Jak dobře vypadat při sportu

Sportování je zábavný způsob, jak se udržet ve formě, ale mezi potem a volnými uniformami to není vždy nejatraktivnější činnost. Ale někdy chcete vypadat dobře, jako když se pokoušíte udělat dojem nebo hrát před velkým davem. Upgradováním svého stylu, péčí o sebe a tím, že se stanete lepším sportovcem, budete nejen hrát jako šampion, ale budete i vypadat.Metoda 1 ze 3: Zlepšení vašeho stylu

 1. 1 Noste sportovní oblečení, které zvýrazní funkce, na které jste nejvíce hrdí. Ukažte části svého těla, které milujete a o kterých se cítíte sebevědomě. Pokud jste například dívka, oblékněte si krátké spandexové šortky, které budou lichotit vašim dlouhým nohám, nebo výstřih, abyste předvedli své zpevněné břicho. Kluci mohou nosit tílka bez rukávů, aby se mohli chlubit vytvarovanými rameny a pažemi.
  • Ujistěte se, že oblečení, které si vyberete, je vhodné pro sport, který hrajete. Super krátké šortky by například nebyly povoleny v golfu, což vyžaduje šortky po kolena.
  • Sportovní oblečení můžete také upravit tak, aby bylo lichotivější. Zkuste si jednou stáhnout střih trička s kravatou do vlasů nebo si vyhrnout bederní pás.
 2. 2 Vyberte si uniformu ve velikosti, která je lichotivá a přitom pohodlná. Potřebujete prostor k volnému pohybu, abyste se vyhnuli příliš těsné uniformě. Příliš velká košile nebo příliš velké kalhoty vám však vzhledově neprospějí. Nadrozměrné uniformy nakonec vypadají nedbale.
  • Uniforma, která se nehodí, může také ovlivnit váš výkon, pokud ji neustále taháte.
  • Uniformy lze stříhat jinak než běžné oblečení, takže se nemůžete spoléhat na velikost na visačce. Zeptejte se svého trenéra, zda si můžete vyzkoušet několik velikostí, než si objednáte ten svůj.
 3. 3 Pokud máte dlouhé vlasy, noste vlasy stažené ve sportovním stylu. Udržet si vlasy z očí je nutnost. Rozhodněte se pro jednoduché styly, které vyžadují spíše elastický pás než složitější, jejichž sestavení zabere spoustu příslušenství nebo času. Kluci i dívky s dlouhými vlasy si mohou vyzkoušet aelegantní culíknebochaotický drdol. Dívky mohou také nosit copánky, ať už jde o 2 boxerky nebo jediný francouzský cop .
  • Elastické čelenky jsou zábavným atletickým doplňkem, který dodá vašemu vzhledu. Podívejte se na hezké potisky a barvy, které ladí s vaší uniformou nebo oblečením.
  • Vyhněte se tvrdým kovovým nebo plastovým vlasovým doplňkům, jako jsou sponky nebo bobby piny. Nejsou povoleny v mnoha sportovních ligách a mohou ublížit, pokud dostanete ránu do hlavy.
 4. 4 Udržujte svůj makeup lehký a přirozený, pokud jste dívka, která ho chce nosit. Při sportu nenoste plnou tvář. Pokud se chcete trochu nalíčit, rozhodněte se pro čisté, potu odolné výrobky, které se nebudou rozmazávat. Například naneste voděodolnou řasenku na řasy nebo přejeďte tónovanými hydratačními krémy na tváře, abyste získali bronzový nádech.
  • Podklad a korektor je obtížné nosit, když se potíte. Ale vaše nejlepší sázka je taková, která je na vodní bázi a která vám bude lépe přilnout k pokožce, aniž by vám tolik ucpávala póry.
  • Dopřejte svým rtům barevný balzám na rty nebo skvrnu na rty, která je blízká vaší přirozené barvě rtů, jako světle růžová nebo nahá.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Péče o vaše tělo

