Jak si vyrobit kostým

Pokud se vám nedaří přijít s nápadem na kostým, nebojte se! Vyrobit kostým je ve skutečnosti mnohem snazší, než si myslíte, i když je to v krátké době. Ať už je to na Halloween, kostýmní párty nebo jen pro zábavu, zjistěte, zda chcete být zábavní, děsiví nebo dokonce sexy. Odtud je to jen otázka nalezení nápadu, který se vám líbí.Živý přenos hry Gator zdarma

Metoda 1 ze 4: Sestavení vtipného kostýmu

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 1

  1 Vyrobte si nápaditý kostým s dřevorubcem. Slovní hříčky jsou skvělý způsob, jak se zasmát a dát dohromady jednoduchý, chytrý kostým. Oblečte si kostkovanou košili a džíny nebo kombinézu. Noste paruku vousů nebo pomocí oční linky nakreslete falešné vousy. Připojte k čepici „uši“ stavebního papíru nebo plsti a vystřihněte z bílého papíru velké „zuby“, abyste dotvořili svůj vzhled.
  • Dokončete vzhled tím, že budete nosit kulatinu nebo kus dřeva, abyste mohli předstírat, že ho kousáte.
  • Pokud se vás někdo zeptá, jaký je váš kostým, zkuste říci něco jako: „Kolik dřeva by sklíčidlo dalo?“
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 2

  2 Oblečte se jako dinosaurus a noste tezaurus pro chytrou hru se slovy. Noste kostým dinosaura, pyžamo nebo klobouk s motivem dinosaura. Noste tezaurus jako rekvizitu a pokud se vás někdo zeptá, co jste, řekněte mu, že jste tezaurus rex!
  • Lidé milují dobrou slovní hříčku a vy se určitě dobře zasmějete.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 3

  3 Noste koblihový plovák a basketbalovou uniformu jako namáčející koblihu. Proměňte snadno rozpoznatelný kávový řetězec Dunkin ‘Donuts na kostým obléknutím basketbalových šortek, dresu a tenisek. Noste koblihový plovák kolem pasu a noste basketbal, abyste přidali další stopy o svém kostýmu.
  • Přidejte ke svému vzhledu čelenku a dlouhé ponožky.
  • Nechte lidi hádat, co jste, než jim řeknete, jestli vás požádají, aby to byla zábava.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 4

  4 Noste citrony a noste jmenovku, která říká život pro chytrý kostým. Naplňte košík plný skutečných nebo falešných citronů a noste ho s sebou. Než nalepíte na hruď, použijte nalepovací jmenovku a napište na ni „Život“, aby se snadno stala ztělesněním výrazu „Když vám život dává citrony, udělejte limonádu“.
  • Pokud máte dost citronů, můžete si zahrát vtip tak, že je rozdáte lidem, které potkáte, abyste jim mohli doslova dát život a dát jim citrony.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 5

  5 Jako společenské zvíře si oblékněte formální oblečení a masku pro zvířata. Noste smoking, oblek, koktejlové šaty nebo plesové šaty a vytvořte formální vzhled. Nasaďte si králíka, veverku nebo jakoukoli jinou zvířecí masku, abyste se okamžitě stali párty zvířetem.
  • Je to skvělý a jednoduchý nápad, jehož realizace nevyžaduje mnoho.
  • Upravte si vlasy a noste šperky, abyste dotvořili svůj formální vzhled.
 6. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 6

  6 Použijte roztomilé duo jako francouzský kuchař a pečivo k kostýmu pro pár. Pokud se chystáte na večírek ve dvojici, použijte rozrušný nápad na roztomilý kombinovaný kostým. Nechte jednu osobu, aby se oblékla jako kuchař s bílou košilí a kuchařským kloboukem. Druhá osoba si může vyrobit cukrářský kostým přilepením filtrů hnědé kávy na obručovou sukni nebo černý oblek.
  • Kostýmy roztomilých párů jsou vždy hitem. Můžete si dokonce vyzkoušet něco jako Bob Ross s parukou a vousy a jeho „šťastným stromečkem“ tím, že se obléknete do zelena s trochou barvy na obličeji.
 7. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 7

