Jak milovat svoji přítelkyni

Řečí srdce může být obtížné, zvláště když se pokoušíte vyjádřit silné pocity někomu, na kom vám hluboce záleží. Pokud své přítelkyni dáte najevo, že je pro vás výjimečná, podpoří to zdravý a respektující vztah. Nezkušení mladiství a profesionálové v oblasti seznamování se mohou naučit, jak lépe vyjádřit lásku k významnému druhému a vybudovat trvalý vztah.

Metoda 1 ze 3: Vyjádření

 1. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 1

  1 Ukažte vděčnost. Z vděku pociťujete mnoho výhod, například zlepšení fyzického a duševního zdraví. Možná ale nevíte, že vděčnost také snižuje agresi a posiluje empatii. Váš partner to pravděpodobně bude interpretovat jako projev lásky.
 2. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 2

  2 Odpovězte, i když to neoplatíte. Někteří lidé mají tendenci nechat si myšlenky pro sebe a budovat vztahy při práci na úkolech, což lze interpretovat jako chlad. I když nesouhlasíte s tím, co je řečeno, přijměte to a odpovídajícím způsobem reagujte.
 3. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 3

  3 Napište poznámku nebo dopis. Může to být textová zpráva, telefonní hovor nebo e -mail nejjednodušší způsob, jak se dostat do kontaktu se svou přítelkyní, ale když si uděláte čas na napsání dopisu sami a pošlete jej poštou nebo doručíte, ukáže to vaší přítelkyni, že si zaslouží čas udělat něco hezkého.
 4. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 4

  4 Vyjádřete své pocity slovy. Pomocí vlastních slov vymyslete jedinečnou zprávu, která vyjadřuje, jak moc milujete svou přítelkyni. Vokalizace vašich pocitů vám může pomoci tyto pocity zvládnout a obohatit. Zkuste začít s:
  • 'Někdy je pro mě těžké to říct, protože to cítím tak silně, ale miluji tě víc než cokoli jiného.'
  • 'Není nic lepšího, než mít tě v náručí.'
  • 'Kdykoli tě vidím, já ...'


 5. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 5

  5 Vždy jí zavolejte zpět, i kdyby to mělo být jen proto, že vás miluji. Negativní překvapení mají měřitelný vliv na spokojenost. Předcházejte negativním překvapením pro svou přítelkyni, abyste si udrželi vyšší úroveň spokojenosti.
  • Naopak pozitivní překvapení dodá vaší přítelkyni vyšší pocit uspokojení.
 6. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 6

  6 Během hádek buďte citově ohleduplní. Pokud vaše přítelkyně vysloví potřebu pokračovat v konverzaci, i když je vám to nepříjemné, vezměte na vědomí její emocionální potřebu. V případě, že nejste schopni konverzaci v klidu uskutečnit, vyjádřete své vlastní pocity a zároveň uznejte její vlastní.
 7. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 7

  7 Řekni jí, jak moc ji miluješ. Může být snadné považovat za samozřejmost něco, o čem víte, že je to pravda, jako je láska k vaší přítelkyni. Probuďte se v tuto pravdu tím, že jí ji budete často připomínat.
  • Podívejte se jí do očí, nebo počkejte na neočekávaný okamžik, jako když světla zhasnou, než v kině hraje film, a zašeptejte: „Miluji tě.“
 8. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 8

  8 Zeptejte se, co ji baví a co můžete udělat, aby byla šťastnější. Samotný akt položení této otázky vaší přítelkyni jí signalizuje, že její štěstí je pro vás důležité. Ukázat, že vám záleží na její emocionální pohodě, je silným indikátorem lásky. Můžete se zeptat:
  • 'Jaké jsou vaše vinné radosti?' To může být užitečné po silnici, když je nešťastná, nebo když jí chcete dát malé překvapení.
  • 'Kdybys mohl ... na světě, co bys ...?' Tento vzorec je skvělý pro vytváření budoucích plánů. Můžete zabít odpoledne povídáním o exotických místech nebo věcech, které jste vždycky chtěli jíst, a pak to použít později při plánování cesty nebo dárku.
 9. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 9

  9 Aby se cítila důležitá. Promluvte si s ní a upřímně se jí zeptejte, jak se cítí. Ženy často komunikují sdílením osobních údajů a pocitů zranitelnosti. Reagujte laskavě a sdělte jí své vlastní pocity jasněji.
  • Odstranit „Co se děje?“ ze své slovní zásoby. Položte přímé otázky: „Jaké bylo vaše ráno? Co jste měli k obědu? Bylo to dobré?' Odpovězte na její odpověď svými vlastními názory a postřehy.
 10. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 10