 1. 1 Noste vonný deodorant, abyste zabránili nepříjemnému tělesnému pachu a skvrnám od potu. Je těžké cítit se dobře z toho, jak vypadáte, když máte pach tělesného pachu, nebo když máte košili namočenou pod pažemi s trapnými skvrnami od jámy. Než sportujete, naneste si na podpaží vrstvu deodorantu. Vyberte si svěží, jemnou vůni, která zakryje všechny nepříjemné pachy.
  • Deodorant se dodává ve všech různých odrůdách, jako je gel roll-on, stick a sprej. Pokud jste někdo, kdo se opravdu potí nebo páchne, hledejte deodorant s klinickou silou.
  • V malém množství můžete místo deodorantu použít dezinfekci na ruce.
  • Mějte ve sportovní tašce deodorant cestovní velikosti, který můžete znovu použít během tréninku nebo hry.
 2. 2 Chraňte svou pokožku při venkovních sportech opalovacím krémem, který má minimálně SPF 30. Vynechání opalovacího krému může mít za následek spálení pokožky, odlupování kůže a dokonce i rakovinu kůže, pokud je to pravidelný zvyk. Aplikujte opalovací krém, který má SPF 30 nebo vyšší, na veškerou exponovanou pokožku nejméně 15 minut, než vyrazíte ven.
  • Voděodolná nebo potu odolná formule bude nejlépe držet a nestéká vám do očí, pokud se potíte.
  • Opakujte podle potřeby nebo alespoň každé 2 hodiny. Pokud se silně potíte, budete muset znovu podat žádost častěji.
 3. 3 Přebytečný pot často utírejte ručníkem. Kapání potu není vždy dobrý vzhled, zvláště pokud máte make -up a stéká vám po obličeji. Vezměte si s sebou malý ručník, abyste se v případě potřeby utřeli.
  • Ručníky z mikrovlákna jsou dobrou volbou, protože jsou měkké, savé a nebudou na tváři příliš drsné.
  • Ručník držte v tašce na tělocvičně nebo na postranní čáře, abyste si jej mohli snadno vzít o přestávkách.
 4. 4 Před, během a po sportu pijte hodně vody. Zůstaňte hydratovaní, aby vaše tělo mohlo správně fungovat a abyste vypadali plní energie a svěží. Kolik potřebujete, závisí na velikosti vašeho těla, vaší aktivitě a klimatu, ve kterém hrajete. Před cvičením vypijte minimálně 470 ml vody, poté 4 až 6 uncí (120 až 180 uncí) ml) vody každých 15–20 minut, zatímco hrajete.
  • Bonus: Pití hodně vody udržuje vaši pokožku čistou a zářící.
  • Po sportu pokračujte v hydrataci. Je to obzvláště důležité během 30 minut po vaší aktivitě.
  • Pokud cvičíte déle než 90 minut, dejte si sportovní nápoj s elektrolyty pro doplnění hladiny glykogenu v těle.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Stát se lepším sportovcem

