Jak skrýt stavbu

Získání erekce na veřejném místě může být trapné, ale neměli byste se děsit. Je důležité mít na paměti, že erekce jsou přirozeně se vyskytující věci, zvláště pokud jste chlapec procházející pubertou. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete erekci zakrýt nebo se jí zbavit. Pokud používáte správné metody a nosíte správné oblečení, nikdo si vaší erekce ani nevšimne.Metoda 1 ze 3: Zakrývání staveb pomocí oděvů nebo předmětů

 1. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 2

  1 Noste těsnější spodní prádlo. Namísto nošení volných boxerů, které dělají erekci viditelnou a zřejmou, byste měli zvážit nošení těsnějšího spodního prádla, jako jsou slipy nebo boxerky, které dokáží udržet vaši erekci a snížit její viditelnost.
  • Vyhněte se nošení měkkého hedvábného prádla, protože se může otřít o váš penis a způsobit vám erekci.
 2. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 1

  2 Zakryjte oblast rozkroku velkým předmětem. Svou erekci můžete zakrýt knihou, dekou, notebookem, batohem nebo čímkoli, co vám může jít na klín. To zakryje vaši erekci, aby nikdo nevěděl, že ji máte.
  • Je snazší pokrýt vaši erekci, když sedíte.
 3. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 3

  3 Zakryjte své erekce dlouhou košilí. Dlouhá košile, která visí nad oblastí vašeho rozkroku, vám může pomoci skrýt vaši erekci. Kupte si oblečení, které vám bude viset nad pasem a rozkrokem, aby mohlo zakrýt vaši nechtěnou erekci.
 4. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 4

  4 Uvazujte si kolem pasu mikinu nebo svetr, abyste skryli svou erekci. Když si zapnete mikinu nebo svetr, přehoďte materiál přes rozkrok. To skryje vaši erekci každému, kdo se na vás dívá.

Metoda 2 ze 3: Připevnění erekcí k vašemu tělu

 1. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 5

  1 Snižte svou erekci s rukou v kapse. Dejte ruku do kapsy a rukou přitlačte svou erekci k noze. Stále držte erekci v kapse, aby nebyla viditelná na vnější straně kalhot.
 2. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 6

  2 Vložte svou erekci do pasu. Dejte ruku do kapsy, zvedněte erekci a vložte ji mezi pás a pas. To skryje vaši erekci, když stojíte nebo chodíte. K tomu budete potřebovat pásek nebo elastický pas.
 3. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 7

  3 Překřiž nohy. Když sedíte, je snazší skrýt vaši erekci. Překřižte nohy a stehny snižte svou erekci. To může být zpočátku nepříjemné, ale vaše erekce by měla nakonec zmizet.

Metoda 3 ze 3: Zbavení se stavby

 1. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 8

  1 Ohněte stehna, abyste odčerpali krev z erekce. Ohýbejte svaly ve stehnech po dobu 30 sekund nebo déle. Tím natáhnete krev do stehen a zbavíte se erekce. Pokud to nefunguje okamžitě, pokračujte v ohýbání a použijte to vedle jiné metody, abyste se toho zbavili.
 2. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 9

  2 Dejte na svou erekci něco studeného. Studená voda ze sprchy sníží vaši erekci. Pokud nejste doma a nemůžete se osprchovat, zkuste si přitisknout něco studeného na rozkrok, jako studenou plechovku sody.
  • Chlazení se používá v nemocnicích k odstranění nežádoucí erekce, která trvá déle než 4 hodiny.
 3. Obrázek s názvem Hide an Erection Krok 10

  3 Močit. Někdy plný močový měchýř způsobí erekci. To je obzvláště běžné ráno, když se poprvé probudíte. Močení vám může pomoci zbavit se erekce. Pokud máte potíže s čůráním, při močení vám někdy může pomoci teplá sprcha nebo koupel.
  • Plný močový měchýř tlačí na sakrální nerv, a proto získáte erekci.
 4. Obrázek s názvem Hide an Erection Step 11

  4 Cvičení. Lehké cvičení, jako je běh nebo jízda na kole, může odčerpat krev z vaší erekce a způsobit její ústup. Pokud se kvůli své erekci příliš stydíte jít ven, můžete ve svém domě dělat skákací zvedáky nebo dřepy.
 5. Obrázek s názvem Hide an Erection Step 12

  5 Jděte někam na samotu, dokud nezmizí. V průběhu času vaše erekce přirozeně zmizí. Pokud máte na výběr, omluvte se na odlehlém místě, dokud to nakonec nezmizí. Pokud jste na veřejném místě, můžete se omluvit do koupelny, dokud nezmizí.
 6. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 13

  6 Soustřeďte se na něco, co není sexuální. Soustředění na matematickou rovnici nebo sport vás zbaví sexuálních myšlenek a pomůže vám zbavit se erekce. Soustřeďte se co nejvíce na úkol nebo hru, na kterou se chystáte, abyste se zbavili sexuálních myšlenek. Můžete také myslet na něco, co vám připadá nechutné nebo hrubé, jako když někdo zvrací, aby zastavil vaše sexuální myšlenky.
 7. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 14

  7 Štípněte se. Sevření sebe sama může odbourat vaši koncentraci z erekce a do bolesti, kterou cítíte. Vyberte si místo na paži a sevřete jej, dokud vaše erekce nezačne klesat.
 8. Obrázek s názvem Skrýt erekci Krok 15

