Jak se bavit se zlomenou rukou

Takže příští měsíc nebo dva jste uvízli na sádře a už se cítíte uvězněni ve svém domě. I když je snadné překonat negativní myšlenky, nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, je myslet pozitivně. I když už nemůžete dělat všechny věci, které jste dříve používali, můžete se pořád bavit! Nakonec se přizpůsobíte svému obsazení a čas uběhne, než se nadějete.

loketní pásek tendonitidy

Metoda 1 ze 3: Bavte se se zlomenou rukou

 1. Obrázek s názvem Přestaňte někomu líbit Krok 12

  1 Binge na televizních pořadech a filmech. Pokud se snažíte odpočívat a zvednout ruku, může to být cesta na jednu nebo dvě show nebo dlouhý film. Nejen, že vám pomůže relaxovat, ale také bude fungovat jako skvělé rozptýlení a zabiják času.
  • Díky webům jako Netflix a Hulu a mnoha webům pro streamování v síti je sledování pořadů a filmů snazší než kdy dříve. Jen se ujistěte, že každou chvíli vstanete, abyste si protáhli nohy.


 2. Obrázek s názvem Vydělávejte peníze online, krok 13

  2 Investujte do čtečky Kindle nebo e. Pokud nechcete ztrácet dny před televizí, zkuste si přečíst e-knihy. Držet Kindle nebo iPad je mnohem jednodušší jednou rukou než držet skutečnou knihu. Budete mít také přístup k mnohem více románů, aniž byste museli opustit dům.
  • Pokud si nejste jisti, kde začít, zkuste web jako eBooks nebo Audible. E -knihy můžete také získat přímo z Amazonu.
 3. Obrázek s názvem Najděte si práci v Dubaji Krok 6

  3 Studujte jazyk nebo absolvujte online kurz. Pokud stejně trávíte většinu času na gauči, zkuste se naučit něco nového! Existuje spousta online webů a mobilních aplikací zaměřených konkrétně na vzdělávání. Například Duolingo a Memrise pro jazyky a Khan Academy nebo Great Courses pro obecná studia jako matematika, historie nebo výtvarné umění.
  • Na YouTube můžete také najít nějaké vysokoškolské přednášky nebo TED Talks.
 4. Obrázek s názvem Přestaňte myslet na strašidelné věci Krok 4

  4 Barvy nebo barvy. Může to být skvělá relaxační aktivita bez ohledu na váš věk. Můžete to také udělat téměř bez peněz, pokud máte kolem sebe prázdný papír a fixy. Pokud však chcete věci změnit, zkuste si koupit omalovánku pro dospělé nebo barvu podle čísel.
  • Některé z nich mohou dokonce obsahovat značky nebo s nimi malovat, takže je nemusíte kupovat
 5. Obrázek s názvem Získejte přítele zpět Krok 6

  5 Napište o zkušenostech. Někdy může být úžasné vyjádřit své pocity, frustrace a obavy! Psaní vám také může unést mysl od bolesti v paži. Pokud nemůžete psát rukou, zkuste napsat. Můžete si dokonce vést online deník o svých zkušenostech.
  • Můžete například vytvořit článek, jak se vypořádat s ostatními lidmi se zlomenými pažemi, nebo proměnit celý svůj zážitek ve fiktivní příběh.
 6. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 6

  6 Nakreslete své obsazení. Když vidíte lidi s odlitky a vidíte na nich všechny podpisy, chce se vám to podepsat, že? Nyní máte štěstí, máte vlastní obsazení, na které můžete psát a kreslit! Můžete požádat lidi, aby podepsali vaše obsazení, nebo na něj můžete sami kreslit. Je také skvělé mít k dispozici (věřte nebo ne) seznamy úkolů a věci, které si musíte pamatovat.
  • Pokud se chystáte čerpat ze svého obsazení, pořiďte si stříbrné nebo zlaté nástrahy, protože pokud je vaše obsazení tmavé, chcete použít barvy, které se objeví.
 7. Obrázek s názvem Přestaňte někomu líbit Krok 2

