Jak se dívat na kvalifikaci Indy 500 online bez kabelu

Kvalifikační hodinky Indy 500

Getty Graham Rahal, jezdec #15 Fleet Cost & Care Rahal Letterman Lanigan Racing Honda, se v sobotu umístí na předním místě kvalifikace Indy 500.

Graham Rahal zaujme přední místo v kvalifikačním pořadí Indy 500, které je stanoveno na sobotní odpoledne.

Kvalifikace bude vysílána na NBC v sobotu (15:00 ET) a v neděli (13:00 ET). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

co je dobrá tenisová raketa
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte NBC na FuboTV

NBC (živé na většině trhů) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos kvalifikačního pokrytí NBC Indy 500 na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat každý den vysílání NBC na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

údery stolního tenisu

Sledujte NBC na Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos kvalifikačního pokrytí NBC Indy 500 na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte NBC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos kvalifikačního pokrytí NBC Indy 500 na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živé vysílání, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

pásmo na tenisový loket

Kvalifikační náhled Indy 500 2020

Rahal, čerstvý z působivého předváděcího pátku, je na skvělém místě, které míří do závodu, a on to ví.

Pokud máte předčasné losování kvalifikace, dostanete se do první devítky, Řekl Rahal poté, co vyhrál Lotto Fast Friday na cihelně. Pokud máte odpolední, jako jsme měli loni, bude pro vás těžké dostat se dovnitř bez ohledu na to, jak rychle nebo jak dobře jste. Ranní losování bude právě teď obrovské.

Nejlepší sobotní kvalifikace postoupí do nedělního hodinového závodu, který určuje pole position pro velký závod.

Chevrolet měl v pátek večer vynikající show, když obsadil pět z 10 nejlepších kvalifikačních míst. Jezdec Chevy Will Power se v pátečním kvalifikačním slosování umístil na desátém místě a myslí si, že on a jeho spoluhráči sedí přesně tam, kde mají být.

Když jsem byl desátý, měl jsem z toho opravdu radost. Jdeš prvních 45 minut, trochu gumy na trati, evidentně půjde spoluhráč, než půjdu já, Síla řekla . Mám malou indicii. Takže ano, je to dobré místo. Dobré místo, které nám dává nejlepší šanci dostat se dovnitř.

Trochu se obávalo, jak moc teplo a vysoké teploty ovlivní jízdní podmínky na trati, takže řidiči budou muset být mimořádně opatrní a přitom se snažit vyhrát všechno.

Marco Andretti, který bude startovat z 28. pozice, měl do soboty solidní týden. Ve všech třech trénincích skončil na prvních třech místech a dosáhl maximální rychlosti 233,491 km / h. Myslí si, že po Rychlém pátku by většina řidičů měla být v horku v pořádku.

Nebudeme provádět změny, řekl. Ovlivní mě to zítra? Nevíme Nevím, jak těžké to bude pro předchozí kluky, jak těžké to bude pro mě ... Uprostřed dne, v horkém dni, jsme dali dohromady opravdu solidní čtyři kola. To je vedro dne, že? To je pozitivum, které si musíme zítra vzít, že pokud bude horko, už jsme to dnes udělali. Máme rychlost pro prvních devět, ale musíme doufat, že příliš neklouzáme.

co jsou tenisky?

Takto se bude v sobotu řadit pole pro 33 aut:

 1. 1. Graham Rahal
 2. 2. Takuma Sato
 3. 3. Dalton musel
 4. 4. Rinus VeeKaya
 5. 5. Jack Harvey
 6. 6. Scott Dixon
 7. 7. Spencer Pigot
 8. 8. Kachna O'Ward
 9. 9. Josef Newgarden
 10. 10. Síla vůle
 11. 11. Sage Karam
 12. 12. Alexander Rossi
 13. 13. Fernando Alonso
 14. 14. Ryan Hunter -Reay
 15. 15. Zach Veach
 16. 16. Marcus Ericsson
 17. 17. Oliver Askew
 18. 18. Felix Rosenqvist
 19. 19. Ed Carpenter
 20. 20. James Hinchcliffe
 21. 21. Ben Hanley
 22. 22. James Davison
 23. 23. Alex Palou
 24. 24. Santino Ferrucci
 25. 25. Conor Daly
 26. 26. Charlie Kimball
 27. 27. Simon Pagenaud
 28. 28. Marco Andretti
 29. 29. Tony Kanaan
 30. 30. Colton Herta
 31. 31. Max Chilton
 32. 32. Helio Castroneves
 33. 33. J. R. Hildebrand

Populární Problémy

Novak Djokovic, Rafael Nadal a Roger Federer - tři muži s nerozhodným výsledkem 20 grandslamových titulů ve dvouhře - jsou všichni zapsáni do seznamu pro Western & Southern Open v Cincinnati.

V neděli se Patriots a Bills setkají v bitvě neporažených týmů AFC East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Před střetem třetího kola J.J. Wolf mluví o tom, jak ho Roger Federer inspiroval k větší práci. Wolf věří, že švýcarská legenda je navzdory svému obrovskému úspěchu velmi pokorný jedinec.

Zde je návod, jak sledovat hry San Francisco Giants online bez kabelu v roce 2020.

Jak prát lyžařskou bundu. Lyžařské bundy vás v zimě skvěle zahřejí, ale po celé sezóně se mohou špinit. Rozhodnout se, jak vyprat lyžařskou bundu, může být těžké, zvláště pokud je vyrobena z materiálu, se kterým jste se nikdy nepotýkali ...

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.