Jak zabít kriketu, který je ve vašem domě volný

Cvrčky se nacházejí po celém světě, takže není vůbec neobvyklé, že na něj doma narazíte. Problém cvrčků je ten, že obvykle v noci vydávají hluk, zatímco se snažíte spát. Kromě toho mohou způsobit poškození věcí, jako je koberec, oblečení a knihy. Pokud máte doma kriketu, můžete ho zabít několika různými způsoby. Alternativně se můžete také pokusit chytit kriketu do pasti. Jakmile se o kriket postaráte, můžete zapracovat na tom, aby byl váš domov méně pohostinný vůči cvrčkům, abyste se s problémem v budoucnu nemuseli potýkat.

základní pravidla badmintonu

Metoda 1 ze 3: Luring the Loose Cricket

 1. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  1 Umístěte pasti na kriket. Kupte si několik lepivých pastí (obvykle určených pro krysy nebo myši) a umístěte je kolem svého domova, ať už si myslíte, že by tam mohli být cvrčci. Cvrčci projdou pastí a uvíznou.
  • Umístění trochu kukuřičné mouky do středu každé pasti pomůže přilákat cvrčky do pastí.


 2. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  2 Použijte plechovku piva k chycení cvrčka. Vezměte plechovku piva, vyprázdněte obsah a nechte za sebou jen pár kapek. Plechovku s pivem nechte ležet na boku v oblasti, kde jsou cvrčci. Cvrčci budou přitahováni k pivu a budou se plazit v pivu, aby se dostali do kapek, které zůstaly uvnitř, a uvízly uvnitř.
  • Pokud rádi rybaříte, můžete si vzít chycené cvrčky a použít je jako rybí návnadu. Případně můžete plechovku otevřít venku a pustit cvrčky, pokud chcete.
 3. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  3 Udělejte past na melasu. Tato metoda vám umožní chytat cvrčky bez nákupu komerčních lepivých pastí. Vezměte čistou skleněnou nádobu a do sklenice vložte velkou lžíci. Přidejte trochu vody, aby byla melasa trochu tekutější. Umístěte otevřenou nádobu do oblasti, kde jste slyšeli/viděli cvrčky. Cvrčci budou přitahováni k melase a skočí do nádoby, aby se k ní dostali.
  • Lepkavost melasy ztěžuje cvrčkům útěk.
  • Dbejte na pravidelné čištění nádoby.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Jak se zbavit kriketu

 1. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  1 Rozbijte kriket. Toto je nejjednodušší způsob, jak zabít kriketu. Pokud vidíte kriketu, který se vplížil do vašeho domova, a nechcete ho chytit, jednoduše použijte něco jako botu nebo koště a kriket rozdrťte.
  • Při zabíjení kriketu se snažte být co nejvíce humánní. Dej tomu pár tvrdých úderů, abys měl jistotu, že je kriket mrtvý.
 2. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  2 Použijte sprej proti hmyzu. Existuje mnoho komerčně dostupných insekticidů. Pokud máte doma problém s hmyzem, je dobré koupit plechovku, kterou můžete zabít kriketu (nebo jakoukoli chybu, do které se dostane).
  • Při používání spreje bug buďte opatrní. Poté, co zabijete kriketu, zlikvidujte kriket pomocí velkého množství toaletního papíru. Mrtvého kriketa spláchněte na záchod nebo hoďte do uzavřeného koše. Očistěte oblast, kde jste nastříkali sprej proti hmyzu, dezinfekčním prostředkem a umyj si ruce důkladně mýdlem a vodou.
 3. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  3 Vysajte kriket. Pokud máte ve svém domě právě jednoho kriketu, nezbývá než kriketu vysát tryskou. Pokud se obáváte, že byste mohli mít kriketové zamoření, důkladně vysajte svůj domov a pomocí tryskového nástavce vysajte pod podlahové lišty všude kolem vás. Naštěstí to nasaje všechna vejce nebo cvrčky, kteří by se mohli skrývat.
  • Pokud vlastníte bezsáčkový vysavač, obsah nádoby vysypte mimo domov mimo domov. Pokud máte vysavač s taškou, sáček vyměňte ihned po dokončení. Použitou tašku vyhoďte venku do koše a mimo domov.
 4. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  4 Stříkejte cvrčka pepřovým sprejem. Pokud máte po ruce pepřový sprej, můžete kriketu rychle zabít tím, že ho na kriketu použijete. Pepřový sprej je pro cvrčky smrtící.
  • Buďte opatrní při používání pepřového spreje. Bude to pro vás bolestivé, pokud se dostanete blízko tváře. Po použití spreje si důkladně umyjte ruce.
 5. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  5 Na cvrčka položte sklenici. Pokud máte doma jen jednoho kriketa, můžete jej snadno chytit sklenicí. Když najdete cvrčka, rychle umístěte skleněnou nádobu přes vršek kriketu, aby byl uvězněn uvnitř. Vezměte tenký (ale silný) kus lepenky (například pohlednice funguje dobře) a zasuňte jej pod otvor nádoby. Nyní budete mít kousek karty, který si můžete nechat na vrchu nádoby, zatímco ji vezmete ven.
  • Vezměte kriket daleko od svého domu. Pokud vypustíte kriketu před vchodové dveře, kriket se pravděpodobně pokusí najít cestu zpět.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Chraňte cvrčky z domova

