Patrick McEnroe si klade otázku, zda Nadal a Djokovič budou ve věku Rogera Federera zařazeni mezi 10 nejlepších, což vyvolává silnou odezvu na Twitteru

Roger Federer

Roger FedererTenisový analytik Patrick McEnroe nedávno způsobil na Twitteru bouři, když se ptal, zda Rafael Nadal a Novak Djokovic mohou napodobit dlouhověkost Rogera Federera a být zařazeni do top 10 ATP, když jim bude 40.Federer bojoval se svým návratem po operaci dvojitého kolena. Ve čtvrtém kole odstoupil z Roland Garros, aby chránil své tělo, a poté si vzal zranění během čtvrtfinálové porážky s Hubertem Hurkaczem ve Wimbledonu.Federer byl od té doby mimo provoz, odstoupil z olympijských her v Tokiu a také z akcí ATP Masters 1000 v Torontu a Kanadě, přičemž uvedl problémy s kolenem. Čtyřicetiletý hráč se přesto dokázal udržet v první desítce žebříčku ATP.

V této souvislosti zveřejnil Patrick McEnroe následující tweet:tenis hra od hry
„Ve věku 40 let je Roger Federer stále zařazen do top 10 na světě. Zajímalo by mě, jaké budou v tomto věku Rafael Nadal a Novak Djokovic. '

Tweet vyvolal silnou odezvu, když několik fanoušků Nadala a Djokoviče vysmívalo McEnroe.

Jeden uživatel jménem 'Yousef' tvrdil, že jak Djokovič, tak Nadal budou mít do 40 let více Slamů než Federer.'Nevím, jak budou Rafa a Novak v tomto věku zařazeni, Patricku, ale určitě vím, že oba budou mít více úderů než Roger.'

Další uživatel jménem 'Yolita' tvrdil, že Federerovi pomohl systém hodnocení upravený o COVID a že Švýcar by za normálních okolností zcela určitě vypadl z top 10.

„Uvědomujete si, že by loni přišel o svůj status top 10 bez pravidel pro COVID a * několika drobných vylepšení *, která vypadají podezřele, jako by byla zavedena výslovně, aby pomohla Federerovi a nikomu jinému. Na tvém místě bych se nechlubil žebříčkem. '

Někteří fanoušci Federera chválili Švýcary jako KOZU kvůli jeho dlouhověkosti, zatímco jiní zasáhli McEnroe za vyvolání zbytečné diskuse.

Není to poprvé, co Patrick McEnroe způsobil bouři srovnáním Rogera Federera se svými dvěma soupeři

Podobný komentář učinil Patrick McEnroe před šesti lety, když bylo Rogerovi Federerovi 34 let. Američan se na Twitteru zeptal, jaký bude Nadal a Djokovič ve 34 letech.

Ve 34 letech měl Federer 17 hlavních titulů, ale byl na suchu na tři a půl roku grandslamového titulu. Na druhou stranu, Nadal držel 19 Slamů, když mu bylo 34, zatímco Djokovič, kterému je v současné době 34 let, sedí na 20 hlavních titulech.

Nadal a Djokovič také prohlásili 12 z posledních 13 hlavních turnajů mezi nimi a v současné době sedí s Federerem na úrovni 20 grandslamových korun.

Také čtěte : Rafael Nadal ve 34 letech je statisticky lepší než Roger Federer ve 34 letech

Populární Problémy

Mod nebo moderní subkultura získala popularitu v šedesátých letech v Londýně v Anglii. Mezi rané vlivy patří jazzová hudba a evropské umělecké filmy a mnoho módů jelo na skútrech Vespa nebo Lambretta. Oblékat se jako na mod znamená nosit stylové a ...

Jak najít Burl Wood. Burls jsou cibulovité výrůstky na kmenech stromů, které jsou obvykle způsobeny zraněním nebo nemocí. Pro většinu lidí jsou zajímavé na pohled, ale burls jsou ceněný materiál pro některé dřevoobráběče díky jejich jedinečné ...

Rozdělení losování na turnaji Swiss Indoors, který začíná tento týden v Basileji.

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Zde je návod, jak sledovat film Helter Skelter, nový dokumentární seriál Charlese Mansona, online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix.

Ve hře 1 se věci dramaticky změnily, takže nebudete chtít nechat ujít nejnovější zápas mezi Celtics a Hawks. Zde je návod, jak se dívat.