Jak nainstalovat kartu SD na přepínač Nintendo

Tento wikiHow vás naučí, jak nainstalovat kartu SD na Nintendo Switch. Jedním z největších problémů Nintendo Switch je, že má pouze 32 gigabajtů interního úložného prostoru. To není mnoho úložného prostoru, zvláště pokud si stáhnete spoustu her a stahovatelného obsahu z e -shopu Nintendo. Úložný prostor na svém Nintendo Switch můžete rozšířit instalací karty micro SD. Chcete -li kartu SD používat výhradně s přepínačem Nintendo, budete ji muset naformátovat.

jak vyléčit tenisový loket

Kroky

 1. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 1

  1 Vypněte Nintendo Switch. Nintendo Switch vypnete stisknutím vypínače v horní části Nintendo Switch vedle tlačítek hlasitosti „+“ a „-“. Má ikonu s kruhem a čárou.
 2. Obrázek s názvem Instalace karty SD na Nintendo Switch Krok 2

  2 Otočte přepínač Nintendo Switch. Pokud jste to ještě neudělali, vyjměte Nintendo Switch z doku a položte jej lícem dolů.
 3. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 3

  3 Otevřete stojan. Stojan je malý plastový proužek na zadní straně přepínače Nintendo. Otevírá se ze spodní části Nintendo Switch. K otevření budete možná muset použít nehet nebo něco tenkého. Pod stojanem je slot na micro SD.
 4. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 4

  4 Vložte kartu micro SD. Vložte kartu micro SD do slotu pro kartu SD štítkem nahoru a delší stranou doleva. Přepínač Nintendo podporuje standardní micro SD (až 2 gigabajty), micro SDHC (2 až 32 gigabajtů) a micro SDXC (64 gigabajtů a vyšší).
  • Pro nejlepší zážitek ze hry si kupte kartu SD s kartou SD kompatibilní s UHS-1 (Ultra High Speed ​​Phase 1) s přenosovou rychlostí alespoň 60 megabajtů za sekundu nebo více.


 5. Obrázek s názvem Instalace karty SD na Nintendo Switch Krok 5

  5 Zapněte konzolu. Pokud vložíte prázdnou kartu SD, další úložný prostor bude okamžitě k dispozici. Můžete to potvrdit výběrem ikony ozubeného kola (Nastavení systému) a poté výběrem Správa dat . V pravém horním rohu se zobrazí dostupné úložné místo na kartě micro SD.
  • Pokud vložíte kartu micro SD s daty, budete požádáni o formátování karty micro SD. Vybrat Formát a naformátujte kartu micro SD podle pokynů. Ztratíte všechna data na kartě micro SD, takže si zálohujte vše, co si chcete ponechat.
  • Pokud nainstalujete kartu micro SDXC, můžete být požádáni o aktualizaci systému, abyste mohli kartu microSD používat. Pokud to vidíte, klepněte na Aktualizace systému ve vyskakovacím okně a aktualizujte systém podle pokynů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Ocitnout se v situaci, ve které je láska jednostranná, může být obtížné. Možná, že váš milostný zájem neví o vašich pocitech; možná jste ve vztahu, ale cítíte, že vás váš partner nemiluje tolik jako vy jeho ...

Zde je 5 hráčů, kteří mohou příští týden učinit prohlášení v Basileji :.

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Serena Williamsová se připravuje na další výzvu k titulu na Australian Open, ale bude to zatím nejkomplikovanější pokus její kariéry.

Jak vyrobit plochý chléb. Existuje několik variací tohoto jednoduchého a starodávného receptu, které se liší od kultury ke kultuře. Tento článek vás naučí, jak s bylinkami připravit základní chlebové pečivo, naan a italský chléb (Piadina). Kombajn...

Jak vypadat jako roztleskávačka. O roztleskávačkách je známo, že jsou bublinkové, hezké a ve skvělé formě. Pokud chcete napodobit vzhled roztleskávačky, můžete podniknout řadu kroků. Snažte se zůstat fit díky kombinaci ...