Indičtí fanoušci tenisu se mohou k mistrovství přiblížit tím, že si pořídí vlastní oficiální wimbledonský ručník

Roger Federer používající wimbledonský ručník na mistrovství 2015Zase je to roční období! Sezóna trávníků je v plném proudu a opravdu začíná a dědeček všech tenisových turnajů - Wimbledonské mistrovství - je připraven vnést do našich životů radost a zábavu.

I když je pochopitelné, že během přípravy na turnaj ve Velké Británii panuje nadšení, nikdy nemůžete nadsadit vzrušení i v jiných částech světa-včetně Indie. Ve Wimbledonu je něco-s nedotčenými trávníky, elegantním bílým oblečením a úchvatným tenisem na rychlém hřišti-co překračuje hranice a oslovuje lidi všech věkových kategorií a regionů.Pro tenisového fanouška je Wimbledon svatým grálem, jedinou institucí, která překonává všechno ostatní. A to se promítá do touhy vlastnit vše spojené s turnajem - ať už jde o ochrannou známku Wimbledonského míče nebo dostupnější oficiální ručník použitý při této akci.

A tady přichází Welspun India! Málokdo to ví, ale oficiální wimbledonský ručník ve skutečnosti vyrábí v Indii společnost Welspun a posílá se na mistrovství. V Indii se ručníky prodávají pod značkou „SPACES Home & Beyond“. A co víc, tento ručník lze snadno zakoupit online, což vám přinese chuť Wimbledonu přímo k vašim dveřím.

Jako byste potřebovali další pobídku, každý člověk, který si koupí oficiální wimbledonský ručník od Obchod Welspun je zaručen dárek překvapení. Můžete vyhrát cokoli, buď tenisový míček nebo náramek, nebo dokonce něco víc!Jako u všech nabídek je to také na omezenou dobu - konkrétně od 20. června do 10. července nebo do vyprodání zásob. Dárek bude doručen spolu se zakoupeným produktem bez nadměrných poplatků. Kromě toho bude losováním vybráno 15 náhodných zákazníků a tito šťastní výherci získají Velkou cenu - výprask novou tenisovou soupravu Wilson!

rovnátka na zánět šlach

Prostřednictvím této nabídky mají indičtí tenisoví fanoušci, kteří nejsou schopni sledovat turnaj naživo ve Wimbledonu, dostat se o krok blíže k akci s vlastním wimbledonským ručníkem. Takže všichni zatvrzelí fanoušci Rogera Federera a Novaka Djokoviče, vyklepejte se, než zásoby skončí!

Můžete si koupit oficiální wimbledonský ručník tady .Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Chicken Little online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Ovocné stromy ve snech mohou znamenat různé věci. Pokud se vám zdají sny o ovocných stromech, musíte si do nich nejprve zapsat všechny podrobnosti, jakmile je budete mít. Poté byste měli použít tyto údaje k rozhodnutí, jaké jsou vaše ...

Ve čtvrtek má premiéru nejnovější spinoff „Zákon a pořádek“, „Zákon a pořádek: organizovaný zločin“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Jak zorganizovat firemní zázemí. Podnikový ústup může být jen změnou prostředí, které potřebujete k dokončení věcí, vyřešení celopodnikového problému nebo jen k získání nové perspektivy. Firemní zázemí spojuje podnikání s trochou zábavy, ...

Pohled na využití Hawk Eye v tenise

Jak posílit šlachy. Šlachy jsou šlachy, které spojují svaly s kostmi a poté přenášejí sílu z vašich svalů na vaše kosti, což umožňuje pohyb těla. Je důležité posílit šlachy i svaly, protože ...