Jak zavěsit řetězová světla na dvorek bez stromů

Sedět pod závěsnými světly za pěkného letního večera je něco, co vytváří éterickou atmosféru. Závěsná řetězová světla kromě toho, že jsou krásná, poskytují v noci dostatek osvětlení na zahradě a ve skutečnosti se velmi snadno instalují. I když na vašem dvorku nejsou žádné stromy, není to žádný problém! S trochou času a několika zásobami budete brzy sedět pod záři svých vlastních závěsných světel.

Metoda 1 ze 2: Visící světla podél plotu

 1. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů Krok 1

  1 Položte svá řetězová světla podél plotu, kam je chcete zavěsit. Získáte tak představu o tom, kolik délky budete potřebovat a kolik podpůrných sloupků budete muset nainstalovat. Můžete je položit na zem podél linie plotu nebo nechat kamaráda držet jeden konec, zatímco druhý držet tak, aby napodobil, jak budou světla viset. Na plot označte tužkou nebo páskou, kde budete potřebovat podpůrné sloupky.
  • Chcete trochu povolit, aby světla mohla viset a trochu se pohybovat.
  • Zkontrolujte externí zásuvku nebo se rozhodněte, kde budete prodlužovací kabel uchovávat jako zdroj energie pro svá světla.


 2. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů Krok 2

  2 Vyberte dřevěné sloupky, které mohou podporovat vaše světla. V závislosti na hmotnosti vašich řetězových světel a požadované estetice si vyberte dřevěné sloupky, které je dokáží udržet a jsou dostatečně pevné, aby vydržely vnější prvky. Ujistěte se, že dostanete příspěvky stejné velikosti, tvaru a délky.
  • Vždy máte také možnost namalovat své příspěvky na požadovanou barvu!
 3. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 3

  3 Na dřevěné sloupky připevněte kovové montážní háčky nebo háčky na poháry. Tyto háčky udrží vaše strunová světla, takže chcete mít jistotu, že je pevně zajistíte. Našroubujte upevňovací háčky nebo háčky na šálky na jeden konec.
 4. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů Krok 4

  4 Nainstalujte sloupky na svůj plot, abyste podpořili svá světla. Pomocí kladiva a hřebíků nebo vrtačky a šroubů připevněte své dřevěné sloupky bezpečně k plotu. Pomocí svinovacího metru změřte výšku svých sloupků tak, aby byly namontovány na stejné úrovni a vaše světla budou viset rovnoměrně. Ujistěte se, že jsou dostatečně daleko od sebe, aby unesly vaše světla.
 5. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 5

  5 Zavěste světla podél plotu pomocí háčků, které je podepřou. Nyní, když jste nainstalovali podporu pro svá světla, je čas je zavěsit! Nejprve zapojte světla do zásuvky nebo prodlužovacího kabelu a umístěte první žárovku vedle montážního hardwaru, abyste zkontrolovali rozteč. Poté odpojte světla a zavěste zbytek řetězce bez připojeného napájení. Projděte se podél plotu a zavěste světla na podpěry.
  • Pokud chcete svá světla zavěsit přímo na svůj plot, můžete na svůj plot jednoduše připevnit kovové montážní háčky nebo háčky na pohárek a pozastavit z nich svá světla!
  reklama

Metoda 2 ze 2: Závěsná světla nad otevřeným prostorem

 1. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 6

  1 Identifikujte všechny existující podpory, které můžete použít k zavěšení řetězových světel. Pokud plánujete zavěsit světla nad palubu nebo terasu, měli byste nejprve zkontrolovat robustní místa, která již existují a která můžete použít k jejich připevnění. Místa, jako je střecha, paluba, zábradlí, plot, pergola nebo okapy vašeho domu, jsou pro vás skvělou oporou!
  • Pokud mají tyto přirozené podpěry různé výšky, ujistěte se, že vaše světla dosáhnou z bodu na bod!
 2. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 7

  2 Označte páskou, kde budete muset vytvořit vlastní podpěry. Pokud máte mezeru, kde to není žádná podpora, nebo vůbec nemáte žádné přirozené podpěry, budete si muset pro závěsná světla vytvořit vlastní podpěry. Pomocí pásky můžete označit, kde budete muset vytvořit podporu.
 3. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 8

  3 Pořiďte si vysoké kovové sloupy nebo dřevěné sloupky, které použijete jako podpěru pro svá světla. Protože pokrýváte otevřený prostor, budete si muset pořídit tyče nebo sloupky, které jsou dostatečně vysoké na to, aby vám pověsily světla, aby se pod nimi lidé mohli procházet nebo sedět. Kovové tyče jsou nejsilnější možností, ale dřevěné sloupky mohou vypadat vizuálně přitažlivěji a mohou být dostatečně pevné, aby unesly vaše světla, v závislosti na tom, jak velkou oblast pokrýváte.
 4. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 9

