Jak rychle zhubnout na paži

Rychle se zbavit tuku na pažích se může zdát skličující, ale je to možné! I když se toho nemůžete zbavit prostě tuk na pažích, můžete celkově odstranit tuk, který vaše paže zmenší. Zaměřte se na cvičení na budování svalů 3krát týdně, celkem 90 minut, abyste zpevnili ruce. Spalujte tuky přidáním alespoň 75–150 minut mírného až namáhavého aerobního cvičení do svého týdne. Řešte všechny zdravotní problémy, které by mohly přispívat k hromadění tuku na pažích, a snažte se více spát a jíst zdravou výživu.

raketové techniky

Metoda 1 ze 3: Vzpírání pro tón vašich paží

 1. Obrázek s názvem Do More Pull Ups Step 14

  1 Udělejte bicepsové kadeře. Postavte se rovně a držte činku v ruce tak, aby dlaň směřovala ven. Poté vydechněte a pomalu zvedejte činku až k rameni. Při zvedání činky ohněte biceps. Jakmile je váš biceps plně ohnutý, vdechněte a pomalu snižte činku zpět na bok. Proveďte 2-3 sady 10-15 opakování na každé paži.
 2. Obrázek s názvem Vyhněte se poškození kloubů jako mladý sportovec Krok 7

  2 Zkuste ramenní lis. Lisy na ramena vám pomohou spálit kalorie a zároveň posílit svaly ramen. Zvedněte činku do každé ruky a zvedněte ji těsně nad ramena s dlaní obrácenou k sobě. S nohama na šířku ramen a koleny mírně pokrčenými zvedněte obě ruce nahoru nad hlavu. Držte je jednu sekundu, poté je spusťte dolů nad rameno přes počet 3. Proveďte 2-3 sady po 10-15 opakováních.
  • Začněte s činkami o hmotnosti 2, 5 nebo 10 liber, v závislosti na vaší síle a úrovni pohodlí.


 3. Obrázek s názvem Provádějte bezpečná prenatální cvičení s tělesnou hmotností Krok 5

  3 Zvedněte stojaté „V“. Stojaté zvednutí „V“ vám může pomoci spalovat tuky při práci ramenních svalů. Do každé ruky vezměte činku a postavte se nohama na šířku ramen. Začněte s rukama po stranách a pomalu je zvedejte nahoru v diagonálním tvaru „V“. Ruce držte rovně a zvedněte je, dokud nebudou rovnoběžné s podlahou. Držte tuto pózu po dobu jedné sekundy, poté sklopte ruce. Proveďte 2-3 sady 12-15 opakování.
 4. Obrázek s názvem Rychle a bezpečně zhubněte (pro dospívající dívky) Krok 11

  4 Kompletní pulovry vsedě. Pulovry vsedě procvičí vaše tricepsy a břišní svaly a pomohou vám spalovat tuky. Držte závaží v každé ruce a lehněte si na cvičební podložku s rukama nataženým přímo nad sebou. S pokrčenými koleny a plochými chodidly pomalu pokrčte tělo, abyste zvedli hlavu, ramena a záda ze země. Držte paže vzhůru a pohybujte jimi plynulým obloukovitým pohybem směrem ke kolenům. Držte tuto pozici po dobu jedné sekundy, poté se spusťte dolů. Proveďte 2-3 sady po 10-15 opakováních.
 5. Obrázek s názvem Ztráta tuku na paži Krok 13

  5 K váženým úderům používejte malé váhy. Zvedněte malou, 1 nebo 2 libry závaží do každé ruky a postavte se nohama na šířku boků. Zvedněte ruce před obličej, dlaně směřujte k sobě. Udělejte pravou pěst dopředu, aniž byste paži zamkli, pak ji rychle zatáhněte dozadu a levou pěst vystřelte nahoru. Střídejte cvičení tímto způsobem po dobu 60 sekund, tak rychle, jak můžete. reklama

