Jak skrýt věci ve svém pokoji

Pokud máte milostný list, deník nebo jiný tajný předmět, který chcete držet stranou od nosných rodičů, sourozenců nebo spolubydlících, budete muset být kreativní. Vyhněte se zjevným skrytým místům a nezapomeňte sledovat místa, která si vyberete. Běžné předměty, jako jsou rámečky na obrázky a staré lahvičky od pilulek, mohou být skvělými úkryty, stejně jako staré hračky a hry.Metoda 1 ze 3: Výběr dokonalého úkrytu

 1. 1 Vyhněte se běžným úkrytům. Zásuvky na ponožky, povlaky na polštáře a oblast pod postelí jsou docela očividná místa. Přemýšlejte o úkrytech, které byste hledali, pokud byste něco hledali, pak se jich vyhněte.
  • Když lidé něco hledají, hledají nejprve ta nejzjevnější místa. Pokud na takovém místě něco skryjete, někdo to určitě najde.
 2. 2 Vyberte si místa, kam vaši rodinní příslušníci nebo spolubydlící budou chodit nejméně. Pokud někdo zřídka navštíví místnost, pak pravděpodobně nenarazí na nic, co skrývá. Pokud například nikdo nechodí do sklepa nebo do skříně na prádlo, pak jsou to bezpečné možnosti skrývání. Mezi špatné příklady patří:
  • Pokud vaše sestra přijde do vašeho pokoje, aby používala vaše pleťové mléko každé ráno, stará láhev na mléko pravděpodobně není tím nejlepším úkrytem.
  • Pokud si váš spolubydlící rád půjčuje knihy z vaší poličky, pravděpodobně byste své tajné poznámky měli schovat jinam.
 3. 3 Jděte na místa, ke kterým se dostanete docela snadno. To je důležité, pokud chcete často vyjímat své tajné položky. Pokud by se dostat do vašeho úkrytu mohlo způsobit hlasitou lavinu ve vašem šatníku, přitahující pozornost rodičů a šmírujících sourozenců, měli byste pravděpodobně zvolit jiné místo.
  • Stejně tak byste měli být schopni dosáhnout na předmět, aniž byste vše vytahovali ze šuplíků nebo trhali knihovnu.
 4. 4 Pamatujte si svá úkryty. Pokud máte mnoho různých úkrytů, sledování všech vašich dobrot by mohlo být matoucí. Napište si do telefonu nebo počítače jednoduchou poznámku, která vám pomůže si zapamatovat. Pokud si chcete své úkryty zapsat na papír, budete muset papír také skrýt.
  • Udržujte svou poznámku vágní, abyste odhodili otravné členy rodiny. Pokud jste například skryli tajný dopis na stránkách knihy Tom Sawyer, můžete jednoduše napsat „Tom“ do svých poznámek, aby vám to připomnělo.
  • Můžete také použít malé triky, které vám pomohou zapamatovat si svá skrýše. Pokud jste schovali své peníze do kapsy zelené košile ve skříni, mohli byste si myslet: „Peníze jsou zelené, a tak jsem své peníze schoval do zelené košile.“
  reklama

