Jak se dívat na Michiganský fotbal bez kabelu 2019

Gettyvše, co potřebujete vědět o tenisu

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalový zápas v Michiganu, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.


V páté sezóně Jima Harbaugha má Michigan velké naděje, protože se snaží vydat na neprobádaná území se silnou úrodou vracejících se talentů a soupeřícím státem Ohio State 10, který prochází obrovskou mírou změn.V roce 2019 budou fotbalové zápasy v Michiganu vysílány buď v sítích Big Ten Network, Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN nebo ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete hry UM sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Michigan fotbalové kanály v ceně : Big Ten Network, Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN, ESPN2 (ABC a Fox jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsícNejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně fotbalový zápas v Michiganu, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete hry Michigan sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

FuboTV

Michigan fotbalové kanály v ceně : Big Ten Network, Big Ten alternativní kanály, Fox, Fox Sports 1 (Fox žije na vybraných trzích)

informace o stolním tenise

Cena : 54,99 $ za měsíc

Kanály ESPN nejsou zahrnuty, ale pokud najdete jiný způsob sledování těchto her (v plánu je pouze pár), FuboTV je skvělá volba je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje alternativní kanály Big Ten, má některé hry na Fox a FS1 ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat fotbalové zápasy Michiganu živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

ABC není součástí Fubo, ale tyto hry můžete sledovat přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

měkká loketní ortéza

YouTube TV

Michigan fotbalové kanály v ceně : Big Ten Network, Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN, ESPN2 (ABC a Fox jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 49,99 $ za měsíc

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Michigan, ale je dražší než Hulu With Live TV a neobsahuje obrovskou knihovnu TV/filmů na vyžádání.

jak koupit badmintonovou raketu

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a hry Michigan pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled na Michigan 2019

Michigan skončil před rokem 10-3, ale velká otázka, která zůstává pro Wolverines: je to rok, kdy se dostanou do Ohio State? Buckeyes vyhráli 16 z posledních 18 zápasů, včetně posledních sedmi v řadě proti svému rivalovi z Velké 10.

Michigan zahájil sezónu jako tým číslo 7 v AP Top 25 Anketa, dvě místa vzadu Buckeyes, kteří pracují jak v novém hlavním trenérovi, tak v rozehrávce. Harbaugh má pocit, že by to mohl být rok, kdy překonají překážku.

Za ta léta jsme hráli spoustu mladých kluků, řekl Harbaugh. Myslím, že první rok jsme hráli 11 nebo 12 nováčků a další rok to bylo tak 17. V našem čtvrtém ročníku jsme hráli tři. Takže posily přišly. Tým je teď na opravdu dobrém místě. Chcete to zpřísnit. Chcete to zlepšit. Máte to pořádně pevně za sebou a teď to chcete zmáčknout a vylepšit.

Wolverines přivedli ofenzivního koordinátora Joshe Gattise a jeho rozšířený útok v offseason, což je vhodné pro návrat quarterbacka Shea Pattersona. V minulé sezóně Patterson absolvoval 2 600 yardů, 22 přistání a sedm zastavení.

Vidím ho, jak v praxi dělá spoustu věcí Shea, řekl novinářům ofenzivní pochůzkář Michiganu Cesar Ruiz. Myslím, že byste měli vědět, co to znamená, dělat spoustu věcí Shea. Viděli jsme ho to dělat dříve, když se poprvé dostal na vysokou školu. Vidím ho pohodlněji dělat to, co dělá venku v našem novém útoku. Je opravdu ve své kategorii. Shea things je jen on, kdo dokáže proměnit hru z ničeho v něco. Už jen to, že jsem ho viděl dělat skvělé věci a podobné věci.

přímý přenos patrioti vs havrani

Bývalý hlavní trenér státu Ohio Urban Meyer nedávno při soupeření hodil trochu paliva do ohně a řekl, že si není jistý, kdy je rok, kdy Wolverines dostanou to nejlepší z Buckeyes.

Určitě mají hráče, řekl Meyer na Fox Sports. Mají jedny z nejlepších neznámých hráčů v Americe. Tři přijímače, které mají, jsou všechny drafty NFL. Donovan Peoples-Jones je lídrem. Najal jsem Jonese a je to neuvěřitelný hráč, neuvěřitelný člověk a skvělý vraceč puntů. Otázka zní: Opravdu budou schopni přejít na rozšířený útok dostatečně rychle, aby neprohráli hru?

Michigan otevírá sezónu 31. srpna proti Middle Tennessee. Wolverines a Buckeyes se utkají 30. listopadu.

Semifinále play-off College Football je naplánováno na 28. prosince. Jedním ze semifinále je Peach Bowl ze stadionu Mercedes-Benz Stadium v ​​Atlantě. Druhým semifinále je Fiesta Bowl v Glendale v Arizoně.

Národní šampionát se bude hrát 13. ledna 2020 v Mercedes-Benz Superdome v New Orleans.


Populární Problémy

Borat 2, jinak známý jako 'Borat Subsequent Moviefilm' je nyní venku. Zde je kde a jak to sledovat.

Jak připoutat loket. Mnoho aktivních lidí nebo těch, kteří používají ruce k práci, trpí zraněními loktů, jako je tenisový loket nebo zánět šlach. Pokud vás nebo někoho blízkého trápí bolest a nepohodlí v paži, možná zvažujete připoutání ...

Ivanisevičova předpověď, že Rafael Nadal nebude mít proti Novakovi Djokovicovi šanci, mu vybuchla do tváře. Poté, co Nadal pohodlně získal titul Roland Garros, Ivanisevič řekl, že skutečně věřil, že Djokovič je favoritem

Vishnu Vardhan vysvětlil, jak může dobrá infrastruktura a koučovací programy pomoci Indii vzrůst ve světě tenisu.

Novak Djokovič se dostal do čtvrtfinále vítězstvím 6: 4, 7: 5, 7: 5 nad Gillesem Mullerem.

Popularita je vzácná, ale obdivovaná věc. Chcete být jako populární, preppy dívky, ale je to nestálá věc, kterou chcete dosáhnout. Cesta tam vyžaduje úsilí a dobré pohyby a některé z těchto pohybů jsou vysvětleny zde. Jen si uvědomte, že ...