  8 Masturbovat. Pokud jste doma, masturbace vás zbaví erekce. Omluvte se na soukromém místě a ujistěte se, že máte po ruce ručník nebo ubrousek na úklid. Třete si penis, dokud nedosáhnete orgasmu. Po masturbaci by vaše erekce měla ustoupit.
  • Nemasturbujte na veřejnosti.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám spodní prádlo, které se otírá o můj penis, takže dostanu erekci náhodně. Je mi 13 a bojím se požádat mámu, aby mi koupila nové spodní prádlo, protože se zeptá proč. Co mám dělat? Vareen Řekněte jí, že vaše spodní prádlo není pohodlné, nebo jen chcete nové, protože nemáte dost spodního prádla.
 • Otázka Co mám dělat, když mě moje matka vidí masturbovat? Pravděpodobně se bude stydět stejně jako vy, ale pravděpodobně si velmi dobře uvědomuje, že to děláte. V budoucnu zvažte provedení na toaletě se zamčenými dveřmi a zavřenými závěsy.
 • Otázka Když se dotýkám nebo líbám svou přítelkyni, začne mi z penisu vycházet semeno. Je to pro mě nepříjemná situace, je to přirozené? Tom de backer Nejlepší odpověď Ano, je to naprosto přirozené. Je to tvoje přítelkyně, oba se máte rádi. Kromě toho, že se vám mentálně líbí její osobnost, vaše tělo také přirozeně reaguje na její fyzickou přítomnost. Líbání je přirozený způsob, jak probudit vaše tělo. Pamatujte, že to také probouzí její tělo, možná má stejné myšlenky a pocity, takže o tom můžete mluvit. Když je vztyčený a vzrušený, penis produkuje tekutiny jako lubrikant, aby se ujistil, že pohlavní styk proběhne hladce. To samé dělá ženské tělo. Je to stejná tekutina, která při ejakulaci vynáší sperma z penisu a není se za co stydět.
 • Otázka Co když se vzruším pouhým držením za ruku své přítelkyně a nemohu najít jiné věci, které mě nevzrušují? Tom de backer Nejlepší odpověď Nebojte se, je to normální. Článek však přináší spoustu dobrých tipů. Zkuste si v hlavě vypočítat 316 x 51, nikoho to nevzruší.
 • Otázka Zakrývají si kluci tričko ve stoje, když dostanou boner? Tom de backer Top Answerer Ano, toto je klasický tah.
 • Otázka Jak mohu pomoci nedosáhnout erekce, když se moje přítelkyně pomalu houpá tam a zpět na mém klíně a někdy se odráží? Amolepo Bohužel si obvykle nemůžete pomoci. Pokud se o vás vaše přítelkyně otírá, může to být známkou toho, že vás sexuálně vzrušuje nebo škádlí. Pokud si všimne erekce, chovej se přirozeně a uvolněně a v případě potřeby se omluv.
 • Otázka Mohou ženy dosáhnout erekce? Tom de backer Nejlepší odpověď Ano a ne. Erekce je výsledkem zvýšeného průtoku krve do buněk podobných houbám, které je činí většími a pevnějšími. Ženy také zažívají tento zvýšený průtok krve a otékají i ženské genitálie, i když podstatně méně viditelně. Některé části pochvy, poblíž klitorisu, jsou považovány za „prototyp penisu“, a přestože jsou jen několika řetězci tkáně, které nejsou delší než centimetr, vypadají, že jsou schopné „vzpřímit se“.
 • Otázka Co když mám při líbání své přítelkyně erekci? Nechci, aby si o mě myslela, že jsem zvrhlík. Pokud si toho nevšimne, neupozorňujte na to. Je velmi přirozené, že se to stane při líbání.
 • Otázka Jak mohu přimět svou přítelkyni, aby mi pohladila penis, pokud dostanu erekci? Neměli byste ji přimět, aby dělala cokoli sexuálně. Měla by se pohybovat tempem, které je jí příjemné.
 • Otázka Jak mohu ovládat erekci při mazlení? Je mi 13. Je vám 13 a vaše hormony zuří. Pochybuji, že existuje dobrý způsob, jak ovládat erekci, když se mazlíš s někým, koho považuješ za přitažlivého, ale předpokládám, že bys mohl zkusit myslet na smutné a hrozné věci.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Varování

 • Pokud vaše erekce trvá déle než 4 hodiny, měli byste vyhledat lékařskou pomoc. Promluvte si o tom se svými rodiči, protože to může naznačovat velmi vážný zdravotní stav.

Populární Problémy

Nashville SC debutuje v MLS v sobotu proti Atlanta United. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat kompletní pokrytí 2021 Pebble Beach Pro-Am online naživo.Jak se dostat do národního parku Denali. Národní park Denali se nachází v aljašském vnitrozemí a skládá se ze šesti milionů akrů převážně nerušené divočiny, kterou protéká jediná hlavní silnice. Mnozí považují za vrchol parku ...

Jak najít muže svých snů. Mnoho žen sní o nalezení toho dokonalého muže - nejtěžší je proměnit tyto sny ve skutečnost. Neexistuje žádný způsob, jak zaručit, že ho najdete, ale existují kroky, které můžete podniknout, abyste výrazně ...Syndrom karpálního tunelu nastává, když dojde ke skřípnutí nebo tlaku na střední nerv umístěný mezi dlaní ruky a předloktím. To může způsobit zánět, bolest, necitlivost a brnění, stejně jako pocit tlaku v ...