Jak zlepšit rychlost netopýra

Rychlejší švih je silnější švih. Pokud se chcete dostat na základnu, pak musíte mít rychlou pálku. Dobrou zprávou je, že rychlost vaší pálky je něco, co můžete rozhodně zlepšit cvičením! Tento článek rozebírá nejefektivnější způsoby, jak zlepšit houpání netopýrů, včetně cvičení a cvičení, která můžete udělat pro rychlejší švih. Pomocí níže uvedených kroků zapracujte mimo sezónu na rychlosti netopýrů, abyste ji příští rok mohli vyrazit z parku.

Metoda 1 ze 3: Zdokonalení mechaniky odpalování

 1. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 1

  1 Zaujměte sportovní postoj. Postavte se nohama na šířku ramen. Pokrčte kolena a pusťte zadek, abyste narovnali záda. V tomto postoji budete moci generovat maximální množství energie.
 2. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 2

  2 Správně uchopte pálku. Držte pálku poněkud volně. Netopýr by se měl dotýkat vaší ruky v místech, kde se prsty dotýkají vaší dlaně. Pokud budete držet pálku příliš vysoko v prstech, nebudete ji mít tolik pod kontrolou. Pokud zakopete netopýra do dlaně, vaše zápěstí nebude schopno netopýra hladce tlačit.
  • Pokud máte tendenci držet pálku příliš pevně, zkuste ji uchopit pouze prostředními, prstencovými a růžovými prsty. Při kontaktu s míčem se vám přirozeně stáhne palec a ukazováček.
  • Vaše dominantní ruka by měla být přímo nad vaší slabou rukou a klouby obou rukou by měly být seřazeny.


 3. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 3

  3 Skloň loket. Přední loket by měl být dolů, takže horní část pálky je v úhlu čtyřiceti pěti stupňů za hlavou. Pokud je váš přední loket vztyčený, bude muset váš netopýr cestovat dále, aby dosáhl zóny úderu, čímž váš švih výrazně zpomalí.
  • Ujistěte se, že vaše pálka není rovná nahoru a dolů, jinak nebudete moci naplno rozjet.
  • Váš zadní loket by měl být o něco vyšší než přední loket.
 4. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 4

  4 Uvolněte ramena. Pokuste se zbavit všeho svého napětí. Můžete si myslet, že napínání těla vám pomáhá soustředit se, ale ve skutečnosti to znamená, že plýtváte energií a zabráníte hladkému švihu.
  • Šetřete energii pro svůj švih.
 5. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 5

  5 Zapojte celé tělo. Rychlost vašeho švihu závisí na tom, kolik točivého momentu dokážete vygenerovat. Váš švih začíná v nohách, pohybuje se až k bokům a končí cestováním rukama k pálce. Abyste provedli hladký a rychlý švih, celé vaše tělo by mělo spolupracovat.
  • Točivý moment je síla generovaná kroucením vašeho těla.
 6. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 6

  6 Proveďte svůj švih. Představte si, že se houpáte míčem. Otočte zápěstí na vrcholu švihu a dokončete ho. Chcete zahnat míč ven. Pokud svůj švih zastavíte uprostřed, nebude tak silný.
  • Nenechte svou hlavu sledovat váš švih. Dávejte pozor na míč.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Cvičení pro rychlejší houpačku

 1. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 7

  1 Houpejte lehkou pálkou. Pokud chcete rychlejší švih, musíte své tělo naučit, jaké to je, švihnout pálkou rychleji. Vyberte si netopýra, který je o deset až patnáct procent lehčí než váš normální netopýr. Otočte to tak rychle, jak můžete, na pět opakování. Proveďte pět sérií třikrát týdně.
  • Nezapomeňte na správnou mechaniku.
  • Necvičte houpání s těžší pálkou, jinak byste svůj švih mohli změnit.
 2. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 8

  2 Houpačka u plotu. Vaše švih by měl být kompaktní pro maximální rychlost. Přejděte k plotu a poté změřte správnou délku švihu od plotu. Otočte svou pálku u plotu. Pokud narazíte na plot, váš švih se táhne příliš dlouho.
  • Proveďte tři sady po dvaceti opakováních třikrát týdně.
  • Tato vrtačka funguje nejlépe s drátěným plotem. Mohlo by dojít k poškození dřevěného plotu.
 3. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 9

