Jak přimět vaši lásku, aby vás milovala

Milovat někoho je normální věc. Poznat jiného člověka a udělat ho takovým, jako jste vy, vyžaduje hodně úsilí. Nemůžeš někoho přinutit, aby tě miloval. Láska je kouzelná věc. Existují však způsoby, jak zvýšit šance, že vás váš milenec nakonec bude milovat.

Metoda 1 ze 3: Komunikace s vaší zamilovaností

 1. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Krok 1

  1 Navažte konverzaci. Konverzace je velmi účinný způsob, jak někoho poznat a zjistit, zda sdílí stejné zájmy jako vy. Počínaje a konverzace nebo jen rychlý chat vám také pomůže zjistit, zda do vás mají zájem nebo ne. Jen na to netlačte. Ať je to zajímavé!
  • Pravidelně si s nimi povídejte a povídejte si, ale občas si promluvte o vážnějších věcech nebo se zapojte do dlouhého rozhovoru. Pokud se konverzace přirozeně prohloubí a začnete sdílet tajemství nebo sny, spojíte se. Hodně poslouchejte a reagujte soucitně. Nevytvářejte konverzaci o sobě.
  • Možná byste měli jít na mizinu. Každopádně to zvažte, až bude čas. Řekněte svému zalíbení, jak se opravdu cítíte. Položte všechny karty na stůl najednou. Jen se ujistěte, že jste dva sami, a řekněte to co nejběžněji.
  • Pokud chodíte do stejné školy, snažte se být ve stejných skupinách. Vždy se usmívejte na tlačenici, ale ne příliš dychtivě. Udělejte to tak, aby se usmívali a přešli k vám. Požádejte o jeho Snapchat, Instagram nebo Facebook protože je to méně zřejmé než požádat o telefonní číslo, ale budete mít podrobnosti.


 2. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Krok 2

  2 Pošlete své rozdrcené koketní signály a zjistěte, zda reagují. Pokuste se vysílat signály verbálně a skrz řeč těla . Tyto signály zájmu dají rozdrtit vědět (vědomě nebo podvědomě), že na ně drtíte, a mohou pro vás jen zachytit city.
  • Řečí těla dávejte drobné rady. To se může stát samo. Sledujte známky toho, že to dělá i vaše láska. Otevřete se svému rozdrcení a nebojte se ukázat osobě svou zranitelnou stránku. Musíte dát rozdrtit vědět (beze slov), že jsou zvláštní.
  • Hodně se smát Trochu koketujte. Řekněte jméno osoby. Lidé rádi slyší, jak se říká jejich jméno. Pochlubte se zamilovaností. Nezapomeňte být laskaví a úžasní!
  • Dotkněte se svého rozdrcení za a koketní způsob. Ne strašidelným způsobem. Dotkněte se rozdrcené paže. Ukáže to, že se vám zamilovanost líbí, ale nedojde k tomu, že si myslí, že s nimi chcete randit, pokud nechtějí. Stačí se lehce dotknout jejich ramene nebo jim dát pětku, nebo dokonce obejmout na rozloučenou. Kousněte se do rtu, stydlivě se usmívejte, když vás škádlí, prsty si projeďte vlasy (vždy to funguje) a mrkejte víc než obvykle.
 3. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Krok 3

  3 Udělat oční kontakt . Tyto věci se prostě stávají. Je těžké přimět někoho, aby si vás všiml, stejně jako udržet jeho pozornost. Pokud chcete, aby si vás někdo všiml, navažte oční kontakt, ale ne příliš dlouho. Je to něco jako hrát si s malým domácím mazlíčkem a houpat jim provázek v obličeji. Tahání za šňůrku dopředu a dozadu udrží jejich pozornost.
  • To neznamená, že se neustále díváte na tlačenici. To může každému poskytnout velký faktor tečení. Chcete -li navázat oční kontakt se zamilovaností, měli byste se na ně podívat, usmát se a pak sklonit hlavu nebo se stydlivě odvrátit. To dá rozdrcení náznak, že se vám líbí, aniž byste je vyděsili.
  • Oční kontakt také přináší důvěru, což je pro většinu lidí přitažlivé, protože je to způsob budování intimity. Studie ukazují, že zamilovaní lidé mají větší oční kontakt.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Interakce s vaší Crush