Metoda 2 ze 3: Používání běžných položek jako skrývání skvrn

 1. 1 Pomocí přihrádek na baterie ve své elektronice můžete schovat drobné předměty. Pokud máte několik elektronických zařízení, která již příliš nepoužíváte, jako je zbité rádio nebo stará herní konzole, vyjměte baterie a zasuňte své drobné cennosti do prostoru pro baterie. Poté vyměňte zadní část.
  • Ujistěte se, že tyto položky nepoužívá nikdo jiný. Pokud se někdo pokusí použít dálkový ovladač k televizi a nefunguje to, první věc, kterou udělá, je zkontrolovat přihrádku na baterie.
 2. 2 Zasuňte ploché předměty do zadní části rámečků obrázků. Otevřete rámeček obrázku a vyjměte lepenkovou podložku. Poté umístěte na obrázek malé ploché předměty, jako jsou tajné poznámky nebo hotovost. Vyměňte lepenkovou podložku a máte úžasný úkryt.
  • To může také fungovat pro zrcadla s rámečkem, pokud mají podložku, jako na rámečku obrázku.
 3. 3 Položky ukládejte do prázdných obalů od produktů. Staré nádoby, jako prázdné deodorantové tyčinky, lahve na opalovací krém nebo nádoby na pilulky, jsou skvělými místy pro uložení vašich pokladů. Velké lahve na mléko mohou dobře fungovat u větších předmětů.
  • Ujistěte se, že se nejedná o položku, kterou používá někdo jiný ve vašem domě. Pokud si uvědomí, že je kontejner prázdný, mohou jej hodit-spolu s čímkoli, co skrýváte.
  • Použijte to pro osobní věci, jako je například láhev na mléko ve vašem pokoji vy použití.
 4. 4 Uložte dobroty do půdy v květináčích. Vložte své dobroty do plastových pytlů a zakopejte je do půdy vašich hrnkových rostlin. Pokud žádné nemáte, může být dobré koupit jeden nebo dva pro tajné ukrytí.
  • Ujistěte se, že je pytlík pevně utěsněn. Nechcete, aby vám půda a voda ničily poklady!
  • To může fungovat i venku. Umístěte na úkryt nenápadný kámen nebo figurku (například trpasličího trpaslíka) a označte ji.
 5. 5 Ukládejte položky mezi odpadkovým košem a odpadkovým pytlem. Vyjměte pytel na odpadky a do smetného koše vložte některé své dobroty. Poté vraťte zpět pytel na odpadky. Koho by napadlo hledat v odpadcích váš nejcennější majetek?
  • Tuto metodu použijte pouze v případě, že vynášíte vlastní odpadky. Pokud to udělá tvoje máma nebo táta, pak by mohli najít tvou tajnou skrýš!
  • Můžete to také udělat tak, že vyložíte koš na prádlo pytelem. Stačí vklouznout mezi košík a pytel.
 6. 6 Dejte si do kapes oblečení nějaké dobroty. Vyberte si pár zanedbaných kousků oblečení do zadní části skříně a vsuňte do jejich kapes nějaké dobroty. Nezapomeňte si vybrat oblečení, které jste si vybrali, abyste je náhodou nedarovali nebo je nedávali malým sourozencům.
  • Zvykněte si pro jistotu dvakrát zkontrolovat kapsy čehokoli, co plánujete darovat dělal skrýt něco, na co jste zapomněli.
  • Udržujte položky malé a diskrétní. Skládaná dolarová bankovka v kapse kabátu nebude patrná, ale velká, objemná tyčinka nebo hračka ano.
 7. 7 Posuňte ploché položky mezi stránky knih. Tato metoda je skvělá pro bankovky, hotovost a karty. Bude to fungovat lépe, pokud máte ve svém pokoji spoustu knih, protože většina snooperů nebude mít čas listovat v každé z nich.
  • Na vybrané knize můžete udělat malé označení, abyste si pamatovali, kterou jste vybrali.
  • Chcete-li uložit jiné než ploché předměty, můžete si koupit dutý trezor v obchodech nebo online, neboudělejte si vlastní. Může sedět na vaší polici jako skutečná kniha!
  reklama

