Jak vytvořit sportovní tým

Chcete vyzkoušet nový sport , ale nevíte, jak to udělat? Zde je několik kroků, které platí pro každý sport venku, do školy nebo jen pro zábavu. Nebojte se vytvořit svůj oblíbený sportovní tým; tyto jednoduché kroky vám umožní nejjednodušší vyzkoušení ve vašem životě a pomohou vám najít svého vnitřního sportovce!

Část 1 ze 3: Rozvoj sebe sama

 1. Obrázek s názvem Vytvořte sportovní tým Krok 1

  1 Zlepšete svou fyzickou sílu. Bez ohledu na to, jaký sport si vyberete, musíte mít pravidelný cvičební režim. Může to být jít do posilovny nebo cvičit z domova. Vytvořte si vyváženou cvičební rutinu a ujistěte se, že budete cvičit několik dní v týdnu. Nespěchejte do ničeho extrémního, zvláště pokud nepracujete v poslední době nebo pravidelně. To by znamenalo mnohem větší pravděpodobnost, že se budete namáhat a zranit se. Ze začátku to vezměte pomalu a pomalu začněte zvyšovat intenzitu, když to zvládnete.
  • Trénujte a budujte výdrž. Pokud nemáte dobrou výdrž, bude těžké mít vytrvalost hrát plnou hru v jakémkoli sportu. Obrázek s názvem Vytvořte sportovní tým Krok 2 2. Obrázek s názvem Make the Sports Team Krok 1

  2 Rozvíjejte svou emoční sílu. Problémy ve všech aspektech vašeho života, včetně domova, školy a práce, vás mohou opravdu dostat dolů. Když jste na dně, váš výkon ve všem může mít zásadní dopad. Pokud máte problémy, které vás znepokojují, musíte najít způsob, jak je zvládnout. Je důležité, abyste udrželi hladinu stresu na nízké úrovni a udrželi si stabilní náladu. reklama

Část 2 ze 3: Příprava na sport

 1. Obrázek s názvem Make the Sports Team Krok 3

  1 Najděte si sport, který vás zajímá. Pokud máš rád sledování baseballu , jděte ven pro tým Malé ligy; Fotbal , jděte ven pro krajský tým; atd.
 2. Obrázek s názvem Make the Sports Team Krok 5

  2 Cvičte sport alespoň 45 minut denně, ale více, když se to poprvé učíte. To vám pomůže lépe si zapamatovat techniky a pravidla.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte sportovní tým Krok 3

  3 Získejte potřebné zásoby. Kupte si například pálku, baseball a rukavici na baseball nebo fotbalové a kopací tričko pro fotbal atd.
  • Objevte správné vybavení, organizace je cennou vlastností člena týmu.
 4. Obrázek s názvem Make the Sports Team Step 6

  4 Zapracujte na potřebných dovednostech. Pokud zkoušíte tým, ujistěte se, že znáte všechna pravidla a víte, jak hru hrát. Prozkoumejte sport jakýmkoli způsobem, jako jsou knihy, internet nebo prostřednictvím přátel, kteří jsou obeznámeni se samotným sportem. V závislosti na sportu byste se měli pokusit zvládnout některé dovednosti, které budou důležité pro vyzkoušení. Pokud jste například dobrým ofenzivním hráčem fotbalu, možná se budete chtít ujistit, že víte, jak hrát v obraně, pro případ, že byste na dané pozici byli potřeba.
  • Naučte se pravidla a předpisy tohoto sportu. Existuje spousta lidí, kteří vás ochotně naučí nový sport, ale mají dobrý postoj nebo to s tebou vzdají! Obrázek s názvem Vytvořte sportovní tým Krok 4

 5. Obrázek s názvem Vytvořte sportovní tým Krok 5

  5 Cvičte s sebou přítele. Udrží vás na cestě a budou vaším podpůrným systémem, když vás bolí a nechce se vám vstávat, ale musíte pro ně udělat totéž!
  • Pokud máte možnost a peníze, jeďte na tábor. Naučí vás mnoho životně důležitých dovedností pro tento sport.
 6. Obrázek s názvem Driblovat basketbal Krok 8

