Jak si udržet váhu chůzí

Pokud jste v poslední době zhubli nebo jste spokojeni se svou aktuální hmotností, budete chtít libry nechat. Tím, že se vyhnete přibírání na váze, snížíte riziko cukrovky, srdečních chorob a dalších onemocnění. Chůze je snadný, levný a přirozený způsob cvičení. Riziko zranění je minimální a můžete pokračovat v chůzi, jak stárnete. Vědět, jak si udržet váhu chůzí, je užitečný nástroj, který vám zajistí, že zůstanete fit po celý život.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si tréninkový plán pro teenagery Krok 1

  1 Slibte si cíl zůstat zdravý a fit.
  • Úspěšnější při udržování váhy budete úspěšnější, pokud se budete záměrně považovat za zdravého člověka.
  • Udělejte z pohybu a zdravého stravování součást svého každodenního života. Rozhodněte se, že budete spíše aktivní než sedavý člověk.


 2. Obrázek s názvem Vyberte si pohodlnou vycházkovou obuv Krok 3

  2 Procházejte se alespoň 30 minut denně, 5 dní v týdnu. Někteří lidé jsou schopni udržet si zdravou váhu tímto způsobem, i když možná zjistíte, že potřebujete zvýšit čas na 45 minut nebo hodinu, nebo dokonce na 55 minut denně, 5 dní v týdnu. Brzy se dozvíte, který plán vám nejlépe vyhovuje a umožňuje vám udržet si zdravou váhu.
 3. Obrázek s názvem Konzistentně spusťte, pokud vy

  3 Investujte do dobré vycházkové obuvi, abyste si zajistili zdravé nohy a ochránili své tělo před zraněním. Protáhněte se, než se vydáte na procházku.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si tréninkový plán pro teenagery Krok 3

  4 Spojte chůzi se silovým tréninkem. Zvedání nebo nošení lehkých vah při chůzi pomáhá budovat svaly a spalovat kalorie.
 5. Obrázek s názvem Konzistentně spusťte, pokud vy

  5 Odmítněte se nechat odradit, pokud přibíráte na váze nebo se vracíte ke špatným návykům. Prodlužte si čas chůze a rozhodněte se začít znovu.
 6. Obrázek s názvem Cvičte za 20 minut nebo méně Krok 2

  6 Připravte se na všechny výzvy, kterým můžete čelit. Nemoc nebo zranění vás mohou na čas vyřadit z rutiny chůze. Počasí může být příliš horké, studené nebo deštivé na to, abyste mohli chodit venku. Naplánujte si alternativní cvičení, jako je běh na běžeckém pásu nebo cvičení na aerobiku, dokud nebudou vhodné podmínky pro návrat k procházkám venku.
 7. Obrázek s názvem Vyberte si pohodlnou vycházkovou obuv Krok 6

  7 Motivujte se, abyste pokračovali v chůzi.
  • Spojte se s přítelem nebo venčete psa. Když budete mít na procházce někoho jiného, ​​bude to zajímavější a také vás to bude motivovat, abyste to udrželi, i když se v konkrétní den možná nebudete zrovna cítit jako na procházce.
  • Čas od času změňte trasu, aby nebyla nudná.
 8. Obrázek s názvem Wake Up from a Bad Dream Krok 12

  8 Objevte příležitosti, které můžete přidat ke své chůzi. Zaparkujte například v určité vzdálenosti od vchodu do vašeho pracoviště. Místo po eskalátoru nebo výtahu jděte po schodech. Během polední přestávky se projděte.
 9. Obrázek s názvem Udržujte váhu chůzí Krok 9

  9 Před jídlem se projděte. Aktivita může ve skutečnosti snížit vaši chuť k jídlu.
 10. Obrázek s názvem Vytvořte konzistentní tréninkový plán pro pravidelné cvičení Krok 1

  10 Zvažte různé druhy chůze.
  • Kráčejte svižně a cílevědomě. Udržujte dobré držení těla. Zkuste aerobní chůzi pro dobré kardio cvičení. Hledejte místa k procházkám tam, kde je sklon. Procházejte se ručními závažími nebo noste batoh.
  • Zvažte intervalovou chůzi, při které na krátkou dobu zvýšíte tempo a vrátíte se zpět k normálnímu tempu. Během procházky si můžete i zaběhat na krátkou procházku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pomůže 50minutová chůze udržet si váhu a přitom sníst všechno v mezích? Záleží na tom, jak náročná je procházka a kolik kalorií jíte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Před chůzí se ujistěte, že jste dostatečně hydratovaní. Vezměte si s sebou vodu, pokud kráčíte na velkou vzdálenost nebo je -li teplota velmi horká. Vždy se poraďte se svým lékařem před zahájením cvičení nebo zvýšením intenzity tréninku, zvláště pokud užíváte léky, máte srdeční onemocnění nebo máte jiné zdravotní problémy.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

„Mr Inbetween“ je zpět pro 2. sezónu. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Jak řídit autobus veřejné dopravy. Zatímco naučit se jezdit autobusem dostat se z bodu A do bodu B se může zdát zdrcující, je to obvykle relativně jednoduché. Po pár výletech autobusem už na něm budete jezdit jako profík ....

Tento článek vám ukáže, jak pomocí programovacího jazyka Python vytvořit jednoduchý odpočítávací program. Toto je dobré cvičení pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět o smyčkách a modulech while. Měli byste však již mít nějaké ...

Zde je deset neznámých faktů o Marii Šarapovové.

Vasek Pospisil nedávno hovořil o svých zkušenostech v tenisovém centru Novaka Djokoviče v Bělehradě. Kromě Pospisila bylo do zařízení pozváno také několik dalších hráčů na předsezónní tréninkový blok.