 1. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 4

  1 Vytvořit přátelství , a více se tlačte. Je velmi běžné, že se dva přátelé/nejlepší přátelé po delší době přátelství do sebe zamilují nebo se navzájem obdivují. Vědět, jaké jsou vaše záliby, zájmy a výpadky, zvýší vaše šance stát se jejich partnerem.
  • Zkuste s nimi nejprve mluvit jako s přítelem. Pokud k dané osobě přistupujete jako zamilovaní, uvidí vás pouze jako někoho, kdo je má rád. To by mohlo být potenciálně problematické, pokud vás nemají rádi, protože bude méně pravděpodobné, že vás budou chtít poznat. Staňte se nejprve přáteli a později se je snažte pronásledovat.
  • Prostřednictvím komunikace zajistěte, aby se kolem vás cítili dobře. Seznamte se s nimi a dejte jim vědět (co se vám líbí, co se vám nelíbí .... atd.) To určuje, zda jste kompatibilní nebo ne.
 2. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Krok 5

  2 Trávit s danou osobou více času. Poflakovat se Zatím ne jeden na jednoho, ale možná požádejte svou zamilovanost a jednoho nebo dva další přátele, aby šli do parku nebo si přišli zahrát videohry nebo něco podobného. Tímto způsobem se můžete navzájem vidět a komunikovat v přirozenějším prostředí.
  • Dělejte společně aktivity. Čím více budete komunikovat, tím více na vás budou myslet. Je to zbytečné!
  • Nakonec byste se mohli zeptat zamilovanosti, jestli s vámi nechtějí dělat něco příležitostného jeden na jednoho. Možná je to sport nebo film. Zjistěte, co zajímá zamilovanost a usnadněte návrh.
 3. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 6

  3 Netlačte to příliš rychle. Kromě toho, že máte nešťastný nebo vynucený vztah, příliš rychlé tlačení věcí by také mohlo zničit pouto, které jste si již vytvořili, což by mohlo vést i ke ztrátě jejich přátelství. Buď trpělivý!
  • Lpění je jednou z věcí, které lidé ve vztahu nejvíce nesnáší. Dejte svému rozdrcení prostor a nechte jakýkoli vztah rozvíjet přirozeným tempem.
  • Nesledujte osobu. Nejenže je to nevhodné, ale může to být i nezákonné - a nefunguje to. Neomlouvejte nekontrolovatelně s rozdrcením. Nezajistěte také, abyste o této osobě slyšeli všechno. Nesnažte se být neustále kolem tlačenice. Pokud tě někdy měli rádi, tohle je odradí.
  • Společně se bavte, bavte se a povídejte si. Pokud to tak má být, stane se to. Pokud ne, v moři je spousta dalších ryb. Nesnažte se, aby vás vaše zamilovanost milovala. Láska není hra.
 4. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 7

  4 Buďte osobou, na kterou se mohou spolehnout. Říká se, že nejlepší vztahy se skládají z nejlepších přátel! Poznejte svou zamilovanost a oni poznají vás. A co je důležitější, dejte rozdrtit vědět, že vám mohou věřit a obrátit se na vás.
  • Pomozte osobě, kdykoli vaše tlačenice potřebuje pomoc nebo podporu, a buďte tam pro její zamilovanost ve správný čas. Všímejte si jejich přání a potřeb. Pokud vaše zamilovanost jednoho dne zapomene na oběd a vy si můžete dovolit dát si svačinu nebo se podělit o oběd, velmi ocení vaši laskavost a soucit.
  • Udělejte z nich prioritu a buďte u toho, když to opravdu potřebují. Buďte tím typem člověka, na kterého se mohou spolehnout, protože budete dělat to, co říkáte, že dělat budete. Buďte kladní. Udělejte ze své lásky dobrý pocit.
 5. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 8

  5 Zjistěte více o jejich zájmech. Zajímejte se o věci, které je zajímají. Řekněte například své rozdrtit miluje všechno o sportu. Podívejte se na další sportovní hry, takže pokud začnou mluvit o sportu s vašimi přáteli, budete skutečně vědět, o čem mluví.
  • Pokud vaše láska miluje starší hudbu, zeptejte se, jaká je jejich oblíbená píseň. Potom si poslechněte hudbu a zkuste najít podobné písně, které by se jim také mohly líbit.
  • Jediné, co můžete udělat, je být kolem své zamilovanosti a sledovat, jak karty hrají. Nezapomeňte věnovat pozornost zálibám, které se vám líbí a nelíbí, a uvědomovat si jejich pocity a zájmy, ale nepřijímejte zájmy, které vás skutečně nudí.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Práce na sobě

