Jak se držet za ruce

Snažíte se přimět někoho, do koho jste blázen, aby vás držel za ruku? Nebo se pokoušíte najít nejlepší způsob, jak zahájit držení za ruku s někým, koho máte rádi? Ať tak či onak, existuje několik jednoduchých kroků, které můžete dodržet, abyste se dostali k tomuto zásadnímu a romantickému prvnímu kroku.Část 1 ze 2: Vzít někoho za ruku

 1. 1 Změřte úroveň zájmu. Pokud jste na rande, hledejte jemné náznaky, že by mohli být připraveni držet vás za ruku. Pokud vám vaše rande chladí po celou noc, je to jasný signál, že je nezajímá. Pokud se ale pohybují blízko vás a zdají se pohodlní, je to dobrý signál pro zahájení držení ruky.
  • Pokud vaše rande našlo jen málo způsobů, jak zahájit jemný fyzický kontakt, jako je hravé postrčení nebo popadnutí za paži, je více než pravděpodobné, že se budou držet za ruce.
 2. 2 Zkontrolujte si ruce. Možná jste trochu nervózní, takže si zkontrolujte ruce, aby nebyly zpocené nebo lepivé. Pokud ano, nenápadně je setřete nebo je na chvíli strčte do kapes, abyste je usušili. Vaše rande může být také nervózní, ale zpocené dlaně nejsou příliš lákavé.
  • Rovněž se ujistěte, že máte čisté a zvlhčené ruce. Super suché ruce nebo ruce, které voní, jsou ještě větším vypnutím než zpocené ruce.
 3. 3 Počkejte na správný čas a místo. Pokud jste uprostřed večeře nebo provádíte činnost, která vyžaduje, abyste se hodně hýbali, nebude držení rukou příliš pohodlné. Nechcete se poprvé držet za ruce, když jste oba ve velké skupině přátel nebo na rodinném setkání. Vy dva nemusíte být nutně sami, ale ujistěte se, že je to soukromé místo, kde se oba cítíte dobře.
  • Zkuste se projít po pláži, vydat se na túru nebo se projít po ulici. Možná máte kolem sebe lidi, ale cizí lidé vám dvěma pravděpodobně nevěnují pozornost a poskytnou vám potřebné soukromí.
  • Kino je skvělým místem k zahájení držení ruky. Vzhledem k tomu, že sedíte těsně vedle sebe, jsou vaše pozice velmi příznivé pro držení za ruce. Tma přidává vrstvu soukromí a může pomoci, pokud je vaše rande stydlivé.
 4. 4 Chyť je za ruku Když najdete správný čas a místo a budete se cítit připraveni, projděte se blízko data a jemně je vezměte za ruku. Nezapomeňte být jemní a nespěchat. Udělejte to co nejjemnější a nezapomeňte dál mluvit nebo chodit, abyste se ujistili, že je to přirozené a pohodlné.
  • Ujistěte se, že se neztratíte dopředu a nevyděsíte rande, když se snažíte vzít je za ruku. V této rané fázi vašeho vztahu nechcete působit špatným dojmem.
  • Můžete také zkusit jemně třet ruce po paži svého data, než spojíte ruce. To jim dává hlavu vzhůru, než je chytíte za ruku, a dodá vašemu počátečnímu držení rukou příjemnější a intimnější nádech.
  • Pokud se vaše rande vytáhne, nevnucujte problém. Může se stát, že je to nezajímá, ale také mohou být jen stydliví a nejsou úplně připraveni držet se za ruce. Neberte si to osobně a snažte se, aby se v dané situaci cítili pohodlně. Nakonec se tam dostanete.
 5. 5 Začněte jednoduše. Nejprve použijte jednoduchou techniku ​​uchopení rukou. Když je chytíte za ruku, natáhněte se přes jejich ruku tam, kde jsou vaše dlaně vystředěny, a rukama vytvořte X. Jemně zavřete ruku a omotejte prsty a palec kolem okrajů rande.
  • Pro intimnější okamžik zvažte jemné tření palce přes hřbet jejich ruky. To vašemu sevření přidá vrstvu náklonnosti a dá jim to vědět, že vás tato aktivita baví, aniž byste jim to museli říkat. Pokud gesto vrátí, víte, že to děláte správně.
  • Snažte se nedržet příliš pevně. To může být nepříjemné a způsobit, že se vám zpotí obě ruce.
  ODBORNÁ TIP

  Když se držíte za ruce, uchopte druhou osobu zlehka za ruku. Nechcete mačkat příliš tvrdé ani příliš měkké.

