Jak na parašutistický skok v GTA V

Grand Theft Auto rozhodně nemá nouzi o extrémní aktivity, kterých se můžete zúčastnit. Od závodních vodních skútrů na otevřeném oceánu až po závody v uličkách Los Santos, určitě najdete něco, co vám dodá adrenalin. Pokud jste si chtěli vyzkoušet potápění v reálném životě, ale bojíte se poruchy padáku, proč tyto sny neprožívat zástupně prostřednictvím GTA V?

Část 1 ze 2: Odemknutí funkce parašutismu

 1. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 1

  1 Najděte misi „Hodnocení rizika“. K odemknutí parašutismu jako vedlejší činnosti budete muset dokončit vedlejší misi „Hodnocení rizik“. Tato mise se objeví jako jedna z misí Franklin’s Strangers and Freaks přibližně ve 2/3 v hlavním příběhovém režimu hry.
  • Chcete -li najít tuto misi, otevřete mapu světa stisknutím tlačítka Start (PS3 a Xbox 360) nebo klávesy M (PC). Jakmile jste na mapě, vyhledejte zelenou ikonu F v oblasti Mount Chiliad. Jakmile jej najdete pomocí kurzoru, stiskněte tlačítko X (PS3), tlačítko A (Xbox 360) nebo levé kliknutí (PC) a nastavte jej jako cíl.


 2. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 2

  2 Sledujte fialovou cestu na své mini mapě (nachází se v levém dolním rohu obrazovky), dokud nedosáhnete mise. Narazíte na štěkajícího psa. Franklin je schopen psovi porozumět a jde za ním po prašné cestě, kde ze stromu visí muž, jehož padák se zamotal do větví.
  • Krátká scéna začíná, když Franklin pomáhá muži ze stromu. Tento muž, který se představuje jako Dom, zavolá svého pilota helikoptéry, aby pro něj i pro Franklina přišel. Dom tlačí na Franklina, aby se pokusil o parašutismus, s čímž ten druhý neochotně souhlasí. Po cutscene budou Dom i Franklin ve helikoptéře a budou stoupat nad Los Santos. Dom skočí jako první a pobídne Franklina, aby ho následoval.
 3. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 3

  3 Sledujte Doma z helikoptéry. Až budete připraveni, vyskočte z helikoptéry stisknutím výzvy na obrazovce. Při volném pádu můžete směr pohybu ovládat pomocí přepínacích páček (PS3 a Xbox 360) nebo směrových kláves se šipkami (PC).
 4. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 4

  4 Rozložte padák. Až budete připraveni nasadit svůj padák, stiskněte tlačítko X (PS3), tlačítko A (Xbox 360) nebo levé tlačítko (PC). Ačkoli se to liší skok od skoku, vždy je lepší nasadit padák dříve než později. Optimální doba pro jeho nasazení by byla asi sedm sekund po volném pádu.
  • Jakmile je váš padák nasazen, můžete rychlost sestupu ovládat pomocí přepínací páčky (PS3 a Xbox 360) nebo směrových kláves se šipkami (PC). Tlačení vpřed způsobí, že budete rychleji sestupovat, zatímco zpětné zpomalení.
  • Chcete -li padák řídit, stiskněte tlačítko R1 (PS3), tlačítko RB (Xbox 360) nebo klávesu D (PC) a odbočte doprava a tlačítko L1 (PS3), tlačítko LB (Xbox 360) nebo klávesu A (PC) odbočit doleva.
  • Jakmile se dostanete na zem, Franklin automaticky provede hod, aby zastavil jeho hybnost, a stáhne balíček padáku.
 5. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 5

  5 Vydejte se s Domem na cyklistický závod. Poté, co přistanete, vás Dom vyzve k cyklistickému závodu dolů z hory. Jízdní kola budou na vaší minimapě označena jako žluté tečky. Přistupte ke kolům a pokračujte stisknutím tlačítka Triangle (PS3), Y (Xbox 360) nebo F (PC).
  • Sledujte kontrolní body závodu na své mini mapě. K ovládání kola použijte páčku (PS3 a Xbox 360) nebo směrovou klávesu (PC). Chcete -li zrychlit, opakovaně klepněte na tlačítko X (PS3), tlačítko A (Xbox 360) nebo klávesu Caps Lock (PC).
  • Jakmile závod skončí, bez ohledu na to, zda jste vyhráli nebo ne, mise skončí a parašutismus se odemkne jako aktivita.
  reklama