 1. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 9

  1 Vypadejte co nejlépe, ale hlavně buďte svým přirozeným já. Buďte k sobě upřímní a přemýšlejte: Jak jste úhlední a pečující o sebe? Pečujete o své tělo? Nebuďte egoističtí a sebestřední, ale snažte se vypadat dobře.
  • Mít smysl pro móda . Nemusíte být špičková fashionistka, ale udržovat svůj vzhled aktuální a funky vám rozhodně pomůže upoutat pozornost. Vypadat svěží nikdy nikomu neublížilo. Možná si vyberete jeden den v týdnu, abyste se trochu oblékli, ale aby to bylo normální a ne příliš vynucené
  • Vypadat slušně a přístupně. Pokud nosíte špinavé, nedbalé oblečení, vaše zamilovanost s vámi možná nebude chtít mluvit. Pokud se chystáte koupit nějaké nové položky do svého šatníku, ujistěte se, že jsou ve vašem stylu! Zjistěte, co odpovídá vaší osobnosti, a zvýrazněte své nejlepší body.
  • Ujistěte se, že dobře voníte a jste čistí. Možná budete chtít zkusit nosit lehký parfém. Mají výraznou vůni. Noste parfém/kolínskou vodu, naneste deodorant, vyčistěte si zuby a žvýkejte žvýkačku.
 2. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 10

  2 Usmívejte se hodně a mějte pozitivní přístup. Lidé chtějí být s lidmi, kteří se zdají být šťastní a zábavní, ne drsní a negativní. Váš postoj může jít dlouhou cestu.
  • Osoba, na kterou se díváte, bude pravděpodobně laskavější, pokud máte otevřené držení těla, usmějete se a vřele ji uvítáte, ať už máváním, nebo se škodolibě usmíváte. Chovejte se rádi, že někoho vidíte, ale ne tak šťastní, že si myslí, že ho pronásledujete. Zvířata to lidem neustále dělají. Chovají se rádi, že vás vidí, a lidé jsou rádi, že je vidí. Lidé se dokonce těší, až je uvidí. Opravdu to funguje.
  • Snažte se být na všechny milí a neříkejte na ostatní lidi špatné věci. Co jde kolem, přijde. Všimnou si, jak se chováte k ostatním lidem. Ego a arogance není nikdy přitažlivé. Buďte spojeni s pozitivními věcmi.
 3. Obrázek s názvem Make Your Crush Love You Step 11

  3 Buďte si jisti sami sebou. Neměňte se a nevymlouvejte se. Hraní her a lidé, kteří se změní, aby se stali někým, kým nejsou, lidi vypnou. Lidé mají rádi trochu tajemství a přitahují je sebevědomí lidé.
  • Žijte život mimo ně. Čím víc toho děláte, tím jste zajímavější. Nezapomeňte také vypadat skvěle, ale zajímavě. Čím zajímavější budete, tím zajímavější bude vaše zamilovanost o vás.
  • Ať už je to váš tvar těla nebo vaše vtipné návraty, máte silnou stránku. Zjistěte to, a jakmile to uděláte, pracujte na jeho vynesení.
  • Pokud se musíte změnit, abyste se měli rádi, že vás mají rádi, pravděpodobně za to nestojí. Většina tlapek netrvá déle než čtyři měsíce a může přijít někdo lepší. Pokud vás někdo zaujme, nezblázněte se.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Trochu je škádlete, jen nepřekračujte hranici!
 • Vyjděte ze své ulity. Pomalu se stávejte stále více v pohodě se svou zamilovaností a buďte sami sebou!
 • Absolutně je NESledujte ve škole, zvláště pokud se potloukají se svými přáteli a zdá se, že s vámi nechtějí mluvit. Vypadáte otravně a možná i strašidelně.
 • Dobře vonět
 • Ujistěte se, že se vám tato osoba opravdu líbí. Jak dobře je znáš? Věnujte čas tomu, abyste zjistili, jací doopravdy jsou.
 • Nevypadejte vždy k dispozici. Lidé mají rádi trochu honičky.
 • Buďte sebevědomí a vypadejte krásně
 • Vědět, kdy to vzdát. Stojí za to opakovat: nemůžete někoho přinutit, aby vás miloval. Ve skutečnosti platí, že čím více se snažíte, tím méně se to někdy stává.
 • Nepřekřiž ruce. Budete působit nepřístupněji.
 • Usmívejte se a buďte šťastní; všimnou si energie, kterou vydáváte.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Purdue a Michigan vypadají, že se odrazí od ztrát, když se setkají ve čtvrtek v Ann Arboru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Na 3. den Wimbledonu 2018 je připraveno několik zajímavých zápasů, ale Muller vs Kohlschreiber může být tím nejzajímavějším.

Alexander Zverev čelil v posledních fázích roku 2020 velkému zkoumání poté, co ho jeho bývalá přítelkyně Olga Sharypova obvinila z „fyzického a emocionálního násilí“.

Bob Hewitt si odsedí šest let ve vězení za počty znásilnění a sexuálních útoků.

Zde je návod, jak streamovat sezónu 5 Blindspot online, premiéra ve čtvrtek 7. května ve 21 hodin. ET/PT na NBC