  7 Udělejte si seznam věcí, které musíte udělat, až vás vyhodí. Je to skvělá aktivita, když se svým obsazením cítíte zvláštní hořkost. Zkuste si naplánovat všechny věci, které chcete dělat, až bude vypnuté. Dokonce si můžete vést seznam nebo malý sešit, který si můžete přidat, když vás něco napadne.
  • Můžete například uvést jednoduché věci, jako je tleskání nebo krájení jídla. Nebo jděte na větší věci, jako je horolezectví, plavání nebo stojky.
  • Nechte svou frustraci sloužit jako motivace zkoušet nové věci, jakmile se vaše paže uzdraví.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Socializace s vaším obsazením

 1. Obrázek s názvem Překonejte nudu Krok 6 Bullet1

  1 Hrát stolní hry. Lanová rodina nebo někteří přátelé, aby se k vám připojili na herní večer. Existuje mnoho her pro každý žánr. Můžete hrát něco krátkého a snadného jako Sorry nebo Life, nebo investovat do delší hry jako Monopoly nebo Risk. Existují také hry jako Cards Against Humanity, Settlers of Catan a Pandemic.
  • Pokud nemáte žádné deskové hry, zkuste skupinovou hru od Jackboxu, jako je Drawful. Vše, co k tomu potřebujete, je počítač nebo notebook, televize a chytré telefony.
 2. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás znovu držel za ruce Krok 8

  2 Jít na film. Pokud jste byli nějakou dobu uvězněni v domě, zkuste se podívat ven na film. Můžete to udělat sami nebo s přáteli. Je to skvělý způsob, jak se cítit produktivní, aniž byste se přetížili a unavili. Zkuste jít na matiné za levnější cenu a podívejte se na dny slev v místním divadle.
 3. Obrázek s názvem Ballet Dance Step 11

  3 Podívejte se na hru nebo muzikál. Existuje mnoho místních divadel, která pravidelně každý týden pořádají představení. Ty jsou také obvykle mnohem levnější než návštěva větších, populárnějších divadel ve vaší oblasti. Můžete dokonce stáhnout jejich měsíční plány online a naplánovat si, které pořady byste chtěli vidět.
 4. Obrázek s názvem Pomozte bezdomovcům, krok 16

  4 Jděte do muzea, akvária nebo knihovny. Je to skvělý způsob, jak si zacvičit, aniž byste příliš používali paži. Do mnoha těchto míst se také můžete dostat zdarma podle toho, kdy jdete - například odpoledne nebo ve všední dny. Pokud jste student, můžete obvykle také získat zlevněné lístky.
  • V muzeích a akváriích se obvykle každý měsíc objevují nové specializované exponáty, díky nimž je častá návštěva potěšením.
 5. Obrázek s názvem Be Special Step 9

  5 Trávit čas s přáteli. Pokud se opravdu nudíte nebo jste osamělí, pozvěte přátele, jen aby si poseděli. Nezáleží na tom, co děláte, jen trávit čas společně je skvělé rozptýlení. Můžete je také nechat vzít ven, pokud vás nebaví být doma. Jelikož jsou pravděpodobně ochotni vám pomoci, když to potřebujete, bude jedno, kam půjdete.
  • Zkuste zajít na večeři do jedné ze svých oblíbených restaurací. Navštěvování známého místa vám navzdory obsazení pomůže cítit se pohodlně. Večeře s přáteli je také skvělým zabijákem času, který nezničí vaši peněženku.
  • Pokud to počasí dovolí, zkuste se také projít se svými přáteli. Můžete to udělat ve svém okolí nebo v místním parku. Mít přítele na dlouhou dobu nejen pomůže, aby to bylo zábavnější, ale také aby to bylo bezpečnější, kdybyste měli problémy se svým obsazením.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Hladké zotavení

 1. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 13

  1 Získejte vodotěsné obsazení. Ano, takové věci teď opravdu mají. Můžete se normálně sprchovat, mýt si ruce a dokonce i plavat. Získáte tak větší svobodu, takže se zlomenou rukou nebudete celé léto uvíznout v domě.
 2. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 14