  6 Navažte vztah s trenérem. Pokud trenér ví, že jste zodpovědní, pracovití a důvěryhodní, bude mnohem ochotnější poskytnout vám místo v týmu. Pokuste se tyto atributy neustále ukazovat, abyste se vyvinuli jako osoba v týmu; nikdy však nevěřte, že když budete sami důvěryhodní, získáte zaručené místo v týmu. Musíte být také dobří ve sportu samotném.
  • Trenéři hledají lidi, kteří jsou učenliví. Buďte ochotní učit se novým věcem.
  • Promluvte si se současnými členy týmu, abyste získali radu, jak být lepším hráčem.
 7. Obrázek s názvem Zahrajte si dobře basketbal, aniž byste byli atletičtí Krok 5

  7 Analyzujte konkurenci. Ujistěte se, že víte, proti komu jdete a jak jsou dobří. Najděte jejich slabost a použijte ji proti nim. reklama

Část 3 ze 3: Provádění zkoušek

 1. 1 Zaregistrujte se na zkoušky brzy. Nezaregistrujte se na poslední chvíli.
 2. Obrázek s názvem Buď dobrým basketbalovým týmovým hráčem Krok 3

  2 Být včas v den zkoušek. Zpoždění vás téměř vždy odradí. Žádný trenér nechce jednat s někým, kdo budí dojem, že se o tým nestará nebo zda ho zvládne nebo ne.
 3. 3 Noste vhodné oblečení. Používejte zdravý rozum a buďte přiměření. Nechcete být při hraní nepříjemní.
 4. Obrázek s názvem Make the Sports Team Step 11

  4 Být připraven. Zkoušky nebudou tak snadné, jak si myslíte.
 5. Obrázek s názvem Make the Sports Team Step 12

  5 Pokud je váš sport a týmový sport , buďte týmovým hráčem. Nechovejte se jako předvádění-je pravděpodobné, že budete vypadat hloupě před lidmi, kteří hráli roky déle než vy.
 6. Obrázek s názvem Make the Sports Team Krok 13

  6 Pomozte ostatním lidem. Fanděte a napumpujte ostatní hráče. Kouč bude chtít lidi, kteří se navzájem podporují, i když nejsou nejlepší v týmu.
 7. Obrázek s názvem Make the Sports Team Step 14

  7 Zkus to znovu. Pokud vám chybí volný hod , pokud to nedrží všechny ostatní, zkuste to znovu. To ukáže trenérovi, že nejsi odejít .


 8. 8 Doufám, že tým vytvoříte. Pokud ne, nebuď a bolavý poražený . Děkuji trenérovi, řekni ostatním, že to zvládli, ' Gratulujeme , “a odejděte se vztyčenou hlavou s vědomím, že jste udělali maximum.


