Jak se bavit doma v sobotu večer

Možná, že jít ven tento týden nezapadá do vašeho rozpočtu. Možná jsi uzemněn. Nebo možná potřebujete jen noc na dobití. Ať už byl důvod jakýkoli, v sobotu večer jste se ocitli doma. S Netflixem a Hulu přímo na dosah ruky by se dnešní noc mohla snadno proměnit v noc záchvatového sledování Making a Murderer, ale nemusí. I když utrácíte málo peněz až žádné peníze, můžete investovat do sebe. Existuje nekonečné množství způsobů, jak se v sobotu večer pobavit doma; zde je několik, abyste mohli začít.

Metoda 1 z 5: Zapálení vaší kreativní jiskry

 1. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 1

  1 Uspořádejte sólovou taneční párty. Kromě zlepšení fyzické pohody a sebevědomí vám tanec pomůže uvolnit kreativní svaly. Zapněte svou oblíbenou píseň a začněte hýbat tělem.
  • Máte svobodu experimentovat s novými pohyby bez stejného sebevědomí, jaké byste možná tancovali na veřejnosti.


 2. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 2

  2 Napsat dopis. Ve světě účtů a reklam lidé rádi dostávají ručně psanou poštu, ale výhody psaní dopisu tím nekončí. Studie ukazují, že expresivní psaní vám ve skutečnosti může pomoci mít pozitivnější pohled na svět.
  • Můžete si psát s někým daleko nebo s někým, koho vídáte každý den. Psaní vám dává příležitost vyjádřit se způsobem, který byste v každodenní konverzaci možná nezvládli. Chcete někomu dát najevo, že ji opravdu milujete? Chcete se podělit o boj, který jste měli, s velkým rozhodnutím, jako je váš další kariérní postup nebo kam chcete jít na vysokou školu? Napsání dopisu vám pomůže nejen vytvořit důvěrnější pouto s příjemcem; také vám to pomůže zpracovat některé z těchto myšlenek.
  • Pokud se lépe vyjadřujete prostřednictvím obrázků než slovy, proč nenakreslit obrázek a někoho poslat? Kdo by nerad dostal umělecké dílo vytvořené jen pro něj?
 3. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 3

  3 Barva! Barvení je právě teď, bez ohledu na váš věk. Stále více lidí objevuje výhody oprášení Crayolas.
  • Omalovánky pro dospělé si můžete zakoupit v knihkupectvích a obchodech s řemeslnými výrobky, ale online najdete také tisíce omalovánek zdarma.
 4. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 4

  4 Pokračujte ve svých snech Pinterestu. Pinterest může být hřbitovem kutilských řemesel. Projděte svými deskami projekt, který jste chtěli udělat.
  • Vytvořte nástěnné umění z květin svého svatebního dne nebo si vyrobte domácí svíčky ze včelího vosku.
  • Upečte bochník domácího chleba nebo si vyberte jiný recept na Pinterestu. Nic nechutná tak dobře jako čerstvý chléb z trouby, ale je to dlouhý proces, takže lidé mají tendenci vybírat bochník z obchodu. Když máte noc pro sebe, proč to nezkusit? Česnekovo-rozmarýnový chléb zní-a voní-jako sen.
 5. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 5

  5 Časopis. Samotný čas je skvělá příležitost k sebepoznání, daleko od veškerého hluku nadějí a očekávání ostatních lidí na vás. reklama

Metoda 2 z 5: Přechod na důvěryhodnou klasiku

 1. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 6

  1 Dívat na film. Ano, je to předvídatelné, ale vždy existuje něco, co jste na Netflixu neviděli, a Redbox je hned za rohem. Nenecháte si ujít dny, kdy jste se vydali na trhák?
  • Buďte kreativní s občerstvením. Zkuste si popcorn pokapat rozpuštěnou čokoládou. Na. Zemřít. Pro.
 2. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 7

  2 Rozmazlujte se. Je těžké se v polovině týdne vejít do příjemné bublinkové koupele a teď máte celou noc namočenou ve vaně.
  • Smíchejte šálek soli Epsom; šálek sušeného mléka; čtvrt šálku jedlé sody; čtvrt šálku květů levandule; a 4 kapky levandulového esenciálního oleje. Přidejte čtvrt šálku směsi do vany s horkou vodou a zbytek uložte do vzduchotěsné nádoby. Užijte si relaxační koupel.
  • Pečujte o své nehty. Víte, že byste si měli stříhat nehty na nohou častěji než vy, tak se do toho pusťte.
  • Uvařte si šálek svého oblíbeného čaje, sedněte si, pijte ho a nedělejte nic jiného. Je snadné nechat se unést pitím kávy a čaje na cestách. Dopřejte si chvilku prostého bytí.
 3. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 8