  2 Udržujte v čistotě. Ačkoli se to může zdát jako nemožnost s obsazením, můžete investovat do několika položek, které vám pomohou zůstat hygieničtí. Tímto způsobem nebudete uvězněni při koupeli ptáků nebo při zapojení rodiny a přátel. Místo toho zkuste najít několik položek, jako například:
  • Elektrický zubní kartáček nebo „koncový chomáček“, který vám čištění zubů usnadní. Můžete také získat přístupovou nit, která vám umožní používat nit jednou rukou.
  • Deodorant ve spreji. Pokud nemůžete paži plně využít, ušetří vám to bolest při pokusu nasadit si klacek. Jen se ujistěte, že ho aplikujete bez trička, protože byste ho mohli omylem nastříkat na celé oblečení.
  • Šampon na suché vlasy. Je to skvělá věc, pokud nemůžete úplně zvednout paži nebo namočit sádru. Jednoduše jej nastříkejte na kořínky vlasů a vmasírujte. Je to rychlý způsob, jak nechat vlasy vypadat čerstvě umyté a neznečistí vaše oblečení.
  • Pokud máte schopnosti, můžete dokonce jít do salonu na pravidelné mytí vlasů. Některé salony vám mohou poskytnout slevu, pokud se chystáte nechat si jen umýt vlasy.
 3. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 15

  3 Upravte své spánkové návyky. Jedním z nejotravnějších problémů s hercem může být situování se v posteli. Například je těžké obrátit se, když můžete použít pouze jednu ruku. Také může být bolestivé udržet zlomenou ruku v jedné poloze celou noc.
  • Zkuste místo toho podepřít paži polštáři. Můžete si dokonce postavit polštářovou pevnost, abyste se v noci nepřevrátili na paži.
 4. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 16

  4 Vyzkoušejte nové způsoby stravování. Pokud s sebou nemáte někoho, kdo by vám pomohl krájet jídlo, můžete mít mírný boj o ruce. Pokud jste však sami, můžete problém vyřešit tím, že budete jíst jídla, která vyžadují pouze lžíci nebo vidličku - nebo jídla dostatečně měkká, aby se dala krájet buď.
  • Můžete také využít služby rozvozu jídla, jako je Blue Apron nebo Fresh Direct, které vám nejen ušetří nutnost nosit potraviny, ale také vám připraví jídlo. Spousta jejich jídel přichází předem porcovaná, takže než abyste se pokoušeli krájet a měřit přísady, můžete se pustit rovnou do vaření.
  • Pokud jste ale opravdu zoufalí, zkuste místo nože kráječ na pizzu.
 5. Obrázek s názvem Bavte se se zlomenou rukou, krok 17

