Jak upoutat pozornost lidí a situací

Řekněme, že jste byli požádáni, abyste vytvořili seznam svých pěti hlavních důvodů, proč se chcete zdržovat na planetě Zemi - je velká šance, že pokud jste jako většina lidí, pak by na prvním místě takového seznamu bylo něco, co by zahrnovalo jinou osobu. Podobně jako mravenci a včely jsou lidské bytosti společenským druhem a tento článek objasní, jak dojit každý vztah a situaci za vše, co stojí za to.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 1

  1 Navažte oční kontakt . Ten hlas ve vaší hlavě je skutečný vy a nejlepší způsob, jak si ověřit, že jste si všimli jiné osoby a že si vás všimla jiná osoba, je jemný oční kontakt. Úsměv, stisk ruky nebo poplácání po rameni jsou způsoby, jak uznat a respektovat přítomnost druhého.
 2. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 2

  2 Pamatujte si jména a často je používejte. Dávejte pozor, abyste při interakci s druhým správně vyslovovali a hláskovali jméno jiné osoby. Ať už jde o podmínění nebo egoistickou potřebu cítit se důležitě, na tom, že člověk slyší své jméno, je něco zvláštního, díky čemuž je člověk čilejší a otevřenější tomu, co se mezi vámi dvěma odehrává.
 3. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 3

  3 Udělejte upřímné komplimenty . Lidé mívají nevědomou schopnost vnímat falešnost, takže si udělejte čas na studium člověka a vyjádřete obdiv k dobré víře. Je to síla, kterou musíte více povzbudit k tomu, co je na člověku dobré.
 4. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 4

  4 vyjádřit vděk . Pokud si někdo vezme čas, úsilí, pozornost nebo peníze, aby vám řekl nebo udělal něco prospěšného, ​​přinejmenším byste to mohli uznat a vyjádřit uznání. Jakýkoli pocit nároku má svá omezení a toto je jeden z nejlepších způsobů, jak dát druhému najevo, že si ho vážíte a jeho slov a činů. Pokud vás někdo zve k účasti na čemkoli, může být vhodný malý dárek.
 5. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 5

  5 Mít smysl pro humor . Vaše ego není tak křehké, aby nemohlo přežít trochu poctivé kritiky tu a tam, nebo dokonce kárat, že si ve skutečnosti nezasloužíte kompliment, který se vám někdo snaží zaplatit. Zkuste se smát s lidi a ne na lidé; toho lze nejlépe dosáhnout tím, že si dovolíte být také zranitelní. Trapné okamžiky se stávají každému a s takovými je třeba zacházet citlivě, ale také úlisně.
 6. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 6

  6 Buďte empatičtí . Opravdu se zkuste imaginativně vžít do kůže jiného člověka v jakékoli možné míře a pokuste se dodržovat „zlaté pravidlo“ v jakékoli situaci, pro kterou hledáte řešení. Pamatujte na staré přísloví, že medem chytíte více much než octem a snažte se zadržet jakékoli pocity nepřátelství. F
 7. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 7

  7 Buďte selektivně trpěliví . Protože tolik práce za tak krátkou dobu vyžaduje rozlišování, abychom posoudili, které interakce si skutečně zaslouží naše stoprocentní zaměření a zapojení. To platí zejména při jednání s manželským partnerem, dětmi, klienty nebo zákazníky.
 8. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Step 8

  8 Upřesněte umění „upuštění jména“ a „zrušení události“. 'Byli byste překvapeni, jak by zmínka o konkrétním jméně nebo veřejné události mohla okamžitě zvýšit váš stav v očích jiného, ​​ale jakkoli vynuceného pokusu udržet si integrita v této oblasti. Řekněme, že jste byli na konkrétní národní akci nebo jste si náhodou potřásli konkrétní kulturní ikonou nebo více prakticky, že navštěvujete stejné fitness centrum jako šéf člověka, se kterým vyjednáváte dohodu. Osvojte si umění taktní zmínky tu a tam.
 9. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Krok 9

  9 Buďte energičtí, pozitivní a perfekcionistický. Bylo vyjádřeno, že některé z nejstatečnějších orchestrací lidí provedli muži, ženy nebo gralise, kteří byli hlemýždě unavení, ale byli současně neúprosní jako šakali. Když to řeknu, je to odbočka k jednání s lidmi, kteří vypadají nevýrazně. Buďte létající ve vzhledu, slovech a činech. Pýcha běží hluboko, aby vytvořila odvahu pozvednout. Každý den je novou příležitostí k nákupu života, radosti, nadmořské výšky, společnosti a důstojnosti - chopte se ho oběma rukama, oběma nohama a jednotou své hlavy! Udržujte se v kondici, dobře odpočinutí, dobře okysličení, dobře hydratovaní, dobře živení a buďte připraveni nabídnout to nejlepší z vás k existenci a očekávat to nejlepší od existence; Neustále ovládejte a maximalizujte HODNOTU, abyste se vyvinuli do svého nejvyššího nebeského osudu.
 10. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Step 10

  10 Zjistěte, co je v něm pro vás, stejně jako to, co je v něm pro druhou osobu. Jsme přirozeně sobečtí a to je v zájmu sebezáchovy. Pamatujte, že pro každého člověka, s nímž se setkáte, je doslova nejdůležitější osobou v existenci.
  • Při podání stížnosti nebo vyjádření přání dávejte lidem jasně najevo. Například pokud jste byli v letadle, které uniklo vodě na vaše dítě, mohlo by pomoci přidat do vaší stížnosti, že plánujete napsat článek do místních novin a hledat nějakou formu uklidňující kompenzace pro vás a trápení vašeho dítěte. Cvičením to zvládnete lépe.