 1. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  1 Pořiďte si kočku nebo psa. Kočky a psi jsou skvělí při péči o nežádoucí hmyz, který by se mohl vkradnout do vašeho domova. Nalezení hmyzu zvládají mnohem lépe než lidé, takže pokud se u vás doma skrývá cvrček, nechte svého mazlíčka tvrdou práci.
  • Mějte na paměti, že chovat domácího mazlíčka je velký závazek. Neměli byste dostat kočku nebo psa za jediným účelem zabíjení cvrčků.
 2. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  2 Udělejte svůj domov méně atraktivní. Pokud máte doma spoustu vlhkých oblastí, identifikujte je a zkuste je pokud možno zmenšit. Cvrčci milují vlhkost, takže řešení jakýchkoli problémů, které mohou vést k nadměrné vlhkosti, bude důležité.
  • Cvrčky jsou také přitahována jasnými světly, takže jakákoli venkovní světla (např. Světla na verandě) nahraďte žlutými žárovkami nebo žárovkami sodíkových par, které budou méně atraktivní.
  • Hledejte také všechna vstupní místa. Například může existovat okno, které netěsní. Zkontrolujte zárubně a ujistěte se, že zde nejsou žádná místa, kterými by kriket mohl projít.
 3. Obrázek s názvem Kill a Cricket that

  3 Najměte si společnost na hubení škůdců. Pokud žijete v oblasti, kde je hmyz běžným problémem, pravděpodobně najdete společnost zabývající se hubením škůdců, která přijde a několikrát do roka postříká váš dům insekticidem. Pokud bojujete s napadením kriketem, může to být nejjednodušší způsob, jak se s tímto problémem vypořádat.
  • Zajistěte, aby jakákoli společnost zabývající se hubením škůdců měla ve vašem státě licenci.
  • Pokud máte domácí zvířata, dejte o tom vědět společnosti a zeptejte se jich, zda jsou jejich výrobky bezpečné pro lidi, děti a domácí zvířata.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžeme změnit plechovku od piva na něco jiného, ​​jako je cola? Ano, kriketu by měl přilákat i cukr v plechovce od sodovky.
 • Otázka Jak poznám, zda je kriket u mě doma nebo venku? Zkuste jít ven, abyste zjistili, zda je cvrlikání hlasitější. Pokud cvrlikání zní hlasitěji, když jste uvnitř, kriket je pravděpodobně ve vašem domě.
 • Otázka Mohu místo piva zabít kriketu smícháním cukru? Ano; soda může také fungovat. Mají rádi cukr a budou ho hledat.
 • Otázka Pohybují se uvnitř cvrčci? Ano, bude se pohybovat po celý den a noc. Jeho polohu můžete obvykle určit pomocí zvuku cvrlikání.
 • Otázka Existuje možnost, že by to také přilákalo mravence? Pokud použijete metodu piva nebo melasu, existuje možnost, že byste mohli přilákat mravence.
 • Otázka Jak mám chytat cvrčky, když vědí, kde jsou pasti? Nejsou tak chytří. Amazon má 36 balení lepivých pastí za 14 dolarů, což stačí na pokrytí 1 500 čtverečních stop.
 • Otázka Jsou skleněné lahve použitelné místo kovové plechovky? Měli by příliš snadný čas dostat se z láhve. Pokud je to vše, co máte, zkuste si vyrobit trychtýř s papírem a páskou, přičemž menší otvor bude mít průměr asi 1/2 palce a zalepte ho menším koncem do lahve.
 • Otázka Co můžete dělat, když je slyšíte (cvrčky) ve zdech po celém domě? Pokud je nemůžete vidět mnohem méně, chyťte je, je pravděpodobně nejlepší zavolat ochranu proti škůdcům.
 • Otázka Mohu použít kukuřičný sirup místo melasy? Ano, kukuřičný sirup bude dostatečně lepkavý - možná však přidáte trochu cukru. Cvrčky cukr přitahuje.
 • Otázka Mají cvrčci rádi všechno, co je sladké? Ano, protože cokoli sladkého má cukr a cvrčky cukr přitahuje. Cukr obsažený v pasti uchovávejte, chcete ho chytit, ne přilákat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Cvrčci mohou poškodit oděv a koberec, proto nenechávejte kriketa volně žít ve vašem domě.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud jste k hubení cvrčků použili insekticid, ujistěte se, že od mrtvých cvrčků nebudete mít žádné domácí mazlíčky, které byste mohli mít, a před vpuštěním domácích zvířat oblast důkladně vyčistěte. Insekticidy mohou při požití vaše domácí mazlíčky poškodit nebo dokonce zabít. Pokud máte děti, ujistěte se, že se jim insekticid nedostane do rukou.
reklama

Populární Problémy

New England Patriots se utkají s Tennessee Titans na svém prvním předsezónním setkání od roku 2007.

Rozhovor s mladým indickým tenistou a Davisem Cupperem Ashwinem Vijayaraghavanem.

McMillions je fascinující dokument o 24 milionech dolarů, které byly ukradeny ze hry McDonald's Monopoly. Zde je návod, jak se na dokument dívat.

Zde je návod, jak sledovat live stream kriketu Irsko vs. Anglie online, pokud žijete ve Spojených státech.

Zcela nový model 2020, Wilson Pro Staff 97 v13 je osvěžující aktualizací ikonické tenisové rakety, která zdůrazňuje přesnost a ovládání.

Dva z nejlepších týmů A-10 se dnes večer setkají na showdownu, když Dayton hostí VCU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.