Jak se dostat k elitní čtyřce v Pokémon FireRed a LeafGreen

Samozřejmě víte, že k dosažení Elite Four musíte projít Victory Road. Pokud máte potíže s navigací v jeskyni nebo nevíte, jak se tam dostat, je zde pro vás užitečný návod (Tip: budete potřebovat Pokémona, který zná tah Síla pro Victory Road.)

Kroky

 1. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 1

  1 Reach Victory Road. Leťte do Viridian City a cestujte na západ, dokud nenajdete velkou budovu na konci trasy 22. Vstupte a následujte cestu, kterou určují důstojníci, přičemž každý se zeptá, zda máte správný počet odznaků, kterými projdete osm bran. Na konci zde uvidíte vchod do jeskyně na Victory Road.
 2. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 2

  2 Vydejte se na blízký balvan a zatlačte ho na východ, dokud nezakryje vypínač zcela vpravo.
  • Jakmile je spínač aktivován, z cesty nad schodištěm se zvedne závora.


 3. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 3

  3 Vydejte se po schodišti nahoru, dokud nenajdete obousměrnou křižovatku s ležícím trenérem. Správný je chodník odbočující doleva, ale opačným směrem procházejí dvě položky (jsou to TM2 Dragon Claw a Rare Candy, ale můžete získat pouze jeden za návštěvu Victory Road, takže to na jindy přeskočte, pokud přát si). Po levé silnici sejděte po schodech dolů a jděte na sever k trenéru a dalšímu schodišti. Vydejte se po schodech nahoru.
 4. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 4

  4 Vydejte se na jih a zatlačte balvan na vypínač vlevo dole. Toto je přepínač pro další bariéru. Vyjděte po schodech nahoru a jděte na východ ke dvěma trenérům a dvěma schodům. Sestupte blíže.
 5. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 5

  5 Vydejte se na východ a sledujte cestu, která se stáčí na sever, dokud neuvidíte žebřík poblíž jiného trenéra, který se pohybuje v kruzích. Jděte nahoru po schodišti. Zatlačte na blízký kámen na sever a poté na západ, abyste zakryli vypínač na odvrácené straně jeskyně poblíž předmětu. Vraťte se a vystoupejte po schodišti na náhorní plošinu kolem jiného trenéra, dokud neuvidíte další sadu kroků.
 6. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 6

  6 Jděte dolů, projděte pár trenérů, dokud se nedostanete ke skále před dírou. Zatlačte ho dovnitř a poté za ním skočte. Nyní zatlačte stejnou skálu doleva směrem k prázdnému přepínači. Tím se zvedne bariéra střežící žebřík na plošině nad vámi. Vylezte buď po schodech nahoru na náhorní plošinu a cestujte po žebříku.
 7. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 7

  7 Přejděte kolem trenérského týmu (dvojitá bitva: Nidoking a Nidoqueen oba lv. 45) a slezte po žebříku za nimi. Směrem doprava předejte lektora pohybu, který učí Double-Edge, a opusťte Victory Road.
 8. Obrázek s názvem Get to the Elite Four in Pokémon FireRed and LeafGreen Step 8

  8 Severně od jeskyně najdete malé bludiště. Vyberte si jednu z cest dále napravo. Vyvede vás to z minibludiště přímo k předním dveřím náhorní plošiny Indigo, kde sídlí Elite Four. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak přesunu balvany? Redaktor Krijim K přesunu balvanů budete potřebovat sílu HM.
 • Otázka Jak dlouho trvá, než se Clefairy vyvine? Musíte mu dát měsíční kámen, aby se mohl vyvíjet; neexistuje úroveň, aby se mohla vyvíjet. Na Mount Moon můžete získat měsíční kámen.
 • Otázka Pokud jsem omdlel legendární ptáky, vrátí se ještě? Ne, nebudou, pokud jste předem neuložili.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste trochu dobrodruh, je po Victory Road rozházeno celkem osm položek. Pokud plánujete nabít všechny, zde je seznam toho, co najdete: TM2 (Dragon Claw), Rare Candy, TM37 (Sandstorm), Full Heal, TM7 (Hail), TM50 (Overheat), Max Revive a strážní spec.
 • Pokud chcete zachovat své Pokémony pro jakékoli trenérské bitvy ve Victory Road, měli byste se vyhnout bitvám nebo chytání divokých pokémonů, dokud se nedostanete do budovy Elite Four (dosažením sem získáte privilegium letět zpět, jakmile budete opravdu připraveni na závěrečný test: bojujte s Lorelei, Brunem, Agathou, Lance a vaším soupeřem v řadě bez zastavení, kupte si tedy tolik Revivů a uzdravte/status položky, kolik unesete/dovolíte).
 • Divokí pokémoni ve Victory Road jsou následující: Machop, Mankey, Onix a Golbat jsou běžnými památkami. Budete muset trochu hledat, abyste našli Machoke, Marowak a Primeape. FireRed nabízí Arbok a LeafGreen Sandslash.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nemůžete projít Victory Road zadní cestou přes Indigo Plateau a očekávat, že budete moci opustit přední cestu. Nebude to fungovat; závory budou znovu spuštěny a jejich příslušné spínače jsou dosažitelné pouze předním vchodem.
reklama

Populární Problémy

Jak se stát špičkovým profesionálním tenistou, pokud jste Ind?

Baylor nastupuje v pondělí na Arkansas-Pine Bluff. Takto můžete hru sledovat.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Oklahoma vs Kansas State.

Mezinárodní BNL Itálie: Kdo bude mistrem Říma?

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Na své tiskové konferenci před turnajem hovořila šampionka z roku 2019 Bianca Andreescu o svých aspiracích na US Open. Andreescu věří, že je na 'opravdu dobrém místě' i přes její špatné nedávné výsledky.