 11. Obrázek s názvem Finesse People and Situations Step 11

  jedenáct Používejte své zdroje moudře a zodpovědně. Každý prospěch v životě má nějaké náklady, které je spravedlivé, že náklady na ně by měl utrpět příjemce výhody. Je obrovským osobním přínosem mít sílu a odvahu rutinně snášet konstruktivní nepohodlí, abyste co nejlépe využili příležitosti, které máte. Ať už je váš styl okázalý a přehnaný, nebo jednoduchý a elegantní, plýtvat nebo ničit čas, peníze a energii je velmi nezodpovědné. Stejně jako pro většinu oblastí života je jemné a laskavé bydlení umění a věda, která nejlépe vychází z plánu, priorit a vytrvalosti soustředění a úsilí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Falešně, dokud to nezvládneš? V podstatě. Nejde však ani tak o „předstírání“, jako o nový přístup k věcem; jako u čehokoli to bude zpočátku nepříjemné, ale čím více to budete cvičit, tím budete lepší.
 • Otázka Co když se mě chlap pokusí pokutovat za odpovědi v testu? Řekněte učiteli, že potřebuje pomoc, a ať to zvládne.
 • Otázka Co když se chlap pokusí uhladit ženu? Jak by to měla zvládnout? Pokud vás to nezajímá, řekněte mu to otevřeně a přímo. Pokud vás bude obtěžovat i poté, ignorujte ho nebo odejděte.
 • Otázka Znamená finesování někoho podvést? jimas papas Je to spíše manipulační technika než podvod. Podvod znamená, že se snažíte někoho přimět, aby si koupil/uvěřil něčemu, co říká, že je to fakt, ale ve skutečnosti tomu tak není.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte SKUTEČNÍ - je to nejvzácnější a nejzvláštnější dárek, který můžete případně rozšířit na další!
 • Trávte čas v zrcadle sami se sebou a opravdu si vážte toho, co můžete lidstvu nabídnout. Neexistuje žádná cena, kterou by bylo možné vložit na schopnost stát před zrcadlem a skutečně si libovat ve skutečnosti, že jste si získali respekt osoby, kterou vidíte zírat zpět na vás. Noste tuto hrdost s sebou!
 • Komunikace je nejdůležitějším aspektem každého vztahu nebo setkání, proto dávejte pozor na to, co říkáte a jak to říkáte, a snažte se být dobrým posluchačem a zároveň nabízet moudré rady.
 • Ovládejte místo sebedůvěry a zdokonalte své instinkty a reflexy tím, že každý zážitek budete vnímat nejen jako zkoušku oblékání, ale jako skutečnou showtime.
 • Leštěný vzhled skutečně zlepší kvalitu jakéhokoli setkání s jinou lidskou bytostí.
 • Každý okamžik vašeho života se skládá z žádoucích, nežádoucích a neutrálních aspektů existence a měli byste jej brát tak, jak přichází s postojem vděčné důstojnosti, a využít ho naplno.
 • Pomáhá, když opravdu milujete lidi a opravdu vidíte jiného člověka jako prodloužení sebe sama, jakkoli vzdáleného.
 • Snažte se roztočit weby, které zaplétají ostatní, aby si je oblíbili, přizpůsobením generických pozdravů a ​​výrazů svým podpisovým stylem a pamatujte, že narozeniny jsou příležitostí, kdy si každá osoba obzvlášť zaslouží finišovací sezení.
 • Najděte v každém člověku dobro a růst v každé situaci, abyste zvýšili pozitivitu své aury.
 • Jste svá dobrovolná slova a činy, takže dávejte pozor, abyste nezlevnili sami sebe, svoji integritu a schopnost být důvěryhodní tím, že budete nečestní povahy.
 • Dovolte svým osobním vysokým standardům a vaší pečlivé dispozici, aby vás naklonila k důslednému přijímání a předvádění dokonalosti s rozlišujícím vkusem a uvolněným stylem bez námahy.
 • Ve verbálních tenisových zápasech dialogu poskytněte důkaz, že skutečně posloucháte a zaujmete, opakováním doslovných slov nebo segmentů toho, co vám bylo řečeno, jako lichotivé „zrcadlící“ gesto vašemu společníkovi ve vašich reakcích - buďte s tím kreativní.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Tento článek nenaznačuje, že by byl tlačenicí nebo rohožkou, ale spíše jde o to, jak vyjednávat o terénu života s třídou, charismatem a soucitem.
reklama

Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu premiérového dílu Game of Thrones pro 8. sezónu v USA, Velké Británii a dalších.

Vůbec poprvé Rafael Nadal sleduje Rogera Federera jen o jeden grandslamový titul.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru 76ers vs Celtics Game 1 online, pokud nemáte kabel.

Jak roztočit kytaru. Už jste někdy chtěli roztočit kytaru přes rameno? Tento trik za ta léta provedlo mnoho profesionálních kytaristů a samozřejmě je vzrušující to vidět. Pokud byste chtěli vědět, jak roztočit ...

Moderuje Oprah, „John Lewis: Oslava hrdiny“ se koná v úterý večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak speciální sledovat online.

Výběr kriketové pálky může být skličující. Mnohé vypadají na první pohled identicky, ale rozšířené používání ukáže velké rozdíly mezi výkonem každého. Důležitým prvním krokem je zvážit rozpočet proti základním potřebám, jako je ...