  John Keegan  Seznamovací trenér John Keegan je seznamovací kouč a motivační řečník se sídlem v New Yorku. Vede The Awakened Lifestyle, kde využívá své odborné znalosti v oblasti seznamování, přitažlivosti a sociální dynamiky, aby lidem pomohl najít lásku. Vyučuje a pořádá seznamovací workshopy na mezinárodní úrovni, od Los Angeles po Londýn a od Rio de Janeira po Prahu. Jeho práce byla uvedena v New York Times, Humans of New York a Men’s Health. John Keegan
  Seznamka trenér reklama

Část 2 ze 2: Držení něčí ruky

 1. 1 Navažte oční kontakt. Pokud chcete, aby vás rande drželo za ruku, začněte jednoduše tím, že s nimi budete oční kontakt a jemně se usmíváte. Díky tomu vědí, že se o ně zajímáte, a vypadáte otevřeně a vnímavě k fyzickému kontaktu.
  • Můžete také zkusit jít blíže k nim, když jdete. Fyzická blízkost, přidaná s očním kontaktem, ve vás vyvolá dojem zájmu a reakce na jejich přítomnost.
 2. 2 Nejprve se jich dotkněte. Otevření možnosti fyzického kontaktu je důležité. Nechte prsty kartáčovat při večeři nebo když jdete z auta. Pokud kráčíte vedle sebe, jemně je držte za paži nebo je spojte rukama. Jedná se o jemnější formy kontaktu, které dají vašemu rande najevo, že se dotýkáte.
  • Můžete provést jakýsi zkušební běh držení ruky tím, že popadnete ruku s datem a někam ho vedete, když ho dorazíte do cíle, odhodíte ho. Tímto způsobem se na chvíli držíte za ruce, ale není to tak nervózní jako oficiální držení za ruce.
 3. 3 Dávejte jemné rady. Vaše rande může potřebovat nějaké indicie, které chcete mít v ruce. Zkuste jim dát malé náznaky, že se chcete držet za ruce. Vaše rande může být jen nervózní, takže jejich povzbuzení je vždy užitečné.
  • Pokud jste v divadle, položte ruku a ruku na loketní opěrku dlaní nahoru na pozvání. Můžete také nechat ruku klesnout na jejich stranu na loketní opěrce. Vaše datum by si mělo všimnout a dostat náznak, že ho chcete uspořádat.
  • Prohlašujte, že máte studené ruce. Řekněte jim, že máte studené ruce, nebo je požádejte, aby vycítily, zda jsou. Doufejme, že vaše datum uvidí, jestli jim mohou pomoci zahřát. Je to roztomilý, koketní způsob, jak přimět rande, aby vás drželo za ruku.
  • Zeptejte se, zda můžete porovnat své velikosti rukou. Zvedněte ruku do vzduchu a až vaše rande zvedne jejich, jemně položte dlaně k sobě a porovnejte velikosti. Tím se vaše rande přiblíží k vaší a je to jemný způsob, jak jim dát vědět, že je chcete držet za ruku.
 4. 4 Být plešatý. Pokud z nějakého důvodu vaše rande stále nepřišlo na to, že byste se chtěli držet za ruce, navažte kontakt sami. Jemně sevřete jejich ruku a jemně ji stiskněte, čímž dáte najevo, že vám na tom záleží. Pokud jste nervózní, je pravděpodobné, že i vaše rande. To vám oběma může pomoci uvolnit se.
  • Důvěra a iniciativa jsou atraktivní vlastnosti, takže když se jako první chopíte svého rande, dáte jim tím najevo, že vás to zajímá a že se chcete sblížit.
 5. 5 Zesilte přidržení. Jakmile se vy a vaše rande pohodlně držíte za ruce, zkuste tentokrát převzít iniciativu a použijte jinou, intimnější metodu držení ruky. Pokud sepnete ruce, otevřete prsty a pohybujte jimi, dokud nebudou zarovnány s prsty vašeho data. Mírně otevřete prsty, zatlačte každý z prstů do prostoru mezi prsty vašeho rande a prsty do sebe zasuňte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když je tam moje máma !? Pak navrhuji počkat na lepší okamžik. Váš partner by se pravděpodobně stejně cítil trapně a mohl by váš postup odmítnout.