  4 K podpoře sloupku nebo tyče použijte hluboké a těžké secí stroje nebo kbelíky. Toto je jedno z řešení, jak vytvořit vlastní podporu, ze které můžete pozastavit osvětlení. Sázecí stroje můžete uspořádat po obvodu prostoru, přes který chcete zavěsit světla, do středu zasunout tyč nebo sloupek s háčkem a naplnit je těžkými materiály, jako je štěrk nebo beton. Ujistěte se, že je tyč nebo sloupek zajištěný a nekývá se kolem.
  • Umístěte květináče nebo kbelíky na požadované místo, než je naplníte, protože budou velmi těžké!
 5. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 10

  5 Zapíchněte kůly do země a nasuňte na ně duté kovové tyče. Toto je snadný a levný způsob, jak vytvořit velmi silné podpěry, ke kterým můžete připevnit svá světla. Použijte 18palcovou výztužnou tyč a zatlučte ji do poloviny do země, poté na ni nasuňte dutý kovový sloup. Místo háčků můžete k připevnění světel na řetězy použít stahovací pásky nebo stahovací pásky.
 6. Obrázek s názvem Závěsná světla na zahradě bez stromů, krok 11

  6 Zavěste svá světla mezi sloupky nebo sloupky pomocí háčků nebo stahovacích pásek. Sázecí stroje, kbelíky nebo tyče rozmístěné po obvodu oblasti, na kterou chcete zavěsit světla, je na čase mezi ně navléknout světla! Propleťte světla z jednoho pólu na druhý. Pokud jste na sloupky nebo tyče připevnili háčky, můžete tam připevnit světla. Pokud nemáte připevněné háčky, můžete světla řetězců připevnit ke koncům stožárů pomocí stahovacích pásků nebo stahovacích pásků pro silné spojení.
  • Nezapomeňte pověsit světla trochu volně, aby se dalo trochu dát, zvláště pokud váš dvorek dostává slušné množství větru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zavěsíte řetězová světla na terasu? Christopher Lanier
  Údržbář Christopher Lanier je kutil a majitel a provozovatel Watson & Company Handiworks, kutilské firmy v Austinu v Texasu. S více než tříletými zkušenostmi se Christopher specializuje na venkovní světelnou instalaci, montáž nábytku, montáž na TV a instalaci úpravy oken. Christopher získal bakalářský titul v oboru Business Administration na University of Texas v Austinu. Společnost Watson & Company Handiworks je hodnocena jako nejlepší profesionál od společnosti Thumbtack. Christopher Lanier Údržbář Odborná odpověď Zamyslete se nad svým prostorem, jak ho chcete osvětlit, a poté proveďte měření, abyste to odtamtud zjistili. Je opravdu užitečné použít háčky na oči nebo šroubovací háčky. Tento hardware usnadňuje montáž světel z jednoho bodu do druhého. Pokud hledáte méně trvalou možnost, zkuste umístit dřevěné sloupky připojené k vaší palubě nebo terase a místo nich na ně zavěsit světla. Tyto sloupky můžete namontovat pomocí pěti galonových kbelíků a betonu. Tímto způsobem je můžete přesouvat, pokud změníte názor.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Při používání elektrického nářadí buďte opatrní, protože může způsobit vážné zranění.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Visící světla podél plotu

 • Svinovací metr
 • Tužka nebo páska
 • Kladivo nebo vrtačka
 • Hřebíky nebo šrouby
 • Kovové montážní háčky nebo háčky na šálky
 • Dřevěné sloupky
 • V případě potřeby venkovní prodlužovací kabel

Závěsná světla nad otevřeným prostorem

 • Vysoké kovové tyče nebo dřevěné sloupky
 • Těžké secí stroje nebo kbelíky
 • V případě potřeby kolíky o délce 18 palců
 • Vysoké, duté kovové tyče, pokud používají kůly
 • Montážní háčky, háčky na šálky, stahovací pásky nebo stahovací pásky
 • Kladivo nebo vrtačka

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak podávat zdravé a atraktivní svačiny pro batolata. Pokud máte batole, krmit je zdravou a výživnou svačinkou nemusí být nejjednodušší úkol. Batolata jsou proslulá tím, že jsou vybíraví jedlíci. Navíc jednoho dne mohou něco milovat ...

Nick Kyrgios byl během své kariéry zapojen do mnoha kontroverzí.

Vybudování opěrné zdi ze dřeva je skvělý způsob, jak zabránit smývání ornice ze svahu. A nejen to, můžete z něj udělat terasovitou zahradu pro výsadbu čehokoli od zeleniny a květin až po malé keře a stromy. Ačkoli...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o postoji k podání tenisu. Pokrýváme platformu a přesné, polohování nohou, výhody a nevýhody každého postoje a další!

Rodačka z Newportu vyhrává svůj první oficiální zápas na svém domácím hřišti.

Podle nedávno aktualizovaného žebříčku Forbes je Roger Federer na sedmém místě mezi nejlépe placenými sportovci světa 2020–21.