Jak vyrůst z Buzzcutu

Buzzcutvypadá skvěle a snadno se udržuje, ale vyrůst může být frustrující. Můžete očekávat, že vám narostou vlasy 1/2 palec (1,3 cm) za měsíc, takže když čekáte, až vyroste, vyzkoušejte pár nových účesů a experimentujte se způsoby, které mu pomohou růst ještě rychleji. Využijte své období růstu co nejlépe a za chvíli to skončí!Metoda 1 ze 3: Povzbuzení vlasů k rychlejšímu růstu

 1. 1 Masírujte si pokožku hlavy každý den. Masáž hlavy podporuje průtok krve, což může vašim vlasům pomoci rychlejší růst. Přejeďte si rukama po hlavě zepředu dozadu, jemně zatlačte dolů, poté stiskněte konečky prstů a spusťte je v malých kruzích na temeni hlavy. Opakujte na zádech a po stranách hlavy. Udělejte to jednou denně, abyste vlasům dodali sílu.
  • Můžete také použít hydratační olej, jako je kokosový olej, ke zlepšení zdraví pokožky hlavy. Nalijte si trochu na hlavu a prsty ji vmasírujte přes pokožku hlavy.
  • Při mytí vlasů si udělejte krátkou masáž hlavy.
  • K masáži pokožky hlavy můžete také použít masér hlavy.
 2. 2 Kartáčováním vlasů dvakrát denně podpoříte cirkulaci. Vaše vlasy nemusí být tak dlouhé, aby vyžadovaly rozčesávání, ale jemné přetření štětcem přes pokožku hlavy má velké výhody, když vám roste buzzcut. Udělejte to jednou nebo dvakrát denně, abyste zvýšili průtok krve do hlavy a rozptýlili všechny nahromaděné oleje.
  • Zkuste použít kartáč se směsí kančích a nylonových štětin.
 3. 3 Použijte hydratační šampon a kondicionér 1-3krát týdně. Hydratační šampony neodstraňují z vlasů přírodní oleje, což udržuje pokožku hlavy zdravou a vaše folikuly silné. Když jste ve sprše, naneste na mokré vlasy množství v hodnotě mince. Jakmile šampon opláchnete, naneste trochu kondicionéru a opláchněte jej studenou vodou, aby se vaše kutikula utěsnila a chránily bílkoviny ve vlasech.
  • Nejlepší je nemýt si vlasy příliš často, když je pěstujete, protože časté mytí může zbavit přírodní oleje a zpomalit růst vlasů. Vlasy není nutné šamponovat denně. Pokud to můžete zkusit umýt dvakrát týdně. Pokud ne, zkuste to alespoň umýt obden.
  • Jakmile vám vlasy začnou růst, použijte trochu více šamponu a kondicionéru. Zaměřte se na použití šamponu v blízkosti pokožky hlavy a udržujte kondicionér poblíž konečků vlasů, až budou delší.
 4. 4 Na konci každé sprchy opláchněte studenou vodou. Než se dostanete ze sprchy, udeřte si vlasy jen na pár sekund studenou vodou. To vyhladí vnější vrstvu vlasů, které je chrání před ztrátou vlhkosti a pomůže jim zůstat zdravé a růst déle.
 5. 5 Jezte vyváženou stravu s dostatkem bílkovin a vitamínů. Zdravé stravování dodá vašim vlasům živiny, které potřebují k dlouhému a silnému růstu. Přidejte potraviny se spoustou bílkovin a omega-3 a zvažte užívání doplňků vitamínů B a D, které mohou vašim vlasům pomoci růst déle.
  • Bílkoviny lze nalézt v potravinách, jako jsou vejce, maso, ryby, čočka, quinoa a jogurt.
  • Pokud jde o omega-3 mastné kyseliny, jezte potraviny jako vlašské ořechy, chia semínka, růžičkovou kapustu a špenát.
 6. 6 Pokud mají vlasy problémy s růstem, vyzkoušejte léky na doplnění vlasů. I se zdravou stravou může být obtížné získat správné množství živin, aby vaše vlasy rychle rostly. Pokud vaše vlasy potřebují extra podporu, vezměte si doplněk pro růst vlasů s biotinem a vitamíny.
  • Poraďte se se svým lékařem, než začnete užívat přípravek na vlasy, abyste se ujistili, že nebude interagovat s žádnými léky, které užíváte.
  • Doplňky na vlasy seženete online nebo v drogerii.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Experimentování s krátkými účesy