  3 Zkřížit ruce. Změňte polohu rukou. Požádejte někoho, aby hodil míč nahoru a procvičil si jeho házení do sítě. To vám pomůže naučit se lámat zápěstí na konci švihu a vytěžit maximum z energie točivého momentu, kterou vaše tělo generuje.
  • Proveďte tři sady po dvaceti opakováních třikrát týdně.
 4. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 10

  4 Procvičte si houpání kyjem přes úderovou zónu. Zaujměte normální odpalování a požádejte kamaráda, aby hodil míč. Procvičte si švihnutím kyje pálky míčem. Opravdu zaměřte svou pozornost na kyj pálky. Tato vrtačka vám pomůže projít švihem. Pokud se neprohoupnete míčem, nemůžete mít hladký švih.
  • Proveďte tři sady po dvaceti opakováních třikrát týdně.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Budování síly ke zlepšení rychlosti odpalování

 1. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 11

  1 Procvičte si nohy. Váš švih začíná v nohách. Procvičujte nohy, abyste na začátku švihu mohli generovat více energie.
  • Proveďte tlaky na nohy. Posaďte se k zařízení na lisování nohou a položte nohy na plošinu. Ujistěte se, že jsou od sebe zhruba na šířku ramen. Odpojte bezpečnostní tyč a spusťte plošinu dolů, dokud nebudou kolena svírat úhel devadesáti stupňů. Zatlačte závaží úplně nahoru a narovnejte nohy. Dávejte pozor, abyste nezamkli kolena. Vydechujte, když tlačíte váhu nahoru, a vdechujte, když ji snižujete. Proveďte tři sady po dvaceti opakováních.
  • Dělejte dřepy. Postavte se s nohama o něco širší než na šířku ramen. Narovnejte záda a ujistěte se, že vaše boky, kolena, kotníky a ramena jsou rovnoběžné. Snižte hýždě a snažte se udržet kolena nad kotníky. Vytlačte hrudník a otočte ramena dozadu, aby vaše tělo bylo rovné. Když se dostanete tak nízko, jak můžete, postavte se. Zkuste soustředit váhu na paty, abyste se nenakláněli dopředu. Dřepy můžete provádět s váhou těla, činkami nebo dokonce na posilovací lavici. Proveďte tři sady po dvanácti opakováních.
 2. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 12

  2 Posilte své obliques. Vaše obliques jsou vaše boční břišní svaly. Pomáhají vašemu tělu dosáhnout silnějšího kroucení. Čím silnější jsou vaše šikmé kosti, tím rychleji budete moci pálku vytáhnout.
  • Proveďte stojaté vážené zvraty. Držte váhu šest až deset palců před obličejem a zkroťte střední část ze strany na stranu, zatímco zbytek těla držíte v klidu. Vaše nohy by měly být od sebe na šířku ramen. Proveďte tři sady po dvaceti opakováních.
  • Udělejte stěrače. Lehněte si na záda s nohama zvednutýma k sobě tak, aby spodní část chodidel směřovala ke stropu. Sklopte nohy ze strany na stranu a ramena držte na zemi. Natáhněte ruce do strany, abyste udrželi rovnováhu. Proveďte tři sady po dvanácti opakováních.
  ODBORNÁ TIP

  Isaac Hess

  sledujte hry redskins online zdarma
  Basebalový trenér a instruktor Isaac Hess je baseballový trenér, instruktor a zakladatel programu MADE Baseball Development and Champion Mindset Training Program, baseballového tréninkového programu se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Isaac má více než 14 let zkušeností s koučováním baseballu a specializuje se na soukromé lekce a turnaje. On hrál baseball pro profesionální i vysokoškolské ligy, včetně Washington State University a University of Arizona. Isaac byl zařazen jako jeden z 10 nejlepších vyhlídek Baseball America na roky 2007 a 2008. Získal titul BS v regionálním rozvoji na University of Arizona v roce 2007. Isaac Hess
  Baseball trenér a instruktor

  Náš odborník souhlasí: Pokud posílíte své jádro, budete mít lepší rovnováhu, takže budete pravděpodobněji produkovat větší rychlost odpalování.

