LaLiga bude sponzorem finále Davisova poháru

Davis Cup

Davis Cup

top 10 tenisek

Finále Davis Cupu v novém vzhledu bude po příští čtyři roky sponzorovat LaLiga.

Společné oznámení Mezinárodní tenisové federace (ITF) a Kosmos Tennis - investiční skupiny stojící za kontroverzní proměnou Davisova poháru - potvrdilo ve čtvrtek neobvyklou sponzorskou smlouvu.

Obránce Barcelony Gerard Pique je zakladatelem a prezidentem Kosmosu, jehož předělání se v listopadu zúčastní 18 zemí zapojených do týdenní akce, která končí sezónu.

Prezident ITF David Haggerty řekl: „Partnerství napříč sporty s LaLiga je pro Davis Cup inovativní. To rozšíří náš dosah nejen tenisovým fanouškům, ale i dalším sportovním nadšencům.

nejlepší tenisová raketa pro starší hráče

'Jednou z našich strategických iniciativ je růst tenisu, což nám umožňuje oslovit mnoho dalších fanoušků novými a rozmanitými způsoby.'

@LaLiga podepisuje jako oficiální @DavisCupFinals sponzor
Více informací https://t.co/kvPW3VQq1e pic.twitter.com/v8N2NnxioO
- Davis Cup Madrid Finals (@DavisCupFinals) 31. ledna 2019

Oscar Mayo, ředitel mezinárodního rozvoje LaLigy, dodal: „LaLiga je potěšena, že může spolupracovat s Kosmos Tennis a ITF, protože představuje skvělou příležitost propojit naši značku a naše kluby s celosvětovou ikonou sportu a zábavy.

`` Skutečnost, že Španělsko, náš domácí trh, bude hostit první dvě edice finále Davisova poháru, a že další strategické trhy jsou pro nás považovány za hostitele budoucích vydání, byla klíčová v našem rozhodnutí pokračovat v této sponzorské dohodě . '

LaLiga má v říjnu propagovat finále Davisova poháru prostřednictvím svých mezinárodních přenosů.

Rekonstrukce akce byla začátkem tohoto týdne silně kritizována bývalou světovou jedničkou Lleytonem Hewittem, který odstrčil zapojení Piqueho.

'Je to směšné,' řekl Hewitt o změnách. „[Pique] o tenisu nic neví. Bylo by to jako bych požádal o změnu věcí pro Ligu mistrů.

wii u tenisová hra

'Mít to na jednom místě je podle mě směšné - myslím, že mnoho špičkových hráčů hrát nebude.'

Populární Problémy

Georgia State a Appalachian State se setkávají v klíčové bitvě o vedení Sun Belt East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer, Novak Djokovic a Andy Murray byli všichni součástí elektrizujícího finále US Open.

Roger Federer nyní může oficiálně znovu použít logo „RF“ poté, co byla práva převedena od společnosti Nike. Švýcarská legenda ve spolupráci s Uniqlo uvede na trh nové čepice „RF“ 8. prosince.

Chcete streamovat Queen of Katwe? Připravili jsme pro vás tohoto dokonalého průvodce prohlížením rodiny, který obsahuje informace o obsazení, zápletce, pokladně a dalších.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Karolina Muchová nastoupí ve čtvrtek ve druhém kole US Open 2020 s Annou Kalinskou. Muchova aktuálně vede mladou Rusku 1: 0 na zápasy.