 1. 1 Stříhejte vlasy každých 10 týdnů, aby byly boky a záda kratší. Mírné zúžení vlasů v blízkosti spánků a krku jim dodá přirozený vzhled, který narůstá při tváření. Přejděte ke svému holiči nebo kadeřníkovi, aby to provedl profesionál, nebo použijte různé délky čepelí na vlastních strojcíchzkus to doma.
  • Zužování boků vám také umožňuje vybírat z řady různých stylů, protože vaše vlasy rostou déle, od rovného růstu až po pixie střih.
  • Vlasy si zastřihávejte zhruba každých 10 týdnů. To mu umožní udržet si tvar, jak roste, což vám pomůže vyhnout se fuzzy-all-over, 'tenisový míč' vzhled.
 2. 2 Zkuste vyblednout pro ostrý styl. Když vám vršek vlasů začne znovu růst, zkuste je bzučet dramatičtěji po stranách a vytvořte tak vyblednutí. Tento styl má více vrstev, které se zužují dolů k spánkům a zadní části hlavy, což vytváří zajímavý efekt „blednutí“. Tento trendový styl je skvělý způsob, jak se vyhnout nepříjemné fázi mezi buzzcutem a delším stylem nebo pixie střihem.
  • Můžete požádat svého kadeřníka, aby vám dodal barvu, nebo to zkuste sami experimentováním s čepelemi různých velikostí na strojcích. Pokud to zkusíte sami, požádejte přítele, aby vám pomohl se zády, protože to vidí lépe než vy.
  • Jak se vaše vlasy prodlužují, přejděte z lehkého blednutí na střední a začněte zastřihovat vrchol. To je obzvláště skvělé, pokud se chystáte pro mužnější vzhled a chcete přeskočit fázi střihu pixie.
 3. 3 Pěstujte ji do pixie střihu pro trendový vzhled. Pixie střihy jsou tím nejpřirozenějším stylem, do kterého se vám bude hodit buzzcut. Krátké střihy pixie potřebují nahoře jen asi palec (nebo o něco méně) vlasů - dost na to, aby se srovnaly a vlnily do stran. Jak se vaše vlasy prodlužují, vyrostou do uhlazenějšího vzhledu, který si můžete ponechat ležérní s bočními ofinou nebo uhlazenými zády pro propracovaný vzhled.
  • U jemných nebo středně strukturovaných vlasů zkuste vložit do rukou pěnu a pomocí dlaní je uhladit nad hlavou. Poté si rozčesejte vlasy ve směru, ve kterém je chcete položit.
 4. 4 Použijte a lidé nebo výrobek z matného tmelu, který sníží fuzz. Jednou z běžných stížností lidí, kteří pěstují svůj buzzcut, je mezilehlá fáze: když jsou vaše vlasy příliš krátké na to, aby ležely ploché, ale dostatečně dlouhé, aby vám kolem hlavy poskytly efekt falešného halo. Abyste se vyhnuli vzhledu „tenisového míčku“, uhlaďte vlasy lehkým gelem nebo matným tmelem nebo texturizérem. Nalijte malé množství do dlaní a propracujte vlasy, abyste je srovnali nebo zatlačili na jednu stranu.
 5. 5 Obarvi si vlasy hrát si s jeho texturou. Změna barvy vlasů je skvělý způsob, jak dát svému vzhledu nádech čerstvého vzduchu, zvláště když z jeho délky ještě nejste nadšení. Zvažte zesvětlení o několik odstínů, abyste získali zajímavější texturu, nebo jít s jasnou barvou, jako je červená nebo fialová.
  • Váš krátký pohled už upoutá pozornost; zahrajte si to ještě více se svěžím popem barev!
 6. 6 Pokud potřebujete rychle délku, zkuste prodloužit nebo tkát. Pokud jsou vaše vlasy dlouhé 3 palce (7,6 cm), jsou dostatečně dlouhé na to, aby k nim bylo možné připojit prodloužení - skvělá volba, pokud nemůžete čekat, až vám vlasy přirozeně vyrostou. Pokud je kratší, můžete použít paruku nebo úplnou vazbu, která se připevní k temeni hlavy a úplně skryje vlasy. Tyto styly jsou složité a je obtížné je nasadit samostatně, proto se poraďte se svým kadeřníkem, pokud si myslíte, že jsou pro vás.
  • Pamatujte, že navlékání vazby nebo prodloužení bude nákladnější, než jednoduše čekat, až vám vlasy dorostou.
  • Zeptejte se svého stylisty, jak správněudržujte svoji vazbuneborozšíření.S náležitou péčí mohou trvat 1-3 měsíce.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Odvedení pozornosti z vlasů

