Jak nainstalovat kartu SD na přepínač Nintendo

Tento wikiHow vás naučí, jak nainstalovat kartu SD na Nintendo Switch. Jedním z největších problémů Nintendo Switch je, že má pouze 32 gigabajtů interního úložného prostoru. To není mnoho úložného prostoru, zvláště pokud si stáhnete spoustu her a stahovatelného obsahu z e -shopu Nintendo. Úložný prostor na svém Nintendo Switch můžete rozšířit instalací karty micro SD. Chcete -li kartu SD používat výhradně s přepínačem Nintendo, budete ji muset naformátovat.kresba na dvorku

Kroky

 1. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 1

  1 Vypněte Nintendo Switch. Nintendo Switch vypnete stisknutím vypínače v horní části Nintendo Switch vedle tlačítek hlasitosti „+“ a „-“. Má ikonu s kruhem a čárou.
 2. Obrázek s názvem Instalace karty SD na Nintendo Switch Krok 2

  2 Otočte přepínač Nintendo Switch. Pokud jste to ještě neudělali, vyjměte Nintendo Switch z doku a položte jej lícem dolů.
 3. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 3

  3 Otevřete stojan. Stojan je malý plastový proužek na zadní straně přepínače Nintendo. Otevírá se ze spodní části Nintendo Switch. K otevření budete možná muset použít nehet nebo něco tenkého. Pod stojanem je slot na micro SD.
 4. Obrázek s názvem Instalace karty SD na přepínač Nintendo Switch Krok 4

  4 Vložte kartu micro SD. Vložte kartu micro SD do slotu pro kartu SD štítkem nahoru a delší stranou doleva. Přepínač Nintendo podporuje standardní micro SD (až 2 gigabajty), micro SDHC (2 až 32 gigabajtů) a micro SDXC (64 gigabajtů a vyšší).
  • Pro nejlepší zážitek ze hry si kupte kartu SD s kartou SD kompatibilní s UHS-1 (Ultra High Speed ​​Phase 1) s přenosovou rychlostí alespoň 60 megabajtů za sekundu nebo více.
 5. Obrázek s názvem Instalace karty SD na Nintendo Switch Krok 5

  5 Zapněte konzolu. Pokud vložíte prázdnou kartu SD, další úložný prostor bude okamžitě k dispozici. Můžete to potvrdit výběrem ikony ozubeného kola (Nastavení systému) a poté výběrem Správa dat . V pravém horním rohu se zobrazí dostupné úložné místo na kartě micro SD.
  • Pokud vložíte kartu micro SD s daty, budete požádáni o formátování karty micro SD. Vybrat Formát a naformátujte kartu micro SD podle pokynů. Ztratíte všechna data na kartě micro SD, takže si zálohujte vše, co si chcete ponechat.
  • Pokud nainstalujete kartu micro SDXC, můžete být požádáni o aktualizaci systému, abyste mohli kartu microSD používat. Pokud to vidíte, klepněte na Aktualizace systému ve vyskakovacím okně a aktualizujte systém podle pokynů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...Zde je váš kompletní průvodce sledováním online her MLS online online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat kompletní, celodenní zpravodajství o PGA Championship 2020 online, pokud nemáte kabel.Jak předcházet běžným zraněním Krav Maga. Trénink Krav Maga zahrnuje dávání a přijímání velkého nárazu a může mít za následek zátěž související s kondicí. Zde je několik návrhů, které vám pomohou udržet bojovou připravenost, případně opravit ...Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...