenký ručník, který ochrání vaši pokožku.
  • Zabalte balíček do ručníku, abyste si nepodráždili pokožku.
 6. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 6

  6 Procházka s berlemi po dobu 1–2 týdnů, aby se ukázal rozsah zranění. Několik týdnů kličkování o berlích určitě přesvědčí ostatní, že jste se zranili. Pokud předstíráte výron kotníku, držte nohu nad zemí a vyskočte vpřed na druhou nohu a berle. Pokud předstíráte zranění kolena, položte nohu lehce na zem, ale opřete většinu své váhy o druhou nohu a berle.
  • Berle si můžete koupit ve většině velkých obchodů se smíšeným zbožím, nebo je můžete požádat o půjčku od zraněného přítele nebo člena rodiny. Jsou také dostupné levně v obchodech se šetrností.
 7. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 7

  7 Kulhejte na dobré noze, pokud nemáte berle. Pokud nemůžete dostat berle na několik dní nebo celé své „zranění“, zkuste místo toho kulhat. Opřete veškerou svou váhu o dobrou nohu a lehce zatlačte na zraněnou nohu, abyste se pohnuli vpřed. Věnujte více času dobré noze a použijte svou špatnou nohu pouze k rychlému a jemnému zatlačení.
  • Výrazem obličeje dejte najevo, že vás něco bolí a kráčejte velmi pomalu.
  • Nebudete moci pohodlně kulhat déle než pár dní, takže pokud je to vaše jediná možnost, udělejte ze svého falešného zranění mírné, jako mírně vyvrtnutý kotník.
 8. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 8

  8 Vyhněte se kroucení nebo zatěžování vašeho „zranění“. 'Ať už kulháš, používáte berle nebo se pohybujete vsedě, ujistěte se, že velmi opatrně pohnete zraněným kotníkem nebo kolenem.' Nepokládejte na něj žádnou váhu ani jej nezkruťte, protože by to zhoršilo skutečné zranění. Pokud po něm omylem půjdete nebo ho najednou pohnete, vydejte zvuk, jako byste se trápili.
 9. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 9

  9 Nefalšujte velké zranění, jako je zlomenina nohy. Velká zranění, jako jsou zlomené nohy nebo roztrhané ACL, často vyžadují sádry, drahé kolenní ortézy a mnoho výletů k lékaři, z nichž všechny je těžké přesně předstírat. Místo toho se držte více drobných poranění, která si můžete věrohodně ošetřit doma, jako je bolest kolena nebo vyvrtnutý kotník.
 10. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 10

  10 Nefalšujte zranění, abyste někoho žalovali. Někteří lidé předstírají zranění, aby získali dávky v invaliditě nebo žalovali společnost, kterou nemají rádi. To je považováno za podvod, a pokud vás chytí, můžete skončit ve vězení. Předstírat zranění dostat se z práce nebo ze školy je jedna věc, ale dělat to pro peníze je nezákonné. reklama

Metoda 2 ze 4: Jak předstírat, že máte zraněnou paži

 1. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 11

  1 Předstírejte zranění zápěstí za malé, ale účinné falešné zranění. Předstírání zranění na zápěstí je snazší zranění, protože se stále můžete normálně procházet a obcházet. V závislosti na tom, kterou ruku předstíráte, že zraníte, možná budete muset psát nebo používat stříbro jinak. Obviňte svou falešnou bolest zápěstí z úrazu způsobeného pádem na nataženou ruku, což může způsobit vyvrtnutí a napětí. Předstírejte, že máte zranění paže. Předstírat zranění na paži je snazší zranění, se kterým se dá pracovat. V závislosti na tom, kterou paži předstíráte zranění, možná budete muset být omluveni ze školy nebo z tělocvičny.
  • Toto zranění může trvat 2–3 týdny.
 2. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 12

  2 Předstírejte, že máte zraněné rameno, na delší dobu zotavení. V případě vážnějšího zranění řekněte, že jste si natáhli ramenní sval. Můžete říci, že zranění bylo způsobeno nepříjemným pádem doma nebo při sportu. Doba hojení natrženého ramenního svalu se různí, ale v případě potřeby ji můžete prodloužit až na 6 týdnů.
 3. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 13