 1. 1 Vyzkoušejte nový vzhled makeupu, který upoutá pozornost na vaši tvář. Pokud nejste spokojeni se svou současnou délkou vlasů, skvělý způsob, jak se od toho odvrátit, je soustředit se na jiné aspekty svého vzhledu, například na líčení. Zkuste jasnější nebo dramatičtější vzhled s různými odstíny oční linky, očních stínů nebo rtěnky, nebo to dokonce zkustekonturování.
  • Jedinečné, poutavé styly líčení jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost lidí na vaši tvář, nikoli na vlasy.
 2. 2 Zvedněte obočí a získejte odvážný vzhled. Když jsou vaše vlasy krátké, může vám obočí opravdu prasknout. Ujistěte se, že jsouúhledně tvarovanýa zkuste je vyplnit tužkami na obočí do propracovaného, ​​poskládaného vzhledu. Chcete -li něco odvážnějšího, zkuste přidat další příslušenství, jako jsou cvočky nebo drahokamy na obličej.
 3. 3 Experimentujte s doplňky na obličej, jako jsou náušnice nebo velké sluneční brýle. Můžete také odvrátit pozornost od vlasů tím, že upravíte oblast kolem obličeje. Nasaďte si velké náušnice, vyzkoušejte náhrdelník nebo si vezměte sluneční brýle v zajímavém tvaru nebo barvě.
  • Vaše krátké vlasy už pravděpodobně upoutají pozornost, takže když si zahrajete obličej s velkým příslušenstvím, pomůže vám to vyrovnat váš vzhled, aniž byste vlasům věnovali přílišnou pozornost.
 4. 4 K zakrytí vlasů noste klobouky. Když vše ostatní selže, zakryjte své dorůstající vlasy baseballovou čepicí nebo sluneční čepicí nebo si zavažte šálu. Slaďte klobouk s oblečením nebo vyzkoušejte styl, který jste nikdy předtím nenosili. Je to skvělý čas to promíchat a vyzkoušet něco nového!
  • Nosit klobouk je skvělý způsob, jak zamaskovat vlasy a přitom si zachovat ležérní, kombinovaný vzhled.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buď trpělivý. Vaše vlasy potřebují čas a péči, aby vyrostly, a stres vám nepomůže! Pamatujte, že i když se vám teď váš vzhled nelíbí, brzy vyroste.

reklama

Populární Problémy

Po 13. ročníku French Open a 20. grandslamovém titulu byl Andrey Rublev Rafael Nadal vyhlášen „nejlepším sportovcem všech dob“. Rublev učinil prohlášení poté, co vyhrál St. Petersburg Open, svůj čtvrtý titul v sezóně.

UConn a Jižní Karolína se v pondělí večer setkávají na obrovském zápase mezi ženami v basketbalu Top-5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Ravens vs Washington online, pokud nemáte kabel.USA a Austrálie se setkají o místo ve hře o zlatý olympijský basketbal. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat, pokud nemáte Peacock.