  7 Nasaďte svému dítěti sluneční brýle a oblékněte se jako led do jednoduchého rodinného kostýmu. Vtipné rodinné kostýmy nemusí být složité ani nákladné na výrobu. Zahrajte si na frázi „Ice, Ice, Baby“ a noste na těle velký průhledný plastový sáček s nápisem „Ice“. Nasaďte dětem sluneční brýle, aby vypadaly skvěle, aby dotvořily vzhled.
 8. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 8

  8 Získejte přátele na skupinový kostým, jako je Bobovy hamburgery osádka. Shromážděte skupinu přátel a rozhodněte, kdo bude jakou postavou. Každá osoba může sestavit své individuální oblečení. Nechte někoho nosit Tininu modrou košili a modrou sukni, nebo Louiseiny zelené šaty a růžový zajíčkový klobouk. Když jdete společně na večírek nebo akci, vytvoříte legrační skupinu! reklama

Metoda 2 ze 4: Přichází s sexy kostýmem

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 9

  1 Nasaďte si rohy a latexovou kombinézu, abyste byla sexy čert. Vyberte si pár roztomilých ďábelských rohů a dejte si je na hlavu. Oblečte si tmavé latexové body a dokončete svůj ďábelský kostým.
  • Pokud chcete rekvizitu, noste malou plastovou vidlici.
  • Svůj kostým můžete vylepšit natřením kůže červenou barvou na tělo.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 10

  2 Jako sexy školačka noste kostkovanou sukni a košili s knoflíky. Vyberte si krátkou sukni s kostkovaným vzorem, který vypadá jako ten, který by nosila katolická školačka. Oblečte si bílou košili s knoflíky bez rukávů a vyhrňte spodní část, abyste ukázali trochu kůže.
  • Dejte si vlasy do copů a noste brýle, které dodají motivu vašeho kostýmu.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 11

  3 Staňte se sexy zajíčkem s černým body a králičími ušima. Nasaďte si body nebo trikot a na zadní stranu nalepte nadýchanou kouli jako malý zajíček. K dokončení kostýmu noste na hlavě pár králičích uší.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 12

  4 Udělejte si oblečení pro kotě se sexem s kočičími ušima a černými šaty. Najděte pár kočičích uší, které vám padnou na hlavu. Vyberte si černé šaty nebo černou sukni a černou košili, abyste vypadali jako sexy černá kočka.
  • Můžete také použít oční linky udělat kočičí oči.
  • Připevněte proužek látky k zadní části sukně, abyste vytvořili „ocas“.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 13

  5 Zabalte se do proužků prádla a staňte se sexy mumií. Vezměte si dlouhé proužky látky nebo lnu a obtočte je kolem těla. Látku sešijte pomocí špendlíků na prádlo, aby se v kostýmu nedaly vrátit zpět.
  • Pokud vám to dělá pohodlnější, můžete pod obaly nosit spodní prádlo nebo oblečení.
 6. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 14

  6 Připevněte si pár křídel a noste spodní prádlo jako sexy anděl. Vytáhněte ze svého nejlepšího spodního prádla a noste jej jako kostým. Nasaďte si pár kostýmních křídel, aby se vešly přes záda, aby dotvořily váš andělský vzhled. reklama

Metoda 3 ze 4: Vytvoření strašidelného kostýmu

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 15

  1 Vyrobte si kostým čarodějnice pro klasický děsivý vzhled. Kostýmy čarodějnic jsou jedním z nejoblíbenějších kostýmů, zejména na Halloween. Nasaďte si velký černý klobouk a černé šaty nebo oblečení. Noste koště, aby bylo zřejmé, že jste čarodějnice. Noste dlouhé pruhované ponožky a jako rekvizitu noste vycpané černé kočky. Udělejte to strašidelné pomocí tmavého make -upu kolem očí nebo nanesením zeleného make -upu na obličej.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 16

