Jak měřit hokejové rukavice

Pokud chcete hrát hokej, určitě budete potřebovat dobře padnoucí rukavice. Správnou velikost rukavic snadno najdete měřením paže od lokte k základně prostředníčku. Poté vyzkoušejte několik různých párů a vyberte ty, které jsou nejpohodlnější.

Část 1 ze 3: Provádění vašich měření

 1. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice Krok 1

  1 Ohněte paži v lokti. Měření u rukavice je založeno na vzdálenosti od ohnutí nebo záhybu lokte k prostřednímu prstu. Lehce pokrčte loket.
 2. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice Krok 2

  2 Změřte od ohybu v lokti ke spodní části prostředníku. Umístěte konec měkké měřicí pásky na místo, kde začíná záhyb v lokti. Poté měřte na spodní straně předloktí a zastavte se u kořene prostředníčku.
 3. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice Krok 3

  3 Zaokrouhlete na nejbližší palec, abyste zjistili svoji velikost. Hokejové rukavice jsou dimenzovány na celé palce. Jakmile budete mít měření, budete muset zaokrouhlit na nejbližší palec. Pokud tedy vaše měření má méně než 0,5 palce (1,3 cm) na celý palec, zaokrouhlete dolů. Pokud má více než 0,5 palce (1,3 cm) přes celý palec, zaokrouhlete nahoru. Měření v palcích je velikost vaší rukavice.
  • Pokud je vaše míra například 29,8 cm (11,75 palce), zaokrouhlete ji na 30 cm (12 palců).
  • Pokud měříte 28,6 cm (11,25 palce), zaokrouhlíte dolů na 28 palců (11 palců).


  reklama

Část 2 ze 3: Vyzkoušení rukavic, abyste si vybrali svůj fit

 1. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 4

  1 Vyberte si rukavice pro mládež, mládež nebo dospělé. Hokejové rukavice jsou rozděleny do různých kategorií podle velikosti. Při výběru rukavic kontrolujte velikost a klasifikaci.
  • Velikost hokejových rukavic pro mládež je mezi 20 cm a 23 cm.
  • Juniorské velikosti hokejových rukavic jsou mezi 25 cm a 30 cm.
  • Velikost pro dospělé je něco přes 33 cm.
 2. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 5

  2 Vyzkoušejte volné i přiléhavé rukavice. V závislosti na značce rukavice budou některé pasovat volněji - tradičnější střih - a jiné budou o něco těsnější. Jakmile znáte svou velikost, vyzkoušejte si rukavice, které padnou na obě strany, a uvidíte, co vám bude příjemnější.
  • Bauer, Easton, CCM a Reebok mají pohodlné nebo střední rukavice.
  • Sherwood, Easton Pro a Eagle mají rukavice volnějšího střihu.
 3. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 6

  3 Pokud chcete větší pohyblivost, jděte na krátké manžety. Krátké manžety ponechají část vašeho předloktí odhalenou, ale také vám umožní větší pohyblivost při hře. Vyzkoušejte si rukavice a ohněte zápěstí tam a zpět a vyzkoušejte, zda sedí.
  • Pokud zvolíte krátké manžety, zvažte pořízení chráničů zápěstí, aby vaše paže měla potřebnou ochranu.
 4. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 7

  4 Pro větší ochranu se rozhodněte pro dlouhé manžety. Běžné manžety zakryjí více, ale omezí vaši pohyblivost. Pokud hrajete školní nebo profesionální ligu, běžné manžety vás lépe ochrání.
 5. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 8

  5 Pokud máte rozpočet, pořiďte si rukavice s pěnovým polstrováním. Většina rukavic základní úrovně má jen tenkou vrstvu pěnového polstrování, které chrání vaše ruce. Pokud máte rozpočet nebo právě začínáte hrát, jsou tyto rukavice skvělou volbou.
 6. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 9

  6 Pro vyšší ochranu si vyberte rukavice střední nebo vyšší třídy. Rukavice střední třídy mají obvykle kromě vycpávky také plastové vložky. Plast nabízí extra ochranu nejzranitelnějším částem ruky - zejména prstům. Všechny hokejové rukavice jsou vybaveny ochranným polstrováním. Rukavice s více vycpávkami však bývají dražší.
  • Pokud jste ve vážné lize, zvažte pořízení rukavic s trochou polstrování navíc.
  reklama

Část 3 ze 3: Testování vhodnosti

 1. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 10

  1 Ujistěte se, že máte v prstech dostatek místa. Jakmile si rukavice nasadíte, měli byste mezi špičkami prstů a konečky rukavic mít prostor asi 0,64 palce (0,64 cm). Pokud se prsty dotýkají špiček rukavic, jsou příliš malé.
 2. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 11

  2 Zkontrolujte zarovnání kloubů. Vaše rukavice budou mít v prstech přestávky, což vám umožní omotat si ruce kolem hole. V dobře padnoucích rukavicích by vaše klouby měly zhruba odpovídat těmto přestávkám, což vám usnadní pohyb a stočení ruky.
 3. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 12

  3 Prstem vyzkoušejte roztažnost materiálu. Když uděláte pěst v rukavici, materiál spojující dlaň vaší rukavice s konečky prstů by se neměl příliš natahovat. Ucítíte nějaké dávání, ale materiál by se neměl učit proti vaší dlani.
 4. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 13

  4 Zarovnejte zlomeninu zápěstí se spodní stranou zápěstí. Bez ohledu na délku manžet by se zápěstí mělo zarovnat se spodní stranou zápěstí. Přerušení zápěstí je místo, kde končí dlaň rukavice a začíná manžeta - měla by tam být řada stehů.
 5. Obrázek s názvem Změřte hokejové rukavice, krok 14

  5 Věnujte trochu času střelbě a manipulaci s holí a vyzkoušejte si rukavice. Jakmile si budete jisti, že máte rukavice, které správně sedí, trochu je vyzkoušejte. Noste je, abyste stříleli několik gólů a drželi hůl ve standardních cvicích. Pokud se vůbec cítí nepříjemně, vyměňte je.
  • Než si rukavice koupíte, informujte se u prodejce o jejich zásadách vrácení. Pokud rukavice nelze vrátit, vezměte si hůl do obchodu a před koupí je vyzkoušejte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud si nejste jisti vhodností rukavic, promluvte si s prodejcem, kde rukavice kupujete. Mohou vám pomoci najít vhodné rukavice.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Když začala Adria Tour, Novak Djokovic byl letos poprvé poražen.

Jak skladovat obuv. Obuv musí být chráněna před prachem, vodou a sluncem, aby během skladování nevybledla a nezdeformovala se. Správné skladování bot vám pomůže vypadat skvěle a vydrží několik sezón. Vyčistěte boty. Ukládání ...

Zde je návod, jak sledovat nový BET show Leny Waitheové „Twenties“ online streamování bez kabelu. Vysílá se ve středu ve 22 hodin. ET/PT.

Roger Federer se po neuspokojivém roce 2013 vrací ke svému nejlepšímu tenisu.

Pokud jde o barvení inkoustem, staré heslo „žádná bolest, žádný zisk“ je bohužel poměrně přesné. Všechna tetování alespoň trochu bolí. Nicméně tím, že půjdete na schůzku se správnými znalostmi a použijete několik jednoduchých léků proti bolesti ...

Už jste si někdy koupili nový pár bot, abyste zjistili, že vám zabíjejí nohy? Neber je zpět. Lze je opravit jednoduše tak, že je rozbijete. Ve skutečnosti je neporušíte, ale zvyknete si na své | nohy. Tady jsou...