  10 Poslouchejte ji a snažte se ze všech sil ji uklidnit, když jste rozrušená. I když nevíte, co jí říct, objetí nebo rameno k pláči může stačit. I když být kolem emocionálního člověka může být obtížné, setrváním se svou přítelkyní v utrpení prokazujete svou spolehlivost. Je důležité dát jí vědět, že:
  • 'Všechno bude v pořádku.'
  • 'Někdy se cítím stejně.'
  • 'Jsem tu pro tebe.'
 11. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 11

  jedenáct Nesrovnávejte ji se svými předchozími partnery. Srovnání je přirozenou součástí lidské komunikace, ale porovnáním své přítelkyně se svým bývalým v ní můžete omylem vyvolat pocit, že soutěží s předchozí přítelkyní.
  • Výzkum ukázal, že blízkost a náklonnost ve vztahu jsou ovlivněny, když se srovnáváte s předchozím partnerem.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vytváření hlubokého spojení

 1. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 12

  1 Sdílejte vtipy. Spojení je důležité v každém vztahu a čím silnější je vaše pouto, tím silnější je váš dlouhodobý vztah. Sdílení vtipu je způsob, jak se vrátit k dobám, které jste si užili v minulosti, což vaší přítelkyni připomene dobré zkušenosti, které jste sdíleli.
 2. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 13

  2 Oceňujte ji náhodnými projevy laskavosti. Vyperte mikinu, kterou vám nechala doma, kupte si lak na nehty v její oblíbené barvě nebo jí dejte oblíbenou květinu. Díky náhodným projevům laskavosti se bude cítit skvěle a bude mít navíc bonus k posílení vlastního štěstí.
 3. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 14

  3 Nabídněte pomoc, když má potíže. I něco tak jednoduchého, jako je nabídka vaší ruky, zatímco ona vyprazdňuje skálu z boty, bude znamenat, že ji milujete natolik, že vám pomůže s jakýmkoli problémem, velkým i malým.
 4. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 15

  4 Dejte jí svoji mikinu a pomazlete se s ní. Váš čich je velmi úzce spojen s pamětí. Když své přítelkyni dáte kousek oblečení s vaší vůní, bude na vás myslet, i když jste pryč.
 5. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 16

  5 Omezte rozptýlení. Kontrola telefonu každých pět nebo deset minut během rande může způsobit, že se vaše přítelkyně bude cítit nejen nedůležité, ale také frustrovaná. Pokud jste si s ní naplánovali speciální den, stanovte si předem pevnou hranici omezující rozptýlení. Některé účinné hranice jsou:
  • Slibujete si, že svůj telefon nebudete používat, pokud nenastane nouzová situace.
  • Dejte svým přátelům předem vědět, že máte naplánovaný speciální čas jeden na jednoho se svou drahou polovičkou.
 6. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 17

  6 Sdílejte společně zájmy a koníčky. To je také důležitou součástí svazku a může podporovat zdravý vztah. Poslouchejte společně její oblíbenou hudbu, hrajte týmový sport, jako je tenis, nebo si dejte něco úplně nového.
  • Neobětujte své vlastní štěstí za štěstí své přítelkyně. To může vést k nevoli a způsobit více škody než užitku. V případě, že nemáte stejný zájem, povzbuďte svou přítelkyni, aby se tomu věnovala a zároveň si najděte vhodnou aktivitu, abyste se zapojili.
 7. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 18

  7 Procvičte si aktivní poslech. Častou stížností ve vztazích je nedostatek komunikace. Během konverzace se snažte udržovat oční kontakt, dávejte zpětnou vazbu prostřednictvím řeči těla (přikývnutí, úsměvy, výrazy) a poskytněte zpětnou vazbu, která shrnuje, co řekla vašimi vlastními slovy.
  • Aktivní poslech může být pro muže obzvláště obtížný, protože je v rozporu s typickými komunikačními strategiemi pro muže. Pokud se chcete dozvědět více o aktivním poslechu, proč nezkoumat, jak na to Aktivně poslouchejte ?
 8. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni, krok 19

  8 Kupte jí něco osobního. Nebo ještě lépe, udělejte jí něco! Investice vašeho času pro ni je jasným znamením, že vám na tom záleží. Tyto intimní dary mají často velkou emocionální hodnotu a mohou se později ve vašem vztahu proměnit v cenná upomínka.
 9. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 20