Metoda 2 ze 3: Dělat jiná cvičení

 1. Obrázek s názvem Ztráta tuku na paži Krok 7

  1 Dělejte kliky trojúhelníku. Trojúhelníkové kliky vám vybudují svaly ramen a hrudníku a zároveň vám pomohou spálit kalorie. Na cvičební podložce se dostaňte do tradiční klikové polohy s pažemi na šířku ramen a nataženými k opření horní části těla. Pohybujte rukama dovnitř a vytvořte pod hrudníkem trojúhelník, přičemž ukazováčky se setkají nahoře a palce uzavírají tvar ve spodní části. Sklopte se téměř až na zem a poté se tlačte zpět nahoru.
  • Trojúhelníkové kliky zapojují jiné svaly než tradiční kliky.
  • Zapojte své hlavní svaly, aby vaše tělo bylo rovné při pohybu nahoru a dolů.
  • Tento cvik lze provádět s plně nataženýma nohama nebo s koleny na zemi.
  • Zkuste se vypracovat na 2–3 série po 10–15 opakováních.
 2. Obrázek s názvem Get Fit at Home Krok 10

  2 Skákací provaz. Přeskakování je skvělé kardiovaskulární cvičení, které také tonizuje paže. Když skáčete přes švihadlo, počítejte minuty na rozdíl od opakování.
  • Pořiďte si kvalitní švihadlo ve fitness obchodě nebo online pro snazší přeskakování. Rozhodněte se pro model s držadly, které se pohodlně drží.
 3. Obrázek s názvem Cvičení citlivé klouby Krok 13

  3 Cvičení s veslařským trenažérem. Používání veslařského trenažéru vám pomůže spálit kalorie a zpevnit ruce. Chcete -li stroj používat, připoutejte se nohama a natáhněte se dopředu, abyste chytili řídítka. Držte záda rovná a kolena pokrčená. Odrazte se nohama a zatáhněte řídítka směrem k hrudi. Poté natáhněte ruce a znovu pokrčte kolena, když se řídítka vrátí do výchozí polohy.
 4. Obrázek s názvem Buď dobrým gymnastou Krok 10

  4 Cvičte kalisteniku. Kalistenická cvičení jsou cvičení, která nezahrnují závaží ani vybavení. Místo toho používáte svou tělesnou hmotnost k tonizaci svalů a spalování kalorií. Běžná cvičení kalisteniky, která můžete dělat, jsou skákací zvedáky, burpees a kliky.
 5. Obrázek s názvem Vlak na 5K běh za 10 týdnů, krok 5

  5 Proveďte 75-150 minut aerobního cvičení týdně. Pomalý metabolismus a nedostatek kardiovaskulárních cvičení mohou vést k přibývání na váze, a to se s věkem zhoršuje. Bojujte proti nežádoucímu ochabnutí tím, že budete každý týden provádět alespoň 75 minut intenzivního aerobního cvičení, abyste vzpružili své tělo a spálili kalorie. Aktivity jako jízda na kole, chůze, plavání, lyžování, běhání a kolečkové brusle jsou dobré možnosti. reklama

Metoda 3 ze 3: Zlepšení vašeho zdraví

 1. Obrázek s názvem Vyhněte se stresu při jídle, krok 16

  1 Navštivte svého lékaře. Některé zdravotní problémy mohou přispívat k hromadění tuku ve vašich pažích a zbytku těla, včetně problémů se štítnou žlázou nebo cukrovky. Váš lékař může také otestovat vaše hladiny hormonů jednoduchým krevním testem, aby zjistil, zda existuje nerovnováha. Nízký testosteron může přispět k nárůstu hmotnosti v pažích, stehnech a podbřišku.
  • Lékař vám může předepsat hormonální substituční terapii nebo navrhnout změny životního stylu, které vám pomohou zvýšit hladinu testosteronu.
 2. Obrázek s názvem Vyhněte se chřipce v zimě Krok 11

  2 Získejte 7-9 hodin spánku každou noc. Spánek je klíčovou součástí hubnutí a budování svalů, k čemuž dochází nejúčinněji, když je snížena vaše spotřeba energie. Usilujte o spánek mezi 7–9 hodinami každou noc vytvořením spánkové rutiny, kterou byste měli dodržovat, včetně 60–90 minut na ukončení před spaním. Během této doby vypněte telefon a věnujte se něčemu relaxačnímu, jako je čtení nebo meditace.
  • Získání 7-9 hodin spánku každou noc také obnoví vaše energetické hladiny natolik, aby se zlepšilo vaše cvičení následující den.
 3. Obrázek s názvem Přijměte přerušovanou dietu nalačno, krok 7

