Jak se dívat na prázdninový večírek Disney Channel ve Walt Disney World online

Disney Channel Holiday Party ve Walt Disney World

Disney Channel

V roce 2019 uspořádaly společnosti ABC a Disney Channel tři prázdninové oslavy, z nichž druhá - Disney Channel Holiday Party ve Walt Disney World - vysílá se v pátek 13. prosince ve 20 hodin ET/PT na Disney Channel a DisneyNOW App. Představuje hvězdně obsazená představení, vystoupení všech oblíbených Disney postaviček a malé nahlédnutí do nové jízdy Walt Disney World a připravovaného originálního filmu Disney Channel Zombie 2 .

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Disney Channel na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Disney, Disney Junior a Disney XD. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

pravidla pro podávání tenisu ve čtyřhře

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Disney Channel Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

sledovat kreslení powerball živě internet

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 30 živými televizními kanály, včetně Disney:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Prázdninová párty na Disney Channel ve Walt Disney World Preview

V této prázdninové sezóně přinášejí Disney a ABC kouzlo Disney parků do domovů diváků pomocí tří speciálních prázdninových akcí. The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration vysílaný na Den díkůvzdání a Kouzelný vánoční průvod Disney Parks vysílá na Štědrý den.

Ale Disney Channel Holiday Party ve Walt Disney World vysílá v pátek večer (13. prosince) a slibuje to spoustu prázdninových prázdninových radovánek.

Speciál pořádají hvězdy Glee Matthew Morrison a hvězdy Disney Channel Meg Donnelly a Milo Manheim. Bylo nahráno ve středisku Walt Disney World na Floridě a na palubě výletní lodi Disney Fantasy.

Matthew Morrison Disney Holiday Party

Disney Channel

Mezi účinkující patří Shaggy, Issac Ryan Brown, Ruby Rose Turner, Kylie Cantrall a hit a capella skupiny Pentatonix, a navíc diváci budou mít možnost nahlédnout do jízdy Mickeyho a Minnie's Runaway Railway, která přijede do Disney's Hollywood Studios na Floridě na jaře 2020 a Disneylandu Park v Kalifornii v budoucnosti a nadcházející originální film Disney Channel Zombie 2 .

Disney Stars Scarlett Estevez a Israel Johnson budou také hostitelem speciálního segmentu, který vyzdvihne kampaň Hračky pro Tots rezervy americké námořní pěchoty.

Hudební vystoupení budou zahrnovat Donnelly on Home for the Holidays, Brown a Turner dueting na The 12 Days of Christmas, Cantrall vystupující s Santa Claus is Coming to Town, Shaggy zpěv reggae Jamaican Drummer Boy a Pentatonix provedením speciální a capella verze Here Přichází Santa Claus.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

VÁNOCE V DISNEY! Podívejte se, jak vystupujeme o prázdninách od @WaltDisneyWorld.⁣ ⁣ @ABCNetwork: ⁣ The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration - 11/28 at 8/7c⁣ ⁣ Disney Parks Magical Christmas Day Parade - 12/25 in the AM⁣ ⁣ ⁣ @DisneyChannel: ⁣ Disney Channel Holiday Party @ Walt Disney World - 12/13 v 8/7c⁣ ⁣ #DisneyChristmasDayParade #JoyThroughTheWorld #DisneyHolidays

kolik čtverečních stop je tenisový kurt

Příspěvek sdílený uživatelem Pentatonix (@ptxofficial) 7. listopadu 2019 ve 12:07 PST

Morrison je hostitelem v rámci propagace svého nadcházejícího alba Disney Dreamin ‘s Matthewem Morrisonem, ve kterém interpret nominovaný na Tony bude pokrývat klasické písně Disney. Album klesá 6. března; to je v současné době k dispozici pro předobjednávku .

Nikdy jsem necítil tolik radosti a spojení při vytváření alba, řekl Morrison v prohlášení Plakátovací tabule kdy bylo album oznámeno. Každá poznámka, každé slovo, které jsem zpíval, bylo pro mého syna, Revela Jamese. Je tu krásný pocit nostalgie, který je navždy spojen s katalogem Disney, a mým cílem bylo dodat album, které nás všechny znovu spojí s kouzlem mládí.Populární Problémy

Jak získat marketingovou práci bez marketingového titulu. Marketing je slibná a mnohostranná kariérní cesta, která díky vzestupu internetu a sociálních médií stále roste. Marketingová kariéra se může pohybovat v čemkoli, od ...

Partneři čtyřhry Misaki Doi a Nao Hibino se setkají ve finále dvouhry Japan Women Open.

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Grigor Dimitrov přebírá Martona Fucsovicse na postup do třetího kola Cincinnati Masters 2020. Šampión Cincinnati z roku 2017 se s Fucsovicsem na turné nikdy předtím nesetkal, ale své šance proti Maďarům si představí.

Vždy zábavná série „Conan bez hranic“ pokračuje cestou do Japonska. Zde je návod, jak sledovat speciální online, i když nemáte kabel.

Jak zvýšit svoji sportovní vytrvalost. Chcete přejít od běhu na 5 km k půlmaratonu nebo na kole na čtyřicet mil dlouhé stezce? Zdá se vám, že vám při cvičení často dochází dech? Každý může zvýšit svou atletickou ...