  9 Smějte se s ní, ne na ni. I když vás její vtípky baví, buďte dostatečně citliví, abyste poznali oblasti, ve kterých si je vědoma sama sebe. Udělejte si čas na vysvětlení svého úhlu pohledu a jemně se ptejte na kořen problému.
  • Vždy respektujte její hranice, ale tím, že si s taktem uvědomíte věc, o které si je vědoma sama sebe, prozradíte, že je pro vás důležitá.
 10. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 21

  10 Dejte jí roztomilé přezdívky. Jména pro domácí zvířata jsou společenským podnětem ve vztahu; vaše laskavost může zvýšit spokojenost vašeho vztahu. Při průzkumu přezdívek mějte na paměti její názory.
  • Pokud si vyberete přezdívku, která ji rozčiluje, způsobí to jen škodu, zvláště pokud budete se smíchem sledovat urážlivé jméno.
 11. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 22

  jedenáct Přijměte ji takovou, jaká je, nesnažte se ji změnit. Změna je něco, co přichází zevnitř, a bez ohledu na to, jak moc se můžete snažit, nemůžete svou přítelkyni přinutit ke změně, pokud není připravená. Pokud vás trápí konkrétní problém, společně hledejte vzájemně přijatelné řešení.
 12. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 23

  12 Vezměte ji ven. Nemusíte chodit na drahé jídlo nebo organizovat propracovaný piknik, ale změna tempa a scenérie umožní nové zážitky, o které se můžete společně podělit. Někdy může být návštěva místa, kde jste se poprvé setkali, romantická, nebo procházka parkem vám poskytne čas, který potřebujete k tomu, abyste se navzájem opravdu ocenili. reklama

Metoda 3 ze 3: Komunikující řeč těla

 1. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 24

  1 Pozdravte ji úsměvem pokaždé, když ji uvidíte. Úsměv je ve skutečnosti nakažlivý, a když se usměje, bude vědět, jak jste nadšení, že s ní můžete být. Některé výzkumy dokonce naznačují, že s úsměvem jste atraktivnější.
 2. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni, krok 25

  2 Nechte svůj fyzický kontakt zdržovat. Neodlamujte své objetí, jako byste se nemohli dočkat, až utečete! Nechte své objetí trvat déle než obvykle. Opřete její hlavu o zlomený krk.
  • Fyzický kontakt s jinými lidmi uvolňuje do krve oxytocin, také nazývaný hormon lásky. Delší dotyky znamenají více oxytocinu a přitáhnou vás dva k sobě.
 3. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 26

  3 Drž ji za ruku. Je prokázáno, že držení ruky snižuje stres, proč tedy neuvolnit svoji přítelkyni a vzít ji za ruku?
  • Měkkými doteky předávejte pocit štěstí a štědrosti. Pevné nebo tvrdé dotyky v ní mohou vyvolat pocit, že jste sobecká nebo agresivní.
 4. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 27

  4 Všimněte si a procvičte si uklidňující doteky. Mnoho lidí má určitý dotek nebo pohlazení, které má uklidňující účinek. Hledejte je ve své přítelkyni a použijte je, abyste beze slova řekli: „Miluji tě“.
 5. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 28

  5 Náhodně jí píchni. Nemusíte mířit na rty! Čelo, nos a tvář jsou vynikající přistávací zóny pro rychlý polibek.
 6. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 29

  6 Podívejte se jí hluboko do očí. Oční kontakt je jedním z nejuniverzálnějších způsobů komunikace. Chvilka dlouhého pohledu do jejích očí vám oběma může připomenout, jak moc se milujete.
 7. Obrázek s názvem Miluj svoji přítelkyni Krok 30