  3 Jezte dietu s nízkým obsahem tuků a vysokým obsahem bílkovin. Nedostatek bílkovin může snížit hladinu testosteronu, což přispívá k hromadění tuku v pažích. Dieta s vysokým obsahem tuku může také přispět k tuku v pažích tím, že ve vašem těle, včetně paží, způsobí celkový přírůstek hmotnosti. Snažte se jíst dietu s vysokým obsahem chudých bílkovin a obsahující hodně zeleniny.
  • Přidejte do svého jídelníčku potraviny jako libové kuře a ryby, jogurt a semínka a luštěniny.
  • Vyřízněte rychlé občerstvení, sladké občerstvení a těžké dresinky a omáčky.
  reklama

Změny ve stravě a cvičení, které pomohou zhubnout tuk na pažíchZměny ve stravě při ztrátě tuku na pažích


Cvičení na vzpírání pro rychlé hubnutí tuků z paže


Kardio cvičení pro rychlou ztrátu tuku v pažích

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik dní v týdnu bych měl dělat vzpírání, abych zpevnil ruce? Procvičujte jakoukoli svalovou skupinu maximálně obden, protože vaše svaly potřebují na uzdravení 48 hodin.
 • Otázka Kolikrát mám přeskočit? Každý den nebo dokonce každý druhý den by bylo v pořádku. Nejdůležitější je udělat dost, abyste spálili více kalorií, než přijmete.
 • Otázka Co mám snídat? Chci něco zdravého a rychlého. Jezte jogurt a kousek ovoce (na bílkoviny je nejlepší banán). Na vrch byste mohli dát i granolu, ale je lepší, když je domácí nebo s nízkým obsahem cukru, protože většina z nich má vysoký obsah cukru.
 • Otázka Jak dlouho to bude trvat? Záleží na tom, kolik tuku na paži máte, ale už po 1 dni nezačnete pozorovat změny. Musíte to vydržet alespoň měsíc.
 • Otázka Zvedám často, ale moje paže jsou příliš objemné a nejsou tónované. Co bych měl dělat? Dělejte více cvičení Pilates bez závaží, abyste ztratili přebytečný tuk, díky kterému vypadají objemně.
 • Otázka Moje paže jdou spát, pokud ležím na boku při spánku a probouzí mě, tušíte, co to způsobuje? Dělají to proto, že když si lehnete na paže, zastaví to krevní oběh.
 • Otázka Jak dlouho bude trvat, než uvidím hlavní výsledky? Hibou8 Jak rychle funguje jakýkoli režim hubnutí, závisí na velkém počtu faktorů o vašem těle a vašem zdraví. Bude to záviset na tom, jak vaše tělo reaguje na změny ve cvičení a dietě a jak důkladně tyto změny implementujete. Bude to záviset na vaší zdravotní anamnéze a historii cvičení. Záleží také na přirozeném stavu vašeho těla. Na tuto otázku nelze odpovědět, ale můžete se věnovat cvičení a zdravému stravování a uvidíte, jak vaše vlastní tělo reaguje!
 • Otázka Chci za týden ztratit tuk na pažích - jak? Hibou8 Ztráta jakéhokoli významného množství hmotnosti během tak krátkého období, jako je týden, je nezdravé a nebezpečné. Zatímco některé metody hubnutí redukují tuk rychleji než jiné, je vždy důležité udržovat zdravou trajektorii a provádět změny, které budou dlouhodobě udržitelné, aniž by došlo k poškození vašeho zdraví.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru Surviving R. Kelly Part II: The Reckoning online bez kabelového předplatného.

Jaguáři a Texané se setkají v neděli ve 2. týdnu AFC South. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Wizards vs Mavericks online. Zahrnuje možnosti pro diváky, kteří jsou buď na trhu, nebo mimo trh.

Cardinals a Cowboys se setkají v pondělí večer ve fotbale v 6. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Davidson převezme UNC Wilmington v bitvě za stavu. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v televizi.