Jak zvládnout umění líbání

Ach, polibek. I ti špatní jsou dobří. Tajemství velkého polibku jsou tím nejúžasnějším druhem tajemství. Být mistrem polibků na nejvyšší úrovni? Bude to chtít trochu cviku. Naštěstí je to zábavné cvičení.průchodky pro tenisové rakety

Kroky

 1. 1 Ujistěte se, že vaše rty nejsou suché - navlhčením (ale ne příliš) usnadníte svým rtům klouzání po partnerových. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím bezbarvého balzámu na rty. Vymačkatelný balzám bude fungovat také, ale používejte ho s mírou. Nechcete rozetřít lesklého Carmexe po celém svém partnerovi.
 2. 2 Nechte svého partnera, aby se někdy ujal vedení a zvykl si na jeho styl. Dejte si navzájem šanci vést a možná najdete jiný způsob, jak rádi líbáte.
 3. 3 Zavřete oči těsně před dotekem rtů. Někteří lidé se při líbání rádi dívají do očí svého partnera, ale pro většinu je to strašidelné vypínání. Nechte je zavřené a užijete si to víc. Přemýšlejte o tom, jak slepí lidé cítí mnohem víc než lidé s viděním, platí stejný princip. Pokud se vaše oči uvolní a zavřou, získáte dotek a pocit polibku.
 4. 4 Použijte ruce! Nenechte tam neohrabaně viset ruce. Lidi, vaše ruce by měly být kolem jejích zad, pasu nebo po stranách její tváře. Děvčata, vaše ruce mohou být na NĚKTERÉM počtu míst, včetně: kolem krku, po stranách JEHO tváře, na břiše, na bocích nebo oblíbeného chlapa na bicepsu. Nebojte se také přejet si prsty po vlasech partnera, jen se ujistěte, že jsou vaše vlasy čisté jen pro případ, že by se to stalo VÁM!
 5. 5 Dejte jim vědět, co dělají, je dobré. Pokud to, co dělají, je příjemné potichu sténat, povzdechnout si nebo políbit. Dívky, pokud je držíte za paže/bicepsy, trochu je zmáčkněte a sténejte, aby se z toho zbláznily.
 6. 6 Pokud jste menší než partner, kterého budete líbat, držte hlavu trochu dozadu a postavte se na špičky, pokud vám to bude příjemné. Pokud jste dívka a jste nižší, jak to ve většině případů bývá, omotejte mu ruce kolem krku a on vás přirozeně ovine kolem pasu a zvedne vás.
 7. 7 Pokud jste vyšší než partner, kterého budete líbat, pokrčte hlavu trochu dolů a nechte nohy trochu od sebe, aby se druhá osoba postavila.
 8. 8 Francouzský polibek. Pamatujte: Nepotápějte se přímo pro mandle. Hrajte si s jejich jazykem - mazlení, mazlení, zápas s ním. Představte si to jako snahu masírovat jazyk toho druhého. NIKDY nekousat; můžete druhému snadno ublížit.
  • Pokud jste trochu zastrašení Francouzský polibek , nebuď! Zní to děsivě jen proto, že to není tak snadné jako běžný polibek, ale dělejte to jen po malých krůčcích. Nejprve se začněte líbat jako normální polibek, poté pomalu otevřete ústa a jemně se dotýkejte jazyka svého partnera svým. Dostanou nápovědu a půjdou odtud!
  • Použij svůjjazykzpůsobem, jakým chcete, aby váš partner používal to své - oba to přirozeně uděláte stejně.
 9. 9 Relaxovat! Dokud se budete cítit pohodlně a v pohodě, bude váš polibek příjemný jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Stačí vyprázdnit mysl od všeho kromě okamžiku, který máte po ruce, a budete ovládat umění líbat. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nezoufejte z toho, jen relaxujte a cítíte se pohodlně kolem svého partnera.
 • Změňte rychlost a tlak a přidejte mix a emoce. Větší tlak je vášnivější. Méně tlaku je intimnější. Vyšší rychlost dává pocit naléhavosti, jako byste na to dva čekali celý život. A nižší rychlost ukazuje intimitu, jako byste nechali chvíle trvat tak dlouho, jak můžete.
 • Začněte malými, krátkými, lehkými polibky, sotva se navzájem dotýkajících. Pak přidejte vášeň tím, že na každý polibek použijete větší tlak (ale ne dusíte je!) A délku.
 • Nestresujte se. Pokud se vy nebo vaše tělo napne, vaše rty se přirozeně napnou a nikdo nechce líbat tvrdé rty.
 • Pro první polibek je setkání horních a dolních rtů mrtvé přirozeným a univerzálním způsobem, jak začít. Chcete -li jít dál, lehce polibte pouze jeden ret a jemně vložte jeden z nich mezi oba. To způsobí, že udělají totéž.
 • Aby byl polibek vášnivý. Vaše oči by měly být zavřené.
 • Dýchej nosem! Nic nezničí polibek víc než omdlení! Dýchej potichu nosem, nebo dokud nedýcháš, dýchej pomalu do polibku. To vytvoří dramatický a neodolatelný pocit.
 • Udělejte to přirozeným. Cvičte tak, že se svými rty dotknete hřbetu ruky. Chcete to udělat v krátkých, vzestupných dávkách, počínaje otevřenými ústy a tažením rtů k sobě, aniž byste je tlačili do ruky.
 • Buď jemný.
 • Pokud chcete líbat tak vášnivě, jak jen můžete, BEZ francouzského polibku, zkuste jazykem lehce obkreslit malé části spodního nebo horního rtu svého partnera. To může být velmi lákavé, aniž byste se museli starat o to, jak přejít až do francouzštiny.
 • Nenuťte se je políbit, nebo naopak. Intimita jakéhokoli druhu by měla být vždy zcela konsensuální.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Ujistěte se, že máte ústa čistá a svěží.
 • Nezapomeňte dýchat!
 • Mějte oči ZAVŘENÉ.
 • Neotvírejte pusu příliš doširoka, nikdo nemá rád, když se mu někdo snaží sníst obličej. Procvičujte šířku tím, že uvolníte rty společně se zuby a poté rty rozdělíte zuby stále u sebe. To je perfektní šířka.
 • Nebuďte robotičtí! Uvolněte své tělo a vaše rty budou přirozeně dělat to samé. Většina svalů ve tváři je ve vašich rtech, takže je uvolněte.
 • Když používáte ruce, mějte je na vhodných místech, jinak o vás partner získá špatnou představu.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Sezóna 12 „Real Housewives of Atlanta“ je tady. Přečtěte si o tom, jak sledovat všechny nové epizody RHOA online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.Jak natáhnout Pecs. Řidičské a počítačové stolní práce mohou omezovat a napínat hrudník, zkracovat prsní svaly a brzdit flexibilitu a rozsah pohybu v ramenou a hrudi. Napjaté prsní svaly mohou ...

Jak můžete sledovat 4. sérii online „This Is Us“? Podrobnosti získáte zde.