Část 2 ze 2: Skákání padákem

 1. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 6

  1 Najděte oblast seskoku padákem. Nyní bude na mapě roztroušeno celkem 13 míst seskoku padákem. Jsou označeny bílými ikonami, které připomínají padáky.
 2. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 7

  2 Vyberte umístění. To provedete přesunutím kurzoru na požadovanou ikonu a stisknutím tlačítka X (PS3), tlačítka A (Xbox 360) nebo levého kliknutí (PC). Tím nastavíte padák jako svůj cíl.
 3. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 8

  3 Vydejte se do oblasti skoku. Po výběru skokové oblasti najdete na minimapě purpurovou cestu. Sledujte tuto cestu k cíli.
 4. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 9

  4 Nasedněte do helikoptéry. Jakmile úspěšně cestujete na místo, které si vyberete, uvidíte na vás vrtulník. Když se přiblížíte k helikoptéře, na obrazovce se zobrazí výzva, zda si přejete skočit padákem. Vyberte možnost „Ano“ a nastoupíte do helikoptéry.
 5. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 10

  5 Připravte se na skok. Pilot vás zavede do příslušné nadmořské výšky a vaše postava bude stát u dveří helikoptéry. Až budete připraveni, vyskočte na oblohu stisknutím výzvy na obrazovce.
 6. Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 11

  6 Rozmístěte svůj skluz. Počkejte asi sedm sekund od skoku, než nasadíte skluz. Tím je zajištěno, že budete mít celkem bezpečné přistání.
 7. 7 Zaměřte se na přistávací plochu. Cílová oblast pro vaše přistání bude na vaší minimapě označena jako žlutá tečka. Jakmile se přiblížíte k zemi, budete schopni tuto oblast identifikovat podle žlutého kruhu. Pokud se vám podaří přistát v cílové oblasti, budete odměněni peněžní cenou, která se zvyšuje, čím blíže přistanete do centra. Parašutismus je zdarma, takže je to skvělý a zábavný způsob, jak vydělat peníze. reklama
Obrázek s názvem Go Parachute Jumping in GTA V Step 12

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Když přijde čas na výběr chodítka nebo rolátoru, budete mít z čeho vybírat. Chodítka a kolečkové brusle slouží nejen různým účelům, ale jsou vybaveny řadou funkcí. Výsledkem je, že definitivní ...

Jak co nejlépe využít své dospívající roky. Vaše dospívající léta mohou být ošidná-je toho hodně, co se můžete naučit, a může se zdát, že potřebujete životní plán vymyslet co nejdříve. Nezapomeňte však, že vaše dospívající léta jsou časem ...

Jak znovu vyrobit suchý zip. Suchý zip ztrácí lepivost, když se ucpe žmolky a špínou. Obvykle můžete suchý zip znovu vyrobit tak, že z něj vyčistíte vlákna a nečistoty, ale pokud je suchý zip starý a opotřebovaný, budete muset ...

Vysoká škola může být úžasný zážitek, ale pokud máte poruchu příjmu potravy, může být obtížná a děsivá. Nemusíte nechat svou poruchou příjmu potravy zabránit tomu, abyste měli pozitivní vysokoškolský zážitek. Potřebujete silný podpůrný systém a ...

Jak změkčit džíny. Džíny jsou vyrobeny z odolné riflové látky, což často znamená, že jsou zpočátku tuhé a nepohodlné. Pokud jsou vaše džíny obzvláště tuhé, zjemněte je praním aviváží a sušením v sušičce ...

Jak zjemnit a vyhladit nohy. Nohy jsou často zanedbávány a mohou být tvrdé a mozolnaté. To platí zejména v případě, že chodíte hodně naboso, zejména venku. Naštěstí existuje mnoho snadných prostředků, jak udělat nohy hladší a ...