  3 Omotejte si zápěstí nebo rameno s elastickým obvazem. Zabalením zraněného zápěstí nebo ramene budete ostatním vizuálně připomínat vaše zranění. Pořiďte si roli elastického obinadla, kterou najdete v drogerii, a pevně ji omotejte buď kolem zápěstí, nebo přes rameno. Ujistěte se, že je obal pohodlný, ale ne dostatečně těsný, aby přerušil oběh.
  • Chcete-li si omotat zápěstí, namotejte obvaz kolem ruky a palce až do poloviny předloktí.
  • Chcete -li si omotat rameno, obtočte obvaz jednou kolem ramenní kosti a svalu, poté jej protáhněte přes záda a kolem protilehlého podpaží a hrudníku. Opakujte ještě 1-2krát.
 4. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 14

  4 Několikrát denně zmrzněte své zranění. Každé 2–3 hodiny po dobu 15–20 minut nastavte na zranění ledový balíček nebo balíček mražené zeleniny. Dělejte to po celý den, pokud můžete, dokonce i ve škole nebo v práci. Omotejte tenký ručník kolem ledu, abyste ochránili pokožku před podrážděním.
  • Během dne můžete led uchovávat v mrazáku v práci nebo v kanceláři sestry, pokud jste ve škole.
  • Chcete -li bezpečně zabalit led na rameno, vložte balíček na místo a zajistěte jej pevným obvazem.
 5. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 15

  5 Dejte ruku do závěsu, aby bylo vaše zranění znatelnější. Jednoduchý látkový závěs na rameno můžete získat online nebo ve většině drogerií a velkých obchodů se smíšeným zbožím. Použijte jej alespoň po dobu prvních 2-3 týdnů zranění, abyste ukázali závažnost poranění. Slouží také dvojímu účelu - připomenout vám, abyste nepoužívali „zraněnou“ paži!
 6. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 16

  6 Ukažte trochu bolesti, když musíte hýbat paží. Pokud musíte v jakémkoli bodě pohnout zápěstím nebo ramenem, jemně ukažte svou bolest grimasou a pomalým a opatrným pohybem. Vyhněte se však používání paže co nejvíce, abyste lidem připomněli vaše zranění.
  • Pokud předstíráte, že jste si poranili zápěstí nebo rameno na psací ruce, budete muset po dobu „zranění“ přejít na druhou ruku.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Jak předstírat mírné poranění hlavy

 1. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 17

  1 Předstírejte lehký otřes, abyste se vyhnuli fyzickým příznakům. Výhoda předstírání lehkého otřesu mozku je, že nebudete muset kulhat nebo používat berle nebo popruh jako při zranění nohy nebo paže. Místo toho budete muset ukázat své zranění tím, jak mluvíte a reagujete na určité věci.
  • Falešný otřes mozku také bude znamenat, že strávíte spoustu času sami sebou, když budete předstírat, že procházíte procesem obnovy.
 2. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 18

  2 Zavolejte do práce nebo do školy a požádejte o zhruba týden volna. Lékaři často doporučují, aby si lidé trpící otřesem vzali volno z práce nebo školy, případně aby si zkrátili školu nebo pracovní dny. Vysvětlete to zaměstnavateli nebo své škole a požádejte o volno. Pokud si nemůžete vzít celé dny volna, pracujte jen půl dne nebo si udělejte přestávky po celý den.
  • Můžete také požádat o snížení pracovní zátěže ve škole nebo v práci.
  • Také se budete muset na několik týdnů vyhnout fyzické aktivitě.
 3. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 19

  3 Řekněme, že jste dostali otřes mozku nárazem do hlavy nebo špatným pádem. Otřes mozku je obvykle způsoben úderem do hlavy a je často způsoben kontaktními sporty, jako je fotbal nebo fotbal. Pokud však nehrajete sport, můžete říci, že jste dostali otřes mozku nárazem do zdi při nehodě nebo pádem a nárazem o podlahu.
 4. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 20

  4 Falešná bolest hlavy několikrát denně. Několikrát denně držte hlavu a grimasu mírně bolestí. Mluvte méně než obvykle, trochu si protřete čelo a zavřete oči, abyste ukázali, že vás bolí hlava.
  • Bolesti hlavy jsou často způsobeny lehkými nebo hlasitými zvuky, takže je můžete předstírat, když jste v jasném světle nebo na hlučném místě, například v restauraci nebo v poledne ve škole.
  • Nezabíjejte to příliš, jinak vás lidé nebudou brát vážně. Udržujte své příznaky bolesti hlavy jemné a jednoduché, zmiňujte je jen jednou za několik dní nebo když se někdo zeptá.
 5. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 21

