Jak najít trvanlivé hračky pro psy

Pokud se váš pes během několika dní nebo hodin roztrhne a roztrhne své hračky, je na čase začít hledat odolnější hračky. Hledejte trvanlivé materiály, jako je guma a nylon, a vyhněte se hračkám, které se snadno ničí, jako jsou plyšové hračky. Stejně jako u všech produktů pro vašeho psa je důležité mít na paměti bezpečnost a vybírat hračky, které jsou pro vašeho psa bezpečné, aby je žvýkaly a hrály si s nimi.Část 1 ze 2: Výběr trvanlivých hraček

 1. 1 Podívejte se na hračky vyrobené z tvrdé gumy. Odolné hračky bývají vyrobeny z tvrdších materiálů, jako je nylon nebo tvrdá guma. Trvanlivost však neznamená vždy nezničitelná. Dokonce i některé velmi odolné hračky lze roztrhnout, zvláště pokud máte většího psa se silným kousnutím. Pevné gumové hračky pro psy jsou obvykle nejtvrdší a nejtrvanlivější. Chcete najít gumu, která je tvrdá, ale přesto má určitou flexibilitu.
  • Hračky Kong jsou velmi oblíbené a přicházejí v různých velikostech a tvarech a existuje řada dalších značek hraček, které jsou navrženy pro použití se psy, kteří rádi žvýkají.
 2. 2 Kupujte hračky vyrobené z tvrdého nylonu. Zesílený nylon je dalším materiálem, díky kterému jsou hračky odolnější. Často najdete hračky, které kombinují gumu s nylonovými vlákny, aby byly ještě pevnější. Zkontrolujte štítky hraček a zjistěte, zda nepoužívají vyztužený nylon ve spojení s gumou.
  • Existují hračky, které jsou vyrobeny pouze z nylonu, i když je často hůře najdete, než hračky, které jsou vyrobeny jak z gumy, tak z nylonu, nebo jen z gumy.
 3. 3 Podívejte se na trvanlivé lanové hračky. Mnoho psů si rádo hraje s lanovými hračkami, zejména pro hry jako přetahování lanem. Vláknité materiály lana, kterými jsou obvykle nylon nebo jiné syntetické vlákno, jsou dostatečně pevné, aby vydržely mnoho žvýkání. Lano hračky s více nitěmi jsou obecně silnější.
  • Lanové hračky lze také poměrně snadno čistit. Vláknité materiály jsou také dobré pro čištění zubů vašeho psa.
 4. 4 Vyhněte se měkkým hračkám. Hračky z měkkých tkanin jsou vhodné pro méně agresivní žvýkače, ale nejsou dostatečně odolné pro silnější psy. Měkké, plyšové hračky jsou také plněné nádivkou, která může být pro vašeho psa škodlivá, pokud ji spolkne. Plyšové hračky nejsou trvanlivé a snadno je zničí každý pes, kterého baví žvýkání.
  • Některé měkké hračky jsou prodávány jako odolnější, zejména ty, které mají více vrstev látky. Stále však nejsou tak odolné jako gumové nebo nylonové hračky.
 5. 5 Pokud je to možné, vezměte svého psa do obchodu. Jedním ze skvělých způsobů, jak si vybrat hračku, kterou si pes zamiluje, je vzít ji s sebou do obchodu. Většina obchodů s domácími zvířaty umožňuje psům, aby byli na vodítku, aby s vámi přišli do obchodu. Vezměte své štěně s sebou do obchodu a ukažte mu několik různých možností. Nechte je vybrat si, o kterou hračku mají největší zájem. Můžete také požádat zaměstnance obchodu o doporučení ohledně trvanlivých hraček, které obchod nese.
  • V obchodě vyhledejte několik možností ve svém seznamu. Sundejte je z regálu a podejte je svému psovi, aby očichal a zkontroloval. Vyberte si ten, který je podle všeho nejvíce zajímá.
 6. 6 Nakupujte od značek, kterým důvěřujete. Nejlepší je nakupovat od značkových značek, zejména od těch vyrobených v Evropě nebo Severní Americe. Tyto hračky jsou pravděpodobněji bezpečnější než hračky, které se dovážejí hromadně z Číny nebo Mexika, kde bezpečnostní normy nejsou tak přísně regulovány. I když tyto hračky mohou být dražší, mají mnohem vyšší kvalitu a jsou vyrobeny z bezpečnějších materiálů. Nákup od značek, které již znáte, je dobrá volba.
  • O doporučení hraček můžete požádat svého veterináře. Můžete se také zeptat přátel nebo členů rodiny na hračky, které používají, zvláště pokud mají psy zhruba stejné velikosti jako vy.
 7. 7 Nekupujte hračky, které vypadají jako předměty pro domácnost. Vyhněte se jakýmkoli hračkám, které mají tvar dětských hraček, obuvi a dalších domácích potřeb. Váš pes přijde, aby spojil tvar své hračky s předměty ve vaší domácnosti a viděl je jako jiné hračky. To podporuje špatné chování, jako je žvýkání obuvi.
  • Váš pes, zvláště pokud je mladý, nemusí být schopen odlišit svou hračku od hraček vašeho dítěte, takže je snazší vyhnout se podobným tvarům.
  reklama