 3. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 13

  3 Utáhněte sevření. Abyste mohli ovládat pálku a vytěžit ze svého švihu maximum, potřebujete silné svaly na rukou a na zápěstí. Zkuste zmáčknout tenisový míček tak silně, jak můžete, asi na deset sekund. Uvolněte úchop a opakujte cvičení druhou rukou. Udělejte to pětkrát pro každou ruku.
  • Proveďte kudrlinky zápěstí. Ohněte paži. Držte činku v natažené ruce zápěstím nahoru. Zvedněte činku pouze za zápěstí tak, aby vaše klouby směřovaly nahoru. Proveďte tři sady po dvaceti opakováních s každou rukou.
  • Natočte kadeře na zápěstí. Ohněte paži. Držte činku v ruce zápěstím dolů. Zvedněte váhu pouze zápěstím nahoru, aby vaše klouby směřovaly nahoru. Proveďte tři sady po dvaceti opakováních s každou rukou.
 4. Obrázek s názvem Zlepšení rychlosti netopýra Krok 14

  4 Buďte výbušní. Vaším cílem při cvičení by mělo být dosažení výbušnosti ve vašem švihu. Když cvičíte, měli byste váhu pomalu snižovat, ale zvedat ji jedním rychlým pohybem. Musíte trénovat své tělo nejen proto, abyste byli silní, ale abyste vyvinuli obrovské množství síly.
  • Například když děláte tlaky na nohy, pokrčte kolena pomalu, ale narovnejte je tak rychle, jak můžete.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pomáhá vůbec hmotnost/kobliha netopýra? Donagan Nejlepší odpověď Mnoho hráčů si to myslí. Zkuste to sami a uvidíte, co si myslíte.
 • Otázka Zvyšuje udusávání rychlost vaší pálky? Ano, proto se dusíš. Sníží to však vaši sílu.
 • Otázka Jak může zvýšení rychlosti netopýrů snížit výkon, jak uvádí odpověď výše? Více rychlosti netopýrů se rovná většímu výkonu, že? Vliv. Když se vaše ruce udusí pálkou, přesunete opěrný bod blíže k místu, kde míč zasáhne. Špička vaší pálky se objeví rychleji, ale s menší hmotností za ní.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Při cvičení vždy cvičte správnou mechaniku, aby se váš švih nezměnil.
 • Udržujte nohy rovnoběžně s talířem, aby se váš netopýr švihl zónou úderu na vrcholu vašeho švihu.
 • Snažte se, aby váš švih byl co nejhladší. Měl by to být jeden rychlý pohyb.

reklama

Varování

 • Při tréninku výbušnosti budete možná muset použít lehčí závaží, abyste se nezranili.
 • Necvičte ve vysokorychlostních odpalovacích klecích. Zahodí vaše načasování a zkomplikují čtení skutečného džbánu.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

disney plus na televizi samsung

Populární Problémy

Daniil Medveděv vstoupil do třetího kola Wimbledonu s velitelskou výhrou 6: 4, 6: 1 a 6: 2 nad zázračným teenagerem Carlosem Alcarazem.

Jak si dát masáž krku. Napětí krku může způsobit bolesti hlavy a tlumit váš den, ale nemusíte utrácet spoustu peněz za masáž, která uvolní napjaté svaly. Pomocí prstů, tenisového míčku nebo pěnových válečků ...

Kansaský basketbal se v sobotu ujal Oklahomy. Hra je na CBS, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Posílání textových zpráv je snadné, ale překvapivě obtížné je provádět správně. Díky výhodám, které nám technologický pokrok, jako je psaní textových zpráv, zanechal, není divu, že lidé jsou tak poháněni okamžitým uspokojením. Toto plus a potřeba být ...

Bitva mezi Colby Covingtonem a Robbie Lawlerem je v sobotu na titulcích UFC Newark. Zde je návod, jak sledovat všechny zápasy online bez kabelu.

„The World's Best“, nová talentová soutěžní show, má premiéru po Super Bowlu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu zdarma.