Jak se dostat na mezinárodní letiště Newark z vlakového nádraží Newtr Airport Amtrak

Pokud máte let odlétající z letiště Newark a rozhodnete se cestovat na letiště pomocí blízkých vlakových linek, uvědomte si, že to není tak jednoduché, jak to zní. Tento článek vám poskytne podrobnosti, abyste se tam dostali.Kroky

 1. 1 Ujistěte se, že ať už jste v místě prodeje letenek, kdekoli začnete, zvolíte zkombinování jízdného za vlak s jízdenkou AirTrain na mezinárodním letišti Newark. Obecné tarify se mohou v sezóně lišit a ceny na webových stránkách AirTrain jsou zastaralé. K dispozici je QR kód, který turniket bude potřebovat k tomu, abyste se dostali později a na stanici, který je k dispozici pouze u jednoho z těchto lístků.
 2. 2 Příjezd na vlakové nádraží Newark Airport Amtrak. Ačkoli tato zastávka letiště je na linkách Amtrak Northeast Regional a Acela, zastavují zde dvě trasy New Jersey Transit (NJT) - včetně železničních tratí Northeast Corridor a North Jersey Coast.
  • Cestující Amtrak získají výhodu, kterou ti, kteří jedou na New Jersey Transit, nebudou - a budou na okamžik popsáni.
 3. 3 Vypadněte na této zastávce. (Později se budete chtít při návratu na tuto stanici naučit její alternativní terminologii: často se jí říká stanice RailLink.) Sbírejte kufry a ostatní členy rodiny a vystupte z vlaku. Platforma se s vámi setká a vše, co musíte udělat, je vyjít z vlaku na nástupiště - žádné kroky.
 4. 4 Při cestě do AirTrain noste masku. Těm, kteří přijdou z vlaku, bude řečeno, že si stejně vezmou masku, ale to pokračuje i na úrovni AirTrain.
 5. 5 Sledujte značky směrem k chodníku „AirTrain to Terminals“. Příjezdy pouze na jižní stranu (směrem k začátku dne) vám poskytnou rychlejší přístup ke schodům a eskalátoru po pravé straně, ale pokračujte rovně a v případě potřeby se vydejte směrem k výtahu.
 6. 6 Nahoře na schodech zahněte doprava a pokračujte směrem k AirTrain se stejnými značkami AirTrain k terminálům. '
 7. 7 Naskenujte svůj tiket do technologicky vyspělých turniketů.
  • Ti, kteří sem přijedou na Amtrak, získají bezplatnou jízdu na letiště přes AirTrain - pokud je jejich konečným cílem na letence tato zastávka na letišti a je jako taková označena. Abyste se mohli na letiště dostat, budete muset tyto informace ukázat příjemcům/dámám jízdenek.
  • Ti, kteří přijedou na New Jersey Transit, musí zaplatit jízdné, když si vyzvednou jízdenky na odletové stanici a musí říci, že míří na tuto zastávku!
  • Nebudete se moci dostat ven a znovu, abyste se dostali na nedaleké parkoviště na letišti, protože se jedná o zabezpečené parkoviště, ke kterému mají přístup pouze tištění parkující. Pokud se můžete propašovat ven a dolů poblíž pozemku, existují elektrické ohradníky, takže se mu za každou cenu vyhněte.
 8. 8 Pokračujte podle značení, abyste se dostali k AirTrain. Budete muset jít po schodech nebo po eskalátoru.
  • V blízkosti by měl být výtah, ale mimo dohled většiny hostů.
 9. 9 Vydejte se do chodby AirTrainu a pokračujte v chůzi. Pěší stezka po schodišti bude ukončena na zastávce AirTrain asi po 200 stopách. Uvidíte dvě strany - na jedné straně se zobrazí „Deska zde pro všechny stanice“ - strana, na které budete chtít jet. Druhá strana řekne „Board here for parking“ a nebude tou stranou, na kterou se budete muset dostat, protože vás posílá zpět na druhou stranu.
 10. 10 Zde se dozvíte více o terminálech AirTrain. Terminály AirTrain nejsou široké - mají však skleněná okna, která vám poskytnou úplný pohled na vnější svět. Uvnitř mají několik laviček, ale většina lidí ráda stojí a čeká, až jejich AirTrain dorazí.
 11. jedenáct Počkejte, až přijede vlak. Zkuste si procvičit šest stopová pravidla sociálního distancování - šetřit prostor po cestě.
 12. 12 Nechte dveře otevřít a vystupující jezdci vystoupit. Vstupní/výstupní dveře nikdy násilím neotevírejte. Pokud tak učiníte, riskujete značné zranění. Dveře vlaku i nádraží vedoucí k vlaku jsou technologické a na palubě není žádný průvodčí, který by vlak řídil, takže vlak se nezastaví, když je vycvičen ke vzletu, pokud se dveře dostatečně pevně zavřou.
  • Držení dveří otevřené bude doprovázeno hlasitým bzučením, které se téměř podobá karnevalovým hrám na výstavišti v Midway.
 13. 13 Připravte se na palubu Nastupte, když vystoupí posledních pár lidí, a zkuste rychle najít místo. Pokud nejsou k dispozici žádná sedadla, uchopte zábradlí nad hlavou a vydržte.
  • Pro ty, kteří rádi hledí ven, zkuste získat výhled na přední kabinu na nejvzdálenějším konci dveří na této straně a rychle se vraťte dovnitř. V kabině bude soupeřit o to spravedlivé místo mnoho lidí.
 14. 14 Dávejte pozor na boční a/nebo přední okna, když se vznášíte nad několika věcmi. Nejprve v dálce uvidíte letiště a jeho obrovské parkoviště. Jakmile se ale AirTrain začne pohybovat, přejdete přes rychleji se pohybující silnici US-1/US-9, která povede přes Brewster Rd (oficiální adresovanou ulici letiště) a přímo na letiště přes parkoviště P4 úroveň, pak Terminál C, Terminál B a Terminál A (každá zastávka po cestě).
  • Pokračováním v AirTrain se dostanete na parkovací plochy P3 (denní parkování/pronájem automobilů) a P2 (další služby půjčovny aut).
 15. patnáct Podívejte se na značení ke vstupům do terminálu. Každý terminál má jiné značení a různé směry, proto se podle toho řiďte značením. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste byli na JFK AirTrain, tento AirTrain cestuje trochu pomaleji, ale je zde zapojeno méně koncových zastávek - takže se jízda bude zdát kratší.
 • Přibližné doby jízdy se liší. Počítejte však s tím, že se dostanete z vlakového nádraží na terminál B na 40 minut a na terminál A a P3/P2 o něco více, ale to závisí na denní době a dostupnosti jednotlivých AirTrains.

