Indičtí fanoušci tenisu se mohou k mistrovství přiblížit tím, že si pořídí vlastní oficiální wimbledonský ručník

Ručník Roger Federer Wimbledon

Roger Federer používající wimbledonský ručník na mistrovství 2015

Zase je to roční období! Sezóna trávníků je v plném proudu a opravdu začíná a dědeček všech tenisových turnajů - Wimbledonské mistrovství - je připraven vnést do našich životů radost a zábavu.

I když je pochopitelné, že během přípravy na turnaj ve Velké Británii panuje nadšení, nikdy nemůžete nadsadit vzrušení i v jiných částech světa-včetně Indie. Ve Wimbledonu je něco-s nedotčenými trávníky, elegantním bílým oblečením a úchvatným tenisem na rychlém hřišti-co překračuje hranice a oslovuje lidi všech věkových kategorií a regionů.

Pro tenisového fanouška je Wimbledon svatým grálem, jedinou institucí, která překonává všechno ostatní. A to se promítá do touhy vlastnit vše spojené s turnajem - ať už jde o ochrannou známku Wimbledonského míče nebo dostupnější oficiální ručník použitý při této akci.

A tady přichází Welspun India! Málokdo to ví, ale oficiální wimbledonský ručník ve skutečnosti vyrábí v Indii společnost Welspun a posílá se na mistrovství. V Indii se ručníky prodávají pod značkou „SPACES Home & Beyond“. A co víc, tento ručník lze snadno zakoupit online, což vám přinese chuť Wimbledonu přímo k vašim dveřím.

Jako byste potřebovali další pobídku, každý člověk, který si koupí oficiální wimbledonský ručník od Obchod Welspun je zaručen dárek překvapení. Můžete vyhrát cokoli, buď tenisový míček nebo náramek, nebo dokonce něco víc!

Jako u všech nabídek je to také na omezenou dobu - konkrétně od 20. června do 10. července nebo do vyprodání zásob. Dárek bude doručen spolu se zakoupeným produktem bez nadměrných poplatků. Kromě toho bude losováním vybráno 15 náhodných zákazníků a tito šťastní výherci získají Velkou cenu - výprask novou tenisovou soupravu Wilson!

mueller loketní popruh

Prostřednictvím této nabídky mají indičtí tenisoví fanoušci, kteří nejsou schopni sledovat turnaj naživo ve Wimbledonu, dostat se o krok blíže k akci s vlastním wimbledonským ručníkem. Takže všichni zatvrzelí fanoušci Rogera Federera a Novaka Djokoviče, vyklepejte se, než zásoby skončí!

Můžete si koupit oficiální wimbledonský ručník tady .

Populární Problémy

Maria Sharapova byla dotázána na její budoucnost po prohře v přímých setech s Donnou Vekic v prvním kole Australian Open.

Čilič se rozchází s trenérem Ivaniševičem

Dnes v noci jsou přenocování pro „The Bachelorette“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat dnešní epizodu online prostřednictvím živého přenosu a sledovat, co se stalo.

Zde je návod, jak sledovat Dolphins vs Vikings online bez kabelu

Nic nespojuje oblečení dohromady tak, jako pár elegantních kožených bot. Pokud máte skvělý pár kožených bot, jejich pravidelné čištění vám pomůže chránit vaši investici. Nebojte se, toto není složitý proces, který můžete ...

Má nohy: Příběh tenisové supermodelky Daniely Hantuchové