 • Otázka Jak mám pustit jejich ruku? To může být ošidné, znám někoho, kdo šel na rande a ten člověk se nepustil, ani když upustila telefon. Nebuďte příliš lhostejní! Obvykle by měl být přirozený čas na uvolnění, jako kdyby se vám zpocily ruce nebo se druhá osoba musela pohnout. Nebojte se být tím, kdo vás pustí, zvláště pokud se cítíte nepříjemně.
 • Otázka Bude mu to připadat divné, když jen přistoupím a chytím ho za ruku? Záleží. Pokud jste vy dva dlouho ve vztahu, pak je chůze a popadnutí za ruku zcela normální. Ale pokud jste právě začali chodit, můžete se zdát trochu přitažliví.
 • Otázka Kam mám umístit prsty? Můžete buď zablokovat prsty, nebo můžete provést techniku ​​X. Propletené prsty jsou určeny spíše pro romantické držení ruky.
 • Otázka Jsem opravdu stydlivá, pokud jde o tyto věci. Můžete pomoci? Pamatujte, že váš partner je pravděpodobně také stydlivý! Někdy stačí udělat skok. Pokud odmítnou vaše zálohy, může se to zdát jako konec světa, ale oba na to pravděpodobně brzy zapomenete. Pokud vás tato věc opravdu obtěžuje, můžete počkat, až se váš partner pohne, a zahodit několik rad, jako: „Mrazí mi ruce, vnímejte je!“ nebo byste mohli „omylem“ potřít jejich ruku svou a pak ji nechat poblíž.
 • Otázka Když jsme byli s přítelem jen přátelé, hodně jsme se hravě drželi za ruce. Teď si nejsem tak jistý, jak k tomu přistupovat. Chci se držet za ruku romanticky. Co mám dělat? Můžete vyzkoušet techniku ​​prokládání prstů zmíněnou výše. Když ho budete držet za ruku, můžete také navázat oční kontakt a smysluplně se usmívat, což mu dá najevo, že si jen tak nepořádáte. Nakonec, než jste se drželi za ruce, nebyli jste ve vztahu, takže jsem si jistý, že vzhledem k okolnostem bude gesto lépe chápat.
 • Otázka Co když je v okolí ještě někdo? Záleží. Pokud je s vámi jen jeden přítel, doporučil bych se nedržet za ruce, jen aby se třetí kolo necítilo nepříjemně. Pokud jste však s velkou skupinou lidí, kteří jsou zralí a vědí o vašem vztahu, nebojte se to předvést!
 • Otázka Je normální, aby byl vztah zapnutý a vypnutý, a kdykoli začneme znovu chodit, první věc, kterou uděláme, je držet se za ruce? Na držení rukou není nic nenormálního, ale pokud se stále rozcházíte a zase dáváte dohromady, je to docela velké znamení, že tento vztah nevyjde.
 • Otázka Obvykle mám poněkud studené ruce, je to v něčem odrazující? Nemělo by to být, zvláště pokud se vám ten člověk líbí. Můžete také říci něco jako: „Moje ruce jsou tak studené“ jako jemný náznak, že se chcete držet za ruce.
 • Otázka Byla by dostatečně otevřená ruka a šťouchnutí do nohy mého přítele dost dobrý způsob, jak ho přimět, aby mě držel za ruku? Ano, pokud není opravdu špatný v přijímání rad. Tuto metodu jsem na někom vyzkoušel a fungovala báječně.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak se dobrovolně podávat na Den díkůvzdání. Den díkůvzdání se točí kolem jídla a rodiny, ale mnoho lidí nemá přístup k velkým tradičním krocanům a rodinným setkáním, která jsou synonymem této dovolené. Li...

Kožní vyrážka je běžným příznakem infekce HIV. Ve většině případů jde o časnou indikaci a objevuje se do dvou až tří týdnů poté, co jste se nakazili virem. Kožní vyrážky však mohou být způsobeny i jinými, méně nebezpečnými faktory, ...

Agenti SHIELD se ve středu vrací k 7. a poslední sezóně. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.Francouz Jo-Wilfried Tsonga vyhrál posledních pět her o postup do třetího kola ve středu 3-6 6-3 1-6 7-6 (7-4) 7-5.

Jak používat aloe vera k léčbě revmatoidní artritidy. Pokud máte revmatoidní artritidu (RA), zánětlivé autoimunitní onemocnění, znáte bolest, kterou může způsobit vašim kloubům. Imunitní systém těla omylem útočí na sebe, obvykle ...