Jak zasáhnout rychlým pohybem v badmintonu

I začínající badmintonisté pravděpodobně vědí, že podání provádí hráč na začátku hry nebo po bodu. Rychlé podání je však pokročilou úrovní podání, která může vašeho protivníka zaskočit mimo stráž. Abyste dosáhli úspěšného rychlého podání, musíte přimět opozici, aby si myslela, že do poslední minuty jen podáváte nízké podání. Pokud už nějakou dobu hrajete badminton a myslíte si, že jste připraveni pokročit ve své hře, naučit se rychle se pohybovat může rozhodně pomoci.dívat se na televizi na počítači

Část 1 ze 3: Pochopení služby Flick Serve

 1. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 1

  1 Vědět, kdy použít rychlou službu. Rychlé podání se nejlépe používá, když na vás soupeř spěchá a jste pod tlakem. Funguje to zvláště dobře ve čtyřhře. Mějte však na paměti, že rychlé přehrání vás může nechat zranitelným, pokud váš soupeř pozná, že se blíží. Proto je nejlepší jej používat jen příležitostně.
  • Rychlé podání může být pro začátečníky obtížné. Nejlépe jej používají středně pokročilí a pokročilí badmintonisté.
  • Podávání rychlým pohybem můžete použít buď forhendové, nebo bekhendové podání.


 2. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Krok 2

  2 Zachovejte prvek překvapení. Účinnost rychlého podání závisí na tom, že soupeře zaskočíte nepřipraveného. Pokud to očekávají, nabízí jim to ideální příležitost k útoku. Abyste jim zabránili ve zjišťování vašich záměrů, musíte zajistit, aby příprava rychlého podávání vypadala stejně jako vaše příprava na nízké podání.
  • Když hrajete rychlým podáním, cílem je přimět soupeře, aby si myslel, že používáte nízké podání, dokud ho skutečně netrefíte.
 3. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 3

  3 Ovládněte nízkou službu. Protože chcete, aby si váš soupeř myslel, že hrajete nízké podání, abyste je mohli překvapit rychlým podáním, je důležité zajistit, abyste nízké podání zvládli. Pokuste se zasáhnout raketoplán, aby jen stěží vyčistil síť a přistál co nejblíže linii služeb soudu. Ponecháte -li raketoplán nízko a podání krátké, ztěžuje vašemu soupeři jeho odpal zpět při útočném návratu.
  • Spusťte nízké podání tak, že se postavíte co nejblíže servisní lince, aniž byste se jí dotkli. Vaše chodidla by měla být na šířku ramen a vaše nedominantní noha by měla být vpředu, aby byla co nejblíže síti. Když narazíte na raketoplán, obě nohy by měly zůstat na podlaze.
  • Držte raketoplán v úrovni pasu a švihněte raketou zpět se zápěstím a nataženou rukou. Pohybujte raketou dolů a dopředu, abyste zasáhli raketoplán poblíž stehna.
  • Nepohybujte příliš zápěstím, protože cílem je tlačit raketoplán přes síť místo zasažení, abyste udrželi jeho pohyb krátký.
  • Když hrajete nízké podání, raketoplán se musí alespoň dotýkat obslužné čáry. Pokud ne, podání se nepočítá.
  reklama

Část 2 ze 3: Příprava na Flick Serve

 1. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 4

  1 Na raketu použijte rukojeť. Když se připravujete na rychlé podání, použijte na raketu základní badmintonovou rukojeť, známou také jako handshake grip. Nehrající rukou držte raketu před sebou. Pokud jste například pravák, měli byste ho držet v levé ruce. Struny rakety by měly směřovat do strany, nikoli ke stropu nebo podlaze.
  • Nedržte raketu příliš pevně. Chcete uvolněný, uvolněný úchop a palec a ukazováček vytvoří kolem rukojeti tvar písmene V.
  • Ujistěte se, že držíte raketu poblíž spodní části držadla.
 2. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 5

  2 Kolébku držte prsty. I když je správné uchopení rakety velmi důležité, držení raketoplánu správným způsobem je také klíčem k úspěšnému podání rychlého podání. Uchopte raketoplán za jeho peří, ale držte jej prsty, abyste jej nedrželi příliš pevně. Umístěte jej proti strunám rakety.
  • Protože držíte raketu nehrající rukou, měli byste raketoplán držet ve své dominantní ruce.
 3. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 6