 9. 9 Sportujte dál. Pokud běží, můžete běžet každý den; tím si vybudujete výdrž a Rychlost . Vždy buď pozitivní . reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vytvořím sportovní tým pro nohejbal? Vyberte si konkrétní pozici a cvičte ji každý den. Jsem GA (gólový útok) a cvičím tak, že ho hodím na zeď, rychle ho chytím a střílím.
 • Otázka Jak vytvořím juniorský fotbalový tým? Beastly Gaming Ujistěte se, že vaše známky jsou dobré, protože to ukáže, že jste koučovatelní. Musíte také umět komunikovat; to je vlastnost, kterou trenéři obdivují.
 • Otázka Jak vytvořím basketbalový tým? Trénujte každý den cvičení a střelbu, pracujte s mentorem, pokud můžete, a před zkouškami si odpočiňte.
 • Otázka Jak vytvořím sportovní tým, když trenér nezná moje jméno? Představte se svému trenérovi a poté prokažte svůj talent na hřišti, hřišti nebo kluzišti.
 • Otázka Jak se mám vypořádat s tím, že se mi třeba něco nepovede? Vězte, že jste se snažili ze všech sil a to je vše, co můžete udělat. Vždy je příští rok, kdy to zkusit znovu.
 • Otázka Jak pojmenuji sportovní tým své školy? Vymyslete něco chytlavého. Zamyslete se nad názvem vaší školy, jakým sportem hrajete a kde jej hrajete. Pokud máte školního maskota, například medvěda, a pokud se vaše škola jmenuje „Bloomfield“, můžete jej pojmenovat „Bloomfield Bears“. To také závisí na sportu. Podívejte se na jména ostatních sportovních týmů a získejte nápady.
Nezodpovězené otázky
 • Moje máma mě nutí vyzkoušet lakros, ale já to nesnáším a opravdu se mi do toho nechce. Jak se nechám pořezat?
 • Jak se mohu zúčastnit zkoušek volejbalového státu, když je většina hráčů na stejné pozici jako já?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ve svém ročníku můžete mít opravdu sportovně založené lidi, nenechte je nutit, abyste si mysleli, že nikdy nemůžete být tak dobří jako oni, protože můžete. Každý musí někde začít. Nedovolte, aby vás někdo dostal dolů.
 • Dávej pozor. Nemluvte s ostatními, když mluví trenér.
 • Udržujte se hydratovaní. Je důležité to udělat, abyste mohli držet krok se všemi ostatními.
 • Noste deodorant a přineste si vodu.
 • Potřást rukou trenéra a poděkovat jim.
 • Ujistěte se, že sport, který zkoušíte, je opravdu tím, co chcete dělat, nechcete se dostat do týmu a pak si uvědomte, že to pro vás není to pravé.
 • Buďte pozitivní a přesvědčeni o svých volbách.
 • Používejte dobrou řeč těla, (žádné překřížení paží), přijďte brzy, abyste ukázali, že vám záleží, a nezapomeňte se usmívat a projevovat lásku ke sportu.
 • Nenechte se odradit, pokud to nezvládnete, analyzujte, co jste udělali špatně, a příště se snažte víc.
 • Buďte dobrým sportem a mějte sportovně laděný přístup. Trenér a selektoři chtějí lidi, kteří dokážou dobře sportovat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nebuďte neúctiví vůči trenérovi, pamatujte, že on kontroluje, kdo je v týmu, ne vy.
 • Vždy dávejte pozor. Trenéři to poznají.
 • Neměj přístup. Vždy buďte sportovně zdatní, i když jste poražení.
 • Zůstaňte v kontaktu a sledujte, co dělají ostatní, že trenér komplimentuje, a zkuste to.
 • Pokud tým nevytvoříte, tak ne zklamaný . Znamená to jen, že potřebujete trochu více času na doladění toho, co jste se naučili
 • Vždy si pamatujte, že pokud se vám to nepodaří, neznamená to, že jste automaticky hrozný hráč. Nedovolte, aby vás někdo dostal dolů.
 • Vždy se protáhněte , takže vás na konci nebude bolet.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Kampaň Novaka Djokoviče na olympijské hry 2021 skončila minulý týden nečekaně brzy.

Bývalý tenisový profesionál Vajda je v trenérském týmu Djokoviče více než deset let.

Jak opravit rozbité okno v dřevěném rámu. Takže někdo něco hodil oknem, aniž by to nejprve otevřel? Bude vás to stát balík, ha. Ani náhodou. Můžete to udělat sami. Opravdu! Zjistěte, jaké okno nebo dveře jste ...

Jak naučit dospělého jezdit na kole. Mnoho lidí si myslí, že pokud se v dětství nenaučili jezdit na kole, nikdy to neudělají. Naštěstí tomu tak není a naučit dospělého jezdit na kole nemusí být složité ani frustrující ...

Možná budete muset rozbít část betonu, abyste dosáhli na podzemní nástroj, který potřebuje opravu, nebo jste možná připraveni proměnit zpevněnou plochu na zelenou plochu. Ať už potřebujete odstranit celou desku nebo menší část, správným ...

Bývalý světový hráč číslo 26 Victor Hanescu nedávno popsal, jaké to je setkat se na hřišti s 20násobným grandslamovým vítězem Rafaelem Nadalem.