  3 Spát. Dobře, někdy prostě musíte jít spát v sobotu v 9:00. Dokonce i 8:30, pokud jste měli obzvlášť dlouhý týden. Neměj z toho špatný pocit. Studie ukazují, že ti, kteří chodí o víkendu brzy spát, mají oproti všem ostatním řadu výhod. Budete lépe odpočatí a připraveni vyrazit na týden dopředu.
 4. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 9

  4 Přestavte místnost. Jak je to jednoduché, přichází velké uspokojení s přesunem gauče z jedné strany místnosti na druhou. Může být zábavné představovat si všechny možnosti a dobré uspořádání může osvěžit zatuchlý prostor.
  • Přestože organizování není oblíbenou činností každého, někteří lidé v něm nacházejí velkou radost. Pokud vás vkládání věcí na místo baví, využijte příležitosti a vyčistěte si zásuvku na odpadky nebo skříň.
 5. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 10

  5 Zavolejte příteli nebo rodinnému příslušníkovi, se kterým jste dlouho nemluvili. Vaší babičce chybíte! S kulturou zaměřenou na to, abyste byli vždy na cestách, může být těžké udělat si čas na lidi, které milujete, zvláště když nejsou součástí vašeho každodenního života. Noc doma bez plánů je ideální doba pro zvednutí telefonu a setkání s těmi důležitými lidmi. reklama

Metoda 3 z 5: Investice do osobního růstu

 1. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 11

  1 Najděte novou hudbu. Uvízli jste v uličce a posloucháte stejnou hudbu každý den? Získejte Spotify a prozkoumejte. Zadejte umělce, který se vám líbí, a podívejte se na podobné umělce v seznamu. Nechte se ztratit v hudební říši divů.
 2. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 12

  2 Dopřejte si čtení. Po pracovním nebo školním dni může být otevření knihy poslední věcí, kterou byste si chtěli odpočinout. Ale jak řekl doktor Seuss: „Čím více budete číst, tím více věcí budete vědět. Čím víc se toho naučíš, tím víc míst navštívíš. “ Poté, co se v pátek vzpamatujete z týdne, je sobotní večer ideální čas rozbít knihu, kterou jste měli na nočním stolku.
 3. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 13

  3 Naučte se nové dovednosti. Být začátečníkem může být zastrašující, což může být důvodem, proč jste nezkusili kreslit, přestože jste se už dlouho chtěli učit. Pokud vás trápí nějaká dovednost, abyste se ji naučili, vyzkoušejte ji.
  • Zkoušení něčeho nového může zvýšit vaši kreativitu a sebevědomí. Samozřejmě budete dělat chyby - to je součást učení. Když po zpackání získáte zpět své postavení, budete stále odvážnější při zkoušení něčeho nového.
  reklama

Metoda 4 z 5: Plánování něčeho zábavného do budoucnosti

 1. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 14

  1 Představte si výlet, který byste chtěli podniknout. I když si teď nemůžete dovolit podniknout výlet, představovat si takový, který byste chtěli podniknout, je téměř stejně příjemné. Získejte na Pinterestu procházení pinů krásných, vzdálených míst.
  • Pokud můžete investovat do úniku, začněte plánovat! Plánování cesty, i když je to zábava, je časově náročné. Vezměte v úvahu dopravu, jídlo a ubytování a dopřejte si brainstormingová dobrodružství, která byste si chtěli na výletě užít.
 2. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 15

  2 Vyrobte nebo naplánujte vánoční dárky. Nějak se zdá, že se svátky každoročně zakrádají, což má za následek bezmyšlenkovité dárky jen na nákupy.
  • Sepište si seznam lidí, kterým chcete dát dárek.
  • Rozhodněte se, zda chcete vyrábět nebo kupovat dárky. Lidé milují dárky na míru, takže pokud máte dovednosti, jako je pletení nebo tesařství, použijte je k výrobě něčeho opravdu zvláštního.
 3. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 16

  3 Navrhněte si svůj halloweenský kostým. I když je na to celý rok, je snadné se dostat na halloweenský víkend bez plánu. Poloviční duchařský oblek je unavený. Zvažte své oblíbené knihy a filmy nebo si vzpomeňte na zábavné novinky, které se letos staly. reklama

Metoda 5 z 5: Přivedení ostatních do mixu

 1. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 17

  1 Pozvěte přátele. Kdo řekl, že noc v noci znamená noc sama? Pozvěte přátele, aby se k vám připojili na všechna vaše dobrodružství v sobotu večer. Váš přítel bude moci po kreativní noci rozšířit plány, které jste již vymysleli.
  • Místo toho, abyste se rozhodli pro svůj obvyklý filmový večer, pozvěte přátele na večer deskových her. Požádejte všechny, aby si přinesli svoji oblíbenou stolní hru a oblíbené občerstvení.
 2. Obrázek s názvem Bavte se doma v sobotu večer, krok 18