  7 Shromážděte ji do náruče a políbte ji na temeno hlavy. Když spěcháte, můžete se rozhodnout pro poloviční objetí nebo rychlé objetí se dvěma poplácáním po zádech, ale díky bezpečnému a obklopujícímu objetí od srdce se bude cítit, jako by byla nejdůležitější osobou ve vašem životě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč moje přítelkyně dělá z dárků tak velkou věc? Allen Wagner, MFT, MA
  Terapeut pro manželství a rodinu Allen Wagner je licencovaný manželský a rodinný terapeut se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Magisterský titul z psychologie získal na Pepperdine University v roce 2004. Specializuje se na práci s jednotlivci a páry na způsoby, jak mohou zlepšit své vztahy. Spolu se svou manželkou Talií Wagnerovou je autorem ženatých spolubydlících. Allen Wagner, MFT, MA Expert na manželství a rodinu Terapeut Různí lidé prožívají lásku různými způsoby. Pro vaši přítelkyni to vypadá, že dárkům přikládá velký význam. To není dobré ani špatné, prostě taková je! Zkuste se s ní setkat napůl a vnést trochu více radosti do aktu dávání a přijímání dárků. Pravděpodobně to pro ni bude znamenat svět.
 • Otázka Jak mohu přimět svou přítelkyni žárlit? Kelli Miller, LCSW, MSW
  Psychoterapeutka Kelli Millerová je psychoterapeutka, spisovatelka a televizní/rozhlasová moderátorka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Kelli je v současné době v soukromé praxi a specializuje se na vztahy jednotlivců a párů, deprese, úzkost, sexualita, komunikace, rodičovství a další. Kelli také usnadňuje skupiny pro ty, kteří bojují s alkoholem a drogovou závislostí, stejně jako skupiny pro zvládání hněvu. Jako autorka obdržela Cenu nezávislé knihy příští generace za knihu „Prosperující s ADHD: sešit pro děti“ a napsala také „Průvodce profesora Kelliho k nalezení manžela“. Kelli byla hostitelem LA Talk Radio, odborníkem na vztahy pro The Examiner a mluví globálně. Její práci můžete také vidět na YouTube: https://www.youtube.com/user/kellibmiller, Instagram @kellimillertherapy a její webové stránky: www.kellimillertherapy.com. Získala MSW (Masters of Social Work) z University of Pennsylvania a bakalářský titul ze sociologie/zdravotnictví z University of Florida. Kelli Miller, LCSW, MSW Psychoterapeut Expertní odpověď Nevěřím v hraní her. Pokud se snažíte, aby vaše přítelkyně žárlila, znamená to, že chcete upoutat její pozornost. Zkuste z toho hru prostě vystřihnout a místo toho si s ní promluvit. Být zranitelný a přímý s ní bude lepší volbou.
 • Otázka Jak mohu podpořit svoji přítelkyni? Kelli Miller, LCSW, MSW
  Psychoterapeutka Kelli Millerová je psychoterapeutka, spisovatelka a televizní/rozhlasová moderátorka se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Kelli je v současné době v soukromé praxi a specializuje se na vztahy jednotlivců a párů, deprese, úzkost, sexualita, komunikace, rodičovství a další. Kelli také usnadňuje skupiny pro ty, kteří bojují s alkoholem a drogovou závislostí, stejně jako skupiny pro zvládání hněvu. Jako autorka obdržela Cenu nezávislé knihy příští generace za knihu „Prosperující s ADHD: sešit pro děti“ a napsala také „Průvodce profesora Kelliho k nalezení manžela“. Kelli byla hostitelem LA Talk Radio, odborníkem na vztahy pro The Examiner a mluví globálně. Její práci můžete také vidět na YouTube: https://www.youtube.com/user/kellibmiller, Instagram @kellimillertherapy a její webové stránky: www.kellimillertherapy.com. Získala MSW (Masters of Social Work) z University of Pennsylvania a bakalářský titul ze sociologie/zdravotnictví z University of Florida. Kelli Miller, LCSW, MSW Psychoterapeut Expertní odpověď Zeptejte se jí, co potřebuje, protože každý bude potřebovat něco jiného. Pamatujte také, jak důležitý je poslech v efektivní komunikaci. Zkuste poslouchat a opravdu zpracovat, co vaše přítelkyně říká.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vynaložte další úsilí, abyste se podělili o své pocity. Pamatujte, že muži a ženy komunikují odlišně, a i když s jejím komunikačním stylem bojujete, je důležité komunikovat tak, aby jí rozuměla.

reklama

Varování

 • Neporovnávejte ji se svými předchozími vztahy.
 • Nebuďte nepoctiví, i když je to kvůli ní. Být uctivě upřímný vám oběma dlouhodobě prospěje.
 • Nedovolte, aby se vaše náklonnost stala rutinou.
reklama

Populární Problémy

Jak srazit koně. „Tack“ je obecný termín používaný k popisu veškerého jezdeckého vybavení. Obsahuje sedlo, třmeny, uzdu a další figurky, které se nasazují na koně. Ať už používáte anglický nebo westernový styl ...

Petra Kvitová se utká s Shelby Rogersovou ve formě v poutavém souboji čtvrtého kola na US Open 2020. Američanka naštvala Kvitovou ve třetím kole French Open před pár lety.

Factbox: Roger Federer proti Frances Tiafoe - rekord 2017

Může Djokovič plavit ve svém semifinálovém střetnutí s Medveděvem nebo ruský omráčí Djokoviče, aby vstoupil do 6. finále roku 2019?

Tiger, Phil, Brady a Peyton se v neděli připojí k The Match: Champions for Charity. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Vše, co potřebujete vědět o zápase druhého kola Serena vs Bouchard ve 4. den.