  5 Noste oblečení, na které můžete snadno navléknout. Je těžké zapnout zip nebo zapnout pouze jednou rukou. Ačkoli to lze zvládnout s praxí a časem, nechcete při tom vyčerpat zraněnou ruku.
  • Zkuste místo toho nosit kalhoty s gumičkami. Měli byste se také ujistit, že máte na sobě košile, které se vejdou přes vaše obsazení.
  • Také je dobré se nejprve obléknout do odlévané paže, abys věděl, že to, co jsi vybral, bude fungovat.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím si nechat vylévat vodu, pokud chci plavat? Pro plavání a vodní sporty se doporučuje vodní cast, ale můžete také zakrýt běžný cast plastovým sáčkem a zajistit jej gumovými pásky nebo páskou, aby byl vodotěsný.
 • Otázka Měl jsem jít příští týden plavat a jít do zábavního parku, ale zlomil jsem si zápěstí! Jak mohu zachránit léto? Hvězdné války Unicorn Můžete si koupit litý kryt, pokud si přesto chcete vyzkoušet plavání (i když byste se asi měli vyhnout úplnému ponoření). Stále můžete jít do zábavního parku-jen si nenechte namočit sádru.
 • Otázka Zlomil jsem si pravé zápěstí a pravý kotník na vznášecí desce. Nyní používám invalidní vozík. Jak se mohu v těchto podmínkách vyhnout nudě? Luna Rose Nejlepší odpovídač Hledejte činnosti, které můžete dělat vsedě: čtení, hraní telefonních her, sledování televize, prohlížení internetu, hraní videoher atd. Zkuste zahájit velký projekt, například vytvořit webovou stránku, postavit poličku nebo upravit články o vašem oblíbeném tématu na wikiHow. Věnujte více času setkávání se svými blízkými. Pokud se vám nic z toho nezdá, zkuste ve vyhledávači vyhledat „nudím se“ a najdete weby s více nápady.
 • Otázka Co mám dělat, když mě svědí ruka? Moonlightpetal Cherry To je upřímně nejotravnější část obsazení. Pokud je uvnitř obsazení, nelze s tím nic dělat. Je to však zcela neškodné. Zkuste udělat něco, co vás odvede od svědění.
 • Otázka Měl jsem operaci mé paže a doktor mi nedovolil vodotěsný odlitek, protože mám v ruce kolíky. Co mám dělat? Budete muset být trpěliví a držet to mimo vodu.
 • Otázka Co se stane, když se sádra nepromokavá namočí? Měli byste jít ke svému lékaři a zeptat se ho na to, abyste se ujistili, že se nestane nic špatného.
 • Otázka Co když moje sádra není vodotěsná? Můžete jej přikrýt igelitovým sáčkem nebo něčím jiným, aby se do něj nedostala voda.
 • Otázka Jaké sporty a cvičení mohu dělat v sádře? AbigailAbernathy Pokud máte obsazení, nedoporučuje se sportům s nejlepšími odpověďmi. Pokud je vaše sádra na paži, zkuste dělat dřepy a výpady.
 • Otázka Jak mám chodit do školy s podvrtnutým zápěstím? Jak mám psát? Ověřte si to ve školní kanceláři se spolužákem, přítelem nebo členem rodiny, jestli vám někdo může dělat poznámky a zapisovat si domácí úkoly atd. Pravděpodobně také můžete získat povolení k nahrávání přednášek, abyste si je mohli později poslechnout; to vám usnadní věci, pokud si nemůžete dělat poznámky.
 • Otázka Je mi 12 a vrhám si dobrou ruku. Jak se můžu bavit? Prostě se snažte hrát a žít svůj život tak, jak byste normálně žili. Samozřejmě se musíte ujistit, že dodržujete pokyny lékaře a neubližujete si. Jediné, co můžete udělat, je udělat maximum pro situaci, ve které se ocitnete!

Populární Problémy

Gilles Simon otevřeně hovořil o relativním nedostatku popularity Novaka Djokoviče na turné v nedávném rozhovoru. Podle Francouze není světová jednička tak diplomatická jako Roger Federer nebo Rafael Nadal.

Máte někdy strach, že si vaši nosní rodiče/sourozenci nebo přátelé přečtou váš deník? Nikdy se neboj! Článek „Jak uchovat svůj deník v tajnosti“ je zde! Tyto snadné kroky vám pomohou, zatímco vaši nosní rodiče/sourozenci nebo kamarádi se pokusí najít ...

Jak říci „Jste vítáni“ ve francouzštině. Možná už víte, že „merci“ (mair-see) znamená ve francouzštině „děkuji“. Ale kromě poděkování ostatním byste také měli vědět, jak reagovat, když vám někdo řekne „milosrdenství“. Ve většině neformálních ...

Jak napsat nebo zavolat svému milenci, aniž byste se báli. Většina lidí znervózní, když pomyslí na rozhovor se svou zamilovaností. Je těžké vést rozhovor s někým, kdo se vám líbí, když vám motýlky vlají v žaludku! ...

Jak vytvořit smeč knihu. Smash Book je hybrid mezi zápisníkem a deníkem. Crafteři si knihu Smash Book zamilovali, protože vyžaduje méně času než scrapbooking a lze ji použít mnoha způsoby, včetně ...

Jak nosit spodní část zvonu. Zvonky se vracejí, a to z dobrých důvodů: lichotí mnoha typům těla a prodlužují vaše nohy. Chcete -li nosit dna zvonu, vyzkoušejte vzhled inspirovaný 70. lety nebo se rozhodněte pro mírně ...