  2 Oblečte se jako strašidelný klaun do zaručeně děsivého kostýmu. Klauni jsou vždy děsivým kostýmem. Nasaďte pestrobarevnou paruku a použijte make -up namalujte obličej na bílou a přidejte klaunské funkce . Oblečte si klaunský oděv nebo si oblékněte nadměrné oblečení a vpředu nalepte nadýchané koule, abyste si mohli udělat kutilství.
  • Pokud se chystáte na akci nebo večírek, máte téměř jistotu, že narazíte na někoho, kdo se bojí klaunů.
  • Přidejte trochu další strašidelnosti potřísněním nějaké falešné krve na obličej.
 3. Obrázek s názvem Make a Costume Step 173 Nalepte některá tlačítka na brýle a Coraline -inspirovaný kostým. Other Mother je strašidelná postava z filmu Coraline . Vezměte si pár velkých černých knoflíků a přilepte je na čočky brýlí. Nasaďte si brýle, aby se vám tlačítka vznášela nad očima.
  • Vylepšete vzhled pomocí oční linky, která vám po tváři nakreslí čáry, jako by vám praskla kůže.
  • Tlačítka mohou být obtížně viditelná, takže si je sundejte, pokud nemáte charakter.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 18

  4 Najděte si staré svatební šaty jako prokletou nevěstu. Podívejte se na místní zastavárny a spořitelny ve vašem okolí na staré svatební šaty, které můžete použít. Použijte oční linky a make -up, abyste ztmavili oči a vypadali, jako byste byli mrtví. Udělejte vzhled dramatičtějším tím, že si nasadíte řasenku a stříknete na ni vodu, aby vám stékala po tváři jako slzy.
  • Připněte si na vlasy závoj staré krajky, aby vám visel na obličeji a ještě více vylepšil váš vzhled.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 195 Jako děsivý cizinec noste pytlovinu nebo prázdnou masku. Film Cizinci je děsivá klasika, kterou můžete snadno znovu vytvořit jednoduše pomocí bílé, prázdné masky. Můžete také vyříznout 2 oční otvory v pytlovině a nasadit si je přes obličej, abyste mohli nasměrovat jednu z hlavních postav z filmu.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 20

  6 Namalujte si strašidelný úsměv a noste rozmazaný make -up být Joker . Pomocí červené rtěnky vytáhněte z koutků úst široký, strašidelný úsměv. Okolo očí si naneste tmavý make -up a pomocí rukou jej rozmazejte, abyste vypadala jako postava Jokera Bat-man .
  • Noste zelenou paruku nebo do vlasů vložte dočasné zelené barvivo, aby váš kostým vypadal ještě více jako postava.
 7. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 217 Noste sekeru a noste pláštěnku potřísněnou krví pro psycho vzhled. Ikonický film americký psychopat obsahuje šíleného vraha, kterého můžete použít jako kostým tím, že budete nosit sekeru nebo sekeru. Přes oblečení si oblékněte čirý pláštěnku a potřete jej falešnou krví.
  • Můžete si také dát na tvář falešnou krev, abyste ji ještě více prodali.
  • Použijte plastovou sekeru nebo sekeru, aby bylo přenášení bezpečnější a snadnější.
 8. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 22

  8 Být dvojčaty z Záření za děsivý kostým s tvým bestie. Vezměte svého přítele a oblékněte si odpovídající modré šaty. Upravte si vlasy do odpovídajících copánků a nalíčte se, aby byla oblast kolem očí tmavá, abyste oba vypadali strašidelně.
  • Získejte charakter tím, že se budete držet za ruce a jen zírat na lidi, abyste je vyděsili.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Výběr dětského kostýmu

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 231 Oblečte se jako starý člověk do zábavného dětského kostýmu. Nasaďte si šedou paruku nebo naneste do vlasů dítěte dětský pudr, aby vypadal šedě. Pomocí oční linky jim nakreslete několik slabých čar na čelo a obličej, aby vypadaly jako vrásky. Oblečte si šaty a šál nebo kalhoty a svetr, aby vypadaly starší.
  • Posuňte to na další úroveň tím, že je necháte používat chůvičku!
  • Přidejte starý rám brýlí, pokud máte starý pár, ze kterého můžete čočky vyjmout.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 24

  2 Oblečte svému dítěti župan, aby ho obléklo jako Gándhího. Pokud máte malé dítě bez vlasů, omotejte je vínovým hadříkem jako roucho, aby vypadalo jako rozkošný Gándhí. Pro doplnění vzhledu přidejte pár dřevěných nebo hnědých korálků jako náhrdelník. Pokud máte kulaté brýle, které si můžete nasadit na dítě, vzhled je kompletní!
 3. Obrázek s názvem Make a Costume Step 253 Nakreslete oční linku a noste květiny, abyste byla Frida Kahlo. Pomocí tmavé oční linky nakreslete čáru, která spojuje obočí vašeho dítěte a vytvoří unibrow. Připněte některé květiny do vlasů a vytvořte květinovou korunu. Omotejte jim kolem ramen zelený šál a dokončete kostým.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 26