Část 2 ze 2: Zajištění bezpečnosti hraček

 1. 1 Zkontrolujte hračky, zda neobsahují odnímatelné nebo nebezpečné části. Při výběru nových hraček by měla být bezpečnost vaší nejvyšší prioritou. Mnoho psů, kteří jsou energičtí žvýkači, se fixuje na okusování nebo trhání částí svých hraček. Předpokládejte, že jakýkoli malý nebo snadno zlomený kousek hračky bude odtržen a spolknut.
  • Výjimkou je lanová hračka. Volná vlákna, která by váš pes mohl spolknout, se snadno procházejí a nepředstavují zdravotní riziko.
 2. 2 Přečtěte si štítek hračky. Tato hračka bude často v ústech vašeho psa, takže je velmi důležité zajistit, aby byla hračka vyrobena z netoxického materiálu. Každá hračka pro psa by měla mít štítek, který popisuje materiál, ze kterého je hračka vyrobena. Pamatujte, že tvrdý kaučuk a nylon jsou obvykle nejtrvanlivější materiály. Hračka musí být také netoxická.
  • Vyhněte se hračkám vyrobeným z latexu, protože tento materiál může také obsahovat olovo.
  • Dávejte pozor na toxické těžké kovy, jako je kadmium, olovo nebo chrom. Ty mohou vést k vážným zdravotním problémům.
  • Vyhněte se jakýmkoli hračkám, které jsou ošetřeny retardéry hoření nebo skvrnami, protože ty mohou obsahovat formaldehyd.
 3. 3 Odevzdejte hračky s piskoty. Mnoho psů miluje hračky s veverkami, protože to apeluje na jejich instinkt kořisti. Někteří psi se bohužel zafixují na to, že objevili zdroj skřípání, a vytáhnou ze svých hraček prcka. Pískavé hračky obvykle nejsou dobrou volbou pro psy, kteří potřebují trvanlivé žvýkací hračky. Pijáka lze spolknout nebo udusit, což představuje vážné zdravotní riziko.
 4. 4 Hledejte hračky správné velikosti. Chcete najít hračku odpovídající velikosti pro svého psa. Například tenisový míč je pro čivavu příliš velký, zatímco pro dogu je příliš malý. Chcete najít hračky, kterým se váš pes vejde do tlamy, které nepředstavují riziko udušení.
  • Hračky, které jsou pro vašeho psa příliš malé, mohou být spolknuty a představují riziko udušení.
 5. 5 Přečtěte si recenze. Hračky pro psy bohužel nejsou regulovány jako hračky pro lidi. To znamená, že neexistují žádné federální agentury, které by regulovaly, jak jsou hračky pro psy vyráběny a zda jsou bezpečné. Když je problém s hračkou pro psy, je na výrobci, aby vydal svolávací akci, což může, ale nemusí. Vyhledejte online recenze konkrétních značek hraček pro psy a zjistěte, zda s hračkami neměli problémy i jiní spotřebitelé.
  • Mnoho amerických výrobců hraček splňuje pokyny Komise pro bezpečnost spotřebního zboží pro olovo v dětských hračkách. Ne všichni výrobci tyto normy splňují, ale pečeť CPSC vám může pomoci posoudit bezpečnost hračky.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Žádná hračka není nezničitelná, ale některé jsou mnohem odolnější než jiné.
 • Otočte hračky svého psa každý týden tím, že zpřístupníte jen několik najednou. To může pomoci prodloužit životnost hračky.
 • Zkontrolujte hračky svého psa, než je dáte svému psovi. Pokud je hračka poškozená a rozpadá se, je nejlepší tyto hračky vyhodit. Váš pes může spolknout kousky, které vypadnou z hračky, a to může vést k zablokování střev.
 • Pokud vašeho psa hračky nezajímají, namažte je arašídovým máslem nebo smetanovým sýrem. Nebo jídlo, které by chtěli.

reklama

Varování

 • Agresivní žvýkači mohou poškodit nebo zničit i „nezničitelné“ hračky. Pokud si všimnete, že se hračka začíná rozpadat, nebo se její velikost výrazně zmenšila, zbavte ji hračky.
 • Tvrdé nylonové a gumové hračky mohou vytvářet ostré hrany. Pokud si toho všimnete, vyměňte hračku.
reklama

Populární Problémy

Novak Djokovič postoupil do semifinále Roland Garros po jedenácté v kariéře tím, že ve středu zaregistroval čtyřsetovou výhru nad Matteem Berrettinim.

R. Kelly poskytl rozhovor s Gayle Kingovou, která se vysílá ve více částech. Zjistěte více o rozhovoru a podívejte se, jak jej sledovat online.Před střetnutím prvního kola Wimbledonu s jednou z jejích idolů, Venus Williamsovou, je zde podrobný pohled na americkou teenagerku Cori 'Coco' Gauffovou.

„Objížďka“ se vrací na 4. sezónu v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody naživo nebo na vyžádání bez kabelu zdarma.