reklama

Varování

 • Neexistuje přímé spojení s parkovišti P6 v přímém kontaktu s AirTrain. Můžete však zamířit do Courtesy Shuttles na samotných terminálech a tam zamířit a říct svému řidiči raketoplánu, že jste zaparkovali na P6.
 • Chůze na letiště z vlakového nádraží bez nástupu na AirTrain není povolena a v rušných ulicích byste to opravdu nechtěli. Není k dispozici žádné parkování a také není místo, kde by vás vyzvedlo místo Uber, Lyft nebo jiné místo pro spolujízdu - takže navigace je na vás! (Promiňte.)
  • Pokud musíte jet na letiště nebo potřebujete pomoc s navigací nebo spolujízdou, abyste se tam dostali, zvažte vystoupit na Penn Station v Newarku a vydat se tam. Na toto letiště však stále nemůžete dojít ani z této stanice, protože je o dost severněji.
reklama

Populární Problémy

Sania Mirza Tennis Academy: Centrum nejjasnějších indických tenistek

Zde jsou nejlepší zápasy, na které se můžete těšit 1. den Wimbledonu 2015.

„Simpsonovi“ jsou v neděli zpět na úžasnou 31. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody milované show streamované online bez kabelu.Australian Open, 2. den Round -up: Muži, dvouhra - rozrušení.