  4 Noste koště a noste čarodějnický klobouk ke klasickému kostýmu. Pro jednoduché čarodějnické oblečení si oblékněte černý čarodějnický klobouk a černé šaty. Pokud se chcete nalíčit, přidejte na obličej svého dítěte zelenou barvu na tělo. Dejte jim malé koště, které mohou nosit, aby prodalo vzhled.
  • Můžete také použít oční linky k tomu, abyste jim na tvář nakreslili falešný krtek.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Krok 275 Jděte s kovbojským kloboukem a botami pro jednoduchý kostým. Buď šerifem nebo postavou „Woody“ z Příběh hraček nasazením kovbojského klobouku a kovbojských bot. Ze stavebního papíru vystřihněte zlatou hvězdu, napište na ni „šerif“ a poté ji připněte na přední část trička vašeho dítěte.
  • Můžete také přidat vestu, která kostýmu dodá pocit divokého západu.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si kostým Krok 28

  6 Noste červenou, bílou a modrou a noste štít, abyste byli Captain America. Na oblečení kostýmu si oblékněte modrou košili a modré kalhoty. Na list modrého stavebního papíru nakreslete obrys masky, která zakrývá čelo a oči vašeho dítěte. Vystřihněte masku nůžkami, do rohů masky připevněte provázek a přivažte ji k hlavě vašeho dítěte. Chcete -li vytvořit štít, vystřihněte kruh z lepenky, nakreslete uprostřed hvězdu a namalujte kolem něj červené, bílé a modré kruhy, abyste vytvořili štít.
  • Kostým a štít Captain America můžete také najít v sekci hraček nebo kostýmů místního obchodního domu.
 7. Obrázek s názvem Make a Costume Step 297 Darujte svému dítěti plyšovou hračku draka a róbu, aby byla Daenerys. Pokud jste fanouškem Hra o trůn série, můžete ze svého malého udělat matku draků, Daenerys, ale dát je do županu a blonďaté paruky, pokud ji máte. Nechte je nosit plyšovou dračou hračku (nebo 3) jako rekvizity ke svému kostýmu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak udělám dlouhé viktoriánské šaty? Nejsnadnějším způsobem bez šití je najít v obchodě se spoustou dlouhých volánových šatů. Volné triko s dlouhou sukní bude také fungovat.
 • Otázka Jak mohu vyrobit šaty ve viktoriánském stylu? Přečtěte si tento článek o tom, jak do vaší módy začlenit pozdně viktoriánský styl.
 • Otázka Jak si vyrobíte kostým zahradníka Sehara Goonasinghe Možná byste si mohli obléknout hnědé vycházkové boty, košili s malým kostkovaným vzorem a navrch nějaké montérky nebo montérky. Usilujte o rustikální a skromný vzhled. Noste s sebou také konev nebo nějaké zahradnické nářadí.
 • Otázka Můžete prosím vysvětlit, jak vyrobit kostým mořské panny? Podívejte se na wikiHow to Vyrobte si kostým mořské panny .
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste se rozhlédnout po skříni, abyste zjistili, co vám pomůže při rozhodování o kostýmu.
 • Navštivte místní obchody se šetrností a vyhledejte položky, které můžete použít k vytvoření kostýmu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat premiéru seriálu Siesta Key v sezóně 2 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.Jak zapůsobit na dívku, která se dostala z vaší ligy. Všichni ji milují, ty ji miluješ a myslíš si, že jsi jen průměrný člověk, na kterého se nikdy nepodívá. Jinými slovy si myslíte, že je mimo vaši ligu. Ve skutečnosti je mimo ...

Mladší bratr Novaka Djokoviče Marko nedávno hovořil s El Mundem o tom, jak světová jednička hrála v určitých bodech kariéry bolest a zranění.Se třemi týmy Top 10 se turnaj SEC 2019 stane divokým. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každé hry.