  5 Stěžujte si, že máte potíže se spánkem. Otřes mozku často přichází s obtížemi spát v noci. Chovejte se přes den utlumeně nebo unaveně a stěžujte si na svou únavu svým spolupracovníkům, spolužákům nebo přátelům, pokud se zeptají, jak se cítíte.
  • Pokud se pokoušíte předstírat lehký otřes mozku někomu, kdo s vámi žije, hodně se házejte a otáčejte, když usínáte, nebo si dokonce nastavte tichý budík, abyste vstali v noci.
 6. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 22

  6 Chovejte se, jako byste měli problém se soustředit. Zkuste v práci nebo ve škole působit roztěkaně tím, že necháte oči odcházet od práce. Pokud někdo řekne vaše jméno, chvilku odpovězte a předstírejte, že jste zaskočeni. Můžete dokonce pracovat pomaleji nebo předstírat, že máte s úkoly větší potíže, abyste ukázali, jak jste na tom s otřesem mozku.
 7. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 23

  7 Mluvte tiše a noste sluneční brýle za jasného světla. Lidé trpící otřesy jsou často citlivější na světlo nebo hluk. Když jste venku nebo dokonce ve světlé místnosti, noste sluneční brýle a mluvte tišeji než obvykle a požádejte ostatní, aby udělali totéž. Vyhněte se návštěvě hlučných míst, jako jsou koncerty nebo velké restaurace, a omezte čas na přímém slunci.
 8. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 24

  8 Nefalšujte těžké otřesy. Traumatická poranění mozku není nic vtipného. V nejhorších případech může otřes mozku vést k poškození mozku nebo dokonce ke smrti. Nepodobujte příznaky vážných otřesů, jako je zvracení, ospalost nebo nezřetelná řeč, které budou ve vašem okolí vyvolávat zbytečné obavy.
  • Pravděpodobně vás také převezou do nemocnice, kde lékaři budou vědět, že předstíráte.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Jak vytvořit falešnou modřinu

 1. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 25

  1 Přidejte falešnou modřinu aby výron nohy nebo paže uvěřil. Pokud jste se rozhodli, že vaším falešným zraněním bude podvrtnutí nebo přetažení kotníku, kolena, zápěstí nebo ramene, zejména způsobené nárazem, přidání falešné modřiny způsobí zranění ještě věrohodnější. Udržujte make-up jemný a uvěřitelný a vyhněte se přidávání falešných, krvavých škrábanců, které budou vypadat přehnaně.
 2. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 26

  2 Koupit jevištní líčení v místním obchodě s kostýmy. Podívejte se na červené, fialové, zelené a žluté oční stíny, tvářenky a štětce na oční stíny nebo tvářenky. Fázový make -up vytvoří nejrealističtější modřinu, ale můžete také použít základní make -up.
  • Některé obchody s kostýmy nabízejí „modřiny“, které obsahují všechny barvy očních stínů, které potřebujete k vytvoření přesvědčivé modřiny.
  • Oční stíny na bázi krému fungují lépe než pudrové, ale lze použít oba.
 3. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 27

  3 Zakryjte oblast modřiny červeným očním stínem nebo začervenáním. Pomocí štětce naneste oční stíny. Přidejte fialové oční stíny kolem okrajů vaší „modřiny“ a promíchejte tvářenkou nebo štětcem na pudr. Míchání pomůže modřině vypadat, jako by byla uvnitř kůže, nikoli na ní.
  • Udělejte některé části modřiny červenější než jiné, abyste získali nerovný, realistický vzhled.
 4. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 28

  4 Na okraj modřiny naneste prsten tmavě zelené nebo modré barvy. Pomocí štětce smíchejte make -up pro bezproblémový přechod mezi barvami. Pokud používáte zelenou, přidejte k okrajům skvrny žluté. Okraje nechte nerovnoměrné, protože úhledná nebo symetrická modřina bude vypadat méně věrohodně.
 5. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 29

  5 Nechte modřinu vydržet lehkým kartáčem prášku a nastavovacím sprejem. Chcete, aby vaše modřina vydržela celý den, abyste se nemuseli bát, že by se vytratila nebo znovu aplikovala. Abyste zajistili, že zůstane na místě, namažte na modřinu malý kousek prášku. Poté použijte sprej k vytvrzení na místě.
  • Nedotýkejte se modřiny po celý den. Nejenže to bude vypadat realističtěji-nechtěli byste se dotknout bolestivé modřiny-ale také to pomůže udržet váš make-up na místě.
 6. Obrázek s názvem Falešné zranění Krok 30

