Roland Garros 2021: Paula Badosa vs Ana Bogdan náhled, souboj a předpověď

Paula Badosa

Paula Badosa

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (33) Paula Badosa vs Ana Bogdan

Datum: 4. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Paříž, Francie

simien loketní ortéza

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 17:00 GMT, 13:00 EST, 22:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Paula Badosa vs Ana Bogdan

Paula Badosa letěla svou částí losování na Roland Garros 2021. Třiatřicátý třetí tým se ve středu uvolnil kolem Danky Kovinic, když za pouhých 52 minut zaznamenal vítězství 6: 2, 6: 0 a připravil tak setkání třetího kola proti Aně Bogdanovi. .

Badosa byl v bohaté žíly formy přicházející do claycourt Slam, když si zajistil první titul WTA na Serbia Open. Španěl také uspořádal semifinálové běhy v Madridu a Charlestonu a po cestě zaznamenal rozrušená vítězství nad Belindou Bencic a Ashleigh Barty.

Ana Bogdanová

Ana Bogdanová

Bogdan z její strany také dokázala otočit svůj rok během houpačky na antuce. Rumunka, která od únikové sezóny v roce 2018 bojovala s opakujícími se zraněními, se probojovala do čtvrtfinále v Istanbulu, které bylo její první od srpna loňského roku.

Bogdan má silnou všestrannou hru, která v posledních měsících trápila hráče jako Sofia Kenin a Anastasija Sevastova. V pátek by se mohla Badosy zeptat na pár otázek.

Paula Badosa vs Ana Bogdan proti sobě

Ana Bogdan vede Paula Badosu v jejich současném souboji s náskokem 1: 0. Jediné setkání mezi těmito dvěma hráči se uskutečnilo v roce 2016, kdy Rumunka zaznamenala jednoznačné vítězství 6: 4 a 6: 3.

Predikce Paula Badosa vs Ana Bogdan

Paula Badosa

První podání Pauly Badosy bylo v posledních měsících velkou zbraní.

jak bodovat v badmintonu

První zásadní průlom Pauly Badosy přišel na loňském Roland Garros, kde dosáhla čtvrtého kola na vítězné pozici nad Sloane Stephensovou a Jelenou Ostapenkovou. Španielova silná základní hra je šitá na míru pro antuku a do pátečního klání se přihlásí jako oblíbená.

Badosa za posledních sedm zápasů nepustila ani set a výrazným rysem jejího neuvěřitelného běhu bylo její vítězné procento za prvním podáním. Třiadvacetiletý mladík si užívá pozici průkopníka a bude se snažit převzít kontrolu nad řízením hned od začátku.

Ana Bogdan má své vlastní silné údery - zejména z bekhendové strany - pomocí kterých může své protivníky tlačit zpět. Ale ona má tendenci ztrácet trpělivost během delších rally a příležitostně může připustit několik levných bodů.

V pátek pravděpodobně nebude příliš mnoho dlouhých soutěží, protože obě ženy se budou při první příležitosti snažit jít za vítězem. Bogdan si bude muset zajistit dobrý začátek, protože předčasný náskok posílí Badosovu přilnavost nad zápasem.

Předpověď: Paula Badosa vyhrát ve dvou těsných setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit její tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Jak grilovat kulatý steak. Kulaté steaky jsou levné, ale jsou také známé tím, že jsou žvýkací a nemají chuť. Aby byl kulatý steak něžný a chutnější, vyžaduje to trochu práce, ale s trochou úsilí můžete grilovat uzený, lahodný steak ....

Jak si vyrobit pivní stůl. Beer pong je výbuch na většině univerzitních večírků a umožňuje lidem konkurenceschopné strany. Beer pong je skvělý k otevření konverzace, k tomu, aby lidé měli sociální prostředí a ...

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

Domácí králík může být zábavným přírůstkem do rodiny. Tato zvířata však budou muset mít stejnou péči jako pes nebo kočka. Králíci se obvykle dožívají 8 až 12 let, takže vyžadují od vlastníků dlouhodobý závazek. Http://www.merckv ...

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk počítače. To ovlivní text použitý v nabídkách a oknech. Můžete to udělat na počítačích se systémem Windows i Mac. Změna výchozího jazyka vašeho počítače nezmění váš ...

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...