  2 Udělejte si rande v noci. Pobyt uvnitř může vytvořit více intimního pouta mezi vámi a vaším partnerem než standardní večeře a film. Navíc neutratíte téměř tolik peněz!
  • Udělejte si večer fondue. Čokoládu a další dipy můžete rozpustit v pomalém hrnci nebo dokonce na sporáku. Na internetu najdete spoustu receptů na fondue, od klasické čokolády po propracovanější sýrové dipy.
 3. Obrázek s názvem Najít práci chůvy Krok 7

  3 Dobrovolně hlídejte dítě kamaráda. Děti následují svůj instinkt a jsou přirozeně kreativní. Pokud s dětmi netrávíte mnoho času, může být zábavné hlídání jednou za čas! Využijte jejich smysl pro úžas a zvědavost - pomůže vám to být kreativní v tom, jak trávíte čas. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak z nudné noci uděláte úžasně zábavnou noc? Zkuste filmový večer. Rozbijte přikrývky a polštáře, zhasněte světla, vyberte si film, dejte si občerstvení a máte hotovo. Můžete to udělat sami nebo s přáteli.
 • Otázka Jak se mohu bavit, aniž bych se musel dostat ze svého pokoje? Postavte si polštářovou pevnost a sledujte film nebo dohlédněte na svou oblíbenou show. Nebo si vezměte tužku a papír a napište nějakou fanfikci! Můžete také kreslit, zavolat příteli, uspořádat si věci a někdy rád projdu všechny zásuvky na svém stole a podívám se, jestli s těmi věcmi dokážu něco vyrobit.
 • Otázka Jaké jsou nápady pro zábavu dětí v sobotu večer? Zvažte filmový večer s občerstvením. Můžete také nechat děti dělat nějaká umění a řemesla; děti milují umění a řemesla. A konečně, vždy můžete mít herní večer s rodinou a/nebo přáteli; deskové hry a karetní hry jsou k tomu skvělé!
 • Otázka Jak se může 11leté dítě bavit? Dejte si něco k jídlu, uklidněte se a dejte si film nebo se v klidu koukněte na seriál na Netflixu.
 • Otázka Ve 22 hodin se nemohu přesně koupat a sledovat spoustu filmů. Existují nějaké další metody? Stačí si umýt obličej. Někdy si jen umyji vlasy ve vaně, aniž bych se dostal dovnitř. Podívejte se na jeden film nebo televizní pořad.
 • Otázka Jak se mohu bavit, když jsem líný? Postavte si ve svém obývacím pokoji stan a uvnitř postavte herní stanici.
 • Otázka Jak se v sobotu baví 13letá dívka? Snadné: hýčkejte se. Vyzkoušejte výukový program nail art; vyzkoušet nové, elegantní oblečení; experimentujte se skvělým makeupem. Můžete také zkusit něco uvařit; sledovat YouTube; nebo si promluvte se svými přáteli.
 • Otázka Jak se mohu bavit se sestrou, když jsme sami doma? Vařte a pečte společně nebo hrajte společně videohry. Pokud je hezký den, vydejte se na projížďku na kole! Je také zábavné míchat hromadu harampádí a občerstvení ve velké míse a sledovat film potmě.
 • Otázka Jak se mohu bavit jako osmiletý? Jako osmiletý existuje mnoho způsobů zábavy, jako je vybarvování, kreslení, hraní si s hračkami, poflakování se v parku, zvání přátel na rande a sledování televize.
 • Otázka Jakou hudbu mám hrát? Cokoli chcete hrát!

Populární Problémy

Eagle's Nest Outfitters (ENO) je oblíbená značka houpacích sítí používaných pro volný čas a spánek, při kempování nebo v pohodlí domova nebo na dvoře. Všechny modely houpací sítě SingleNest, DoubleNest a DoubleDeluxe pojmou až 400 liber a jsou ...

Jak zastavit krvácení krtka. Krvácející krtek se obvykle nemusí bát. Stejně jako každá jiná kůže na vašem těle, krtek krvácí, pokud ho poškrábete (např. Břitvou). V těchto případech můžete zastavit krvácení ...

Jak vyzvednout dívky na střední škole. Toto je návod, jak vyzvednout dívky v prostředí střední školy. Ať už jste ve škole nebo si jen přejete, aby ve škole byla, vyzvedávání dívek po celém světě je v zásadě stejné: buďte ...

Jak vybrat boty, které budete nosit s oblečením. Některé ženy dostávají špatný rap za posedlost obuví. Ze všech nekonečných stylů a barev obuvi, z nichž si můžete vybírat, kdo může vinit ženu za to, že má skříň naskládanou shora dolů ...

Jak nasadit hokejové vybavení. Vybavení je velkou součástí hokeje a je toho hodně, s čím se dá bojovat, když se poprvé učíte hrát. Připravit se není tak těžké, jakmile si zvyknete na oblékání do hry. Hokejové vybavení ...

Jak hrát LEGO Star Wars: Kompletní sága. LEGO Star Wars: The Complete Saga je videohra podle filmů Star Wars od George Lucase a řady hraček s motivem Star Wars od LEGO Group. LEGO Star Wars: The Complete Saga od ...