  6 Udržujte si modřinu jeden až dva týdny. Přibližně tak dlouho trvá hojení modřin. Jak postupují týdny, zmenšete červenofialovou část a nechte zelenožlutou oblast pomalu pohltit modřinu. Jakmile červenofialová část úplně zmizí, zmenšujte zelenožlutou modřinu, dokud postupně nezmizí.
  • Modřiny bolí, takže grimasa nebo úšklebek, pokud se toho dotknete vy nebo někdo jiný.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když tělocvičnu trávíte v bazénu? Řekněme, že jste si natáhli sval, nebo že jste si den předtím poranili ruku. Chvíli musíte předstírat obojí.
 • Otázka Pokud máte rodiče, který je lékařem nebo sestrou, uvěří tomu také? Pokud váš rodič pracuje v lékařské oblasti, pravděpodobně bude vědět, že to předstíráte. Lékaři a sestry budou moci posoudit a diagnostikovat zranění.
 • Otázka Můžete to udělat více než jednou? Nejlepším řešením je předstírat zranění pouze jednou. Pokud se neustále budete ‚zraňovat‘, ostatním to začne připadat podezřelé. Nakonec můžete být označeni za předstírání.
 • Otázka Pokud se to váš přítel současně pokouší předstírat, bude to vypadat podezřele? Dvě zranění najednou mohla vypadat podezřele. Pokud to oba předstíráte, volte různá zranění a vymýšlejte si příběhy, které se staly v různých časech.
 • Otázka Myslíte si, že záchranář nebo EMT budou schopni zjistit, zda předstíráte zranění? Lékaři jsou obvykle vyškoleni k rozpoznávání a léčbě zranění. Možná je na chvíli oklamete, ale nakonec se chytnou.
 • Otázka Musím na modřinu použít žlutou a zelenou? Můžete použít libovolné barvy, které chcete, ale pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné použít žlutou a zelenou.
 • Otázka Co když se chci dostat z tance a předstírat prasklé koleno? Chovej se, jako bys na tu nohu nemohl dát žádnou váhu. Pokud máte berle nebo si je můžete od někoho půjčit, bylo by to ideální. Zkroucený kotník je však pravděpodobně jednodušší předstírat.
 • Otázka Jak dlouho mám předstírat zranění? Záleží na tom, jaké zranění předstíráš. Můžete zjistit, jak dlouho trvá, než se váš typ zranění uzdraví, a pomocí těchto informací určit, jak dlouho byste ho měli předstírat.
 • Otázka Co když vaši rodiče vidí, že předstíráte? Poctivost je nejlepší politika. Nelži svým rodičům. Znají vás dost dobře na to, že časem to pravděpodobně zjistí.
 • Otázka Kde mohu získat levné berle? Walgreens, Amazon, Rite-Aid nebo jakýkoli obchod se zdravotnickými potřebami by je měl mít za celkem rozumnou cenu.

Populární Problémy

Havrani a Titáni se v neděli setkají v kole divokých karet. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Pokud máte rádi kempování, trekking nebo horolezectví, je pravděpodobné, že váš spacák bude hodně využíván. Časem se váš spacák může zašpinit a začít zapáchat. Pravidelné čištění spacáku zajistí, že zůstane bez choroboplodných zárodků a udrží vás ...

Nebraska zahájila v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti South Alabamě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer a Novak Djokovič se zapojili do kampaně „Společné vítězství“ v boji proti koronaviru. Federer okamžitě přijal žádost jeho přítele Guga Kuerten o pomoc v boji proti hladu v Brazílii.

Jak ulevit bolesti skřípnutých nervů. Pokud máte co do činění se skřípnutým nervem, víte, jak bolestivé to může být. K sevření nervu dochází, když na nerv narazí příliš velký tlak, což způsobí stlačení. Přiskřípnuté nervy jsou docela běžné a často ...

Pokud se váš pes během několika dní nebo hodin roztrhne a roztrhne své hračky, je na čase začít hledat odolnější hračky. Hledejte trvanlivé materiály, jako je guma a nylon, a vyhněte se hračkám, které se snadno ničí, jako jsou plyšové hračky. Jako u každé ...