Metoda 3 ze 3: Ukládání položek do starých hraček a her

 1. 1 Ke schování cenností použijte starý box pro deskové hry. Pokud máte deskovou hru, kterou už nikdy nehrajete, vyprázdněte obsah krabice a nahraďte ji svými tajnými položkami. Poté vložte krabici do zadní části skříně.
  • Boxy pro deskové hry jsou skvělé pro ukládání větších předmětů.
 2. 2 Uchovávejte dobroty uvnitř starého vycpaného zvířete. Vyberte si plyšáka, kterého jste ochotni obětovat pro věc. Proveďte malý řez podél švu a vsuňte své položky. Pokud je řez velký, možná jej budete muset přišít zpět, aby náplň nevytekla.
  • Umístěte jej spolu s ostatními vycpanými zvířaty, aby splynulo přímo dovnitř.
 3. 3 Na drobné předměty použijte tenisový míček. Pomocí nůžek ustřihněte malý otvor v tenisovém míčku. Zmáčkněte, aby se štěrbina rozšířila, poté protáhněte malé dobroty skrz štěrbinu a do tenisového míčku. Odhoďte tenisový míček na nenáročné místo, jako je zadní část skříně, za postel nebo sportovní věci.
  • Chcete -li předměty získat, jednoduše znovu stiskněte míč, abyste rozšířili štěrbinu, a předměty vytřepejte. Pokud jsou zaseknuté, možná budete muset použít prsty nebo pinzetu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když moje máma stále bere moje peníze a ona zná všechna možná skrytá místa, dokonce se dívá do mých šperkovnic a neustále chodí do mého šatníku? Moonmodule 1998 Nejlepší odpověď To je velmi vážné. Pokud jste nezletilí, můžete si o tom promluvit s jiným dospělým. Pokud ne, zvažte právní kroky. Některé nápady, například, jsou: uschovat své peníze v domě někoho jiného, ​​schovat své věci v jiné místnosti, mít své peníze neustále u sebe nebo si pořídit uzamykatelný trezor.
 • Otázka Chci jen mít něco pro zábavu pro skrytí, co by to mohlo být? Skrýt sladkosti (které nezahynou), takže na ně zapomenete. Když je pak náhodou najdete, budete je jíst.
 • Otázka Žiji se svým přítelem v jeho domě. Ukradl mi všechny peníze a léky na předpis. Hledá všechno, co mám dělat? Jste v zneužívajícím vztahu a musíte se odtamtud dostat. Sbalte si věci a pokud můžete, běžte na chvíli zůstat s přítelem nebo členem rodiny. Pokud nemůžete, jděte do nejbližšího útulku pro domácí násilí. Pomohou vám.
 • Otázka Kde mohu skrýt věci (peníze) před svými 7letými sestrami, které tráví více času v mém pokoji než já a znají všechna svá úkryty? Proč to neskrýt ve SVÉ místnosti? Nenapadlo by je podívat se tam! Můžete také vydlabat knihu, vytvořit tajnou přihrádku a skrýt ji tam.
 • Otázka Píšu lidem dopisy, abych uvolnil hněv. Nikdy je neposílám, ale schovávám je. Nechci, aby je našli moji rodiče nebo sourozenci, kam si myslíš, že bych je měl schovat? Lou Masacky Pokud si je chcete nechat, skryjte je mezi stránkami knih, u kterých jste si jisti, že se jich nikdo nedotkne. Můžete je také jednoduše zničit po jejich napsání. Po psaní se hněv obvykle uvolní a není třeba je držet.
 • Otázka Jak mohu skrýt věci, abych je udržel mimo čtyřleté dítě? Položte předmět na vysokou polici, pokud je dostatečně malý, aby se tam vešel. Pokud je velký, umístěte jej někam, kam dítě nesmí.
 • Otázka Kam mám něco schovat, pokud mě rodiče a moje úkryty opravdu dobře znají? Najděte si nové místo pro ukrytí svých předmětů, místo, které vám obvykle ani nepřijde na mysl. Můžete dokonce něco schovat na dvorku, dát do krabice nebo do pytle a zakopat. Nebo se o to postarejte příteli, pokud mu můžete věřit.
 • Otázka Kam mám schovat skicář s uměním? Skrývám své uvnitř křesla na sedací vak. Jen se musíte ujistit, že to skryjete hluboko uprostřed nebo úplně dole, kde to nikdo nepocítí, pokud si sedne.
 • Otázka Jak skryju spodní prádlo před rodiči? Najděte si staré džíny a nacpejte spodní prádlo do nohou a poté dejte džíny do tašky, kterou byste si vzali tam, kam jdete. Pokud se vás rodiče ptají, řekněte, podívejte se na mé věci a džíny dejte úhledně složené do hromady džínů. Pokud zpochybňují staré džíny, řekněte, že to může být nepohodlné, protože pomáháte malovat nebo s nimi děláte hobby.
 • Otázka Co když můj pes zjistí, že cítí pach jídla/cukroví a sní ho? Co mám dělat? Vezměte to k veterináři a schovejte jídlo někam, kde už ho nedostane.

Populární Problémy

Bývalý svět č. 4 Blake byl NYPD nezákonně zatčen v případě mylné identity a řešen pěti policisty.

Jak správně odpalovat míč v softbalu. Tento článek vám pomůže zlepšit švih nebo vás naučí houpat. Také pro pokročilejší hráče budou existovat některé základy, které mohou být rozdílem mezi singlem a ...Zde je návod, jak sledovat Matt Mitrione vs Sergei Kharitonov a všechny zápasy Bellator 215 online zdarma.

Federer to snadno zvládl, zatímco Cilicovi to trvalo!

Potřebujete poradit, co je třeba vzít v úvahu při navrhování centra? To je skvělý zdroj informací pro každého, kdo se pokouší vytvořit centrum pro soutěž, koučování a sociální využití. Tento wikiHow je zaměřen na navrhování ...