 1. 1 Hrajte sebevědoměji pomocí pozitivního sebepovídání. Důvěra je jednou z nejatraktivnějších vlastností, které může člověk mít. Chcete-li zvýšit své sebevědomí a zbavit se nejistot nebo negativních myšlenek, vymyslete si alespoň 5 věcí, které na sobě jako sportovci milujete, nebo věci, ve kterých jste dobří, pokud jde o váš sport.
  • Můžete si například říci: „Jsem hrdý na své vůdčí schopnosti“, „Jsem hrdý na to, že dokážu soustavně potopit 3 ukazatele“ nebo „Mám nejlepší čas na 40 yardů v týmu.“
  • Pokud vám dělá potíže myslet na pozitivní věci, zeptejte se svých přátel, rodiny, spoluhráčů a trenérů, v čem si myslí, že jste dobří.
  • Napište si svůj seznam na list papíru nebo do aplikace Notes v telefonu, abyste ho měli jako připomenutí, když ho budete potřebovat.
 2. 2 Ukažte svou vášeň pro sport 100% úsilím na hřišti. Být vášnivý a oddaný tomu, co děláte, je skvělá vlastnost. Zní to neintuitivně, ale čím méně času strávíte staráním se o to, jak vypadáte, a čím více času strávíte soustředěním na to, abyste hráli co nejlépe a dávali vše, co máte, tím lépe budete vypadat.
  • Když se pustíte do práce a budete se snažit sebevíc, stanete se zdatnějším sportovcem, díky kterému budete také sebevědomější.
  • Pokud například vždy střílíte, když máte šanci na fotbalovém hřišti, nakonec se ve střelbě a skórování zlepšíte. A každý miluje hlavního střelce!
 3. 3 Přijměte endorfiny, abyste si zlepšili náladu. Sportování a cvičení zvyšuje množství chemikálií, jako jsou endorfiny, dopamin a pohlavní hormony. Díky těmto chemikáliím se přirozeně cítíte šťastnější, což zlepšuje vaši náladu a energetickou úroveň. Nebojte se při hraní usmívat. Štěstí je skvělý pohled pro kohokoli.
  • Dokonce i 30 minut cvičení zvyšuje endorfiny.
 4. 4 Udržujte si pozitivní vztah ke svým spoluhráčům a konkurentům. Když vycházíte s ostatními a jste optimističtí, vypadáte dobře. Respektujte své spoluhráče, buďte týmovým hráčem a buďte dobrým sportem pro druhý tým. Chcete -li zlepšit svůj přístup, zaměřte se na to, co se ve hře daří, nebo jaké dovednosti umíte. Například možná prohráváte, ale právě jste udělali úžasný pas.
  • Pozitivní vizualizace vám také může pomoci uklidnit se a udržet si pozitivní výhled. Představte si, že si v podrobném scénáři vedete dobře, jako když trefíte zápas a vyhrajete hru.
  • Gratulujte spoluhráčům, když zablokují střelu nebo vstřelí gól. To samé můžete udělat i pro své protivníky, jakkoli nepříjemně to může působit. Ukazuje milost a třídu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zapůsobím na někoho, kdo také sportuje? Cvičte sport a hrajte co nejlépe! Ukázat úsilí a dovednosti by mělo přilákat někoho, kdo má také rád sport.
 • Otázka Co když mě lidé budou soudit, protože nejsem hubená? Nemusíte být hubená, abyste byla sexy-všechny typy postavy jsou krásné! Zkuste se nesoustředit na to, co si myslí ostatní. Noste sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a sebevědomě, abyste se při hraní mohli soustředit na to, abyste ze sebe vydali maximum a bavili se.
 • Otázka Chlap, kterého mám rád, hraje baseball a já softball. Zapůsobím na něj, i když je v tom, co dělá, lepší? Pokud prokážete odhodlání a tvrdou práci, pak vám zaručuji, že na něj udělá dojem. Pokud se chcete zlepšit, když se s ním jen tak mimochodem flirtujete nebo si s ním povídáte, řekněte něco jako: „Hele, pomůžeš mi s tímto cvičením? Opravdu chci zlepšit své [nadhazování/bít/atd.]. '
 • Otázka Co když sport, kterému se věnuji, je plavání? Vyberte si brýle, které vyhovují vašemu obličeji, stejně jako u normálních brýlí. Vyberte si barevnou nebo jedinečnou čepici, která vyniká, a přineste si také pěkně vypadající ručník.
 • Otázka Proč potřebuji svázat vlasy a nenosit make -up, abych byla dobrá ve sportu? Vázání vlasů a odstranění make -upu vám pomůže k lepším výkonům. Make -up může být pro pokožku nehygienický, když se při výkonu potíte, a rozpuštěné vlasy vám mohou bránit ve výhledu, když vám spadnou do obličeje.
 • Otázka Kde je nejlepší místo pro splétání vlasů pro sport? (Na stranu, boxerky, vzadu atd.) Doufám, že watty Francouzský cop vzadu (nebo dva francouzské copánky) je skvělá volba. Boxerské copánky jsou skvělé i pro aktivní lidi!
 • Otázka Pokud by tu byl někdo, kdo by mě vyhodil z fotbalového týmu, jak bych mu ukázal, že jsem silný a dobrý ve sportu? Zz Senior Procvičte si své nejlepší dovednosti sami. Procvičte si také ty, ve kterých se potřebujete zlepšit. Tímto způsobem mohou své rozhodnutí přehodnotit poté, co uvidí, jak jste dobří a že jste se zlepšili.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Hubnutí není jen o dietách - musíte také rozhýbat tělo. Zatímco jakékoli cvičení spaluje kalorie a zrychluje váš metabolismus, nalezení správné rovnováhy mezi kardio a silovým tréninkem je důležité, pokud se chcete setkat ...UFC 248: Adesanya vs Romero je možné zakoupit pouze prostřednictvím ESPN Plus. Zde je přehled o tom, jak objednat PPV.

Jak zkrátit rukávy bundy. Zkrácení rukávů na bundě může přejít z špatně padnoucích a nedbalých věcí na míru a šik. Změnit délku rukávů je docela snadné, ale budete potřebovat základní dovednosti šití a šití ...

US Open je jen měsíc pryč a je tu několik hráčů, kteří jsou silnými uchazeči o zvednutí letošní Slam Trophy.