  3 Předpokládejme nízkou pozici podání. Pro úspěšné rychlé podání musíte soupeře přesvědčit, že plánujete nízké podání. Postavte se nohama na šířku ramen. Vaše nedominantní noha by měla být vpředu, co nejblíže obslužné linii, aniž byste na ní stáli. Ujistěte se, že držíte raketoplán v pase.
  • Možná budete chtít procvičit přesun do polohy s nízkým podáním v rámci přípravy na rychlé podání před spoluhráčem, trenérem nebo přítelem, aby se mohli podívat, jestli nemáte nějaké informace, které by mohly prozradit, že plánujete rychlé podání . Pracujte na tom, abyste se zbavili jakýchkoli gest nebo klíšťat, která upozorní opozici.
  reklama

Část 3 ze 3: Making Flick Serve

 1. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 7

  1 Začněte jemným zpětným pohybem. Abyste mohli podávat energii pro podání, musíte přesunout váhu na dominantní nohu. Abyste však oklamali svého soupeře, je důležité vrátit raketu pomalým, plynulým pohybem, stejně jako při normálním nízkém podání.
  • Ujistěte se, že držíte raketu uvolněnou při pohybu zpět. To může pomoci udržet pohyb pomalý a jemný.
 2. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 8

  2 Švihněte raketoplánem zápěstím. Když vynášíte raketu dopředu, abyste zasáhli raketoplán, musíte najednou zvýšit rychlost, aby váš soupeř nerozpoznal podání rychlým pohybem do poslední chvíle. Zápěstím a předloktím generujte dostatek energie na to, abyste raketoplánem švihli nebo ho přichytili, aby jej neměli šanci zasáhnout.
  • Při rychlém pohybu raketoplánu byste měli otáčet rameny a boky tak, aby směřovaly k vašemu protivníkovi.
  • Když se chystáte vyrazit na raketoplán, zkuste raketu utáhnout. Zatlačte palec na zadní část držadla, abyste se ujistili, že ho držíte dostatečně pevně.
 3. Obrázek s názvem Hit a Flick Serve in Badminton Step 9

  3 Dokončete sledování. Poté, co odpálíte raketoplán s cílem zvednout jej nad soupeře, dokončete postup svého švihu. Vaše sledování by mělo napodobovat linii raketoplánu, takže jste připraveni bránit se proti možnému návratu od soupeře.
  • Po dokončení držte obě ruce nahoře, abyste byli připraveni bránit.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Bude nakonec podání nízké? Záleží na síle serveru.
 • Otázka Jak dlouho trvá být dobrým badmintonistou? Záleží na vašem výchozím bodě, ale praxe dělá mistra! Hrajte s přáteli a rodinou na cvičení a pak zvažte přesun do týmu. Postupně se budete zlepšovat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Rychlé podání je obvykle snazší hrát, pokud se příliš nesnažíte. Když cvičíte, pracujte na správném pohybu. Obavy o výsledky později.
 • S rychlým podáním to budete mít obvykle snazší, pokud to zahrajete uprostřed kurtu místo do rohů. Důvodem je, že budete potřebovat více energie k širokému a vzdálenému podání.
 • Vyhněte se podání od začátku příliš razantně. Napnete paže a ve skutečnosti vaše střela bude méně silná. Místo toho udržujte pohyb jemný a uvolněný, dokud nebudete připraveni vyrazit na raketoplán.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Badmintonová raketa
 • Badmintonový raketoplán/pták

Populární Problémy

Jak vizuálně zmenšit velká prsa. Existuje mnoho způsobů, jak vizuálně zmenšit svůj velký hrudník. Můžete používat chytré módní triky, ale můžete být překvapeni množstvím nechirurgických metod, které mohou fyzicky vládnout vaší hrudi. Ne ...

Jak se dobrat v Black Knight (Miniclip.Com). Přejete si být dobří v Black Knight na minclip.com? Postupujte podle několika jednoduchých kroků a brzy z vás bude skvělý hráč. Při nárazu na předmět/osobu se snažte nepropásnout.Síťovina je druh materiálu, který má otevřenou vazbu. Obsahuje látky, jako je sportovní síťovina, síťovina a tyl. Protože je vyroben z nylonu nebo polyesteru, může být obtížné barvit. Běžné barvení tkanin nebude fungovat, ale syntetické ...Nemožné úspěchy Rogera Federera v roce 2017 nás přiměly přemýšlet, zda dokáže také zabít Bílé chodce a chodit po vodě.